Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Stolný tenis

III. LIGA

O POSTUP - skupina C: Domino Nitra B - Levice 6:12, Ľ. Ježo 3,5, Horečný a F. Ježo 1, Černák 0,5 - Mičjan 4,5, Gabaš 3,5, Paulus 3, Mikle 1. Podlužany - ŠG Nitra B 5:13, Zigo a Pastier 2, J. Harmady 1 - Velčický 4,5, Čukan a Candrák 3,5, Laník 1,5.

1. Levice 2 2 0 0 28:8 9

2. Domino Nitra B 2 1 0 1 18:18 6

3. ŠG Nitra B 2 1 0 1 19:17 5

4. Podlužany 2 0 0 2 7:29 2

Bonifikácia: Levice 3, Domino 2, ŠG B 1.

Skupina D: Vráble - Trnovec B 7:11, Trávnik 3, Špleha 2, Mikla a Csámpai 1 - Kobolka 4,5, Bízik 3,5, Ševčík a Slováčik 1,5. Volkovce - Šaľa 11:7, Ján Červený a K. Mášik 3,5, F. Mášik 2,5, Frajka 1,5 - Lazan 4, Meľnikov 2, Kostka 1.

1. Trnovec B 2 2 0 0 26:10 9

2. Vráble 2 1 0 1 21:15 6

3. Volkovce 2 1 0 1 14:22 4

4. Šaľa 2 0 0 2 11:25 3

Bonifikácia: Trnovec 3, Vráble 2, Šaľa 1.

O ZÁCHRANU: ŠKST Topoľčany - Šurany 10:8, Gogora 4, Maňák 3, Marko 1,5, Vass 1, Ďurnek 0,5 - Augustín 3, Botka 2,5, Bóla 2, Frey 0,5. Krušovce mali voľno. Krušovce mali voľno.

1. ŠKST Topoľčany 2 2 0 0 20:16 6

2. Krušovce 1 0 0 1 8:10 2

Šurany 1 0 0 1 8:10 2

Bonifikácia: Krušovce 1, Šurany 1.

IV. LIGA sk. SEVER

O POSTUP - skupina C: Svätoplukovo - Dlhá n/V. 5:13, Ľ. Rumanovský 2, Čanaky, Daniš a D. Rumanovský st. 1 - A. Andodi a Kriško 4,5, R. Andodi 2,5, Čičmiš 1,5. Výč.-Opatovce - Domino Nitra C 12:6, D. Rumanovský 4,5, Košecký, Bujna a Čulák 2,5 - Moravčík 3, Krivošíková 2, Slávik 1.

1. Dlhá n/V. 4 3 0 1 50:22 13

2. V.-Opatovce 4 3 1 0 46:26 12

3. Domino Nr C 4 1 1 2 34:38 9

4. Svätoplukovo 4 0 0 4 14:58 4

Bonifikácia: Dlhá 3 b, Domino 2, Výč. 1.

Skupina D: ŠG Nitra C - Tovarníky B 11:7, Laník 3,5, Kreškocziová a Velčický 2,5, Mucha 2, Csillág 0,5 - Bajzík 3, Slovák a Dubný 2. Kynek - Lehota 11:7, Vereš 4, Beňačka 3,5, Billich 2,5, Šimek 1 - Studený 3, Holka 1,5, Bako a Ment 1, Križan 0,5.

1. ŠG Nitra C 4 4 0 0 46:26 12

2. Tovarníky B 4 1 1 2 35:37 10

3. Lehota 4 1 1 2 39:33 9

4. Kynek 4 1 0 3 24:48 7

Bonifikácia: Tovar. 3, Lehota 2, Kynek 1.

O ZÁCHRANU - skupina E: Močenok - Vráble B 5:13, Sklenár a P. Lenčéš 1,5, Antoš a Lenický 1 - Vodrážka 4,5, Botka 4, Závody 3, Benč 1,5. Volkovce B - Šaľa B 13:5, Nagy 4,5, Laca 3,5, Magušin a Lackovič 2,5 - Szitáš a Kostka 2, Trautenberger 1.

1. Vráble B 4 4 0 0 54:18 15

2. Volkovce B 4 3 0 1 47:25 12

3. Šaľa B 4 1 0 3 26:46 7

4. Močenok 4 0 0 4 17:55 4

Bonifikácia: Vráble 3, Volkov. 2, Šaľa B 1.

Skupina F: ŠKST Topoľčany B - Trnovec C 1:17, Čerman 1 - Macháň, Kukan ml. a Ševčík 4,5, Gašpierik 3,5. Zl. Moravce - Č. Kľačany 11:7, Kováč ml. 4,5, Ferda a Zuzula 2,5, Kováč st. 1,5 - S. Páleník 3, Herc a Varga 2.

1. Trnovec C 4 4 0 0 65:7 15

2. Zl. Moravce 4 3 0 1 38:34 11

3. Č. Kľačany 4 0 1 3 27:45 7

4. Topoľčany B 4 0 1 3 14:58 5

Bonifikácia: Trnovec 3, Č. Kľač. 2, ZM 1.

IV. LIGA sk. JUH

O POSTUP - skupina C: H. Trsťany B - Bánov B 13:5, Tuhý 4,5, Ambrózai 3,5, Gálus a Solmoši 2,5 - B. Šimunek a Palacka 2, Jurík 1. Šurany B - Lok. N. Zámky 10:8, M. Veis 4, Filagová 3,5, P. Veis 2,5 - Röman 3,5, Gróf 2,5, Ozorák a Kucsera 1.

1. Bánov B 4 3 0 1 41:31 13

2. H. Trsťany B 4 3 0 1 41:31 10

3. Lok. N. Zámky 4 1 0 3 34:38 8

4. Šurany B 4 1 0 3 28:44 7

Bonifikácia: Bánov 3, L. NZ 2, Šurany 1.

Skupina D: Bajka/Jur - STK N. Zámky B 6:12, Molnár 2,5, Braun 2, Garaj 1 - Šumský 4,5, R. Karas 3,5, D. Karas 3, Škulavík 1. Levice B - SPŠ Komárno A 10:8, Székely st. 4,5, Štúň 3,5, Antolík a T. Frtús 1 - Ľ. Ibolya 3, Vanko 2,5, G. Ibolya 2, Csütörtöki 0,5.

1. STK N. Zámky B 4 3 1 0 46:26 14

2. Levice B 4 3 0 1 38:34 11

3. SPŠ Komárno A 4 1 1 2 37:35 9

4. Bajka/Jur 4 0 0 4 23:49 4

Bonifikácia: NZ B 3, SPŠ A 2, Levice B 1.

O ZÁCHRANU - skupina E: Bešeňov - SPŠ Komárno B 17:1, Timoranský a Hajdú 4,5, Varga a Fekete 4 - Kányai a Csöbönyei 0,5. Pokrok Komárno - Bánov C 8:10, Lichtblau 4, Engyele 3, Fercsik 1 - J. Šimunek, Mráz, Petrášová a Zajíček 2,5.

1. Bešeňov 4 4 0 0 57:15 12

2. Bánov C 4 3 0 1 42:30 10

3. Pokr. Komárno 4 1 0 3 35:37 6

4. SPŠ Komárno B 4 0 0 4 10:62 4

Bonifikácia: Bešeň. 3, Bánov 2, Pokr. 1.

Skupina F: Čajkov - Bát. Kosihy 8:10, Molnár 3, Pavlík a F. Mucha 2, Pompoš 1 - Berkes 4,5, Jozefík 2,5, Csenger a Száraz 1,5. Lipová - Hronovce 2:16, Mazúch 2 - Černák a Juriga 4,5, Molnár a Bota 3,5.

1. Hronovce 4 4 0 0 53:19 12

2. Bát. Kosihy 4 3 0 1 44:28 10

3. Čajkov 4 1 0 3 34:38 6

4. Lipová 4 0 0 4 13:59 4

Bonifikácia: B. Kos. 3, Hron. 2, Lipová 1.

I. liga dorastenci

Domino sv. Marka Nitra - Vojčice 7:3, Domino - Ružomberok 4:6. NR: Grigel a Petráš 5,5. Topvar Topoľčany - Ružomberok 7:3, Topvar - Vojčice 10:0. Top.: Baláž a Poluch 6, Slovák 5.

I. liga dorastenky

ŠG Nitra A - Valaliky 10:0, ŠG Nitra A - Š. Michaľany 9:1. ŠG A: Medříková a Bakaiová 6,5, Kreškocziová 6. ŠG Nitra B - Š. Michaľany 8:2, ŠG Nitra B - Valaliky 7:3. ŠG B: Andelová 6,5 Hrudová 5,5 Púchovská 3. Zápasy Malacky - ŠKST Topoľčany A a Malacky - ŠKST Topoľčany B boli odložené.

II. LIGA DORASTENCI

O 1.-4. miesto: Vráble A - Stará Turá 8:2, Lazany - N. Zámky 5:5, Lazany - Stará Turá 2:8, N. Zámky - Vráble A 4:6, Stará Turá - N. Zámky 6:4, Vráble A - Lazany 7:3. Konečná tabuľka:

1. Vráble A 3 3 0 0 21:9 12

2. St. Turá 3 2 0 1 16:14 7

3. Lazany 3 0 1 2 10:20 4

4. N. Zámky 3 0 1 2 13:17 3

Bonifikácia: Vráble A 3, Lazany 2, N. Zámky 1. Vráble A postúpili do kvalifikácie o I. ligu dorastencov.

O 5.-8. miesto: Komárno - Myjava 10:0 k., Vráble B - Komárno 6:4, Myjava - Vráble B 0:10 k.

5. Vráble B 2 2 0 0 16:4 8

6. Komárno 2 1 0 1 14:6 5

7. Myjava 2 0 0 2 0:20 0

Bonifikácia: Vráble B 2, Komárno 1.

Najmladšie žiactvo

Bodovací turnaj SR dievčat v Topoľčanoch - dvojhra: 1. Danová (Domino Nitra), 2. Ďurneková (ŠKST Top.), 7. Selická (Lehota), štvorhra: 1. Ďurneková - Danová, 2. Selická - Kokavcová (ŠG Nitra). Chlapci v Malackách - dvojhra: 1. Mucha (ŠG Nitra), 7. Barčiak (Top.), 10. Selický (Lehota), štvorhra: 1. Mucha - Mudrík (Čadca).

MO NITRA

ZŠ Vajanského Old boys - Vráble C 11:7, Magdina 4,5, Látečka 3, Runák 2, Žiak 1,5 - Botka 3,5, Friedl 2, Benč 1,5. ŠG Nitra D - ZŠ Vajanského A 11:7, Laník 3,5, Kupeček a Danišová 2,5, Sviatko 2, Krasko 0,5 - Bezúr 4, Lidik 2, Draškovič 1. Domino sv. Marka Nitra D - Žirany 12:6, Krivošíková 4,5, Kazlov 3,5, Vetrík 2,5, Hochel 1, Černák 0,5 - Kováč a Sonlajtner 2, J. Zsebi a F. Zsebi 1. Čeľadice - ŠG Nitra E 5:13, E. Šimanský 2, A. Šimanský, Papp a Krajčo 1 - Bakaiová a Mucha 4,5, Polák 2,5, Kokavec ml. 1,5. Lehota B - Domino sv. Marka Nitra E 9:9, Bako 3,5, Kokavec st. a Križan 2,5, Holka 0,5 - Svitač 4, Kompas a Rajec 2, Danová 1. Dohrávka: Čeľadice - Vajanského Old boys 11:7, Papp a Krajčo 3,5, A. Šimanský 3, Holeš 1 - Magdina 4,5, Žiak 1,5, Runák 1. Kolíňany mali voľno.

1. ŠG Nitra D 18 15 1 2 196:128 48

2. Kolíňany 17 13 1 3 186:120 44

3. Lehota B 17 12 2 3 181:125 43

4. Čeľadice 17 10 0 7 160:146 37

5. ZŠ Vajansk. A 18 8 1 9 159:165 35

6. ŠG Nitra E 17 7 2 8 156:150 33

7. Domino Nr E 17 7 1 9 151:155 32

8. Vráble C 17 6 0 11 135:171 29

9. Žirany 17 5 1 11 135:171 28

10. Domino Nr D 17 4 1 12 127:179 26

11. ZŠ Vaj. Old b. 18 2 2 14 124:200 24

ŠG Nitra D má 1 kontumačnú prehru.

II. TRIEDA NITRA

Výčapy-Opatovce C - Lehota C 3:15, Hrnčár 2, J. Arpáš 1 - Dúbik a Selický 4,5, Koprda 3,5, Selická 2,5. Čab A - ZŠ Vajanského B 16:2, Varaga a Uhrák 4,5, Brezniak 4, Šunderlík a Krieger 1,5 - Jócsik a Trubíni 1. Vráble D - Mojmírovce 2:16, Uhrín 1,5, Gašparík 0,5 - S. Andris 4,5, Drinková a Nemeš 4, R. Andris 3,5. Výčapy-Opatovce B - Čab B 16:2, Mikuš ml. a Hupka 4,5, I. Kuna a Buček 3,5 - Kollár st. a Ďurka 1.

1. Čab A 14 14 0 0 196:56 42

2. V.-Opatovce B 14 11 0 3 185:67 36

3. Mojmírovce 13 6 3 4 136:98 28

4. Lehota C 14 6 2 6 129:123 28

5. ZŠ Vajansk. B 13 6 2 5 116:118 27

6. Čab B 14 4 3 7 110:142 25

7. Vráble D 14 3 0 11 104:148 20

8. V.-Opatovce C 14 0 0 14 14:238 14

MO ZLATÉ MORAVCE

18. kolo: J. Kostoľany - Choča 8:10, Beladice - Neverice 10:8. 19. kolo: Volkovce - Choča 13:5, Beladice - J. Kostoľ. 11:7.

1. Volkovce C 19 15 2 2 221:121 51

2. Topoľčianky 18 14 0 4 200:124 46

3. J. Kostoľany 19 8 2 9 160:182 37

4. Choča 19 8 0 11 153:189 34

5. Beladice 19 6 2 11 165:177 33

6. Neverice 18 2 0 16 109:215 21

Choča a Neverice majú 1 kont. prehru.

MO ŠAĽA

O 1.-4. miesto: Dlhá n/V. B - Mix Šaľa 8:10, Šaľa C - Trnovec D odložili. Dohrávka: Trnovec D - Dlhá n/V. B 11:7.

1. Trnovec D 19 17 0 2 245:97 53

2. Dlhá n/V. B 20 16 0 4 264:96 52

3. Šaľa C 19 10 2 7 195:147 41

4. Mix Šaľa 20 9 1 10 182:178 39

O 5.-8. miesto: Močenok B - CVČ Šaľa E 17:1, Šaľa D - Močenok C 15:3.

5. Močenok B 20 13 1 6 239:121 47

6. Šaľa D 20 8 0 12 163:197 36

7. CVČ Šaľa E 20 3 0 17 91:269 26

8. Močenok C 20 1 0 19 43:317 22

(mb, vem, ki, vk,lac)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  10. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  2. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  3. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  4. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  5. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  9. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  10. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 827
  2. Najužitočnejšia appka 17 751
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 590
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 639
  5. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 406
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 6 256
  7. V O2 to s dátami poriadne prehnali 5 413
  8. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 044
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 113
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 576

Hlavné správy z MY Nitra

Šalianska radnica ponúka osamelým seniorom priame napojenie na mestskú políciu

Ak s tým bude užívateľ súhlasiť, mestská polícia bude mať k dispozícii aj údaje o jeho zdravotnom stave.

Šťastný Šimončič, sklamaný Galád

Dve správy z výhry Nitry nad Michalovcami 2:1: kapitán Šimončič vyletel z nuly na sto a kouč Galád kritizoval vlastné rady.

Kontrolórov daňového úradu obvinili z prijímania úplatku

Hrozí im sedem až 12 rokov za mrežami.

Detská Tour Petra Sagana mala finále v Topoľčiankach

Dostihová dráha v Topoľčiankach bola v sobotu dejiskom finálového kola 5. ročníka Detskej Tour Petra Sagana. Účastníkov neodradilo ani sychravé počasie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Žilinský Bulvár: Kedysi vychýrená štvrť mesta, teraz len upadá

Žilinský Bulvár je vo veľmi zlom stave. Problémom sú najmä bezdomovci.

Vybrali SME

Už ste čítali?