Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

III. LIGA - 24. 5. o 17.00 h Šaľa - Bánovce (Peťovský), N. Zámky - Myjava/T. Lúka (Marinčák), 25. 5. o 17.00 h Neded - J. Bohunice (Michlian), Led. Rovne - Topoľčany (Jambor), Báč - Levice (Zsebi), D. Vestenice - Sládkovičovo (Frič), Štúrovo - FC ViOn (Barcík).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 25. 5. o 10.30 h ČFK Nitra - Kolárovo (Dvornák), o 17.00 h Šamorín - Bánov (Košík), Lapáš - Vráble (Gábor), V. Ludince - Komárno (Kračmer), Tlmače - Pata (Pucher), Gabčíkovo - Želiezovce (Klabník), Močenok - Volkovce (Pintér), H. Saliby - Baloň (Bebjak).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 25. 5. o 10.30 h Baka - H. Kráľová (Truhlík), o 17.00 h Nitra B/Mlynárce - Výčapy-Opatovce (Šťastný), V. Úľany - N. Život (A. Štrba), Vlčany - Zbehy (Rublík), O. Potôň/DAC B - V. Cetín (Rosa), Trstice - Vieska (Bušík), Galanta - Topoľníky (Michálek), Matúškovo - Topoľčianky (Mihálik).

OM NITRA-ŠAĽA - 27. kolo - 25. 5. o 10.30 h Rišňovce - Trnovec (Miklovič, Žáčiková, Baraník - D), o 17.00 h Lehota - Čechynce (Šomogyi, Streďanský, J. Vajíček - Kleštinec), Chrenová - Klasov (Kotrec, Fábry, Jamrichová - Dubec), Šaľa B/Selice - Golianovo (Mi. Kollárik, J. Borčin, Stríž - Ballay), Čeľadice - N. Ves (Bacsay, Bachratý, S. Vajíček - Pecúch), Ivanka - ŠK Močenok (Kamenický, ZsFZ, ZsFZ - D), D. Obdokovce - Cabaj-Čápor (Grman, Ma. Kollárik, Kóňa - Pacher), Rumanová - Janíkovce (Duchoň, Baraník, Žáčiková - Szikora).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 23. kolo - 25. 5. o 17.00 h Poľný Kesov - Jarok (Kukla, Kompas), Lužianky - Dlhá n/V. (Joniak, Činger), Diakovce - V. Zálužie (Ment, S. Brath), Štefanovičová - Alekšince (Hadňaď, Császár, Baboš st.), Tešedíkovo - Šaľa-Veča (Lešš, ZsFZ, Baboš ml. - Vindiš), Čakajovce - Šurianky (Bujalko, Zeman), Svätoplukovo - Hájske (M. Kopačka, Majerčák, Miko - Ševčík).

II. B TRIEDA - 23. kolo - 25. 5. o 17.00 h Vinodol - Mojmírovce (Lérint, Formela - Ryba), D. Štitáre - Pohranice (Andraško, Vaško), Žirany - Paňa (Ostertág, Javorník), Jelenec - Branč (D. Kopačka, Malý, Valent), D. Krškany - Hosťová (Vanyo, Gombík), Kolíňany - N. Hrnčiarovce (Hádek, Ivančík, Murán - Sokol), Horný Ohaj - Lúčnica n/Ž. (I. Tábi st., Pekár).

III. A TRIEDA - 25. kolo - 25. 5. o 17.00 h H. Lefantovce - Báb (Palkovič), Lukáčovce - Kynek (Miklovič, Srnka), Jelšovce - V. Dolina (Jaraba, Szabo), D. Lefantovce - N. Sady-Čab (Bernát). Podhorany a Hruboňovo majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 25. kolo - 24. 5. o 17.00 h Dyčka - Žitavce (Formela, Palkovič), Ivanka B - Tajná (Ivančík, Žáčiková), 25. 5. o 10.30 h Lapáš B - Melek (Filová, Vindiš), o 17.00 h Babindol - Čifáre (Szalai, R. Brath).

OM ZLATÉ MORAVCE - 23. kolo - 24. 5. o 17.00 h Hosťovce - Lovce (Paukov, Baláž), 25. 5. o 10.30 h Slepčany - ViOn C/Hostie (Paukov, Krpala), o 17.00 h Velčice - Machulince (Behál, R. Borčin), Č. Hrádok - Skýcov (Valkovič, Bača), Žitavany - Tek. Nemce (Mareček, Gajan), Sľažany - Chyzerovce (Vindiš, Filová), Č. Kľačany - Obyce (R, Néma).

II. C TRIEDA - 20. kolo - 25. 5. o 10.30 h Martin n/Ž. - Prílepy (Kunkel, Kutlák), o 17.00 h Beladice - Choča (Kutlák, Malček - Gajan), Ladice - T. Mlyňany (Kunkel, Gabriš - Bakai), V. Vozokany - Neverice (Rebo, Baláž - Vilímek), J. Kostoľany - Nevidzany (Mihál, Paukov), Mankovce - Žikava (Krpala, Mesko). Dohrávky 18. kola: 23. 5. o 17.30 h Beladice - Ladice (Mihál, Kunkel), Mankovce - Nevidzany (Paukov, Baláž).

DORAST

I. LSDZ - 20. 5. o 16.00 h Nitra - Púchov.

I. LMD - 21. 5. o 11.00 h Nitra - Slovan.

II. LSDZ a LMDZ - 24. 5. o 10.00 a 12.30 h Artmedia - Nitra B, Šaľa - Lok. Trnava, 25. 5. o 10.00 a 12.30 h Levice - SFM Senec.

III. LSD a LMD - 24. 5. o 10.00 a 12.15 h Topoľčany - D. Streda (Miksa, Urbanovský), o 10.00 a 12.30 h Sereď - Komárno (P. Bachratý, Vikor), Trenčín - N. Zámky (Čacho, Bača, pod Sokolicami), Bánovce - FC ViOn (Michna, Kastelovič), 25. 5. o 10.00 a 12.30 h Piešťany - Štúrovo (Gibas, Hafrovič), Senica - Galanta (Očkovský, Belanský), Dubnica B - ČFK Nitra (Janas, Žigo).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 22. 5. o 15.30 h Chrenová - N. Zámky B (Miklovič), 24. 5. o 14.30 h Hurbanovo - Janíkovce (Grznár), o 15.00 h Topoľčianky - Kolárovo (Mizerák), H. Saliby - Zbehy (Kasznár), o 17.00 h Želiezovce - Vráble (Pucher), 25. 5. o 14.30 h Šamorín - V. Meder (Pichňa), D. Streda B - Šahy (Samek), Tlmače - Dvory n/Ž. (Žalud).

V. LIGA JUH - 24. 5. o 17.00 h Váhovce - Neded (M. Szabo), Sládkovičovo - Lužianky (Polocik), 25. 5. o 14.30 h Tešedíkovo - Topoľnica (Jakubáč), V. Úľany - N. Život (Gregor), Vrakúň - Čenkovce (Bača), Trstice - Pata (M. Caňo), Ivanka - H. Kráľová (Strečko), Matúškovo - Sľažany (Pišoja).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 27. kolo - 25. 5. o 12.30 h Rišňovce - Trnovec n/V. (Žáčiková, Baraník), o 15.00 h Lehota - Čechynce (Streďanský, J. Vajíček), Selice - Golianovo (J. Borčin, Stríž), D. Obdokovce - Cabaj-Čápor (Ma. Kollárik, Kóňa), Čeľadice - Nová Ves n/Ž. (Bachratý, J. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 23. kolo - 24. 4. o 15.00 h Vlčany - Veľký Cetín (Šomogyi, Hadňaď), 25. 5. o 10.30 h Močenok B - Jarok (Baboš ml., Baboš st.), Výč.-Opatovce - N. Sady-Čab (Bernát, Gajan), o 15.00 h Diakovce - V. Zálužie (S. Brath, Ment), Svätoplukovo - Hájske (Majerčák, Miko). Dohrávka 21. kola: 23. 5. o 17.30 h Hájske - N. Sady-Čab (Šomogyi, J. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 23. kolo - 25. 5. o 14.30 h Lapáš - Lúčnica (ZsFZ, ZsFZ), o 15.00 h Vinodol - Mojmírovce (Formela, Lérint), Jelenec - Branč (Malý, Valent), Kolíňany - N. Hrnčiarovce (Ivančík, Murán). Dohrávka 21. kola: 23. 5. o 17.30 h D. Krškany - Žirany (Žáčiková, Jamrichová).

OM ZLATÉ MORAVCE - 18. kolo - 24. 5. o 15.00 h Hosťovce - Č. Kľačany (Baláž, Paukov), 25. 5. o 15.00 h Machulince - Beladice (Petrovič), Žitavany - Slepčany (Gajan, Mareček).

ŽIACI

I. LSŽZ a I. LMŽZ - 24. 5. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Levice, Nitra - Dun. Streda, SFM Senec - N. Zámky.

II. LSŽ a LMŽ - 24. 5. o 9.30 a 11.00 h Chrenová - Topoľčany (Formel, Hrubo), o 9.30 a 11.15 h Komárno - Horná Nitra (Tomčík, Vörös), o 10.00 a 11.45 h Levice B - Senica (Barcík, H. Kováč, v Kalinčiakove), Piešťany - Šaľa (Macháček, Ondričko), o 15.00 a 17.00 h Vráble - Partizánske (Prešinský, Pichňa), 25. 5. o 10.00 a 11.45 h o 10.00 a 12.00 h Nitra B - Trnava B (Nedveď, Bašnár).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 21. 5. o 15.30 a 17.00 h Chrenová - ČFK Nitra, 24. 5. o 9.30 a 11.00 h Kolárovo - Šahy, o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Štúrovo, Želiezovce - Šurany, o 10.00 a 12.00 h FC ViOn - Hurbanovo, Galanta - Rybník, o 15.00 a 17.00 h Nitra C - Sereď, 25. 5. o 10.30 a 12.30 h Tvrdošovce - N. Zámky B.

KS SŽ JUH - 24. 5. o 12.30 h Topoľčianky - Ivanka, o 14.30 h Sládkovičovo - Janíkovce, o 17.00 h Trnovec - Hájske, Močenok - D. Streda B, Výč.-Opatovce - Vlčany, Šamorín - Neded.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 16. kolo - 24. 5. o 17.00 h Poľný Kesov - Mojmírovce (Lérint), Svätoplukovo - Cabaj-Čápor (Miko), D. Krškany - Diakovce (Kóňa), Branč - Tešedíkovo (Gajan).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 20. kolo - 24. 5. o 14.00 h Lehota - Jarok (Pekár), o 17.00 h N. Hrnčiarovce - Zbehy (Kompas), Čakajovce - Lapáš (Bernáth), Alekšince - V. Zálužie (Vaško), N. Sady-Čab - Dražovce (Mareček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 20. kolo - 24. 5. o 17.00 h Čechynce - Vinodol (Fábry), Klasov - Pohranice (Jaraba), Golianovo - V. Cetín (Gombík), Žirany - D. Obdokovce (Szalai), Hosťová - D. Štitáre (Jamrichová), Lúčnica - Kolíňany (Činger).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 20. kolo - 24. 5. o 17.00 h Nová Ves - T. Mlyňany (Zeman), Beladice - Neverice (Bača), Č. Kľačany - Slepčany (Malý), Machulince - Velčice (Petrovič), Sľažany - Hostie (Andraško), Tek. Nemce - Žitavany (Nagy).

ŽENY

I. LIGA ŽENY sk. A - 24. 5. o 15.00 (13.30) h V. Krtíš - Rotox Šaľa (Olšiak), Čadca - M.Dvorníky.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  3. Nové číslo Historickej revue
  4. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  9. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 19 402
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 15 356
  3. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 12 153
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 9 505
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 9 327
  6. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 8 372
  7. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 427
  8. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 7 255
  9. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 594
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 105
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na snímke zo súboja vedúcich Kozároviec so Štúrovom sú dvaja kapitáni - vľavo hosťujúci Peter Molnár, vpravo domáci Miloš Ďurovič (chrbtom, č. 10).

V seriáli Futbalový bonzáčik sme nahliadli do kuchýň všetkých účastníkov IV. ligy Juhovýchod.

5 h
Vezičkový dom na pešej zóne.

Budova patrí medzi najhodnotnejšie domy v Dolnom meste. Už roky je však fasáda v havarijnom stave. Majitelia sa menia.

6 h
Socha z betónu.

Sochu umiestnili na námestie. V parku pri múzeu sú strašidielka.

9 h
Ilustračné foto.

Mesto opätovne zabezpečí testovanie aj počas tohto víkendu.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mal iba 46 rokov. Štátna opera v Banskej Bystrici stráca výraznú osobnosť.

14 h

Pribúda oveľa viac mladých pacientov.

4. mar

Majiteľa polícia obvinila z prečinu porušovania povinností za krízovej situácie.

15 h

Roman Podhradský bojoval o život.

4. mar

Už ste čítali?