Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka

Sálovkári Incaru oslavovali už v piatok v Košiciach!

I. LIGA

Izolex Košice - Incar Nitra 2:3 (2:2), 6. Zima, 11. E. Hrnčár, 27. Bochnovič. Lídra už viedol ako prvý tréner Marián Süttö a jeho zverenci nezačali na východe dobre, keď inkasovali po akcii Majoroša. Zima po samostatnej akcii v 6. min. ale odpovedal rovnako gólom (1:1), a hoci reprezentant Nagy vzápätí opäť posunul do vedenia Izolex, dobre hrajúca druhá štvorka po šikovnej akcii, ktorú zakončoval pohotový E. Hrnčár, zariadila druhé vyrovnanie stavu. Po obrátke sa pokračovalo v šachovej partii, taktika prevládala nad futbalovou krásou a hostia sa napokon dočkali odmeny za snahu, keď z voleja namieril efektne Bochnovič. V zostávajúcom priebehu si už Incar ustrážil svoje najtesnejšie víťazstvo, ktoré zároveň znamená dve kolá pred finišom definitívu majstrovského titulu!

INCAR: Repa - Čambal, M. Pavlovič, Urbanovič, Bochnovič (Štajer, Látečka, E. Hrnčár, Zima). (šk)

Mäsomax Nitra - RCS Košice 7:8 (4:2), 1., 15. a 20. Prešinský, 7. a 38. Koprda, 22. Rus, 39. Grimbel. Hostia hneď v úvodnej minúte faulovali v pokutovom území Pavloviča a Prešinský penaltu s istotou premenil. Košičania síce zakrátko vyrovnali, no Koprda posunul Mäsomax opäť do vedenia a Prešinský z priameho kopu upravil už na 3:1. Hostia stačili skorigovať, Nitrania sa však do polčasu tešili aj štvrtýkrát, keď Prešinský zaznamenal hetrik. Začiatok druhého polčasu vyšiel lepšie hráčom RCS, ale Rus zakrátko zvýšil na 5:3. Potom prišli veľké chvíle hostí, ktorí tromi gólmi otočili na 5:6. Domáci začali hrať bez brankára, lenže inkasovali aj siedmykrát. Dvoma šťastnými gólmi však Mäsomax vyrovnal. V záverečných sekundách ale Nitranom ušiel aj viac ako zaslúžený bod.

MÄSOMAX: Horský - Slovák, Grimbel, Fejdi, Pavlovič (Prešinský, Koprda, Rus, Chovanec, Ballay. (juh)

Ostatné výsledky: Górnik Trnava - Slov-matic 3:4, Lučenec - Pinerola 6:5, Semic Atletico - Malacky 6:5, Žilina - Mima Trnava 2:6, Dubnica - B. Bystrica - nehralo sa.

14. Žilina 24 1 2 21 53:168 5

25. kolo - 7. 5. o 18.45 h 1. SC Incar Nitra - FC MäsomaxNitra.

1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!

Botanická záhrada SPU predstavuje živú fosíliu, vždyzelenú wolémiu

Výstava Farby a plody jesene potrvá do 16. októbra.

Mesto Zlaté Moravce vybuduje na jeseň nové parkovacie miesta

Mesto investuje do výstavby nových parkovacích miest vyše 43.000 eur.

AKTUALIZOVANÉ 19:14

Fotogaléria: Medzinárodný turnaj kadetov v Nitre

Mladí volejbalisti do 18 rokov zo šiestich klubov sa stretli na predsezónnom turnaji v športovej hale SPU.

Slováci postupujú na Európu, v zápase pravdy zdolali Rumunov!

Hra nervov, bitka o všetko. Zverenci Petra Gergelyho v „zápase pravdy“ s Rumunskom boli lepším mužstvom, víťazstvo 4:1 ide do sveta! Výber ZsFZ vyhral kvalifikačnú skupinu a postupuje do budúcoročné ME amatérov!