Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

POHÁR ZsFZ (1. z. semifinále) - 7. 5. o 17.00 h Neded - FC ViOn (Michlian).

III. LIGA - 10. 5. o 16.30 h N. Zámky - Šaľa (Laco), Prievidza - FC ViOn (Valko), 11. 5. o 16.30 h Neded - Bánovce (Tóth), Báč - Myjava (Hracho), D. Vestenice - Topoľčany (Kravárik), Štúrovo - Levice (J. Šmidovič), Trnava B - Sládkovičovo (Divéky, v Modranke).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 10. 5. o 17.00 h Baloň - ViOn B/Volkovce (Žalud), 11. 5. o 16.30 h Šamorín - Kolárovo (Ábel), Lapáš - ČFK Nitra (Grznár), V. Ludince - Bánov (Kadlíček), Tlmače - Vráble (Žákech), Gabčíkovo - Komárno (Dohnanská), Močenok - Pata (Obeda), H. Saliby - Želiezovce (V. Caňo).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 10. 5. o 16.30 h Vlčany - Nitra B/Mlynárce (M. Caňo), 11. 5. o 10.30 h Baka - V. Cetín (J. Mokoš), o 16.30 h V. Úľany - Výčapy-Opatovce (J. Oppenberger), O. Potôň/DAC B - N. Život (Briestenský), Trstice - Zbehy (Ješko), Galanta - Vieska (Jakubáč), Matúškovo - H. Kráľová (Igaz), Topoľčianky - Topoľníky (Édes).

OM NITRA-ŠAĽA - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Chrenová - Šaľa B/Selice (Vanyo, Pagačovič, Ment - Gajan), 11. 5. o 10.30 h Rišňovce - Janíkovce (Vanyo, Grman, Andraško - Dubec), o 16.30 h Golianovo - Čechynce (R, Joniak, Činger - Pecúch), D. Obdokovce - Lehota (Kamenický, Žáčiková, Gajan - D), Čeľadice - Cabaj-Čápor (Palkovič, Bernát, Ivančík - Gajan), Rumanová - Klasov (Lešš, Baboš st, R - Sokol), Ivanka - Nová Ves n/Ž. (Duchoň, ZsFZ, Mareček, Kleštinec), Trnovec n/V. - ŠK Močenok (R, Miklovič, Behál - Pacher).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 21. kolo - 11. 5. o 10.30 h Štefanovičová - Dlhá n/V. (Miklovič, Kukla, Ma. Kollárik - Bakai), o 16.30 h Lužianky - Jarok (I. Tábi st., Fábry, Kóňa), Diakovce - Poľný Kesov (Baboš ml., Császár, Bachratý - Szikora), Tešedíkovo - V. Zálužie (Kukla, Ma. Kollárik, Kompas), Čakajovce - Alekšince (Andraško, Zaťko, Jamrichová), Svätoplukovo - Šaľa-Veča (Kotrec, Ment, Gombík - Bakai), Hájske - Šurianky (Bacsay, Stredanský, S. Vajíček).

II. B TRIEDA - 21. kolo - 11. 5. o 10.30 h Paňa - Vinodol (R, Jaraba, J. Borčin), Horný Ohaj - Hosťová (I. Tábi st., I. Tábi ml., Pekár), o 16.30 h D. Štitáre - Mojmírovce (Vindiš, S. Brath, Lukacsovics), Jelenec - Pohranice (Hádek, J. Borčin, Srnka - Ševčík), D. Krškany - Žirany (Šomogyi, J. Vajíček, Stríž - Vindiš), Kolíňany - Branč (Kunkel, Kutlák, Pekár), Lúčnica n/Ž. - N. Hrnčiarovce (Mi. Kollárik, Néma, Malček - Kukla).

Skryť Vypnúť reklamu

III. A TRIEDA - 23. kolo - 11. 5. o 10.30 h Hruboňovo - D. Lefantovce (Ivančík, Bernát), o 16.30 h Podhorany - Lukáčovce (Szalai, Szabo), Báb - Kynek (Bujalko, Zeman), V. Dolina - N. Sady-Čab (Beluský, R. Brath), Jelšovce a Lukáčovce majú voľno.

III. B TRIEDA - 23. kolo - 10. 5. o 16.30 h Ivanka B - Babindol (Lešš, J. Vajíček), 11. 5. o 10.30 h Lapáš B - Žitavce (Majerčák, Lérint), Melek - Tajná (Miko, Ostertág), o 16.30 h Čifáre - Dyčka (Formela, Vaško).

OM ZLATÉ MORAVCE - 21. kolo - 11. 5. o 10.30 h Slepčany - Skýcov (Valkovič, Nagy), o 16.30 h Hosťovce - Machulince (Lérint, Majerčák - Ryba), Č. Hrádok - Velčice (D. Kopačka, Bača), Žitavany - Lovce (M. Kopačka, R. Borčin), Sľažany - Tek. Nemce (ZsFZ, ZsFZ), Č. Kľačany - ViOn C/Hostie (Paukov, Rebo - Ballay), Obyce - Chyzerovce (Ostertág, Miko).

II. C TRIEDA - 18. kolo - 11. 5. o 10.30 h Martin n/Ž. - Neverice (Činger, Joniak), Žikava - Prílepy (Rebo, Paukov), o 16.30 h Beladice - Ladice (Mihál, Mesko - Vilímek), J. Kostoľany - T. Mlyňany (Malý, Gabriš - Dubec), V. Vozokany - Choča (Baláž, Petrovič), Mankovce - Nevidzany (Nagy, Valkovič).

Dorast

I. LSDZ - 10. 5. o 10 h Nitra - Rapid.

I. LMD - 7. 5. o 15.00 h Prešov - Nitra, 10. 5. o 12.30 h Nitra - Žilina.

II. LSDZ a LMDZ - 10. 5. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Nitra B, 11. 5. o 10.00 a 12.30 h Levice - Inter B.

III. LSD a LMD - 8. 5. o 10.00 a 12.30 h TTS Trenčín - ČFK Nitra, 10. 5. o 10.00 a 12.15 h Topoľčany - Hor. Nitra, o 10.00 a 12.30 h Sereď - Galanta, Trenčín - Komárno, Bánovce - D. Streda, N. Zámky - Dubnica B, 11. 5. o 10.00 a 12.30 h Senica - Štúrovo, ČFK Nitra - FC ViOn.

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 10. 5. o 14.00 h Hurbanovo - Šahy, o 16.30 h Želiezovce - Topoľčianky, H. Saliby - Janíkovce, Zbehy - N. Zámky B, 11. 5. o 14.00 h Šamorín - Kolárovo, D. Streda B - V. Meder, Tlmače - Vráble, o 16.30 h Chrenová - Dvory n/Ž.

V. LIGA JUH - 10. 5. o 16.30 h Sládkovičovo - Tešedíkovo, Váhovce - Pata, 11. 5. o 14.00 h V. Úľany - Topoľnica, Vrakúň - N. Život, Trstice - Lužianky, Ivanka - Čenkovce, Matúškovo - H. Kráľová, Sľažany - Neded.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 25. kolo - 10. 5. o 14.30 h Močenok A - Nová Ves (ZsFZ, ZsFZ), 11. 5. o 14.30 h Golianovo - Čechynce (Joniak, Činger), D. Obdokovce - Lehota (Žáčiková, Gajan), Čeľadice - Cabaj-Čápor (Bernát, Ivančík), Rumanová - Klasov (Baboš st., R).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 21. kolo - 11. 5. o 10.30 h Nitra C - Jarok (Baraník, Javorník), Výčapy-Opatovce - Veľký Cetín (Mi. Kollárik, Gajan), o 14.30 h Diakovce - Močenok B (Császár, Bachratý), Svätoplukovo - Šaľa-Veča (Ment, Gombík), Hájske - N. Sady-Čab (Stredanský, S. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 21. kolo - 11. 5. o 14.30 h Mojmírovce - Dražovce (Javorník, Baraník), D. Krškany - Žirany (J. Vajíček, Stríž), Kolíňany - Branč (Kutlák, Pekár), Lúčnica n/Ž. - N. Hrnčiarovce (Néma, Malček).

OM ZLATÉ MORAVCE - 16. kolo - 11. 5. o 12.30 h Slepčany - Beladice (Nagy, Valkovič), o 14.30 h Hosťovce - Machulince (Majerčák, Lérint), Žitavany - Č. Kľačany (R. Borčin, M. Kopačka).

Žiaci

I. LSŽZ a I. LMŽZ - 6. 5. o 15.00 a 17.00 h Nitra - PVFA, 7. 5. o 14.00 a 16.00 h N. Zámky - Trnava, D. Streda - Prievidza, 10. 5. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Nitra, SFM Senec - Dun. Streda, PVFA - Levice, 11. 5. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - N. Zámky.

II. LSŽ a LMŽ - 7. 5. o 14.30 a 16.00 h Levice B - Komárno, 8. 5. o 9.30 a 11.00 h Chrenová - Partizánske, 10. 5. o 9.30 a 11.00 h TTS Trenčín - Šaľa, o 9.30 a 11.15 h Komárno - Topoľčany, o 10.00 a 11.30 h Levice B - P. Bystrica, o 14.30 a 16.30 h Vráble - N. Mesto.

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 8. 5. o 9.30 a 11.30 h Hurbanovo - Sereď, o 14.00 a 16.00 h Šahy - ČFK Nitra, 10. 5. o 9.30 a 11.00 h Kolárovo - Hurbanovo, o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Nitra C, Želiezovce - Šahy, ČFK Nitra - Rybník, o 10.00 a 12.00 h FC ViOn - Sereď, Galanta - N. Zámky, 11. 5. o 9.30 a 11.00 h Chrenová B - Šurany, o 10.30 a 12.30 h Tvrdošovce - Štúrovo.

KS SŽ JUH - 10. 5. o 14.00 h Sládkovičovo - Topoľčianky, o 16.30 h Trnovec - Janíkovce, Močenok - Ivanka, Výč.-Opatovce - Hájske, Šamorín - D. Streda B, Neded - Vlčany.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 14. kolo - 10. 5. o 10.00 h P. Kesov - Svätoplukovo (Žáčiková), Selice - Diakovce (S. Vajíček), o 17.00 h D. Krškany - Mojmírovce (Kóňa), Branč - Cabaj-Čápor (Ma. Kollárik), H. Kráľová - Tešedíkovo (Vajzer). Dohrávka: 8. 5. o 10.00 h Selice - H. Kráľová (Stredanský).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. kolo - 10. 5. o 17.00 h N. Hrnčiarovce - Lehota (R. Brath), Čakajovce - Zbehy (Ivančík), Alekšince - Jarok (Vindiš), N. Sady-Čab - Lapáš (Mareček), Lukáčovce - Dražovce (Vaško), V. Zálužie má voľno.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 18. kolo - 10. 5. o 15.00 h Lúčnica n/Ž. - D. Obdokovce (Činger), o 17.00 h Čechynce - Klasov (Fábry), Golianovo - Vinodol (Jamrichová), Žirany - Pohranice (S. Brath), Hosťová - Veľký Cetín (Palkovič), Kolíňany - D. Štitáre (Szalai).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 18. kolo - 10. 5. o 17.00 h N. Ves - Beladice (Jaraba), Sľažany - Slepčany (Bača), Č. Kľačany - T. Mlyňany (Malý), Machulince - Neverice (Petrovič), T. Nemce - Velčice (Kunkel), Žitavany - Hostie (Valent).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) sk. A - 8. 5. o 15.00 (13.30) h Žilina - Rotox, Lok. Košice - M. Dvorníky, 11. 5. o 16.30 (15.00) h M. Dvorníky - Rotox.

Obsadenie rozhodcov ObFZ Nitra na štvrtok 8. mája

OM NITRA-ŠAĽA - 30. kolo - 8. 5. o 10.30 h ŠK Močenok - Chrenová (Lérint, Hádek, J. Borčin - D), o 16.30 h Čechynce - Ivanka (D. Kopačka, Valkovič, Krpala - Szikora), Rišňovce - Rumanová (Mi. Kollárik, Pagačovič, Miko - Vilímek), Trnovec n/V. - Čeľadice (Duchoň, Kotrec, Fábry - Kukla), Janíkovce - D. Obdokovce (Vindiš, ZsFZ, ZsFZ - Sokol), Nová Ves n/Ž. - Golianovo (Lešš, Šomogyi, R - Ševčík), Klasov - Lehota (Bacsay, Baboš ml., Bachratý - D), Cabaj-Čápor - Šaľa B/Selice (Ostertág, I. Tábi st., Baraník - Pacher).

II. A TRIEDA - 26. kolo - 8. 5. o 16.30 h Jarok - Čakajovce (R, Majerčák), Svätoplukovo - Tešedíkovo (Beluský, Lukacsovics), Hájske - Štefanovičová (J. Vajíček, Hadňaď, Stredanský), Šaľa-Veča - Lužianky (Grman, Javorník, S. Vajíček - Gajan), Šurianky - Diakovce (Jaraba, Bujalko - Kleštinec), Alekšince - Poľný Kesov (Baboš st., Császár - Pecúch), V. Zálužie - Dlhá n/V. (Vanyo, Gajan).

II. B TRIEDA - 26. kolo - 8. 5. o 16.30 h Mojmírovce - Kolíňany (Žáčiková, Bernát, Pekár), Horný Ohaj - D. Krškany (Kamenický, Stríž), Lúčnica n/Ž. - Jelenec (Formela, Vaško - Vindiš), N. Hrnčiarovce - Paňa (M. Kopačka, Bača), Hosťová - D. Štitáre (R. Zaťko - Dubec), Branč - Vinodol (Baláž, Rebo, Gabriš), Žirany - Pohranice (Kunkel, Kutlák, Malček).

III. A TRIEDA - 28. kolo - 8. 5. o 16.30 h Lukáčovce - Podhorany (S. Brath, Vajzer), Kynek - Báb (Činger, Joniak), D. Lefantovce - Hruboňovo (Gajan, R. Brath), N. Sady-Čab - V. Dolina (Ment, Szabo).

III. B TRIEDA - 28. kolo - 8. 5. o 16.30 h Čifáre - Ivanka B (Petrovič, R. Borčin - Ryba), Lapáš B - Dyčka (Szalai, Zeman - Ballay), Melek - Babindol (Nagy, Malý), Tajná - Žitavce (Néma, Valent).

OM ZLATÉ MORAVCE - 26. kolo - 8. 5. o 16.30 h Machulince - Sľažany (Kukla, P. Kusala - D), Čierne Kľačany - Slepčany (Palkovič, Kóňa), Obyce - Žitavany (Miklovič, Ivančík, Mesko), Chyzerovce - Červený Hrádok (Behál, Jamrichová), FC ViOn C/Hostie - Hosťovce (Mareček, Kompas - Bakai), Tekovské Nemce - Velčice (Paukov, Mihál), Skýcov - Lovce (Andraško, Ma. Kollárik).

Dorast

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 30. kolo - 8. 5. o 14.30 h Čechynce - Močenok A (Valkovič, Krpala), Rišňovce - Rumanová (Pagačovič, Miko), Trnovec - Čeľadice (Kotrec, Fábry), Nová Ves - Golianovo (Šomogyi, R), Klasov - Lehota (Baboš ml., Bachratý), Cabaj-Čápor - Selice (I. Tábi st., Baraník).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 26. kolo - 8. 5. o 14.00 h Veľký Cetín - Močenok B (R, R), o 14.30 h Jarok - Výčapy-Opatovce (Majerčák), Hájske - Vlčany (Hadňaď, Stredanský), N. Sady-Čab - Diakovce (Szabo, Ment), Šaľa-Veča - Nitra C (Javorník, S. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 26. kolo - 8. 5. o 14.30 h Mojmírovce - Kolíňany (Bernát, Pekár), Lapáš - D. Krškany (Zeman, Szalai), Lúčnica n/Ž. - Jelenec (Vaško, Formela), Branč - Vinodol (Rebo,Gabriš).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
  2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 19 836
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 19 040
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 18 671
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 17 948
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 988
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 678
  7. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 7 580
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 332
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 220
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 099
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Výsledky skríningu.

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

13 h
Ilustračné foto.

Na základe výsledkov pilotnej fázy rozhodne radnica o rozšírení zberu do ďalších častí mesta.

15 h
Ilustračné foto

Opisuje životné príbehy ľudí, ktorí boli väznení priamo v pracovnom a koncentračnom tábore v Seredi.

15 h
Ilustračné foto.

Čitatelia si vybrané tituly budú musieť vopred objednať cez internet alebo telefonicky.

15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

26. jan

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

21 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

27. jan

Poradia sa od včera zmenili.

14 h

Už ste čítali?