Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína
Pridajte si svoje mesto

stolný tenis

EXTRALIGA ŽIEN

ŠG Nitra B - Ružomberok 7:3, Andelová 3, Danišová a Hrudová 2. Topvar Topoľčany - Trnávka 9:1, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. ŠKST Topoľčany - Malacky 4:6, Balážová 3, Belianska 1. Dun. Streda - Lok. Košice 5:5, Feketeová 3,5, Kariková 1,5.

ŠG Nitra A - Ružomberok 9:1, Bakaiová, Medříková a Kreškocziová 3. Topvar Topoľčany - Malacky 9:1, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. ŠKST Topoľčany - Trnávka 6:4, Balážová 3, Belianska 2, Hippíková 1. Dun. Streda - Š. Michaľany 6:4, Feketeová 3,5, Kariková 2,5.

1. Topvar Topoľč. 15 14 0 1 130:20 43

2. ŠKST Topoľč. 15 11 2 2 101:49 39

3. ŠG Nitra A 14 11 2 1 102:38 38

4. Malacky 14 6 3 5 62:78 29

5. Dun. Streda 16 4 5 7 68:92 29

6. Trnávka 14 6 1 7 70:70 27

7. Š. Michaľany 15 5 2 8 65:85 27

8. Ružomberok 16 3 4 9 65:95 26

9. ŠG Nitra B 14 3 2 9 49:91 22

10. Lok. Košice 15 0 1 14 28:122 16

I. LIGA ŽIEN

Hubeného Bratislava - ŠKST Topoľčany B 8:2, Belianska 2. Hubeného - Topvar Topoľčany B 10:0.

I. LIGA MUŽOV sk. Západ

Galanta - Topvar Topoľčany 1:13, Csejtey 1 - Baláž, Mackovič a Poluch 3,5, Slovák 2,5. STK N. Zámky - Domino sv. Marka Nitra 7:7, Filaga 3, Ozorák 2,5, Kozár 1,5 - Urban a Joanidis 2,5, Grigel st. 2. Gabčíkovo - ŠG Nitra 3:11, Dostál 1, Marček 1, Heiser a Lichtblau 0,5 - Ištokovič a Žoldoš 3,5, Machálik a Červeň 2. Trnava - Piešťany 11:3, Tr. Teplá - Rača B 7:7, P. Bystrica - Relax Bratislava 10:4.

Trnava - Topvar Topoľčany 8:6, Baláž 3,5, Mackovič 2, Poluch 0,5. Galanta - Piešťany 5:9, Szenes 3, Csejtey a Somogyi 1. STK N. Zámky - ŠG Nitra 9:5, Kozár 3,5, Ozorák 2,5, Filaga 2, Barci 1 - Ištokovič 3,5, Machálik 1, Žoldoš 0,5. Gabčíkovo - Domino sv. Marka Nitra 4:10, Marček 2,5, Lichtblau 1, Dostál 0,5 - Urban a Joanidis 3,5, Grigel st. 2, Grigel ml. 1. Tr. Teplá - Relax 9:5, P. Bystrica - Rača B 7:7.

1. Topvar Topoľč. 18 15 1 2 174:78 49

2. Trnava 18 14 1 3 162:90 47

3. Rača B 18 8 7 3 151:101 41

4. Nové Zámky 18 9 4 5 143:109 40

5. Domino sv. M. 18 9 4 5 135:117 40

6. ŠG Nitra 18 9 2 7 126:126 38

7. Tr. Teplá 18 7 4 7 118:134 36

8. Galanta 18 5 7 6 126:126 35

9. P. Bystrica 18 5 5 8 122:130 33

10. Piešťany 18 4 2 12 93:159 28

11. Relax Brat. 18 3 1 14 96:156 25

12. Gabčíkovo 18 1 0 17 66:186 20

II. LIGA

Želiezovce - Bánov 12:6, za hostí V. Šimunek 2,5, M. Remiáš 2, Mrkvica 1, M. Šimunek 0,5. H. Trsťany - Trnovec 5:13, Torda a Petráš 2, Tuhý 1 - Ováry a Polcik 4,5, Škuril 2,5, Kobolka 1, Šabík 0,5. P. Bystrica B - Tovarníky 5:13, Michalka 4,5, Ľ. Goga 3,5, I. Goga a Mikuš 2,5. Drietoma - Klát. N. Ves 14:4, N. Mesto A - V. Uherce 7:11, N. Mesto B - Lazany 5:13.

Želiezovce - Trnovec 5:13, za hostí Ováry 4,5, Polcik a Kobolka 3,5, Škuril 1,5. H. Trsťany - Bánov 9:9, Torda 4, Petráš a Otrekal 2, Ambrozai 1 - Mrkvica 3,5, M. Šimunek 2,5, V. Šimunek a M. Remiáš 1,5. Drietoma - Tovarníky 4:14, I. Goga 4,5, Michalka 4, Ľ. Goga 3,5, Mikuš 2. P. Bystrica B - Klát. N. Ves 9:9, N. Mesto A - Lazany 12:6, N. Mesto B - V. Uherce 4:14.

1. Trnovec 18 16 2 0 245:79 52

2. Želiezovce 18 15 1 2 216:108 49

3. N. Mesto A 18 14 3 1 213:111 49

4. Lazany 18 10 2 6 171:153 40

5. Tovarníky 18 9 2 7 189:135 38

6. Bánov 18 6 3 9 151:173 33

7. Klát. N. Ves 18 6 3 9 144:180 33

8. V. Uherce 18 6 0 12 140:184 30

9. Drietoma 18 5 2 11 126:198 30

10. P. Bystrica B 18 3 6 9 120:204 30

11. H. Trsťany 18 3 5 10 135:189 29

12. N. Mesto B 18 0 1 17 94:230 19

III. LIGA

O POSTUP - skupina C: Levice - Podlužany 16:2, Gabaš a Mičian 4,5, Paulus a Mikle 3,5 - Zigo a J. Harmady 1. ŠG Nitra B - Domino Nitra B 6:12, Candrák, Čukan, Laník a Velčický 1,5 - Ľ. Ježo, F. Ježo, Horečný a Černák 3.

1. Levice 1 1 0 0 16:2 6

2. Domino Nitra B 1 1 0 0 12:6 5

3. ŠG Nitra B 1 0 0 1 6:12 2

4. Podlužany 1 0 0 1 2:16 1

Bonifikácia: Levice 3, Domino 2, ŠG B 1.

Skupina D: Trnovec B - Volkovce 15:3, Slováčik a Bízik 4,5, Kobolka 4, Kukan ml. 2 - Ján a Jo. Červený 1,5. Šaľa - Vráble 4:14, Lazan 2, Lužica ml. a Meľnikov 1 - Špleha a Trávnik 4,5, Mikla a Csámpai 2,5.

1. Trnovec B 1 1 0 0 15:3 6

2. Vráble 1 1 0 0 14:4 5

3. Šaľa 1 0 0 1 4:14 2

4. Volkovce 1 0 0 1 3:15 1

Bonifikácia: Trnovec 3, Vráble 2, Šaľa 1.

O ZÁCHRANU: ŠKST Topoľčany - Krušovce 10:8, Maňák a Gogora 4,5, Marko 1 - Žitňanský a Malina 2,5, Porubský 2, M. Smutný 1. Šurany mali voľno.

1. ŠKST Topoľčany 1 1 0 0 10:8 3

2. Krušovce 1 0 0 1 8:10 2

3. Šurany 0 0 0 0 0:0 1

Bonifikácia: Krušovce 1, Šurany 1.

IV. LIGA sk. SEVER

O POSTUP - skupina C: Domino Nitra C - Svätoplukovo 14:4, Novák a Slávik 4,5, Krivošíková a Moravčík 2,5 - Rumanovský 2, Takách a Daniš 1. Výč.-Opatovce - Dlhá n/V. 10:8, Košecký 4, Bujna 3, Rumanovský 2, Čulák 1 - A. Andódi a Kriško 2,5, Čičmiš a R. Andódi 1,5.

1. Dlhá n/V. 3 2 0 1 37:17 10

2. V.-Opatovce 3 2 1 0 34:20 9

3. Domino Nr C 3 1 1 1 28:26 8

4. Svätoplukovo 3 0 0 3 9:45 3

Bonifikácia: Dlhá n/V. 3 body, Domino C 2, Výč.-Opatovce 1.

Skupina D: Lehota - ŠG Nitra C 8:10, Ment 3, Studený 2,5, Koscelník 1,5, Bako a Holka 0,5 - Kupeček a Kreškócziová 3, Velčický a Laník 2. Kynek - Tovarníky B 6:12, Billich 3,5, Beňačka 1,5, Vereš 1 - Slovák 4, Bajzík 3,5, Kováč 3, Dubný 1,5.

1. ŠG Nitra C 3 3 0 0 35:19 9

2. Tovarníky B 3 1 1 1 28:26 9

3. Lehota 3 1 1 1 32:22 8

4. Kynek 3 0 0 3 13:41 4

Bonifikácia: Tovar. 3, Lehota 2, Kynek 1.

O ZÁCHRANU - skupina E: Volkovce B - Močenok 16:2, Magušin a Lackovič 4,5, Laca a Nagy 3,5 - Antoš a Lenický 1. Šaľa B - Vráble B 4:14, Kostka 2, Szitáš a Švéda 1 - Meszároš 4,5, Botka a Sádovský 3,5, Závody 2,5.

1. Vráble B 3 3 0 0 41:13 12

2. Volkovce B 3 2 0 1 34:20 9

3. Šaľa B 3 1 0 2 21:33 6

4. Močenok 3 0 0 3 12:42 3

Bonifikácia: Vráble B 3, Volk. 2, Šaľa 1.

Skupina F: Č. Kľačany - Topoľčany B 9:9, Herc 3,5, S. Páleník 3, Varga 2,5 - Marko 3,5, Paluš 3, Čerman 1,5, J. Klačanský 1. Zl. Moravce - Tovarníky B 2:16, Ferda 1, Zuzula a Kováč st. 0,5 - Ševčík 4,5, Slováčik a Macháň 4, Kukan ml. 3,5.

1. Trnovec C 3 3 0 0 48:6 12

2. Zl. Moravce 3 2 0 1 27:27 8

3. Č. Kľačany 3 0 1 2 20:34 6

4. Topoľčany B 3 0 1 2 13:41 4

Bonifikácia: Trnov. 3, Č. Kľač. 2, ZM 1.

IV. LIGA sk. JUH

O POSTUP - skupina C: Lok. N. Zámky - H. Trsťany B 8:10, Gróf 4,5, Hegedüs 2,5, Ozorák 1 - Ambrozai a Tuhý 3, Solmosi 2,5, Teren 1, Gálus 0,5. Šurany B - Bánov B 4:14, M. Veis 3, Filagová 1 - M. Šimunek 4,5, Palacka a Galamboš 3,5, B. Šimunek 2,5.

1. Bánov B 3 3 0 0 36:18 12

2. H. Trsťany B 3 2 0 1 28:26 7

3. Lok. N. Zámky 3 1 0 2 26:28 7

4. Šurany B 3 0 0 3 18:36 4

Bonifikácia: Bánov B 3, NZ 2, Šurany B 1.

Skupina D: SPŠ Komárno A - Bajka/Jur 13:5, Vanko 4,5, Varga 4, G. Ibolya 3,5, Ľ. Ibolya 1 - Molnár 2,5, Garai 1,5, Pericht 1. Levice B - STK N. Zámky B 5:13, Páleník 2, Štúň, Beničiak a Dudášik 1 - Šumský 4,5, D. Karas 3,5, R. Karas a Škulavík 2,5.

1. STK N. Zámky B 3 2 1 0 34:20 11

2. SPŠ Komárno A 3 1 1 1 29:25 8

3. Levice B 3 2 0 1 28:26 8

4. Bajka/Jur 3 0 0 3 17:37 3

Bonifikácia: NZ B 3, SPŠ A 2, Levice B 1.

O ZÁCHRANU - skupina E: SPŠ Komárno B - Bánov C 3:15, Kányai 2,5, Csöbönyei 0,5 - Zajíček 4,5, Petrášová 4, M. Šimunek 3,5, Mráz 3. Pokrok Komárno - Bešeňov 8:10, Lichtblau 3,5, Fercsik 2,5, Nagy a Petráš 1 - Timoranský 3,5, Varga 3, Fekete 2, Hajdu 1,5.

1. Bešeňov 3 3 0 0 40:14 12

2. Bánov C 3 2 0 1 32:22 9

3. Pokrok Komárno 3 1 0 2 27:27 6

4. SPŠ Komárno B 3 0 0 3 9:45 3

Bonifikácia: Bešeňov 3, Bánov 2, Pokr. 1.

Skupina F: Hronovce - Čajkov 12:6, Juriga 4, Černák 3,5, Molnár 2,5, Bota 2 - Molnár a Pavlík 2,5, Mucha 1. Lipová - Bát. Kosihy 4:14, Mazúch 2, Benko a Vlačuška 1 - Berkes 4,5, Matusek a Száraz 3,5, Csenger 2,5.

1. Hronovce 3 3 0 0 37:17 11

2. Bát. Kosihy 3 2 0 1 34:20 10

3. Čajkov 3 1 0 2 26:28 5

4. Lipová 3 0 0 3 11:43 4

Bonifikácia: B. Kos. 3, Hron. 2, Lipová 1.

MO NITRA

Vráble C - Domino sv. Marka Nitra E 3:15, Botka 3 - Svitač 4,5, Kompas, Sedlár a Rajec 3,5. ŠG Nitra E - Lehota B 8:10, Bakaiová 4,5, Polák 2, Kopček 1,5 - Bako 3,5, Križan 3, Kokavec st. 2,5, Holka 1. Žirany - Čeľadice 6:12, Cvetanov 3, J. Zsebi 2, F. Zsebi 1 - Krajčo 4,5, Papp 3,5, A. Šimanský 2,5, E. Šimanský 1,5. ZŠ Vajanského A - Kolíňany 9:9, Bezúr 4, Lidik 3, Múdry 2 - T. Balkó, Molnár a Bencz 2,5, Vu Minh 1,5. ZŠ Vajanského Old boys - ŠG Nitra D 6:12, Látečka a Runák 3 - Danišová a Kupeček 3,5, Ivančík a Sviatko 2,5. Domino sv. Marka Nitra D malo voľno. Dohrávky: Domino sv. Marka E - ŠG Nitra E 14:4, Grigelová, Kompas, Svitač a Sedlár 3,5 - Bakaiová 4. Žirany - Domino sv. Marka E 7:11, Cvetanov a Kováč 2,5, J. Zsebi 2 - Sedlár 3,5, Grigelová 3, Svitač 2,5, Kompas 2.

1. ŠG Nitra D 17 14 1 2 185:121 45

2. Kolíňany 17 13 1 3 186:120 44

3. Lehota B 16 12 1 3 172:116 41

4. ZŠ Vajansk. A 17 8 1 8 152:154 34

5. Čeľadice 15 9 0 6 144:126 33

6. ŠG Nitra E 16 6 2 8 143:145 30

7. Domino Nr E 16 7 0 9 142:146 30

8. Vráble C 16 6 0 10 128:160 28

9. Žirany 16 5 1 10 129:159 27

10. Domino Nr D 16 3 1 12 115:173 23

11. Vaj. Old boys 16 1 2 13 106:182 20

ŠG Nitra D má 1 kontumačnú prehru.

II. TRIEDA NITRA

Čab B - Výč.-Opatovce C 17:1, Gála, Bóri a Ďurka 4,5, Kollár st. 2,5, Brezniak 1 - M. Arpáš 1. Mojmírovce - Výč.-Opatovce B 6:12, Nemeš a Drinková 2,5, R. Andris 1 - Mikuš st. 4,5, Mikuš ml. 3, Hupka 2,5, I. Kuna a Buček 1. ZŠ Vajanského B - Vráble D 10:8, Jócsik 4,5, Jakab a Trubíni 2,5, Janíček 0,5 - Miklóš 3, Uhrin a Chrenko 2, Kunkela 1. Lehota C - Čab A 8:10, Holka 4,5, Mesároš 3,5 - Tomko 3,5, Varaga 2,5, Krieger a Uhrák 2.

1. Čab A 13 13 0 0 180:54 39

2. V.-Opatovce B 13 10 0 3 169:65 33

3. ZŠ Vajansk. B 12 6 2 4 114:102 26

4. Mojmírovce 12 5 3 4 120:96 25

5. Lehota C 13 5 2 6 114:120 25

6. Čab B 13 4 3 6 108:126 24

7. Vráble D 13 3 0 10 102:132 19

8. V.-Opatovce C 13 0 0 13 11:223 13

MO ZLATÉ MORAVCE

Topoľčianky - Neverice 11:7, Volkovce C - Beladice 13:5, Neverice - J. Kostoľany 7:11, Topoľčianky - Volkovce 8:10.

1. Volkovce C 18 14 2 2 208:116 48

2. Topoľčianky 18 14 0 4 200:124 46

3. J. Kostoľany 17 8 2 7 145:161 35

4. Choča 17 7 0 10 138:168 30

5. Beladice 17 4 2 11 144:162 27

6. Neverice 17 2 0 15 101:205 20

Choča a Neverice majú 1 kontum. prehru.

MO ŠAĽA

O 1.-4. miesto: Mix Šaľa - Šaľa C 8:10, Trnovec D - Dlhá n/V. B odložili.

1. Dlhá n/V. B 18 16 0 2 249:75 50

2. Trnovec D 18 16 0 2 234:90 50

3. Šaľa C 19 10 2 7 195:147 41

4. Mix Šaľa 19 8 1 10 172:170 36

O 5.-8. miesto: Močenok C - CVČ Šaľa E 5:13, Šaľa D - Močenok B 4:14.

5. Močenok B 19 12 1 6 222:120 44

6. Šaľa D 19 7 0 12 148:194 33

7. CVČ Šaľa E 19 3 0 16 90:252 25

8. Močenok C 19 1 0 18 40:302 21

n Majstrovstvá regiónu (Nitr. a Trenč. kraj) starších žiakov vo V. Uherciach - dvojhra chlapcov: 1. Botka (Vráble), 3. Bezúr (Vajansk.) a Gogora (ŠKST Top.), štvorhra: 2. Gogora - Ďurnek (ŠKST Top.), 3. Kevický (Komárno) - Struhár (N. Zámky), dvojhra dievčat: 1. Balážová (ŠKST Top.), 3. Medříková (ŠG Nitra), štvorhra: 1. Balážová - Hudecová, 2. Medříková - Suletyová, 3. Bútorová (Topv.) - Ďurneková a Hippíková - Belianska (všetky ŠKST), mix: 1. Gogora - Balážová, 3. Marko - Hippíková a Ďurnek - Belianska (všetci ŠKST Top.).

(mb, vem, ki, vk,lac)

Šport

 


  1. Poľadovica v Nitrianskom kraji ochromila dopravu na cestách 4 781
  2. Bez Dobrotku, ale s posilami 596
  3. Nitra lanári Vestenického 529
  4. Bystrina prišla o skúseného hráča 500
  5. Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul 436
  6. Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu Foto 426
  7. Šarmír si vyberá zo širokej ponuky 408
  8. Učiteľka Lucia, ktorá zomrela na svahu, učila na nitrianskej škole 256
  9. Gádoši sa vracia 248
  10. Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI 222

Najčítanejšie správy

Nitra

Poľadovica v Nitrianskom kraji ochromila dopravu na cestách

Uzavreli časť R1 pri Zlatých Moravciach.

Bez Dobrotku, ale s posilami

Futbalisti FC ViOn majú za sebou prvý zimný týždeň. V Jarábkovom kádri prichádza k zmenám.

Nitra lanári Vestenického

Celý prvý týždeň odtrénovali futbalisti Nitry na hlavnom štadíóne, nie na umelej tráve.

Bystrina prišla o skúseného hráča

Volejbalisti Nitry pokračujú v sezóne už bez libera Róberta Hupku.

Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul

Pod Zobor prichádza bronzový medailista z majstrovstiev sveta v kategórii do 20 rokov.

Blízke regióny

Autobus narazil do plotu, ďalší mal kolíziu s osobným autom a kamiónom

Situácia na cestách je problematická, evidujú už viacero nehôd. Na Ustianskej ulici na Kopánke dostal šmyk autobus a narazil do plotu rodinného domu. Medzi Piešťanmi a Trebaticami je pre nehodu uzavretá cesta.

Vodič autobusu podcenil podmienky a spôsobil nehodu

Pre nehodu linkového autobusu, osobného auta a kamióna je od rána uzavretá cesta medzi Piešťanmi a Trebaticami.

Osudný stĺp už obalili ochranným matracom

Učiteľku, ktorá 6. januára zomrela na svahu, pripomína improvizované pietne miesto na ZŠ na ulici Gábora Bethlena. Rozlúčili sa s ňou 12. januára v novozámockom krematóriu.

AKTUALIZÁCIA (nehoda a uzatvorenie cesty): Až do večera platia pre náš región výstrahy

Tvoriť sa môže námraza, záveje a snehové jazyky. Opatrní musia byť najmä vodiči.

V areáli nemocnice zomrela bezdomovkyňa

Ženu našli pred treťou hodinou ráno na schodisku vedúcemu na Kožné oddelenie v zadnej časti areálu.

Všetky správy

Dobré ráno: Česi si dovolili, čo si u nás ani Fico netrúfol

Ako prebiehajú české prezidentské voľby.

Stretol som desiatky satanom posadnutých ľudí, tvrdí exorcista

Exorcista môže pomôcť veriacemu človeku uniknúť pred problémami, ale nie ich vyriešiť, vraví psychiater Hunčík.

Ilumináti, pedofília a ŠtB. Špinavý boj o Hrad sa rozbieha

Na Kisku pred voľbami vytiahli scientológiu, na Drahoša iluminátov. Hoaxy môžu pomôcť Zemanovi vyhrať.

Pracoval na ropnej plošine. Tie peniaze nie sú zadarmo

Z každej strany sa sypú príbehy mladých ľudí, ktorí sú ochotní vzdať sa všetkého, aby zistili, či vedia svoje najväčšie túžby premeniť na skutočnosť. Slovák Andrej Tichý tak urobil v čase, keď to ešte ani zďaleka nebolo trendom.