Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

MO Topoľčany

Šláger pre Hrušovany,hosťom iba jediný bod

Ludanice - Nemčice 3:1 (1:0), 36. M. Rusnák, 67. a 72. Pe. Lacena - 58. P. Desat. Na tunajšie pomery sa hral výborný zápas, pričom obidve mužstvá ho zvládli aj dobre po taktickej stránke. Diváci mohli byť nakoniec spokojní, pretože akcie sa striedali, ako na tenisovom zápase. Rozhodli však chyby hosťujúcej obrany.

Jacovce - Horné Obdokovce 3:2 (2:1), 1. M. Mičina, 15. L. Bažík, 70. T. Jamrich - 26. M. Šmitala, 80. T. Guban. Hral sa nervózny zápas s množstvom šancí. Tešili sa domáci, ktorých obranu výborne dirigoval Pavlovič. Rozhodca údajne nezvládol zápas a po poslednom hvizde vraj prišlo k inzultácii hosťujúceho funkcionára Vaculu.

Topoľčany B/N. Streda - Urmince 2:2 (2:2), 20. a 38. J. Frater - 21. M. Huba, 30. M. Cifra. Hra sa odohrávala v strede poľa. V druhom polčase hráči loptu nakopávali zo strany na stranu. Domáci mohli aj vyhrať, lenže to by museli premeniť penaltu. Zaskvel sa útočník Frater, vďaka ktorému domácim zostal aspoň bod.

Chrabrany - Nitr. Blatnica 2:1 (2:0), 3. D. Bartošek, 35. P. Lovás - 65. J. Stanček. Hostia boli od úvodu pánom na ihrisku, lenže pravdepodobne v tomto zápase urazili šťastenu. Domáci sa ujali vedenia hneď v úvode zápasu a ich skóre zvyšoval po ojedinelej šanci Lovás. Hostia však z veľa šancí premenili iba jednu.

Hrušovany - Solčany 2:0 (0:0), 70. I. Krajčovič, 82. J. Candrák. Zápas mal výborný náboj. Domáci mali miernu prevahu, no tú využili až v druhom polčase. Hostia prispeli k nadpriemernému zápasu svojou bojovnosťou, gól ale streliť nedokázali, a to aj kvôli obrancovi domácich Ondrušovi.

Mýtna Nová Ves - Preseľany 3:0 (0:0), 57. R. Kudela, 68. a 75. M. Pridko. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas. Do druhého nastupovali hráči s jasným cieľom zvíťaziť. Svoje sny premenili ale na skutočnosť po perfektných akciách domáci. V derby sa však hralo veľmi slušne.

Čermany - Krnča 3:0 (3:0), 6. J. Prostredný, 10. M. Chobot, 31. M. Miko. Hralo sa na rozmočenom teréne a Čermany rozhodli o svojom víťazstve už do 31. minúty. Od tohto momentu sa totiž zápas už len dohrával, pričom sa domáci prispôsobili slabej hre hostí. V 88. min. a v nadstavenom čase rozhodca ešte vylúčil dvoch hráčov Krnče.

Prašice - Kamanová 4:1 (3:0), 11. M. Bajzík, 37. a 40. V. Ďurík, 53. E. Ďurík - 88. L. Peliška. Na veľmi zlom terén sa hral slabý zápase. Domáci v prvom polčase pretavili svoj tlak do strelenia troch gólov. Po zmene strán podali Prašice nemastný-neslaný výkon a hostia dokázali skóre aspoň skorigovať. Na ihrisku zažiaril domáci útočník Bajzík.

12. Mýtna N. Ves 18 6 4 8 39:39 22 (-5)

13. To. B/N. Streda 18 4 6 8 36:44 18 (-12)

14. Kamanová 18 5 3 10 30:40 18 (-9)

15. N. Blatnica 18 3 4 11 18:40 13 (-14)

16. Krnča 18 2 2 14 21:57 8 (-16)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 12 - J. Gerši (Mýtna N. Ves), 11 - M. Višňovský, P. Desat (Nemčice), E. Ďurík (Prašice), 10 - M. Kočan (Hrušovany), I. Floro (Chrabrany), P. Labuda, Pe. Lacena (Ludanice). PAVOL PRIBELA