Pondelok, 18. jún, 2018 | Meniny má Vratislav

MO Topoľčany

Novým lídrom Solčany

Ludanice - Urmince 5:0 (3:0), 25. a 35. P. Lacena, 40. D. Goga, 85. M. Rusnák, 88. M. Babala. Už podľa výsledku je zrejmé, kto bol pánom na ihrisku. Hral sa zápas na jednu bránu. Ludaničania rozhodli o výsledku už v prvom polčase. Aj keď hrali domáci na neutrálnej pôde v Hrušovanoch, predviedli svoju morálnu silu a zaslúžene vyhrali.

H. Obdokovce - N. Blatnica 1:1 (0:0), 75. I. Svoboda - 55. A. Pavlovič. Oba tímy boli po piatkovej dohrávke veľmi unavené, čo sa prejavilo na ich hre. Aj keď sa hostia ujali po obrátke vedenia, ku koncu zápasu odpadli po fyzickej stránke a dovolili domácim uchmatnúť aspoň bod.

Nemčice - Solčany 1:2 (1:1), 30. Š. Ďurkovič - 45. P. Dálik, 80. M. Nikodém. Hostia hrajú o postup, a tak vyzerala aj ich hra. Predviedli pekný kombinačný futbal, ktorý aj v tomto zápase platil na domácich. Aj keď sa ujali Nemčice vedenia, Solčanci už do prestávky vyrovnali a v druhej časti rozhodli o svojich troch bodoch.

Jacovce - Preseľany 2:1 (1:1), 37. T. Jamrich (11 m), 68. J. Naštický - 15. I. Bilik. Preseľančania pricestovali do Jacoviec so zámerom hrať otvorený futbal, čo sa im aj vyplatilo, pretože už v 15. min. sa ujali vedenia. Domáci zvýšili aktivitu a do prestávky vyrovnali. O zisk troch bodov sa postaral Naštický.

To B/N. Streda - Krnča 6:3 (4:1), 15. L. Šmitala, 28. D. Renner, 33. a 38. R. Štros, 46. a 86. J. Fráter - 9. J. Remeň, 75. a 86. M. Jančovič. Hoci začali domáci náporom, hostia sa ujali vedenia. "Béčko" však tento gól ešte viac motivoval a do polčasu rozhodlo o výsledku zápasu. Druhé dejstvo sa hralo v kľudnom tempe.

Chrabrany - Kamanová 1:0 (0:0), 56. D. Bartošek. Úroveň podpriemerného zápasu zachraňoval výborne hrajúci Bartošek. Vynikal takmer vo všetkom. Jeho gól bol excelentný. Po peknej nahrávke od spoluhráča obišiel troch hosťujúcich hráčov a exportne zakončil.

Hrušovany - Prašice 2:1 (1:1), 33. J. Dekýš (11 m), 60. J.Bárta - 30. I. Bárta. Tento "šesťbodový" zápas začal lepšie líder a ujal sa vedenia po polhodine hry. Skóre zrovnal jarný strelec Dekýš. Domáci si vytvorili ohromný tlak, v ktorom sa im podarilo vsietiť veľmi dôležitý gól, a práve vďaka nemu môžu stále myslieť na postup.

Mýtna N. Ves - Čermany 2:2 (1:1), 43. J. Gerši, 50. M. Rybanský - 3. P. Jančovič , 78. J. Prostredný. Hostia mali viditeľne územnú prevahu a bleskovo sa ujali vedenia. Divákov zdvihol zo stoličiek prekrásny gól Geršiho, ktorý napriahol spoza šestnástky, s presnosťou ostreľovača trafil k žrdi a brankár sa mohol len udivene pozerať.

11. Preseľany 24 9 3 12 40:37 30 (-6)

12. Mýtna N. Ves 24 7 6 11 52:46 27 (-9)

13. To. B/N. Streda 24 6 6 12 46:68 24 (-12)

14. N. Blatnica 24 5 5 14 26:53 20 (-16)

15. Kamanová 24 5 3 16 33:68 18 (-18)

16. Krnča 24 5 3 16 32:71 18 (-18)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 15 - Pe. Lacena (Ludanice), J. Gerši (Mýtna N. Ves), 14 - J. Naštický (Jacovce), L. Michalík, M. Michalík (Solčany), 13 - J. Prostredný (Čermany), M. Višňovský (Nemčice), E. Ďurík (Prašice), 12 - M. Kočan (Hrušovany), M. Meluš (Krnča), P. Desat (Nemčice). PAVOL PRIBELA

1. Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
  2. Edite sa podarilo schudnúť 30 kilogramov vďaka 3D Chili
  3. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  1. Chcete zažiť skvelú dovolenku 2018? Na toto netreba zabudnúť!
  2. Events you should not miss during your visit in Bratislava
  3. Modernizácia rozvodov tepla v Medzeve, Slavošovciach a Plešivci
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
  6. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  7. Edite sa podarilo schudnúť 30 kilogramov vďaka 3D Chili
  8. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  9. Sú bolesti kĺbov dôvodom, že nemôžete v živote robiť čo chcete?

Popin v útoku Nitry s Vestenickým?

Futbalová Nitra ohlásila prvú posilu. Zotrvanie jarného kanoniera je však otázne.

Majstrovi šiestej ligy neprišiel v poslednom kole súper

V poslednom kole si obrany zobrali voľno, v siedmich zápasoch padlo až 51 gólov.

Lekára už nestíhajú, podľa generálnej prokuratúry bral dary, nie úplatky

Obe ženy boli vďačné za poskytnuté služby. Poďakovali sa obálkou.

McDonald’s Cup 2018 putuje do Trenčína

Dvadsiaty ročník obľúbeného školského turnaja v minifutbale vyvrcholil pod Tatrami.

Na univerzite vznikol výtvarný objekt Inkubátor, bude oddychovou zónou aj javiskom

Inkubátor postavili podľa projektu študentky Zsófie Karácsony, ktorý získal Cenu rektora Univerzity Konštantína Filozofa v roku 2017.