SKUPINA A
7.00 Šurianky - D. Krškany
7.44 Jelenec - Lukáčovce
8.28 Šurianky - Lukáčovce
9.12 Jelenec - D. Krškany
9.56 D. Krškany - Lukáčovce
10.40 Jelenec - Šurianky
SKUPINA B
7.22 Lužianky - D. Obdokovce
8.06 T. Mlyňany - Čakajovce
8.50 Lužianky - Čakajovce
9.34 T. Mlyňany - D. Obdokovce
10.18 D. Obdokovce - Čakajovce
11.02 T. Mlyňany - Lužianky
SKUPINA C
11.26 Golianovo - Štefanovičová
12.10 Sľažany - Žirany
12.54 Golianovo - Žirany
13.38 Sľažany - Štefanovičová
14.22 Štefanovičová - Žirany
15.06 Sľažany - Golianovo
SKUPINA D
11.48 Mojmírovce - Jarok
12.32 Nitra B - Lúčnica
13.16 Mojmírovce - Lúčnica
13.00 Nitra B - Jarok
14.44 Jarok - Lúčnica
15.28 Nitra B - Mojmírovce
SKUPINA E
15.52 Kolíňany - Svätoplukovo
16.36 Čeľadice - D. Lefantovce
17.20 Kolíňany - D. Lefantovce
18.04 Čeľadice - Svätoplukovo
18.48 Svätoplukovo - D. Lefantovce
19.32 Čeľadice - Kolíňany
SKUPINA F
16.14 Chrenová - Alekšince
16.58 Klasov - Paňa
17.42 Chrenová - Paňa
18.26 Klasov - Alekšince
19.10 Alekšince - Paňa
19.54 Klasov - Chrenová
(o Pohár ObFZ v Nitre)
SKUPINA A
8.00 Ivanka - kvalifikant 2
8.44 Výč.-Opatovce - Topoľčianky
9.28 Ivanka - Topoľčianky
10.12 Výč.-Opatovce - kvalifikant 2
10.56 kvalifikant 2 - Topoľčianky
11.40 Výč.-Opatovce - Ivanka
SKUPINA B
8.22 Čechynce - kvalifikant 6
9.06 Lehota - kvalifikant 5
9.50 Čechynce - kvalifikant 5
10.34 Lehota - kvalifikant 6
11.18 kvalifikant 6 - kvalifikant 5
12.02 Lehota - Čechynce
SKUPINA C
12.26 Janíkovce - kvalifikant 1
13.10 Veľký Cetín - kvalifikant 3
13.54 Janíkovce - kvalifikant 3
14.38 Veľký Cetín - kvalifikant 1
15.22 kvalifikant 1 - kvalifikant 3
16.06 Veľký Cetín - Janíkovce
SKUPINA D
12.48 N. Hrnčiarovce - kvalifikant 4
13.32 Zbehy - Cabaj-Čápor
14.16 N. Hrnčiarovce - Cabaj-Čápor
15.00 Zbehy - kvalifikant 4
15.44 kvalifikant 4 - Cabaj-Čápor
16.28 Zbehy - N. Hrnčiarovce
ŠTVRŤFINÁLE
16.52 A1 - C2
17.14 D1 - B2
17.36 C1 - A2
17.58 B1 - D2
SEMIFINÁLE
18.26 víťazi prvých dvoch štvrťfinále
18.50 víťazi druhých dvoch štvrťfinále
O 3. MIESTO: 19.15
FINÁLE: 19.40
(Pozn. Kvalifikant 1 je označenie pre víťaza kvalifikačnej skupiny A, atď.)
SKUPINA A
10.00 FC ViOn - ČFK Nitra
10.46 FC Nitra - Pata
11.32 FC ViOn - Topoľčany
12.18 Pata - ČFK Nitra
13.04 FC Nitra - Topoľčany
13.50 FC ViOn - Pata
14.36 FC Nitra - ČFK Nitra
15.22 Topoľčany - Pata
16.08 FC Nitra - FC ViOn
16.54 Topoľčany - ČFK Nitra
SKUPINA B
10.23 Lapáš - víťaz I. fázy
11.09 Šaľa - Močenok
11.55 Lapáš - Poštorná
12.41 Močenok - víťaz I. fázy
13.27 Šaľa - Poštorná
14.13 Lapáš - Močenok
14.59 Šaľa - víťaz I. fázy
15.45 Poštorná - Močenok
16.31 Šaľa - Lapáš
17.17 Poštorná - víťaz I. fázy
Semifinále
17.40 B2 - A1
18.05 A1 - B2
O 3. miesto: 18.30
Finále: 18.55