Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav

O výhre Incaru rozhodol Hrnčár, oslabený Mäsomax nebodoval

I. LIGA

Incar Nitra - Semic Atletico Bratislava 2:1 (0:0), 23. a 24. Er. Hrnčár. Favorit začal dobre a z optickej prevahy vyústili aj šance - Čambalov pokus však Filus kryl a pri strele Latečku mu pomohla pravá žrď. Potom prišli chvíle Bratislavčanov, ktorí začali ohrozovať domácu svätyňu, no brankár Repa si poradil s tutovkami Ryšavého, Pavloviča a Lancza a pri dorážke Vaneka mu tiež pomohla žrď. Do prestávky potom ešte skúšali šťastie Zima s Rajčánim, na polčasových 0:0 sa ale nezmenilo nič. Po obrátke nastúpili Nitrania ako vymenení a po krížnej prihrávke Látečku otvoril skóre E. Hrnčár. Ten istý hráč vzápätí zobral loptu Kollárovi a svojim druhým gólom v zápase zvýšil vedenie Incaru. V závere ešte nastrelil M. Pavlovič žrď a na druhej strane z 10 m kopu znížil hosťujúci S. Pavlovič na konečných 2:1.

INCAR: Repa - Pavlovič, Čambal, Urbanovič, Hrnčár (Nagy, Rajčáni, Zima, Latečka, Marčan, Bochnovič). (šk)

Górnik Trnava - Mäsomax Nitra 5:1 (1:0), 35. Koprda. Nitrania sa v Trnave predstavili bez štyroch hráčov základnej zostavy (Slovák, Šindler, Pavlovič, Grimbel) a na ich hre to bolo vidieť. Vedenia sa síce mohli ujať ako prví, no Koprda vo vyloženej šanci trafil iba do brankára. V nasledujúcej minúte ich za to domáci potrestali prvým gólom. V Trnavskom drese sa zaskvel Sládeček, ktorý mal "prsty" vo všetkých góloch a pre Horského bol najväčším nebezpečím. Prešinský s Koprdom mohli do prestávky vyrovnať, no úspešní neboli. Hneď po zmene strán Ballay trafil iba žrď, ba v sieti neskončila ani šanca Prešinského. Domáci zvýšili už na 3:0 keď sa Koprdovi z 10 m kopu podarilo predsa len skórovať. Trnavčania však svoje víťazstvo potvrdili ešte ďalšími dvomi gólmi.

MÄSOMAX: Horský - Koprda, Prešinský, Rus, Ballay (Tarina, Bédi, Chovanec). (juh)

Ostatné výsledky: Lučenec - Izolex 4:0, Pinerola - Dubnica 5:2, RCS Košice - Mima Trnava 7:5, Malacky - Žilina 5:4, Slov-matic - B. Bystrica 6:1.

14. Žilina 18 1 2 15 33:117 5

20. kolo - 19. 3. o 19.00 h Mima Trnava - Incar Nitra, o 20.00 h Mäsomax Nitra - Lučenec.

II. LIGA západ

Santiago - Kobra Nitra 4:4 (2:0), Bosák 2, Pánis, Duchoň. Levice - Reflex Nitra 9:1 (3:1), Hinzeller 3, Ivančo 2, Staňo 2, Gabaš, Krivočenko - Búš. Zeleneč - Čechynce 4:1 (1:1), Feješ. Hearts - N. Mesto 3:5. Ivka - Slov-matic D 3:7. Prednádr. - Dubnica odložili.

12. Hearts 18 3 1 14 88:153 10

Reflexu odrátajú 2 body za kontum. prehry.

19. kolo - 20. 3. Čechynce - Santiago, Kobra - Prednádražie, Dubnica - Levice, Reflex - NovéMesto.

1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  4. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  5. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  8. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  9. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  10. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  1. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  2. Brieždenie pod lomenicou
  3. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  4. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?

Fincentrum Nitra

Rozhovor s Annou Súlíkovou o možnostiach v oblasti finančníctva.

Reštaurovanie zachraňuje kultúrne dedičstvo

Ľudia kedysi nevedeli zachraňovať diela a volili najjednoduchší spôsob.

Poslanci sa prú o to, kto sa zaslúžil o nový chodník

Balážová sa pri hlasovaní o rekonštrukciách zdržala. Na Facebooku sa ale hrdí tým, že opravu chodníka schvaľovala.

Rekordná účasť bežcov na Cedronskom behu (+FOTO)

V nedeľu sa stretli milovníci pohybu v Mojmírovciach na ôsmom ročníku bežeckých pretekov.