PONDELOK - 19. 1.
Tvorivé dielne v Krajskom osvetovom stredisku Nitra
14.00 – 17.15 h
- Čo je dramatická výchova
- Šípková Ruženka
- Mohli by sme si rozumieť?
UTOROK - 20. 1.
Tvorivé dielne v KOS
09.00 – 12.00 h
- Kytice
- Cestujme a spoznávajme sa
14.00 - 17.15 h
- O škaredom kačiatku
- Svetlo a tma
STREDA - 21. 1.
Tvorivé dielne v KOS
09.00 - 12.00 h
- O dvanástich mesiačikoch
- Mášenka a medveď
- O neposlušných kozliatkach
14.00 - 17.15 h
- Žonglovanie - práca s loptičkami
- Posedenie v kruhu
ŠTVRTOK 22. 1.
19.00 h - Slávnostné otvorenie festivalu v Starom divadle
Tichá hudba (Praha, ČR): Zpěv ve znakovém jazyce
Dokument DIFA JAMU (Brno, ČR): Neslyšící
Divadlo Neslyším (Brno, ČR): Kašpar Hauser
PIATOK 23. 1.
Festivalový program v Starom divadle Nitra
8.45 h - Divadlo Neslyším (Brno, ČR): O dvanástich mesiačikoch
9.40 h - Premietanie rozprávky: Jurošík v posunkovej reči
10.00 h - Čiernobiele divadlo (Bratislava): Aiculove
10.25h - Uško (Bratislava): Holubica
10.50 h -Sme (Lučenec): Rozprávka o psíkovi Foxovi
11.10 h - Lienka (Prešov: O troch prasiatkach
11.25 h - Sme (Lučenec): Hľadám kamaráta
11.40 h - Divadlo Kusy cukru (Kremnica): Plán ako prežijem alebo kto z koho
15.30 h - Slniečko (Kremnica): Zlatá húska
15.50 h - Sme (Lučenec): A v tom vstúpila ona
16.05 h - Lienka (Prešov): Trojica
16.20 h - The cool dance world
(Effatha, Zotermeer, Holandsko): 007
19.00 h - Tiché iskry pri Divadle z pasáže (Banská Bystrica): Janko Hraško
14.00 h - Vernisáž výstavy sluchovo postihnutých umelcov v Nitrianskej galérii
SOBOTA 24. 1.
Festivalový program v Starom divadle
10.00 h - Diko (Bratislava): Spomienka na Charlieho
10.45 h - Dinep Slovakia (Prešov): A je to
11.00 h - Diko (Bratislava): Dvaja zubatí a dáma
11.20 h - Slnko (Prešov): Robot
11.30 h - Diko (Bratislava): Námesačník
14.00 h - JAMU (Brno, ČR): Doteky snění
14.25 h - PaSA (Lučenec): Loď poznania
14.50 h -Slnko (Prešov): Rómeo a Júlia
15.15 h- Tiché iskry pri Divadle z pasáže (Banská Bystrica): Vodník
15.40 h - Daniel Barabas (Paríž, Francúzsko): Kubánec
16.00 h - Nepanto (Praha, ČR): Nepanto
16.35 h - Efraims (Riga, Litva): Unrest
16.45 h - Efraims (Riga, Litva): Four Seasons
16.55 h - Efraims (Riga, Litva): Bessame mucho
17.05 h - Tine Stopinje (Ljubljana, Slovinsko): France Prešeren
19.00 h - Slávnostné ukončenie festivalu v Starom divadle
Odovzdávanie ocenení,
Divadelné predstavenie Effeta (Nitra): Svetlo v tmách v réžii A. Gáborovej