EXTRALIGA ŽIEN
ŠG Nitra A - Dun. Streda 7:3, Medříková 3, Kreškocziová a Bakaiová 2. Š. Michaľany - Topvar Topoľčany 1:9, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. Lok. Košice - ŠKST Topoľčany 1:9, Balážová a A. Pelcmanová 3,5, Hippíková 2. Ružomberok - Malacky 5:5. ŠG Nitra B - D. Streda 3:7, Hrudová, Danišová a Andelová 1. Š. Michaľany - ŠKST Topoľčany 4:6, Balážová 3,5, A. Pelcmanová 1,5, Hippíková 1. Lok. Košice - Topvar Topoľčany 0:10, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 3. Ružomberok - Trnávka 6:4.
1. Topvar Top. 3 3 0 0 25:5 9
2. Ružomberok 3 2 1 0 18:12 8
3. ŠKST Top. 3 2 0 1 19:11 7
4. ŠG Nitra A 2 2 0 0 16:4 6
5. D. Streda 3 1 0 2 13:17 5
6. Š. Michaľany 3 1 0 2 11:19 5
7. Trnávka 2 1 0 1 13:7 4
8. Malacky 2 0 1 1 6:14 3
9. Lok. Košice 3 0 0 3 5:25 3
10. ŠG Nitra B 2 0 0 2 4:16 2
I. LIGA MUŽOV
ŠG Nitra - Relax Bratislava 10:4, Žoldoš 3,5, Machálik 3, Červeň 2, Ištokovič 1,5. Domino sv. Marka Nitra - Rača B 8:6, Joanidis a Urban 2,5, Grigel st. 2, Grigel ml. 1. Topvar Topoľčany - N. Zámky 8:6, Mackovič a Baláž 3, Slovák 2 - Filaga, Ozorák, Kozár a Barci 1,5. P. Bystrica - Galanta 8:6, Piešťany-Moravany - Gabčíkovo 5:9, Trenč. Teplá - Trnava 4:10. ŠG Nitra - Rača B 7:7, Ištokovič 3,5, Žoldoš 2,5, Červeň a Candrák 0,5. Topvar Topoľčany - Gabčíkovo 11:3, Mackovič a Poluch 3,5, Baláž 3, Slovák 1. Piešťany-Moravany - N. Zámky 4:10, Ozorák 3,5, Filiga a Kozár 2,5, Barci 1,5. Domino sv. Marka Nitra - Relax Bratislava 10:4, Joanidis 3,5, Grigel st. 3, Grigel ml. 2, Urban 1,5. Trenč. Teplá - Galanta 7:7, P. Bystrica - Trnava 4:10.
1. Topvar T. 29:13 9 7. Tr. Teplá 19:23 6
2. Trnava 28:14 9 8. P. Bystrica 18:24 5
3. ŠG Nitra 25:17 8 9. Gabčíkovo 15:27 5
4. N. Zámky 27:15 7 10. Galanta 19:23 4
5. Domino 24:18 7 11. Piešťany 13:29 3
6. Rača B 25:17 6 12. Relax 10:32 3
II. LIGA
Drietoma - Želiezovce 6:12, Bohuš a Tóth 4, Lacko 3,5, Rausch 0,5. P. Bystrica B - H. Trsťany 9:9, Petráš 3, Otrekal a Ambrózai 2,5, S. Torda 1. Trnovec - N. Mesto A 9:9, Óváry 4, Polcík a Šabík 2, Škuril 1. Bánov - N. Mesto B 11:7, Mrkvica 4, V. Šimunek a Mikulec 2,5, M. Remiáš 2. Tovarníky - Lazany 7:11, Mikuš a Michalka 2,5, Bajzík 2. Klát. N. Ves - V. Uherce 10:8. Drietoma - H. Trsťany 11:7, Otrekal 2,5, S. Torda 2, Ambrózai 1,5, Petráš 1. P. Bystrica B - Želiezovce 4:14, Tóth a Bohuš 4,5, Lacko 4, Rausch 1. Trnovec - N. Mesto B 12:6, Óváry 4,5, Polcík 3,5, Škuril a Šabík 2. Bánov - N. Mesto A 4:14, Mrkvica a M. Remiáš 1,5, Mikulec 1. Tovarníky - V. Uherce 10:8, Mikuš 3,5, Michalka a Bajzík 2,5, I. Goga 1,5. Klát. N. Ves - Lazany 9:9.
1. Želiezovce 3 3 0 0 37:17 9
2. Trnovec 3 2 1 0 37:17 8
N. Mesto A 3 2 1 0 37:17 8
4. Lazany 3 2 1 0 34:20 8
5. Tovarníky 3 2 0 1 30:24 7
6. Drietoma 3 1 1 1 26:28 6
7. Klát. N. Ves 3 1 1 1 24:30 6
8. P. Bystrica B 3 0 2 1 22:32 5
9. Bánov 3 1 0 2 17:37 5
10. H. Trsťany 3 0 1 2 23:31 4
11. V. Uherce 3 0 0 3 20:34 3
12. N. Mesto B 3 0 0 3 17:37 3
III. LIGA
Skupina A: ŠG Nitra B - Volkovce 11:7, Čukan 4,5, Candrák 3,5, Velčický 2, Laník 1 - Ján Červený 3,5, Joz. Červený 1,5, K. Mášik a F. Mášik 1. Krušovce - Vráble 5:13, R. Smutný a M. Smutný 1,5, Malina a Žitňanský 1 - Špleha 4,5, Trávnik 4, Mikla 2,5, Csámpai 2. Levice - Rišňovce 18:0 kont., hostia nenastúpili.
1. Levice 4 4 0 0 58:14 12
2. Volkovce 4 3 0 1 53:19 10
3. ŠG Nitra B 4 3 0 1 46:26 10
4. Vráble 4 2 0 2 42:30 8
5. Krušovce 4 0 0 4 17:55 4
6. Rišňovce 4 0 0 4 0:72 4
Rišňovce majú 1 kontumačnú prehru.
Skupina B: Podlužany - ŠKST Topoľčany 16:2, J. Harmady, Zigo a Jančo 4,5, Pastier 2,5 - T. Klačanský a Marko 1. Šurany - Trnovec B 6:12, Botka 3, Bóla 2, F. Nagy 1 - Bízik 4,5, M. Ševčík 3,5, Kukan ml. 2,5, Macháň 1,5. Šaľa - Domino sv. Marka Nitra B 12:6, Lužica 4,5, Melnikov 3, Kostka 2,5, Lazan 2 - Horečný 3, Ježo 2,5, Černák 0,5.
1. Šaľa 4 4 0 0 49:23 12
2. Podlužany 4 3 0 1 46:26 10
3. Trnovec B 4 3 0 1 41:31 10
4. Domino Nr B 4 2 0 2 46:26 8
5. Šurany 4 0 0 4 21:51 4
6. ŠKST Topoľč. 4 0 0 4 13:59 4
IV. LIGA sk. Sever
Skupina A: ŠKST Topoľčany B - ŠG Nitra C 2:16, J. Klačanský a Marko 1 - Velčický 4,5, Krasko a Laník 3,5, Kopček 3, Ivančík 1,5. Šaľa B - Lehota 1:17, Szitáš 1 - Studený a P. Bako 4,5, Ment 4, Koscelník 2,5, Holka 1,5. Výč.-Opatovce - Č. Kľačany 12:6, Košecký 4,5, Bujna 3,5, Čulák 3, Hupka 1 - Varga a Herc 2,5, Páleník 1). Dlhá n/V. - Vráble B 11:7, Kriško a R. Andodi 4,5, Čičmiš 2 - Botka 2,5, Meszároš 2, Vodrážka 1,5, Závody 1.
1. -Lehota 4 4 0 0 58:14 12
2. Dlhá n/V. 4 4 0 0 57:15 12
3. V.-Opatovce 4 3 0 1 37:35 10
4. ŠG Nitra C 4 2 0 2 42:30 8
5. Vráble B 4 1 0 3 31:41 6
6. Šaľa B 4 1 0 3 20:52 6
7. Topoľčany B 4 1 0 3 17:55 6
8. Č. Kľačany 4 0 0 4 26:46 4
Skupina B: Domino sv. Marka Nitra C - Tovarníky B 7:11, Novák 3,5, Moravčík 2,5, Slávik 1 - Kováč 4,5, Bajzík 3, Dubný 2, Slovák 1,5. Močenok - Volkovce B 8:10, Antoš 4, Lenický 3, Sedlák 1 - Nagy 3,5, Magušin a Lackovič 2,5, Komárek 1,5. Kynek - Trnovec C 15:3, Beňačka, Billich a Vereš 4,5, T. Čeri 1, Šimek 0,5 - Gálik, Lenčéš a Gašpierik 1. Zl. Moravce - Svätoplukovo 9:9, Kováč ml. 3,5, Ferda 2,5, Zuzula 2, Kováč st. 1 - Ľ. Rumanovský 4, takach 2,5, Čanaky 2, Daniš 0,5.
1. Tovarníky B 4 3 0 1 44:28 10
2. Kynek 4 2 1 1 43:29 9
3. Svätoplukovo 4 2 1 1 41:31 9
Zl. Moravce 4 2 1 1 41:31 9
5. Domino Nr C 4 2 1 1 38:34 9
6. Trnovec C 4 2 0 2 38:34 8
7. Volkovce B 4 1 0 3 28:44 6
8. Močenok 4 0 0 4 15:57 4
IV. LIGA sk. JUH
Skupina A: Bánov B - Hronovce 11:7, Jurík a Palacka 3, M. Šimunek a Klučka 2,5 - Juriga 4,5, Baka 2, Szabó 0,5. Čajkov - Šurany B 8:10, Pavlík 3,5, M. Drapka 2,5, M. Mucha 1,5, Pompoš 0,5 - Filagová, M. Veis a P. Veis 3, Černák 1. Pokrok Komárno - Bešeňov 4:14, Nagy 2, Kučerovský a Urblík 1 - Varga a Timoranský 4,5, Hajdú 3,5, Fekete 1,5. SPŠ Komárno A - Bajka/Jur 14:4, Varga 4,5, G. Ibolya a Vanko 3,5, Ľ. Ibolya 2,5 - Garaj 3, Braun 1.
1. Bánov B 4 4 0 0 52:20 12
2. Bešeňov 4 4 0 0 46:26 12
3. SPŠ Kom. A 4 3 0 1 50:22 10
4. Bajka/Jur 4 3 0 1 41:31 10
5. Šurany B 4 2 0 2 37:35 8
6. Čajkov 4 0 0 4 24:48 4
7. Hronovce 4 0 0 4 23:49 4
8. Pokrok Kom. B 4 0 0 4 15:57 4
Skupina B: Bánov C - Lipová 14:4, Petrášová 4,5, M. Šimunek 4, Mráz 3,5, Zajíček 2 - Šurnovský 2, Mazúch 1,5, Vlačuška 0,5. Lok. N. Zámky - H. Trsťany B 12:6, Hegedüs 4,5, Gróf 3,5, Röman 3, Kopečný 1 - Solmoši 3, Tuhý 1,5, Gálus 1, Teren 0,5. Levice B - Bát. Kosihy 13:5, Páleník, Štúň a Beničiak 3,5, Jalakša 2,5 - Berkes 4, Száraz 1. SPŠ Komárno B - STK N. Zámky B 1:17, Kányai 1 - R. Karas, Škulavík a Šumský 4,5. D. Karas 3,5. Dohrávka 1. kola: STK N. Zámky B - Lipová 18:0, Šumský, R. Karas a D. Karas 4,5, Škulavík 3,5, A. Karas 1.
1. Levice B 4 3 0 1 47:25 10
Lok. N. Zámky 4 3 0 1 47:25 10
3. STK N. Zámky B 4 3 0 1 46:26 10
4. H. Trsťany B 4 2 1 1 42:30 9
5. Bánov C 4 1 1 2 29:43 7
6. SPŠ Kom. B 4 1 1 2 27:45 7
7. Bát. Kosihy 4 1 0 3 35:37 6
8. Lipová 4 0 1 3 15:57 5
Úradná správa NSTZ č. 4
IV. liga muži juh: STK Nové Zámky B - zmena začiatku všetkých domácich stretnutí v sobotu o 16.00 h! Pokuty - uhradiť do 3. 11.: Levice - 100 Sk (prop. 20/a1), Rišňovce - 1500 Sk (prop. 20/d1 + 14).
MLADŠÍ ŽIACI
Západoslovenský bodovací turnaj v Pov. Bystrici - chlapci: 1. Polák, 2. Mucha (obaja ŠG Nitra), 3. Ďurnek (ŠKST Topoľčany), dievčatá: 1. Balážová, 2. I. Pelcmanová (obe ŠKST Topoľčany), 3. Bútorová (Topvar Topoľčany) a Selická (Lehota).
MO NITRA
Žirany - ŠG Nitra E 11:7, Cvetanov a Kováč 3,5, J. Zsebi 3, F. Zsebi 1 - Mucha 3,5, Polák 2,5, Kokavec 1. Vráble C - Kolíňany 6:12, Nagy a Benč 2,5, Páleník 1 - Vu Minh 3,5, T. Balko 3, Molnár 2,5, Bencz 2. ŠG Nitra D - Domino sv. Marka Nitra D 13:5, Laník a Sviatko 3,5, Ivančík a Kupeček 3 - Kazlov 3,5, Krivošíková 1,5. ZŠ Vajanského Old boys - Čeľadice 3:15, Látečka a Magdina 1, Runák a Žiak 0,5 - Krajčo 4,5, A. Šimanský 4, E. Šimanský 3,5, Papp 3. ZŠ Vajanského A - Lehota B 12:6, Bezúr 4,5, Lidik 3,5, Draškovič 2, Múdry 1,5, Lančarič 0,5 - Križan 3, Holka 2, Polák 1. Domino sv. Marka Nitra E malo voľno.
1. Čeľadice 4 3 0 1 44:28 10
2. ŠG Nitra D 4 3 0 1 42:30 10
3. Kolíňany 4 3 0 1 37:35 10
4. Lehota B 4 2 0 2 42:30 8
5. ZŠ Vajanského A 4 2 0 2 35:37 8
6. Žirany 3 2 0 1 31:23 7
7. Domino Nr E 3 2 0 1 30:24 7
8. Vráble C 3 2 0 1 29:25 7
9. ŠG Nitra E 3 1 0 2 25:29 5
10. Domino Nr D 4 0 0 4 23:49 4
11. ZŠ Vaj. Old boys 4 0 0 4 22:50 4
II. TRIEDA NITRA
Vráble D - Výčapy-Opatovce C 18:0, Uhrin, Kunkela, Vojtek a Chrenko 4,5. Čab A - Výčapy-Opatovce B 10:8, Tomko a Varaga 3,5, Uhrák 2, Brezniak 1 - Hupka 3,5, Mikuš st. 2,5, Buček a Mikuš ml. 1. Lehota C - Čab B 9:9, Mesároš 4, Selický 3,5, Koprda 1,5 - Mikuška 3,5, Ďurka 2,5, Gála 2, Kollár st. 1. ZŠ Vajanského Nitra B - Mojmírovce 9:9, Trubíni 3,5, Janíček 2,5, Jakab 2, Barnášová 1 - Nemeš 4,5, S. Andris 3,5, Kvasňovský 1.
1. Čab A 3 3 0 0 45:9 9
2. V.-Opatovce B 3 2 0 1 41:13 7
3. Vráble D 3 2 0 1 32:22 7
4. Lehota C 3 1 2 0 28:26 7
5. ZŠ Vajanského B 3 1 1 1 34:20 6
6. Mojmírovce 3 0 2 1 19:35 5
7. Čab B 3 0 1 2 16:38 4
8. V.-Opatovce C 3 0 0 3 1:53 3
(mb, vem, ki)