Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

konečné poradie

konečné poradie

75 - Milan Benko, Nitra

74 - Jozef Kukliš, Topoľčianky

72 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Michaela Kéryová, Č. Hrádok

70 - Ján Vaško, Ivanka, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany

69 - Radovan Modzga, Janíkovce, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Varga, Nitra

68 - Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Chovanec, Nitra, Milan Plánka, M. Lapáš, František Kausek, Klasov, Zoltán Varga ml., V. Cetín

67 - Dušan Tirol, František Miškolci, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Ján Sklenár, Močenok, Jozef Repa, Prílepy, Jaroslav Baťo, Obyce, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Sukup, T. Nemce, Peter Pecho, Beladice, Juraj Šabík, Č. Hrádok

Skryť Vypnúť reklamu

66 - Štefan Zabák, Ivan Duchoň, Nitra, Karol Kováč, Dušan Gašparík, Machulince, Vojtech Pec, Šaľa, Lívia Horňáková, Rišňovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Bachrony, Žitavany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce

65 - Erik Bugyi, Galanta, Ľubomír Ballay, Štefan Tóth, Nitra, Štefan Fabian, Šaľa, Štefan Kĺbik, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Boris Boďo, Tajná, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mária Maďarová ml., Vráble, Marián Mateička, Behynce

64 - Dušan Tóth, Eduard Szabó, Karol Ryba, Jozef Nosian, Nitra, Emil Bujdák, Vráble, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Jozef Ábel, Lužianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Anton Zaťko, Ivanka, Juraj Sádovský, Žitavce, Marián Barantal, Sereď, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Zoltán Köböl, V. Mača, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Mário Kramár, N. Ves, Anton Molnár, P. Kesov, Ladislav Babóti, Vlčany

Skryť Vypnúť reklamu

63 - Irenka Kubalová, Martin Kováč, Marián Grman, Vladimír Ballai, Ľubomír Kincel, Nitra, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Jaroslav Krošlák, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Vlado Vinkler, Bojná, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Šedovič, Lehota, Jozef Gál, Žirany, Július Czako, Jelenec, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Török, Pata, Jozef Borbély st., V. Cetín

62 - Juraj Varga, František Trnka, Jozef Nemeš st., Ľudovít Bajan, Pavol Balkó, Zdenko Senneš, Milan Bojda, Miroslav Fábry, Jana Vargová, Richard Magušín, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Tomáš Kupec, Martin Dávid, V.-Opatovce, Henrich Richter, Imrich Gregor, Jelenec, Ján Sikoriak, T. Nemce, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Slíž, Beladice, Jozef Kuzmický, Branč, Viliam Šimonek, Lúčnica, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Michalka Hajnovičová, Zl. Moravce, Dušan Halveland, Kapince, Tibor Odráška, Šaľa, Vladimír Miklošík, Sereď, Jozef Homola, Hosťovce, Július Braun, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Uličný, Čaradice

Skryť Vypnúť reklamu

61 - Igor Dubeň, Ondrej Balkó, Dominika Piršelová, Anton Rebra, Lukáš Ivan, Nitra, Ladislav Kiss, Nový Život, Tibor Mócik, Vincent Komačka, Topoľčany, Marek Horňák, Močenok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Marián Kováč, Levice, Soňa Valentová, Machulince, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Karásek, Hájske, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Odráška, Jozef Sklenár, Šaľa

60 - Jozef Pacher, Michal Bíro, Vladimír Líška, Ivan Minárik, Ján Ehrenhold, Ivan Dominka, František Imre, Ľudovít Breča, Ľudmila Šišáková, Juraj Drgoňa, Vlado Lyžičiar, Dominika Čurgaliová, Nitra, Peter Vidovič, Vinohrady, Mário Fábry, N. Sady, Ladislav Vašek, Celestín Berecz, Branč, Peter Hipp, Peter Lehocký, Šaľa, Július Benčúrik, T. Nemce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Martin Podhorský, Sľažany

59 - Július Petrík, Jozef Senneš, Milan Gajdošík, Stanislav Habáň, Zoran Heiser, Ján Piršel, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Zuzana Pekárová, Boris Mesároš, Lehota, Gašpar Gál, Valent Vaňo, Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Fogel, Šintava, Helena Kĺbiková, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész st., Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Attila Szolnoki, Vráble, Peter Levický, Č. Hrádok, Jozef Šimko, Jozef Hipp, Marek Bako, Jaroslav Braun, Močenok, Milan Roman, Čab, Jozef Halák, Janíkovce, František Molnár, Galanta, Karol Čurgali st., Peter Mihálik, Mojmírovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Teodor Nyársik, N. Život, Zoltán Kollár, Pavel Mihálik, Jozef Karlubík, Šaľa

58 - Miroslav Šimala, Vladimír Zabák, Miloš Konopásek, Anton Černý, Pavel König, Peter Solčianský, Lívia Lacová, Vladimír Kráľovič, Vladimír Kolienek, Ľubica Tasáryová, Ivana Strečková, Ingrida Laciková, Vlastimil Ábela, Mário Pánis, Katarína Magušínová, Nitra, Marián Božík, Imrich Valent, Hosťovce, Radoslav Bajnek, Emília Malá, Vráble, Miloslav Čopák, M. Cetín, Peter Vašš, Rastislavice, Karol Morvai, Štefan Fiala, Branč, Peter Šimko, Močenok, Andrej Mareček, Čab, Miroslav Ružička, Zbehy, Tomáš Cifra, Ladislav Szórád, Alžbeta Dobiašová, Žirany, Mário Michňa, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Eva Čepčeková, Žitavany, Peter Popelka, Jarok, Soňa Galová, Janíkovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Gabriel Lejko, Šintava, Ondrej Felix, Šaľa, František Lukačovič ml., Bojná

57 - Ladislav Csuthy, Vladimír Modzga, Vlado Sásik, Juraj Krčmár, Romana Strečková, Matej Karšay, Ján Barát, Ľudovít Kováč, Viera Pavelková, Jozef Ťapušík, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Alojz Vician, Beladice, Michal Lazan, Jozef Tanka, Jozef Szabo, Martin Rác, Ľubor Goldbecher, František Szolík, Šaľa, Zuzana Sečkárová, František Kunkel, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Richard Šrank, Dušan Béder, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Martin Földeši, Sereď, Jozef Lörincz, Branč, Terézia Tasáryová, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Pavla Ladungová, Štefan Guzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Marián Cifra ml., Žirany, Jozef Huňady, Katarína Kéryová, Lúčnica, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Chovan, Žihárec, Dominika Štefeková, Čeľadice, Peter Náhlik, N. Sady, Marián Habay, Zbehy, Peter Varga, Brezová ul. Nitra, Marcel Hoppan, Vráble, Jaroslav Srňánek, Cabaj-Čápor, Ján Kóssi, Čifáre, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Roman Harčár, Rastislavice

56 - Stanislav Nosian, Ľubomír Pintér, Roman Marci, Milan Karas, Tomáš Mikulášik, Anton Vagač, Jana Sedliačiková, Štefan Pénzeš, Dezider Zaujec, Iveta Rosinská, Nitra, Marián Bitara, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Kertész ml., Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Andrej Civáň, Dražovce, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Tibor Mikle, Vlčany, Mária Vlacušková, V. Dolina, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Marián Svorad, Hrušovany, Miloš Matušík, Súlovce, Tibor Antal, Neded, Martina Ďuriačová, J. Kostoľany, Fridrich Lörincz, Branč, Juraj Hamar, Klasov, Jana Tóthová, Margita Kališová, Šaľa

55 - Milan Hrnko, Vladimír Viskup, Katarína Karcolová, Jozef Kóša, Ján Baláži, Ľudovít Konečný, Daniel Tasáry, Maroš Mikuš, Judita Strečková, Vladimír Papp, Juraj Rapsa, Ladislav Huszár, Alexander Kreškóczi, Pavol Kozma, Ján Frenczel, Oľga Račková, Nitra, Štefan Valko, Topoľčany, Štefan Kováč, Vráble, Pavol Vereš, Lužianky, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Tibor Boszorád, Anton Berecz, Branč, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Juraj Bárek, Žirany, Radoslav Šmitala, Čab, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Hotový, N. Sady, Pavol Ábel, Preseľany, Ľuboš Tóth, Šaľa

54 - Štefan Kúsek, Ľuboš Makáň, Hostie, Peter Rajnoha, Ľubomír Čikel, Juraj Minár, Jozef Virág, Oľga Matejová, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Královič, Hájske, Róbert Gála, Jarok, Zuzana Béderová, V. Lapáš, Mária Kapustová, Peter Benca, Ľubomír Bartakovič, Juraj Tuchyňa, Ľudovít Pistovič, Tibor Horváth, František Tomek, Dušan Letko, Vlastimil Záhon, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Roman Uher, Milan Bekéni, Gustáv Štefkovič, Juraj Tóth, Juraj Csirik, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Ernest Chren, Žitavany, Lukáš Matušica, Pata, Peter Lajda, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Čechynce, Ivan Duchoň, Lehota, Juraj Fúska, Peter Cetenyi, Zbehy, Viktor Somogyi, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Čeľadice, Attila Iványi, Vlčany, Norbert Zsigmond, Zoltán Németh, N. Život, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Radoslav Cigáň, N. Ves, Viliam Félis, Vráble

53 - Michal Penzeš, Jozef Moder, Peter Balkó, Peter Mateička, Pavel Hrnčár, Jozef Viskup, Štefan Račko, Ján Doboš, Nitra, Ján Hašana, Bojná, Oľga Sarková, Čaradice, Adriana Hollá, V. Zálužie, Rastislav Borčin, Hostie, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Oravec, Mojmírovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Rastislav Jančovič, Lipovník, Michal Lovász, Trnovec, Ivan Tóth, Selice, Štefan Páleník, Prílepy, Radovan Földvári, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľudovít Kozolka, Volkovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Horný, Zl. Moravce, Lukáš Mesároš, Lehota, Andrejko Švihorík, Báb

52 - Ondrej Golas, Jaroslav Ollík, Jozef Lauko, Ľudovít Laca ml., Jaroslav Balla, Marek Kepko, Lukáš Barát, Imrich Ivančík, Jozef Dolinský, Jozef Hudec, Nitra, Pavol Bradáč, Miroslav Vachulík, Golianovo, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Milan Hritz, Beladice, Juraj Fabo, M. Ripňany, Milan Šlosár, Čab, Norbert Kertész, H. Saliby, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Tibor Horváth, Komjatice, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Baláži, V. Zálužie, Andrej Vörös, Šaľa

51 - Viliam Ďuriš, Peter Bezák, Ladislav Nosian, Iveta Molnárová, Tomáš Stoklas, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Andrej Jančovič, Lipovník, Peter Odráška, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Mária Bereczová, Branč, Miloš Gál st., Jozef Dobiaš, Žirany, Igor Šmitala, Čab, Štefan Novák, Vladimír Molnár, Šaľa, Milan Segeč, Mladý Háj, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Šabík, Č. Hrádok, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Fabo, Zbehy, Gabriel Sibilla, Kolíňany, Igor Kováč, Podhorany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Anton Majdiak, Močenok, Lucia Behúlová, T. Mlyňany, Ladislav Szöke, Vráble, Imrich Kollár, Topoľnica

50 - Roman Sýkora, Štefan Ivančík, Lukáš Piršel, Michal Máčaj, Martin Fintor, Peter Šindler, Vladimír Mada, Marcel Pánis, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Miroslav Buzáš, Vráble, Miroslav Michalides, Hajná N. Ves, Vlado Gombáš ml., Močenok, Juraj Chrenko, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vladimír Fuglík, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Mária Bartakovičová, Jarok, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Helena Čengerová, Obyce, Vladimír Kuttner, Galanta, Emil Dubec, Žikava, Juraj Hudec, Sľažany, Stanislav Lauko, Preseľany, Kristián Lenčéš, Šaľa, Ján Šutka, Zl. Moravce

49 - Monika Rekošová, Ľuboš Kolár, Marián Borecký, Pavel Fúska, Gabriela Fintorová, Jozef Prešinský, Roman Hudec, Milan Borovský, Martin Lörincz, Ľudovít Billik, Eva Pappová, Nitra, Zdenko Zbojek, Dol. Streda, Vratko Candrák, Topoľčany, Ľuboš Mesko, Topoľčianky, Ján Padúch, Preseľany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Andrej Fábry, Čab, Iveta Boszorádová, Branč, Vladimír Machata ml., Vladimír Machata st., Lúčnica, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Andel, Vráble, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľudovít Kovács ml., V. Mača, Pavol Zámečník, Tešedíkovo, Marián Titka, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Štefan Baláž, Neded, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Denisa Gombášová, Močenok

48 - Jozef Danada, Daniela Dojčanová, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Simona Szolnokiová, Juraj Vojtek, Vráble, Jaromír Slíž, Beladice, Martin Búchala, Ivan Karas, Nitra, Emília Ružičková, Juraj Mikuš, Zbehy, Ladislav Nagy, Jelenec, Ivan Bakyta, Jozef Bédi, Jarok, Viktor Karásek, Hájske, Martin Kolha, Lužianky, Barbora Minárová, Zl. Moravce

47 - Jozef Hajnovič, Zl. Moravce, Ľudovít Laca, Oľga Szabová, František Grom, Miroslav Balla, Marián Bochnovič st., Oľga Tomeková, Milan Gráf, Ľudovít Galovič, Igor Kotora, Martin Račko, Nitra, Pavel Hraška, Čab, Arnold Knapp, Galanta, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Herák, V. Ripňany

46 - Dušan Tuchyňa, Radoslav Ollík, Miloš Kolienek, Vlado Viola, Ľubomír Pénzeš, Tomáš Krajčovič, Michal Garay, Lenka Nevínová, Nitra, Vladimír

Siládi, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Milan

Kohút, Martina Dicsérová, Močenok, Marián Železník, Trnovec, Daniel Boháč, Marek Haládik, Franti-šek Bača, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Jozef Buranský, Vráble, Ján Mihálka, Levice, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Viskup najst., Báb, Tibor Berec, V. Lapáš

45 - Ondrej Kozolka, Volkovce, František Juhász, Hosťová, Juraj Hertel, V. Ripňany, Gabriel Szorád, Ján Hnilica, Lužianky, Ľubomír Búchala, Mária Lacová, Július Števčík, Nitra, Helena Gálová, Žirany, Marek Gál, Mojmírovce, Michaela Kollatiová, František Strišovský, Zl. Moravce, Peter Molnár, Neded, Zoltán Száraz, V. Cetín

44 - Patrik Piršel, Miroslav Kalužák, Edita Fintorová, František Filo, Mária Tirolová, Július Farmadin, Nitra, Katarína Zrubcová, Melek, Jaroslav Záhorský, Čab, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Daniel Varga, Pata, Miloš Majdiak, Močenok, Jaroslav Palaky, Šaľa

43 - Jozef Malý ml., Miroslav Vojtek, Vráble, Miloš Sýkora, Nitra, Miro Senneš, Močenok, Václav Magáth, Podhorany, Ladislav Perina, Šaľa

42 - Jozef Malý st., Helena Šípošová, Ladislav Šípoš, Vráble, František Bojda, Vladimír Nemšovský, Nitra, Attila Gyenge, Kráľová n/V., Jozef Šmída, Šaľa, Roman Fuska, Čab, Filip Bakyta, Jarok

41 - Jozef Baláž ml., Šaľa, Jakub Vojtek, Peter Boďo, Vráble, Gabriel Mikeš, Sládkovičovo, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Pružinec, Milan Kokina, Nitra, Ivan Chlebák, Štitáre, René Scheer, Kolíňany, Borko Kozma, D. Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Peter Varga, Štefánikova ul. Nitra

40 - Dušan Szabó, Eugen Szabó, Ladice, Lenka Lahučká, Čakajovce, Alena Segečová, Lužianky, Marek Korytko, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany, Peter Chren, Vráble, Zuzana Ľahučká, Svätoplukovo

39 - Lukáš Greša, Lukáč Tomiš, Nitra, Eduard Billa, Zbehy, Viliam Mikolajčík, Neverice, Stanislav Gajdoš, Topoľčany, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Hudec, Lužianky, Jana Gálová, Žirany

38 - Jozef Šranko, Klasov, Gabriela Záhorská, Čab, Blažej Blahut, Vráble, Lenka Sýkorová, Nitra

37 - Peter Ivančík, Koniarovce, Žaneta Galová, Janíkovce, Anna Maťová, Ján Kmeťo, Nitra, Veronika Lörinczová, Branč, Juraj Bodi, N. Sady

36 - Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Marek Ternény, V. Zálužie, Tibor Rábek, Peter Períček, Šaľa, Filip Horný, Jarok

35 - Pavol Danko, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Studený, N. Ves, Eva Čičová, Ivanka, Jozef Valkovič, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Branč, Mário Depeš, Nitra

34 - Juraj Žiačko, Jozef Baláž, Šaľa, Matúš Vodný, Babindol, Marián Varga, V. Dolina, Ľubomír Čičo, Jozef Bačinský, Ivanka, Marek Ballek, Hlohovec

33 - Juraj Šipoš, Martin Báleš, Peter Krivanský, Mário Fačkovec, Nitra

32 - Peter Štefček, Nitra, Ladislav Gál, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Eva Gombášová, Močenok

31 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Stanislav Husár, Vráble, Marek Fábry, N. Sady, Miloš Ďurický, Emerencia Holecová, Eva Lörinczová, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Vlado Studený, Dražovce, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Peter Kováč, Zl. Moravce, Ivan Vaňo, Žirany

30 - Karolína Haringová, Ivan Eliaš, Nitra, Marián Čapo, Štefan Deák, Sľažany, Ján Malý, Hosťová, Pavol Štefek, V. Dolina

29 - Vašo Fačkovec, Zbehy, Dominik Pšenka, Július Pavlov, N. Ves, Pavel Gálik ml., Lovce, Dalibor Lisý, Anna Urbaničová, Nitra, Lucia Mikušová, Zbehy, Monika Vargová, Nitra

28 - Peter Mládek, Podhorany, Milan Greguš, Zbehy, Marek Černák, Vinodol, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Ondrej Varga, Gabriel Borza, Šaľa, Ladislav Pindeš, František Hrnčiar, Nitra, Boženka Záhorská, Rišňovce, Oliver Balkó, Nitra

27 - Koloman Sebök, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Marcel Lenčéš, Helena Vargová, Nitra, Bohuš Turanovič, Nitra

26 - Milan Domanický, Zbehy, Martin Ševčík, Kynek, Jozef Kováč, V.-Opatovce, Pavel Babiak, Žitavany, Róbert Valentíny, Nitra

25 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Marián Zima, Vráble, Jiří Bárta, Čakajovce, Ivan Hubinský, Pavol Krajčo, Nitra, Rastislav Tóth, Šaľa

24 - Ján Magušin, Hostie, Tomáš Kéry, Sľažany, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Anna Bochnovičová, Peter Kováč, Nitra

23 - Michal Šuhajda, Martin Révay, Peter Čálik, Juraj Ďuriš, Martin Prešinský, Juraj Chudovan, Nitra, Gejza Bobošík, Milan Ilavský, Topoľčany, Vojtech Mládek, Podhorany, Karol Matušík, Tovarníky, Jozef Hroba, Mojmírovce, Lenka Reptová, Branč

22 - Milan Meluš, Topoľčany, Stanislav Vričan, Nitra, Veronika Deáková, Martin Bača, Juraj Meliška, Helena Révayová, Sľažany, Vladimír Hrnčár, V.-Opatovce, Ladislav Balko, Hosťová, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Švec, Č. Kľačany, Marián Szabo, Močenok, Patrik Vojtek, Vráble

21 - Ľubomír Kiesel, Marián Varga st., Mária Lacová, Nitra, Roland Szórád, Žirany, Šimon Šóš, Zbehy, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Valent, Obyce, Marián Hörik, Štitáre, Elena Makáňová, Hostie, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Grman, Vráble

20 - Marek Pozdech, Miroslav Svýba, Miroslav Markusek, Nitra, Slavomír Sysel, Močenok, Ladislav Gondera, Alekšince, Gabriela Lörinczová, Branč

19 - Miroslav Fúska, Zbehy, Michal Korytko, Richard Lidik, Peter Greša, Nitra, Ľuboš Modzga, Vráble, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Andrej Jamrich, V. Lapáš, Andrej Dodok, Hostie (atď).

18 - Žaneta Šedovičová, Lehota

18 - Anton Balážik, H. Štitáre, Janka Studená, Zl. Moravce, Ján Kupeček, Žirany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Marek Áč, Golianovo, Andrej Očenáš, Šaľa, Erika Buranská, Vráble, Ján Žoldoš, Cabaj-Čápor

17 - Marcela Behulová, Igor Galovič, Ondrej Nemček, Jana Marciová, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Drienovský, Skýcov, Jozef Droppan, Vráble, Dalibor Greguš, Čab, Roland Sándor ml., Kolíňany

16 - Róbert Kordoš, Žitavany, Jaroslav Bednárik, Nitra

15 - Peter Bajla, N. Ves, Blažej Mikle-Barát, Ľudovít Gráf, N. Hrnčiarovce, Miroslav Belis, Ivan Čimo, Nitra, Milan Kubala, Sereď, Marek Pekár, V. Lapáš

14 - Dušan Nevín, Stanislav Billik, Marek Horváth, Radovan Vágai, Marcela Hallová, Nitra, Gabriel Prvák, Močenok, Maroš Herenčiar, Branč, Tomáš Nagy, Ladice, Milan Srnka, Čeľadice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Török, V.-Opatovce

13 - Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Jozef Gutai ml., Miro Fraňo, Nitra, František Horný, Jarok, Ján Kalužák, Komjatice, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Vlado Škrabala, Šaľa, Kristína Dallošová, Ivanka, Vladimír Kolárik, Topoľčany

12 - Oľga Kalúzová, V. Lapáš, Zdenka Hippová, Šaľa, Oľga Eliašová, Martin Verták, Peter Tomek, Blanka Kozmová, Nitra, Filip Bíro, V. Zálužie

11 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Kepko, Nitra, Miroslav Bórik, Šurany, Danko Uharček, Močenok, Štefan Péteri, Vinodol, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Bachňák, Leopoldov, Marek Bodi, Biskupová

10 - Patrik Pavlovič, Juraj Holták, Margita Bojdová, Roman Zahradníček, Peter Teplan, Andrea Fraňová, Nitra, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Bohuš Pecháč, Močenok, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ján Révay, Jaroslav Hecs, Šaľa, Marta Bališová, Čeľadice

9 - Marián Karas, Roland Kečkéš, Maroš Formel, Martin Štorek, Nitra, Alojz Macák, Melek, Stanislav Rebo, Zl. Moravce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Imrich Šoka, Šaľa, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Matúš Sysel, V. Zálužie

8 - Viliam Szabó, Váhovce, Martin Florek, František Jasan, Pavel Kunák, Anna Billiková, Nitra, Daniela Szikorová, František Mészáros, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Patrik Szalai, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Roman Hruboň, Hruboňovo, Michal Lovás, Močenok, Vojtech Kováčik, Prašice, Gabriel Velebný, Klasov, František Sabo, Vinodol, Miroslav Barča, N. Sady

7 - Oto Benc, Branč, Mária Kišucká, V. Cetín, Lucia Kecskésová, Č. Kľačany, Eduard Varga, Vincent Bíró, Dun. Streda, Ľudovít Kovács, V. Mača, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Renáta Piršelová, Mikuláš Servický, Nitra, Ján Szórád, Šaľa

6 - Janka Kokešová, Močenok, Karol Otto st., D. Lefantovce, Ivan Mikušík ml., Dušan Jančiar, N. Hrnčiarovce, Patrik Búči, Milan Kováč, Pavol Flimel, Laura Magušínová, Nitra, Štefan Špleha, Vráble, Jozef Horváth, H. Potôň, Peter Kecskés, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Sľažany, Marek Sabo, Ivanka, Patrik Čurgaly, Čechynce, Albert Lauro, Čeľadice

5 - Peter Škríba, Marián Šarocký, Karol Čanky, Michal Kálna, Ľuboš Križan, Juraj Slíž, Fero Takáč, Jozef Palkovič, René Fraňo, Nitra, Milan Mareček, Čab, Rasťo Kazík, Zbehy, Roman Marhevszki, Vráble, Alexander Kóňa, Branč, Baltazár Brath, Mojmírovce, Milan Ďurovský, T. Nemce, Milan Nergeš ml., H. Lefantovce, Peter Riby, V. Cetín, Dušan Elčík, Kamila Pindešová, N. Hrnčiarovce, Csaba Halászik, Vlčany, Timotej Slíž, Beladice

4 - Ferdinand Bojňanský, Štefan Miškovič, Maroš Roško, Milan Supek, Ľubomír Kleštinec, Mária Sýkorová, Angela Verešová, Saša Fraňová, Marián Ježík, Nitra, Pavol Báleš, Oponice, Ernest Lenický, H. Kráľová, Katarína Szökeová, V. Cetín, Jozef Záhon, Babindol, Michal Kriško, Štefan Rábek, Pavol Šíma, Lucia Kuželová, Šaľa, Milan Lukáč, Ludanice, Peter Mrosko, Jelenec, Jozef Révay, Sľažany, Peter Tolok, Volkovce, Kristína Kulinová, Trnovec, Marián Herceg, Pata, Karol Čikel, T. Mlyňany, Peter Ivančík, Lapáš, Štefan Benko, Močenok

3 - Ľuboš Balážik, Behynce, Rastislav Gronský, Marek Haver, Peter Chudý, Pavol Hačko, Jozef Jakubek, Július Ševčík, Juraj Malý, František Tóth, Martin Krehák, Igor Cucík, Zuzana Madová, Peter Dvorský, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Róbert Homola, Selice, Igor Barák, Peter Palka, Michal Bachratý, Aladár Juhos, Šaľa, Martin Holec, Cabaj-Čápor, Branislav Kováč, V.-Opatovce, Mário Ferenc, Zl. Moravce, Ľudovít Kozolka, Ladislav Kéry, Marián Škula, Volkovce, Anton Kekiš, Topoľčany, Štefan Szöke, V. Cetín, Jozef Juhász, Hosťová, Marek Gardáš, V. Zálužie, Miriam Nergešová, H. Lefantovce, Filip Šmátrala, Sereď, Jozef Pagor, N. Ves, Daniela Nagyová, N. Hrnčiarovce, Vincent Cintula, N. Sady

2 - Ivan Kozár, Peter Krčmár, Miroslav Holý, Dana Horváthová, Nitra, Juraj Chlebec, Jarok, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Patrik Mrižo, Topoľčany, Ján Kozla, Žirany, Lýdia Belovičová, Marián Šíma, Ján Bečko, Šaľa, Iveta Glembová, V. Úľany

1 - Marián Tóth, Močenok, Magdaléna Plevková, Čechynce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor

0 - Marek Németh, Zbehy

16 - Michal Buday, Cabaj-Čápor

15 - Táňa Sklenárová, Šaľa

14 - Mária Kóšová, Nitra, Veronika Lörinczová, Branč

13 - Ľudmila Šimalová, Nitra, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Rasťo Lalúch, Hajná N. Ves

12 - Marek Charvát, Lužianky

11 - Janka Balková, Nitra, Mariana Viskupová, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany

10 - Jaroslav Šellei, Topoľčany, Oľga Laciková, Nitra, Vincetn Káčer, Zl. Moravce

9 - Braňo Zachara, Topoľčany, Mário Godor, Zl. Moravce, Nina Letková, Nitra

8 - František Cupák, Nitra, Terézia Sonlajtnerová, Žirany

7 - Ladislav Štefánek, Kajal, Marek Horvát, Zl. Moravce

6 - Dano Gombáš, Močenok, Jozef Candrák, Topoľčany, Jozef Karkoška, Nitra, Róbert Očenáš, Svätoplukovo, Roman Ľahučký, Svätoplukovo, Tibor Németh, Kajal, Tomáš Pecho, Beladice, Vladimír Viskup st., Nitra

5 - Ema Benčeková, Zl. Moravce, Helena Balogová, Biskupová, Ivan Mareček, Čab, Ľubica Ľahučká, Svätoplukovo, Marek Mikulášik, Nitra, Pavol Turanovič, Nitra, Peter Balkó ml., Nitra, Peter Heiser, Nitra, Peter Kutnar, Nitra, Štefan Bočkay, Bošany, Zuzana Molnárová, Ivanka

4 - Alžbeta Gálová, Žirany, Edo Tomek, Nitra, Eduard Szabó ml., Nitra, Karin Rusnáková, Nitra, Karol Čikel, T. Mlyňany, Milan Višňák, Zl. Moravce, Monika Gregorová, Jelenec, Pavol Machata, Jelenec, Peter Haringa, Nitra, Peter Tolok, Volkovce, Slavomíra Bodiová, Biskupová, Stanislav Halanda, Diakovce, Vladimír Viskup ml., Nitra

3 - Henrik Rakovský, Nitra, Ivanka Kunkelová, Zl. Moravce, Jana Sklenárová, Šaľa, Jozef Galaba, Vráble, Ladislav Lang, M. Maňa, Ladislav Lovász, V. Úľany, Marta Szabová, Ladice, Milan Dudáš, Prílepy, Miloš Zaujec, Jarok, Pavlína Letková, Nitra, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Vrábelová, Kajal

2 - Alexandra Pružincová, Nitra, Andrej Šomody, Hajná N. Ves, Erik Schottert, Topoľčany, Gabriela Modzgová, Janíkovce, Ildikó Štefaneková, Kajal, Iveta Duchoňová, Lehota, Jarka Saidová, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Marta Hátašová, Šaľa, Martin Braun, Močenok, Monika Kalúzová, V. Zálužie, Nikolas Vereš, Branč, Tibor Kovács, Šamorín, Zuzana Hudecová, Nitra

1 - Erik Špleha, Vráble, Ján Padúch, Preseľany, Janka Gálová, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Lenka Grmanová, Nitra, Patrik Moder, Nitra, Richard Minár, Sľažany, Tibor Pintér, Branč

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  2. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  3. Magazín SME Ženy už v predaji
  4. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  5. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  6. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  7. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  8. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  9. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 410
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 24 619
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 781
  4. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 17 276
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 039
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 15 445
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 410
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 12 171
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 346
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 250
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Záujem o testovanie majú v Močenku aj ľudia nad 65 rokov. Pri 100-percentnej účasti rátajú so 4-tisíc testovanými

Priebeh testovania bude možné sledovať aj prostredníctvom online kamier na webe obce.

Ilustračné foto.
Spisovateľka Marta Fartelová.

Celoplošné testovanie: Fakty, pokyny, odporúčania, najčastejšie otázky

V sobotu a nedeľu sa na celom Slovensku uskutoční prvé kolo celoplošného testovania, ktoré má za cieľ pomôcť zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie koronavírusu. Odberné miesta budú otvorené 31. októbra a 1. novembra 2020 od 7. - 22. h.

Počet infikovaných zamestnancov nitrianskej nemocnice opäť narástol

Činnosť ambulancií nie je obmedzená. Operujú len akútne stavy a onkologických pacientov.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Už ste čítali?