Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

V čele hneď trojica so 43 bodmi

43 - Radovan Modzga, Janíkovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Michaela Kéryová, Č. Hrádok

42 - Zdenko Senneš, Vladimír Ballai, Nitra

41 - Jaroslav Baťo, Obyce, Milan Benko, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany

40 - Erik Fábry, V. Cetín, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Tomáš Cifra, Žirany, Ján Bédi, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce

39 - Dušan Tirol, Juraj Chovanec, Nitra, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Tibor Odráška, Šaľa, Radoslav Cigáň, N. Ves, Pavel Sojka, Zl. Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Erik Bugyi, Galanta, Emil Bujdák, Vráble, Frederika Kupcová, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Pavel Sukup, T. Nemce, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Pecho, Beladice, Michalka Hajnovičová, Zl. Moravce, Milan Plánka, M. Lapáš, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Zoltán Varga ml., V. Cetín

37 - Dušan Tóth, Ján Baláži, Marián Varga, Nitra, Marián Božík, Hosťovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Zuzana Sečkárová, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Karol Kováč, Machulince, Vojtech Pec, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ján Vaško, Ivanka, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Andrej Civáň, Dražovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Török, Pata, Ladislav Szórád, Žirany, Marián Barantal, Sereď, Gabriel Sibilla, Kolíňany

Skryť Vypnúť reklamu

36 - František Miškolci, Jozef Nemeš st., Ján Ehrenhold, Daniel Tasáry, Roman Marci, Ivana Strečková, Dominika Čurgaliová, Nitra, Ladislav Kiss, Nový Život, Július Braun, Peter Šimko, Močenok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Štefan Fiala, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Ľudovít Kovács ml., V. Mača, Július Czako, Jelenec, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Popelka, Jarok, František Kausek, Klasov, Jozef Borbély st., V. Cetín, Mário Kramár, N. Ves, Anton Molnár, P. Kesov, Ján Uličný, Čaradice

35 - Juraj Varga, Jozef Pacher, Jozef Senneš, Michal Bíro, Anton Černý, Vladimír Viskup, Vladimír Kolienek, Ľudmila Šišáková, Dominika Piršelová, Štefan Tóth, Karol Ryba, Vlado Lyžičiar, Ľubomír Kincel, Ján Frenczel, Nitra, Michal Lazan, Jozef Sklenár, Šaľa, Zuzana Pekárová, Juraj Šedovič, Lehota, Ján Sikoriak, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Marek Horňák, Močenok, Ivan Ďurický, Branč, Imrich Gregor, Jelenec, Anna Čerenková, Topoľčianky, Dušan Halveland, Kapince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Jacsa, Žihárec, Zoltán Köböl, V. Mača, Jozef Homola, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Štefan Zabák, František Trnka, Ivan Duchoň, Irenka Kubalová, Eduard Szabó, Jozef Lauko, Igor Dubeň, Ľubica Tasáryová, Ingrida Laciková, Milan Bojda, Pavel Hrnčár, Ladislav Huszár, Nitra, Alojz Vician, Beladice, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Sklenár, Jozef Šimko, Denisa Gombášová, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Dušan Béder, V. Lapáš, Emília Malá, Štefan Kováč, Mária Maďarová ml., Vráble, Jozef Baláž ml., Martin Rác, Šaľa, Miroslav Jančár, Tibor Horváth, Komjatice, Helena Kĺbiková, Štefan Kĺbik, Jaroslav Srňánek, Cabaj-Čápor, Mário Fábry, N. Sady, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Štefan Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Viliam Šimonek, Lúčnica, Lívia Horňáková, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Vincent Komačka, Jaroslav Krošlák, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Soňa Valentová, Machulince, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Jozef Karásek, Hájske, Marián Bachrony, Žitavany

33 - Ľubomír Ballay, Stanislav Habáň, Vladimír Líška, Ivan Minárik, Martin Búchala, Lívia Lacová, Vladimír Kráľovič, Štefan Ivančík, Juraj Tuchyňa, Pavol Balkó, Ondrej Balkó, Maroš Mikuš, Ľudovít Pistovič, Juraj Drgoňa, Miroslav Fábry, Lukáš Ivan, Marián Grman, František Bojda, Dušan Letko, Mário Pánis, Anna Maťová, Richard Magušín, Pavol Kozma, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Radoslav Bajnek, Jozef Malý ml., Miroslav Vojtek, Vráble, Vlado Vinkler, František Lukačovič ml., Bojná, Štefan Valko, Jozef Barát, Topoľčany, Zuzana Béderová, V. Lapáš, Miroslav Michalides, Hajná N. Ves, Roman Uher, Štefan Fabian, Peter Hipp, Jozef Tanka, Ondrej Felix, Gustáv Štefkovič, Tibor Rábek, Šaľa, Juraj Fogel, Šintava, Jozef Šranko, Klasov, Boris Boďo, Tajná, Peter Lajda, Anton Zaťko, Pavol Pagáč, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Miroslav Ružička, Zbehy, Peter Kluka, Čechynce, Marián Cifra ml., Valent Vaňo, Alžbeta Dobiašová, Žirany, Martin Dávid, V.-Opatovce, Ivan Tabaček, Július Benčúrik, T. Nemce, Norbert Kertész, H. Saliby, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Stanislav Pacher, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Attila Iványi, Vlčany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Kuttner, Galanta

32 - Viliam Ďuriš, Miroslav Šimala, Peter Štefček, Július Petrík, Vladimír Modzga, Pavel König, Peter Solčianský, Ivan Dominka, František Imre, Jozef Kóša, Ľudovít Breča, Ľudovít Bajan, Lukáš Piršel, Judita Strečková, Romana Strečková, Miloš Sýkora, Stanislav Pružinec, Martin Kováč, Ivan Karas, Milan Kokina, Imrich Ivančík, Katarína Magušínová, Alexander Kreškóczi, Jozef Nosian, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Mócik, Topoľčany, Štefan Novák, Radovan Földvári, Jana Tóthová, Ľuboš Tóth, Šaľa, Oľga Sarková, Čaradice, Štefan Mravík, Eva Čepčeková, Žitavany, Richard Šrank, V. Lapáš, Peter Vašš, Rastislavice, Adriana Hollá, Marek Kalúz, V. Zálužie, Henrich Richter, Jelenec, Gabriel Fazekaš, Tibor Antal, Neded, Martin Földeši, Vladimír Miklošík, Sereď, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Jozef Studený, N. Ves, Attila Szolnoki, Jozef Buranský, Vráble, Jozef Ábel, Lužianky, Peter Levický, Č. Hrádok, Ján Slíž, Beladice, Stanislav Chrenko, Mária Vlacušková, V. Dolina, Andrej Mareček, Čab, Ladislav Vašek, Celestín Berecz, Tibor Boszorád, Jozef Kuzmický, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Mihálka, Levice, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Halák, Soňa Galová, Janíkovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Michaela Kollatiová, Jozef Horný, Zl. Moravce, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Helena Čengerová, Obyce, Katarína Kéryová, Lúčnica, Teodor Nyársik, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Bakyta, Jarok, Miloš Matušík, Súlovce, Alexander Kusý, Trnovec, Martin Podhorský, Sľažany

31 - Milan Gajdošík, Ľubomír Pintér, Juraj Krčmár, Ján Piršel, Patrik Piršel, Michal Máčaj, Vlado Viola, Martin Fintor, Anton Rebra, Jana Vargová, Ján Barát, Jana Sedliačiková, Ľudovít Kováč, Viera Pavelková, Dezider Zaujec, Nitra, Margita Kališová, Nataša Mrlláková, Andrej Vörös, Jozef Karlubík, Jaroslav Palaky, Peter Lehocký, Zoltán Kollár, Daniela Dojčanová, Šaľa, Ladislav Páleník, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Miloslav Čopák, M. Cetín, Tomáš Kupec, V.-Opatovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Erik Candrák, Alekšince, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Jaroslav Braun, Jozef Hipp, Martina Dicsérová, Marek Bako, Močenok, Marián Železník, Trnovec, Stanislav Husár, Jakub Vojtek, Peter Boďo, Vráble, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Milan Roman, Čab, Jozef Lörincz, Branč, Vladimír Machata st., Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Mako, Čakajovce, Roman Harčár, Rastislavice, Gabriel Mikeš, Sládkovičovo, Ivan Tóth, Selice, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Pavla Ladungová, Ivanka, Marián Kováč, Levice, Ladislav Čekey, Pohranice, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Roman Rajnoha, Peter Kováč, František Kunkel, Zl. Moravce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Gabriel Lejko, Šintava, Ján Hotový, N. Sady, Pavol Ábel, Stanislav Lauko, Preseľany

30 - Karolína Haringová, Miloš Konopásek, Ladislav Csuthy, Michal Penzeš, Mária Kapustová, Vlado Sásik, Jaroslav Ollík, Katarína Karcolová, Ľudovít Laca, Milan Karas, Gabriela Fintorová, Vlastimil Ábela, Milan Gráf, Ľudovít Galovič, Juraj Rapsa, Nitra, Vladimír Molnár, Pavel Mihálik, Šaľa, Miroslav Buzáš, Juraj Vojtek, Peter Chren, Vráble, Ján Padúch, Preseľany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Kohút, Vlado Gombáš ml., Močenok, Peter Vidovič, Vinohrady, Pavol Vereš, Lužianky, Marián Čapo, Štefan Deák, Juraj Hudec, Sľažany, Iveta Boszorádová, Fridrich Lörincz, Branč, Radoslav Šmitala, Čab, Ivan Duchoň, Lehota, Milan Segeč, Mladý Háj, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Miroslav Vachulík, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Eva Čičová, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Ľudovít Kozolka, Volkovce, Marián Habay, Zbehy, Peter Varga, Brezová ul. Nitra, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Herák, V. Ripňany, Juraj Hamar, Klasov

29 - Ondrej Golas, Milan Hrnko, Lukáč Tomiš, Ľubomír Bartakovič, Zoran Heiser, Matej Karšay, Peter Mateička, Jaroslav Balla, Marián Bochnovič st., Martin Báleš, Pavel Fúska, Edita Fintorová, Anton Vagač, Roman Hudec, Iveta Rosinská, Oľga Račková, Nitra, Pavol Danko, T. Mlyňany, Milan Královič, Hájske, Vratko Candrák, Topoľčany, Vladimír Siládi, Peter Odráška, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Ľubor Goldbecher, Slavo Kališ, František Szolík, Milan Bekéni, Juraj Tóth, Jozef Baláž, Šaľa, Dušan Szabó, Ladice, Katarína Zrubcová, Melek, Imrich Valent, Hosťovce, Alexander Repta, Andrea Bereczová, Anton Berecz, Branč, Rudolf Krajinčák, Báb, Dominik Pšenka, Július Pavlov, N. Ves, Pavel Gálik ml., Lovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Milan Hritz, Beladice, Jaroslav Záhorský, Čab, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Vladimír Fuglík, Ján Jambor, Rišňovce, Rastislav Jančovič, Lipovník, Jaroslav Valo, T. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Minár, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Baláž, Neded, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Makáň, Hostie, Peter Šabík, Č. Hrádok, Tibor Mikle, Vlčany, Igor Kováč, Podhorany, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Bédi, Jarok, Peter Cetenyi, Zbehy, Ján Kóssi, Čifáre

28 - Stanislav Nosian, Vladimír Zabák, Dušan Tuchyňa, Ľudovít Laca ml., Ľudovít Konečný, Ľuboš Kolár, Lenka Sýkorová, Tibor Horváth, Ladislav Pindeš, Tomáš Mikulášik, Vladimír Mada, František Hrnčiar, Jozef Prešinský, Jozef Viskup, Štefan Račko, Ján Kmeťo, Nitra, Štefan Kúsek, Rastislav Borčin, Hostie, Zdenko Zbojek, Dol. Streda, Milan Mišák, Marián Varga, V. Dolina, Andrej Jančovič, Lipovník, Róbert Gála, Filip Bakyta, Jarok, Mário Michňa, Jozef Hajnovič, Zl. Moravce, Daniel Boháč, Ondrej Varga, Juraj Csirik, Marián Titka, Jozef Odráška, Marek Sklenár, Marek Haládik, Šaľa, Juraj Hertel, V. Ripňany, Andrej Repta, Mária Bereczová, Branč, Lukáš Matušica, Pata, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Milan Greguš, Zbehy, Csaba Sándor, René Scheer, Kolíňany, Alexandra Gálová, Žirany, Terézia Tasáryová, Ľubomír Čičo, Ivanka, Marek Černák, Vinodol, Igor Šmitala, Čab, Kristián Mikle, Viktor Somogyi, Tešedíkovo, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Ladislav Chovan, Žihárec, Vlado Studený, Dražovce, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Lehota, Miro Senneš, Miloš Majdiak, Močenok, Viktor Karásek, Hájske, Marián Svorad, Hrušovany, Ladislav Szöke, Vráble, Marta Záhorská, Rišňovce, Martina Ďuriačová, J. Kostoľany, Peter Baláži, V. Zálužie

27 - Peter Bezák, Peter Balkó, Marcel Lenčéš, Marek Korytko, Miroslav Kalužák, Marek Kepko, Oľga Tomeková, Milan Borovský, Jozef Hudec, Vlastimil Záhon, Martin Lörincz, Iveta Molnárová, Július Števčík, Nitra, Peter Rajnoha, Ľubomír Čikel, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Eduard Billa, Juraj Mikuš, Zbehy, Viliam Mikolajčík, Neverice, Marek Fábry, N. Sady, Karol Morvai, Branč, Juraj Chrenko, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Andrej Fábry, Pavel Hraška, Čab, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Marek Gál, Milan Oravec, Mojmírovce, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Stanislav Gajdoš, Topoľčany, Matúš Vodný, Babindol, Vladimír Ternény, V. Zálužie, František Molnár, Galanta, Michal Lovász, Trnovec, Jozef Dobiaš, Žirany, Ladislav Perina, Peter Períček, Šaľa, Helena Šípošová, Ladislav Šípoš, Vráble, Imrich Kollár, Topoľnica, Štefan Hudec, Lužianky

26 - Lukáš Greša, Radoslav Ollík, Oľga Szabová, Ivan Eliaš, Vladimír Papp, František Tomek, Ladislav Nosian, Jozef Dolinský, Štefan Pénzeš, Tomáš Krajčovič, Nitra, Ladislav Gál, Helena Gálová, Žirany, Ján Hašana, Bojná, Juraj Žiačko, Jozef Szabo, Kristián Lenčéš, Šaľa, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Malý st., Marcel Hoppan, Viliam Félis, Vráble, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Gabriel Szorád, Lužianky, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Šlosár, Gabriela Záhorská, Čab, Mária Bartakovičová, Jarok, Juraj Fúska, Milan Domanický, Zbehy, Ladislav Nagy, Jelenec, Martin Ševčík, Kynek, Jozef Kováč, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Malý, Hosťová, Borko Kozma, D. Štitáre, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Boris Mesároš, Lehota, František Strišovský, Ján Šutka, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Zoltán Németh, N. Život

25 - Roman Sýkora, Jozef Moder, Peter Benca, František Grom, Ivan Hubinský, Marián Borecký, Peter Šindler, Lukáš Barát, František Filo, Jozef Ťapušík, Mária Lacová, Mária Tirolová, Ľubomír Pénzeš, Lenka Nevínová, Nitra, Vašo Fačkovec, Emília Ružičková, Jozef Fabo, Zbehy, Lucia Behúlová, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ľuboš Mesko, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Danada, Šaľa, Simona Szolnokiová, Jozef Andel, Marián Zima, Miroslav Oslanec, Vráble, Miloš Ďurický, Branč, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ivan Tóth, Jiří Bárta, Čakajovce, Václav Magáth, Podhorany, Anton Majdiak, Močenok, Roman Fuska, Čab

24 - Ľubomír Búchala, Igor Kotora, Tomáš Stoklas, Ján Doboš, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Ján Magušin, Hostie, Ernest Chren, Žitavany, Koloman Sebök, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Pavol Zámečník, Tešedíkovo, Tomáš Kéry, Sľažany, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Bačinský, Ivanka, Attila Gyenge, Kráľová n/V., Jozef Ujhelyi, Žitavce, František Bača, Šaľa, Filip Horný, Jarok, Andrejko Švihorík, Báb (atď.)

23 - Martin Révay, Peter Čálik, Juraj Ďuriš, Martin Prešinský, Juraj Chudovan, Róbert Valentíny, Nitra, Gejza Bobošík, Milan Ilavský, Topoľčany, Vojtech Mládek, Podhorany, Karol Matušík, Tovarníky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Molnár, Neded, Marek Ternény, V. Zálužie, Arnold Knapp, Galanta, Daniel Varga, Pata, Ján Hnilica, Lužianky, Žaneta Galová, Janíkovce, Jozef Šmída, Šaľa, Tibor Berec, V. Lapáš

22 - Milan Meluš, Topoľčany, Monika Rekošová, Juraj Šipoš, Stanislav Vričan, Michal Šuhajda, Miloš Kolienek, Vladimír Nemšovský, Július Farmadin, Michal Garay, Nitra, František Juhász, Ladislav Balko, Hosťová, Jaromír Slíž, Beladice, Veronika Deáková, Martin Bača, Juraj Meliška, Helena Révayová, Sľažany, Blažej Blahut, Vráble, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Vladimír Hrnčár, V.-Opatovce, Zoltán Száraz, V. Cetín, Natália Kozmová, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Michal Švec, Č. Kľačany, Marián Szabo, Močenok, Peter Varga, Štefánikova ul. Nitra

21 - Roland Szórád, Žirany, Šimon Šóš, Zbehy, Róbert Pospiš, Šaľa, Marián Hörik, Ivan Chlebák, Štitáre, Miroslav Balla, Ľubomír Kiesel, Pavol Krajčo, Helena Vargová, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Martin Kolha, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok, Juraj Bodi, N. Sady

20 - Jozef Dibala, Neverice, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Pozdech, Miroslav Svýba, Eva Pappová, Nitra, František Viskup najst., Báb, Slavomír Sysel, Močenok, Ladislav Gondera, Alekšince

19 - Ľuboš Modzga, Patrik Vojtek, Vráble, Alena Segečová, Lužianky, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Andrej Jamrich, V. Lapáš, Michal Korytko, Richard Lidik, Peter Krivanský, Peter Greša, Marcel Pánis, Anna Urbaničová, Nitra, Andrej Dodok, Hostie, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Veronika Lörinczová, Branč

18 - Janka Studená, Jozef Valkovič, Zl. Moravce, Emerencia Holecová, Branč, Ján Kupeček, Jana Gálová, Žirany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Marek Áč, Golianovo, Gabriel Borza, Andrej Očenáš, Šaľa, Jozef Hroba, Mojmírovce, Martin Račko, Nitra

17 - Marcela Behulová, Igor Galovič, Ondrej Nemček, Mário Fačkovec, Nitra, Anton Balážik, H. Štitáre, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jozef Valent, Obyce, Roman Drienovský, Skýcov, Jozef Droppan, Vráble, Dalibor Greguš, Čab, Zuzana Lahučká, Svätoplukovo

16 - Róbert Kordoš, Žitavany

15 - Peter Bajla, N. Ves, Blažej Mikle-Barát, Ľudovít Gráf, N. Hrnčiarovce, Miroslav Belis, Ivan Čimo, Ľudovít Billik, Mário Depeš, Nitra, Milan Kubala, Sereď, Marek Pekár, V. Lapáš, Erika Buranská, Vráble

14 - Dušan Nevín, Stanislav Billik, Marek Horváth, Radovan Vágai, Marcela Hallová, Nitra, Gabriel Prvák, Močenok, Maroš Herenčiar, Branč, Tomáš Nagy, Ladice, Milan Srnka, Čeľadice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Török, V.-Opatovce

13 - Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Jozef Gutai ml., Nitra, František Horný, Jarok, Ján Kalužák, Komjatice, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Vlado Škrabala, Šaľa, Kristína Dallošová, Ivanka, Marek Ballek, Hlohovec, Vladimír Kolárik, Topoľčany

12 - Oľga Kalúzová, V. Lapáš, Zdenka Hippová, Šaľa, Oľga Eliašová, Martin Verták, Dalibor Lisý, Peter Tomek, Blanka Kozmová, Nitra, Filip Bíro, V. Zálužie, Ján Žoldoš, Cabaj-Čápor, Roland Sándor ml., Kolíňany

11 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Štefan Kepko, Jana Marciová, Nitra, Miroslav Bórik, Šurany, Elena Makáňová, Hostie, Danko Uharček, Močenok, Štefan Péteri, Vinodol, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Bachňák, Leopoldov, Eva Lörinczová, Branč, Ivan Vaňo, Žirany

10 - Patrik Pavlovič, Juraj Holták, Margita Bojdová, Roman Zahradníček, Peter Teplan, Marián Varga st., Nitra, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Bohuš Pecháč, Močenok, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ján Révay, Jaroslav Hecs, Šaľa, Marta Bališová, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Branč

9 - Marián Karas, Roland Kečkéš, Maroš Formel, Martin Štorek, Nitra, Alojz Macák, Melek, Stanislav Rebo, Zl. Moravce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Šoka, Šaľa, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Matúš Sysel, V. Zálužie, Lenka Reptová, Branč

8 - Viliam Szabó, Váhovce, Martin Florek, František Jasan, Pavel Kunák, Anna Billiková, Jaroslav Bednárik, Nitra, Daniela Szikorová, František Mészáros, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Patrik Szalai, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Roman Hruboň, Hruboňovo, Michal Lovás, Močenok, Vojtech Kováčik, Prašice, Gabriel Velebný, Klasov, František Sabo, Vinodol

7 - Oto Benc, Branč, Mária Kišucká, V. Cetín, Lucia Kecskésová, Č. Kľačany, Eduard Varga, Vincent Bíró, Dun. Streda, Ľudovít Kovács, V. Mača, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Marek Bodi, Biskupová, Rastislav Tóth, Šaľa, Renáta Piršelová, Miro Fraňo, Mikuláš Servický, Nitra

6 - Janka Kokešová, Močenok, Karol Otto st., D. Lefantovce, Ivan Mikušík ml., Dušan Jančiar, N. Hrnčiarovce, Patrik Búči, Milan Kováč, Pavol Flimel, Laura Magušínová, Nitra, Štefan Špleha, Vráble, Jozef Horváth, H. Potôň, Peter Kecskés, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Sľažany, Marek Sabo, Ivanka, Patrik Čurgaly, Čechynce, Albert Lauro, Čeľadice

5 - Peter Škríba, Marián Šarocký, Karol Čanky, Michal Kálna, Ľuboš Križan, Juraj Slíž, Fero Takáč, Jozef Palkovič, René Fraňo, Nitra, Milan Mareček, Čab, Rasťo Kazík, Zbehy, Roman Marhevszki, Vráble, Alexander Kóňa, Branč, Baltazár Brath, Mojmírovce, Milan Ďurovský, T. Nemce, Milan Nergeš ml., H. Lefantovce, Peter Riby, V. Cetín, Dušan Elčík, Kamila Pindešová, N. Hrnčiarovce, Csaba Halászik, Vlčany

4 - Ferdinand Bojňanský, Štefan Miškovič, Maroš Roško, Milan Supek, Ľubomír Kleštinec, Mária Sýkorová, Angela Verešová, Andrea Fraňová, Saša Fraňová, Marián Ježík, Nitra, Pavol Báleš, Oponice, Ernest Lenický, H. Kráľová, Katarína Szökeová, V. Cetín, Jozef Záhon, Babindol, Michal Kriško, Štefan Rábek, Pavol Šíma, Ján Szórád, Lucia Kuželová, Šaľa, Milan Lukáč, Ludanice, Peter Mrosko, Jelenec, Jozef Révay, Sľažany, Peter Tolok, Volkovce, Kristína Kulinová, Trnovec, Marián Herceg, Pata, Karol Čikel, T. Mlyňany, Peter Ivančík, Lapáš, Štefan Benko, Močenok, Miroslav Barča, N. Sady

3 - Ľuboš Balážik, Behynce, Rastislav Gronský, Marek Haver, Peter Chudý, Pavol Hačko, Jozef Jakubek, Július Ševčík, Juraj Malý, František Tóth, Martin Krehák, Igor Cucík, Zuzana Madová, Peter Dvorský, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Róbert Homola, Selice, Igor Barák, Peter Palka, Michal Bachratý, Aladár Juhos, Šaľa, Martin Holec, Cabaj-Čápor, Branislav Kováč, V.-Opatovce, Mário Ferenc, Zl. Moravce, Ľudovít Kozolka, Ladislav Kéry, Marián Škula, Volkovce, Anton Kekiš, Topoľčany, Štefan Szöke, V. Cetín, Jozef Juhász, Hosťová, Marek Gardáš, V. Zálužie, Miriam Nergešová, H. Lefantovce, Filip Šmátrala, Sereď, Jozef Pagor, N. Ves, Daniela Nagyová, N. Hrnčiarovce, Timotej Slíž, Beladice, Vincent Cintula, N. Sady

2 - Ivan Kozár, Peter Krčmár, Miroslav Holý, Dana Horváthová, Nitra, Juraj Chlebec, Jarok, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Patrik Mrižo, Topoľčany, Ján Kozla, Žirany, Lýdia Belovičová, Marián Šíma, Ján Bečko, Šaľa, Iveta Glembová, V. Úľany

1 - Marián Tóth, Močenok, Magdaléna Plevková, Čechynce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor

0 - Marek Németh, Zbehy

21 - Mária Lacová, Nitra

14 - Veronika Lörinczová, Branč

13 - Mária Kóšová, Nitra, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor

11 - Michal Buday, Cabaj-Čápor

9 - Mário Godor, Zl. Moravce, Oliver Balkó, Nitra, Pavol Štefek, V. Dolina

8 - Marián Grman, Vráble

7 - Marek Horvát, Zl. Moravce

6 - Boženka Záhorská, Rišňovce, Gabriela Lörinczová, Branč, Marek Charvát, Lužianky, Monika Vargová, Nitra

5 - Helena Balogová, Biskupová, Pavol Turanovič, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany

4 - Alžbeta Gálová, Žirany, Jozef Karkoška, Nitra, Karol Čikel, T. Mlyňany, Milan Višňák, Zl. Moravce, Pavol Machata, Jelenec, Peter Haringa, Nitra, Peter Tolok, Volkovce, Slavomíra Bodiová, Biskupová, Stanislav Halanda, Diakovce, Táňa Sklenárová, Šaľa

3 - Anna Bochnovičová, Nitra, Jozef Galaba, Vráble, Ladislav Lang, M. Maňa, Ladislav Lovász, V. Úľany, Lucia Mikušová, Zbehy, Marta Szabová, Ladice, Miloš Zaujec, Jarok, Pavlína Letková, Nitra, Roland Bárek, Žirany, Žaneta Šedovičová, Lehota

2 - Andrej Šomody, Hajná N. Ves, Dano Gombáš, Močenok, Eduard Szabó ml., Nitra, Erik Schottert, Topoľčany, Ildikó Štefaneková, Kajal, Iveta Duchoňová, Lehota, Jarka Saidová, Nitra, Ladislav Štefanek, Kajal, Ľubomír Sako, Kolíňany, Monika Kalúzová, V. Zálužie, Peter Kováč, Nitra, Róbert Očenáš, Svätoplukovo, Zuzana Hudecová, Nitra

1 - Bohuš Turanovič, Nitra, Erik Špleha, Vráble, Janka Gálová, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Lenka Grmanová, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Patrik Moder, Nitra, Richard Minár, Sľažany, Tibor Pintér, Branč

0 - Miroslav Markusek,Nitra

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Úprava osobného motorového vozidla
  2. Important information for Brazilians living in Slovakia
  3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 526
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 481
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 255
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 591
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 805
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 668
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 622
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 354
  9. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 242
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 152
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.
VRÁBEĽSKÝ FUTBAL POD MIKROSKOPOM

Región hore nohami, tím bez hviezd slávi rekordnú jeseň aj autonómiu

Vrábľania sú šokovaní sami zo seba.

Futbalisti Vrábeľ sa radujú zo skvostnej jesene. Nečakane.

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?