Pondelok, 18. jún, 2018 | Meniny má Vratislav

II. B tr. Nitra-Šaľa

Trvalec si „pochutil“

Pohranice - Branč 2:2 (2:0), 18. M. Bernadič, 42. Z. Hajdu - 60. V. Stojka, 88. R. Lörincz. Nádherný lob Bernadiča odštartoval vyrovnaný zápas na šmykľavom teréne. Misky váh priklonil ešte viac na domácu stranu ostrostrelec Z. Hajdu. Po polčase mierili presne už len hostia, ktorí po poľavení Pohraníc dosiahli spravodlivú remízu. R Kukla, 50.

D. Obdokovce - Žirany 4:0 (2:0), 2. A. Drozdák, 20. M. Odrážka, 71. Ľ. Valach, 81. V. Baňár. Domáci nadviazali na dobrý výkon z Branču. O výsledku sa rozhodlo v úvode, keď sa Bodočania dostali do dvojgólového náskoku. Krížna strela Ľ. Valacha do šibenice a priamy kop V. Baňára ľavačkou, ktorý obstrelil múr, zavŕšili jednoznačnú záležitosť. R Mareček, 150.

Chrenová - Golianovo 2:1 (0:1), 85. Š. Duchoň (11 m), 86. T. Kazík - 16. Ľ. Černý. Hostia začali aktívnejšie, vsietili gól hlavou po rohu. Dlho sa nič nedialo až prišli šance domácich Gabča a Tatara, v ktorých sa ale nepresadili. Na druhej strane nepochodil sám pred brankárom J. Bradáč. V zápätí hostia pykali, penaltu premenil Š. Duchoň. T. Kazík po 30. sekundách na ihrisku rozhodol o prvom víťazstve Chrenovej na jar. R D. Kopačka, 150.

Jelenec - Horný Ohaj 3:0 (3:0), 8. a 29. (oba z 11 m) M. Szegény, 18. N. Pánik. Jelenec začal vo veľkom nasadení, hosťujúci obrancovia nestačili odolávať zdrvujúcemu tlaku hráčov lídra, z čoho pramenili chyby a následne nedovolené zákroky. Aj keď bolo už do polčasu rozhodnuté, pozerať sa bolo na čo i v druhom dejstve. R Kamenický, 180.

Nová Ves - Kolíňany 5:0 (3:0), 15. a 32. L. Juhás, 42. a 50. M. Pichňa, 63. V. Senaši. Hra sa odvíjala takmer celých 90 minút pred bránou Kolíňan, pretože Novania prevyšovali hostí kombinačnou hrou. Góly padali po vypracovaných akciách, prsty v nich mali záložník Pichňa a útočník Juhás. R Kéry, 100.

Mojmírovce - Vinodol 6:0 (3:0), 7., 19., 80. a 90.+ F. Trvalec, 45. J. Mesároš, 67. M. Švelan. Domáci napriek chýbajúcim hráčom začali útočne a už do prestávky využili tri šance. Po obrátke si hostia vypracovali rad príležitostí, no nevyužili ani pokutový kop, ktorý zneškodnil brankár P. Dobrovodský. Naopak, Mojmírovce gólovým korením nešetrili, neudržateľný bol najmä kanonier F. Trvalec. R Kotrec, 80.

D. Krškany mali voľno.

1. Jelenec 17 13 2 2 39:17 41 (+17)

2. Nová Ves n/Ž. 16 11 2 3 36:12 35 (+11)

11. D. Krškany 16 4 5 7 22:27 17 (-7)

12. D. Obdokovce 17 4 2 11 20:35 14 (-13)

13. Žirany 17 2 2 13 13:46 8 (-16)

D. Krškanom a Pohraniciam odrátajú 6 b.

najlepší strelci: 14 - F. Trvalec, 12 - M. Švelan (Mojmírovce), Z. Hajdu (Pohranice), 11 - M. Mako (Jelenec), 10 - M. Stano (Chrenová), 9 - L. Juhás, V. Sénaši (N. Ves). ŠTEVO HARINGA

1. Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
  2. Edite sa podarilo schudnúť 30 kilogramov vďaka 3D Chili
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  1. Chcete zažiť skvelú dovolenku 2018? Na toto netreba zabudnúť!
  2. Events you should not miss during your visit in Bratislava
  3. Modernizácia rozvodov tepla v Medzeve, Slavošovciach a Plešivci
  5. Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
  6. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  7. Edite sa podarilo schudnúť 30 kilogramov vďaka 3D Chili
  8. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  9. Sú bolesti kĺbov dôvodom, že nemôžete v živote robiť čo chcete?

Popin v útoku Nitry s Vestenickým?

Futbalová Nitra ohlásila prvú posilu. Zotrvanie jarného kanoniera je však otázne.

Majstrovi šiestej ligy neprišiel v poslednom kole súper

V poslednom kole si obrany zobrali voľno, v siedmich zápasoch padlo až 51 gólov.

Lekára už nestíhajú, podľa generálnej prokuratúry bral dary, nie úplatky

Obe ženy boli vďačné za poskytnuté služby. Poďakovali sa obálkou.

McDonald’s Cup 2018 putuje do Trenčína

Dvadsiaty ročník obľúbeného školského turnaja v minifutbale vyvrcholil pod Tatrami.

Na univerzite vznikol výtvarný objekt Inkubátor, bude oddychovou zónou aj javiskom

Inkubátor postavili podľa projektu študentky Zsófie Karácsony, ktorý získal Cenu rektora Univerzity Konštantína Filozofa v roku 2017.