Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovačka má opäť nové meno na čelev

Tipovačka má opäť nové meno na čele

31 - Soňa Galová, Janíkovce

30 - Štefan Deák, Anna Pacherová, Sľažany

29 - Jozef Viskup, Juraj Drgoňa, Nitra, František Kunkel, Zl. Moravce, Ladislav Lovás st., H. Kráľová, Peter Franko, Pata, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Dobiáš, Žirany, Róbert Darázs, Šaľa

28 - Ondrej Balkó, Martin Báleš, Nitra, Ladislav Kováč, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Kluka, Čechynce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Mrosko, Jelenec, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Ján Uličný, Čaradice, Marián Ment, Šaľa, Viliam Matejov, Skýcov, Peter Švec, Č. Kľačany, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Guzmický, Ivanka

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Radoslav Ollík, Peter Šindler, Peter Matuškovič, Pavol Budáč, Vlado Viola, Ladislav Csuthy, Marián Grman, Stanislav Habáň, Nitra, Dušan Gombár, Pohranice, Štefan Malý, Čaradice, Radoslav Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Henrich Richter, Jelenec, Marek Eiselle, Jozef Šimko, Močenok, Milan Plánka, M. Lapáš, Stanislav Nemček, Janíkovce, Gabriel Szöke, V. Cetín, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Miroslav Duchoň, V. Lapáš, Ondrej Felix, Ondrej Varga, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Michaela Kollatiová, Juraj Káčer, Zl. Moravce, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor, Jozef Bernáth, Jarok, Marián Zima, Vráble, Ladislav Páleník, Martin Rybanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Milan Nergeš ml., H. Lefantovce, Juraj Tóth, V.-Opatovce

26 - Milan Benko, Patrik Piršel, Richard Lidik, Ján Lysičan, Ľubomír Bartakovič, František Tomek, Ľubomír Maczvalda, Martin Kováč, Vlado Sásik, Ľudovít Bajan, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Droppan, Juraj Sojka, Štefan Špleha ml., Jozef Joniak, Ľuboš Modzga, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce, Miroslav Jančár, Komjatice, Marek Ternény, V. Zálužie, Jozef Huňady, Lúčnica, Andrej Jamrich, V. Lapáš, Michaela Kéryová, Č. Hrádok, Marek Letko, Andrej Felix, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Marián Varga, V. Dolina, Marta Záhorská, Miroslav Fúska, Rišňovce, Emil Dubec, Žikava, Marián Mateička, Behynce, Juraj Meliška, Sľažany, Miroslav Forgáč, Pavel Sukup, T. Nemce, Jozef Studený, Július Pavlov, N. Ves, Roman Drienovský, Skýcov, Marek Fábry, N. Sady, Borko Kozma, Štitáre, Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Zubčák, Hruboňovo, Milan Ilavský, Topoľčany, Ján Hašana, Bojná, Jozef Labuda, Solčany, Mária Kišucká, V. Cetín, Norbert Nagy, V. Blahovo

Skryť Vypnúť reklamu

25 - Ján Piršel, Július Michalička st., Vladimír Kolienek, Jaroslav Srňánek, Július Števčík, Juraj Tuchyňa, Anton Rebra, Simona Pilčíková, Jozef Prešinský, Milan Hrnko, Marek Korytko, Judita Strečková, Ľubomír Kleštinec, Richard Magušín, Katarína Magušínová, Marcel Lenčéš, Ľubomír Ballay, Karol Ryba, Anna Billiková, Nitra, Jozef Danada, Roman Uher, Peter Hipp, Jozef Tanka, Peter Períček, Šaľa, Vladimír Miklošík, Sereď, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Jaroslav Baťo, Obyce, Valent Vaňo, Žirany, Stanislav Šlagor, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Bajla, Peter Záhorský, N. Ves, Marián Pauk, Rumanová, Ladislav Gondera, Erik Candrák, Alekšince, Juraj Hertel, V. Ripňany, Tatiana Vrábliková, Cabaj-Čápor, Marek Pavel, Andrea Bereczová, Celestín Berecz, Branč, Peter Šimko, Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Ján Obert, Milan Srnka, Čeľadice, Vladimír Kertész st., Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Jozef Kostolány, Hrušovany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Monika Strišovská, Zl. Moravce, Peter Jankulár, Lovce, Ján Víg, Janíkovce, Peter Náhlik, N. Sady, Stanislav Pacher, Sľažany, Vladimír Urban, Hájske, Štefan Kováč, Jozef Malý ml., Vráble, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Marián Herceg, Pata, Alojz Vician, Beladice, Anton Szomolányi, Pohranice, Milan Ďurovský, T. Nemce, Ján Bédi, V. Zálužie, Ľudovít Kovács ml., V. Mača,

Skryť Vypnúť reklamu

24 - Anton Štefanko, Martin Kuchar, Jozef Nemeš st., Michal Lauko, Július Kolník, Pavol Balkó, Juraj Chudovan, Romana Strečková, Ivan Eliaš, Juraj Chovanec, Vladimír Zabák, Oľga Tomeková, Milan Kokina, Vladimír Líška, Vladimír Mada, Jozef Dolinský, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Radoslav Gažo, Golianovo, Katarína Kéryová, Viliam Šimonek, Lúčnica, Anna Rumanovská, Sereď, Peter Magušin, Hostie, Marián Kéry, Č. Hrádok, Helena Čengerová, Obyce, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Juraj Bíro, V. Zálužie, Šimon Šóš, Peter Cetenyi, Rudolf Lauko, Tomáš Sýkora, Zbehy, Martin Kolha, Nina Hnilicová, Lužianky, Erik Bugyi, Galanta, Juraj Dubeň, Lehota, Mária Hegedüšová, Mária Hegedüšová ml., Zuzana Béderová, V. Lapáš, Karol Morvai, Jozef Kuzmický, Tibor Boszorád, Ladislav Lörincz, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Andrej Fábry, Erika Ölvecká, Čab, Štefan Péteri, Vinodol, Igor Franko, Neverice, Martina Formelová, Juraj Vaško, Rumanová, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ernest Chren, Žitavany, František Strišovský, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Andrej Vörös, Šaľa, Tibor Hamara, Igor Tábi ml., Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Miroslav Vojtek, Vráble, Milan Lukáč, Ludanice, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Tibor Mikle, Vlčany, Lubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Karol Matušík, Tovarníky, Július Czako, Jelenec, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Vašš, Rastislavice, Juraj Danko, N. Ves, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Gálik ml., Pavel Kurkin, Lovce, František Laczko, Tešedíkovo, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Horváth, H. Potôň

23 - Lukáš Piršel, Peter Čálik, Miloš Konopásek, Dušan Tóth, Iveta Molnárová, Igor Dubeň, Miroslav Račko, Miroslav Belis, Katarína Karcolová, Ivan Minárik, Marek Janík, Peter Podsedlý, Marián Varga, Miroslav Kalužák, Miroslav Balla, Miloš Sýkora, Iveta Rosinská, Štefan Tóth, Jozef Moder, Štefan Zabák, Lukáš Barát, Anton Černý, Milan Bojda, Jozef Senneš, Marián Borecký, Róbert Martonka, Stanislav Nosian, Nitra, Ján Bečko, Pavel Mihálik, Ján Petráš, Jozef Karlubík, Jozef Odráška, Šaľa, Magdaléna Neveďalová, Čeľadice, Juraj Gajan, Jiří Bárta, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ernest Lenický, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Dávid, Kristína Magátová, Martin Dávid, V.-Opatovce, Štefan Račko, D. Krškany, Emanuel Maňúch, Miloš Gál, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Štefan Filo, Rasťo Kazík, Zbehy, Dávid Proksa, Hlohovec, Anton Zaťko, Terézia Tasáryová, Ivanka, Miroslav Senneš, Ivan Sabo, Močenok, Marek Andel, Simona Szolnokiová, Stanislav Husár, Ladislav Szöke, Ladislav Šípoš, Vráble, Marián Felix, Neded, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jaroslav Buranský, N. Ves, Tibor Pásztor, N. Hrnčiarovce, Július Benčúrik, T. Nemce, František Kausek, Klasov, Ivan Tóth, Selice, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Michal Lovász, Marián Vančík, Trnovec, Marcela Knápeková, Krnča, Marián Kováč, Ján Mihálka, Levice, Roman Hruboň, Hruboňovo, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Jozef Halák, Janíkovce, Roman Rajnoha, Jozef Horný, Mário Debnár, Ľubomír Čikel, Zl. Moravce, Katarína Zrubcová, Melek, Rastislav Borčin, Hostie, Miloš Elčík, Golianovo, Milan Meluš, Urmince, Vladimír Kuttner, Galanta, Miloslav Čopák, M. Cetín, Emil Šatan, Vozokany, Pavol Žurek, Jacovce, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Mário Fuska, Čab

22 - Miroslav Holý, Miroslav Fábry, Tatiana Bútorová, Ľubomír Búchala, Peter Michalka, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Andrej Grimbel, Ján Szöke, Ivan Dominka, Jaroslav Balla, Eduard Szabó, Ladislav Pindeš, Ján Barát, Ľudovít Breča, Ján Ehrenhold, Ľudovít Laca, Ľuboš Baranec, Stanislav Billik, Zdenko Senneš, Vladimír Kráľovič, Nitra, Stanislav Pacher, Peter Páleník, Mário Michňa, Ján Londák, Mária Virágová, Janko Kováčik, Peter Rajnoha, Mário Godor, Zl. Moravce, Ľubor Goldbecher, Marek Lenický, Peter Lehocký, Vlado Škrabala, Eleonóra Vörösová, Nataša Mrlláková, Jozef Baláž, Michal Kriško, Marek Haládik, Ľuboš Tóth, Šaľa, Marek Horňák, Miloš Majdiak, Močenok, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Marián Barantal, Sereď, Soňa Valentová, Machulince, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Daniel Varga, Pata, Janka Benešová, Pohranice, Marián Božík, Imrich Valent, Hosťovce, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Miroslav Šturma, Rumanová, Kristína Miklová, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Juraj Barčák, Michal Palka, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Juraj Chrenko, V. Dolina, Vojtech Helma, Černík, Igor Šmitala, Pavel Hraška, Čab, Juraj Szombath, Miroslav Bojda, Lužianky, Marek Borik, V. Lapáš, Jozef Kuzmický, Ivanka, Lívia Horňáková, Jozef Bakoš, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Marián Chobot, Vojtech Pásztor, Koloman Sebök, Alžbeta Kučerková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Benc, Branč, Kornélia Ráczová, Žirany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Viliam Szabó, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Milan Oravec, Mojmírovce, Jozef Malý st., Vráble, Alexander Kusý, Trnovec, Marcel Gaži, Topoľčianky, Tibor Antal, Neded, Vladimír Majerčík, Marián Čapo, Sľažany, Karol Gálik, Lovce, Ladislav Gál, Klasov, Teodor Nyársik, N. Život, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Herák, V. Ripňany, Magdaléna Plevková, Čechynce, Kamil Zaujec, Lehota, Ján Malý, Hosťová

21 - Michal Švec, Peter Haver, Peter Škoda, Roland Kečkéš, Igor Galovič, Dezider Zaujec, Peter Balkó, Maroš Roško, Martin Knížat, Juraj Vencel, Jana Sedliačiková, Lukáč Tomiš, Juraj Páleník, Vladimír Papp, Marcel Čerman, Ondrej Nemček, Michal Penzeš, Viera Pavelková, Peter Mateička, Jozef Ťapušík, Marína Mažecová, Miroslav Moravčík, Jozef Cocher, Alexander Kreškóczi, Juraj Náhlovský, Martin Škorica, Jozef Hudec, Pavel Hrnčár, Jozef Havetta ml., Marek Kepko, Viliam Hrnčiar, Jozef Miškovič, Ľudovít Laca ml., František Hrnčiar, Ľubica Kajabová, Nitra, Gabriel Szorád, Jozef Ábel, Pavol Vereš, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Andrej Gogola, Milan Štrehober, Marián Tatara, Topoľčany, Gabriela Boháčová, Imrich Šoka, Viktor Molnár, Miroslav Machálik, Roman Csikós, Margita Kališová, Radovan Földvári, Tibor Ševčík, Marek Sklenár, Šaľa, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ján Magušin, Andrej Dodok, Hostie, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ladislav Balko, František Juhász, Hosťová, Gabriel Prvák, Slavomír Sysel, Branislav Straňák, Močenok, Ivan Ďurický, Anton Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Vaňo, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Jozef Dibala, Neverice, Igor Kováč, Václav Magáth, Podhorany, František Čaniga, Dražovce, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Mário Krajinčák, Báb, Martin Ševčík, Kynek, František Ješko ml., V. Cetín, Milan Mareček, Čab, Jozef Korgo, Babindol, Milan Greguš, Ďuso Škorica, Zbehy, Juraj Candrák, Hrušovany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Hörik, D. Štitáre, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Stanislav Brat, Golianovo, Dušan Zabák, Lehota, Michal Bene, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Ladislav Nagy, Jozef Žiačko, Peter Bujalko, Vráble, Ladislav Nagy, Jelenec, Ján Školník, Peter Valkovič, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Miloš Remenár, Sereď, Richard Dolinek, Prašice, Ladislav Kiss, N. Život, Richard Šrank, V. Lapáš, Daniel Šiška, Preseľany, Andrej Jančovič, Lipovník, Stanislav Adamkovič, Bojná, Andrej Mareček, Čab, Ladislav Szomolányi, Pohranice, Ľuboš Zimmerman, M. Cetín, Martin Podhorský, Sľažany

20 - Jaroslav Braun, Miroslav Lešš, Vladimír Gombáš ml., Eva Tóthová, Jozef Hipp, Peter Lenčéš, Anton Majdiak, Danko Uharček, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Ján Zelovič, Pavol Krajčo, Mária Kapustová, Peter Bezák, Martin Martonka, Lukáš Ivan, Michal Földesi, Milan Adamec, Ivana Strečková, Andrej Kudamik, Vlastimil Ábela, Patrik Tirol, Jozef Cvrkal, Ivan Hubinský, Jozef Nosian, Maroš Mikuš, Pavel König st., Milan Gráf, Nitra, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ladislav Lovás ml., Gabriel Tóth, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Ľudovít Kovács, V. Mača, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Jozef Repa, Prílepy, Roman Marhevszki, Martin Füle, Jozef Bajnek, Lukáš Félis, Vráble, Juraj Fogel, Šintava, Vladimír Subi, Mojmírovce, Henrich Kondé, Alexander Blaho, Pohranice, Vratko Candrák, Martin Gajdoš, Jaroslav Krošlák, Topoľčany, František Lukačovič, Bojná, Jozef Štefák, Peter Macháč, Rišňovce, Ladislav Székelyi, Karol Ďurický, Otto Benc, Jozef Lörincz, Branč, Ján Vaško, Ľubomír Čičo, Pavla Ladungová, Ivanka, Ján Slíž, Milan Hritz, Beladice, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Anton Molnár, P. Kesov, Martina Bapčányová, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Jozef Chudý, Biskupová, Igor Barák, Milan Bekéni, Štefan Novák, Peter Hakszer, Martin Rábek, Eugen Fülemits, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Juraj Vindiš, Báb, Martin Benčúrik, T. Nemce, Jozef Fabo, Štefan Búcora, N. Sady, Pavol Breče, Podhorany, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Jozef Kevely, Klasov, Martin Faragó, Matúškovo, Marián Železník, Trnovec, Gabriela Sonlajtnerová, Jana Gálová, Žirany, Ivan Chlebák, Štitáre, Zoltán Száraz, V. Cetín, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Karol Otto st., D. Lefantovce, Ľuboš Gajdica, Lefantovce, Štefan Baláž, Neded, Štefan Hudec, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Miroslav Ochotnický, N. Blatnica, Miroslav Michalides, Hajná N. Ves, Pavol Macho, V.-Opatovce, Vladimír Siládi, H. Kráľová, Peter Mihálik, Mojmírovce, Erik Tonkovič, Zl. Moravce

19 - Peter Dvorský, Jozef Rumančík, Martin Lörincz, Jozef Krumpál, Marián Kvasnica, Štefan Riška, Radovan Vágai, Vladimír Viskup, Slavomír Kotrla, Anna Maťová, Ján Kuchtiak, Vladimír Modzga, Mária Sásiková, Michal Halama, Michal Korytko, Ľudovít Kováč, Nitra, Daniel Boháč, Jaroslav Kartík, František Mészáros, Ján Učeň, Tibor Odráška, Štefan Rábek, Jozef Sklenár, Jozef Šmída, Šaľa, Peter Vaňo, T. Nemce, Martina Verešová, Martina Dicsérová, Močenok, Vladimír Fuglík, Eva Macháčová, Veronika Teplanová, Rišňovce, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Tibor Petrovič, Trnovec, Jozef Piterka, Lefantovce, Peter Mikula, Alekšince, Helena Gálová, Žirany, Ľubomír Mikula, Lehota, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Peter Levický, Č. Hrádok, Vladimír Brath, Hosťová, Viktor Karásek, Hájske, Imrich Kollár, Topoľnica, Dušan Halveland, Kapince, Eva Lörinczová, Iveta Boszorádová, Veronika Lörinczová, Alexander Repta, Branč, Jozef Török, Pata, Juraj Frivolt, Galanta, Erik Evetke, Dyčka, Peter Pecho, Beladice, Július Varga, V. Cetín, Ľuboš Finta, Sľažany, Attila Szolnoki, Vráble, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vlado Vinkler, Bojná, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Pavol Pagáč, Ivanka, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Hraška, N. Sady, Pavol Danko, T. Mlyňany, Marek Jánošov, Velčice, Jozef Brieška, T. Nemce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miroslav Ružička, Zbehy

18 - Marek Horváth, Dušan Letko, Jozef Jakubek, Juraj Kukučka, František Bojda, Tomáš Snop, Milan Kováč, Juraj Krčmár, Ivan Duchoň, Vladimír Ballai, Roman Procházka, Juraj Rapsa, Martin Bóri, František Filo, Peter Pacher, Roman Zahradníček, Roman Kmeťo, Roman Hudec, Ľuboš Burda, Vlastimil Záhon, Klaudia Levčíková, Branislav Tomek, Juraj Varga, Ivan Karas, Nitra, Zuzana Kišová, Ladislav Perina, Andrej Očenáš, Pavel Cicák, Šaľa, Jaroslav Záhorský, Dalibor Greguš, Čab, Gabriela Mryglotová, Stanislav Rebo, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Ivan Šlosár, Kvetoslava Pavlovičová, Golianovo, Vladimír Gombáš st., Miroslav Lenčéš, Matúš Rábek, Močenok, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ján Krajčo, Jarok, Ján Kozla, Marián Cifra, Žirany, Štefan Fiala, Emerencia Holecová, Branč, Mário Macháč, Jozef Vývodík, Jozef Horňák, Rišňovce, Katarína Slamková, Báb, Pavol Báleš, Oponice, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Vlado Studený, Dražovce, Emília Malá, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavol Ábel, Preseľany, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Gašparík, Machulince, Michal Chudý, M. Ripňany, Dagmara Vrábelová, Nemčiňany (atď.)

17 - Marián Šarocký, Ján Baláži, Peter Paulík, Imrich Ivančík, Ladislav Ištokovics, Tomáš Kóňa, Ľudovít Galovič, František Trnka, Ladislav Nosian, Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Štefan Páleník, Hosťovce, Alexander Matuš, Alekšince, Štefan Žarnócay, Tomáš Hlavatý, Jozef Szabo, Šaľa, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Prešinský, Matej Fábry, V. Cetín, Jozef Lukáč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Marek Orlíček, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Terézia Šimková, Janka Kokešová, Štefan Bako, Marián Szöllösy, Močenok, Juraj Šedovič, Lehota, František Andraško, Jelenec, Milan Roman, Milan Šlosár, Čab, Jozef Buranský, Marcel Hoppan, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Roman Štefanka, Juraj Fúska, Zbehy, Elena Vašková, Báb, Erik Kukučka, Jelšovce, Stanislav Lauko, Preseľany, Vincent Káčer, Vojto Samardžia, Zl. Moravce, František Mášik, Žitavany, Zdeno Grežo, Hrušovany, Juraj Šranko, Babindol, Maroš Trubač, Hájske, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Daniel Lörincz ml., Branč

16 - Ľubomír Pintér, Vladimír Civáň, František Imre, Jozef Kóša, Igor Drotár, Jozef Minárik, Patrik Moder, Marek Pozdech, Marián Tarko, Milan Fuska, Martin Slovák, Ľuboš Štefánik, Peter Levčík, Denisa Čermanová, Tomáš Daniš, Lenka Sýkorová, Ondrej Golas, Nitra, Tibor Rábek, Daniela Szikorová, Štefan Fabian, Juraj Csirik, Šaľa, Juraj Husár, M. Lapáš, Jozef Krutošík, Komárno, Miloš Németh, Čechynce, Andrea Pekarová, Merašice, Milan Mišák, V. Dolina, Tibor Lenčéš, Peter Stojka, Hájske, Janka Gálová, Žirany, Ľubomír Varga, Boris Mesároš, Lehota, Daniel Lörincz, Mária Bereczová, Alexander Kóňa, Branč, Lukáš Matušica, Marek Franko, Pata, Maroš Benčúrik, T. Nemce, Dušan Gabalec, Rišňovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Marek Mikla, H. Lefantovce, Miroslav Oslanec, Karol Bujalko, Vráble, Vašo Fačkovec, Zbehy, Juraj Bačík, Anton Kekiš, Topoľčany, Gabriel Sibilla, Kolíňany, Rudolf Kozma, D. Štitáre

15 - Peter Solčianský, Miroslav Raček, Marián Dobiaš, Ľubomír Pénzeš, Tomáš Vnuk, Renáta Balková, Mário Fačkovec, Július Arpáš, Ľudmila Šišáková, Ľuboš Fúska, Juraj Hamar, Michal Hazucha, Gertrúda Szökeová, Ondrej Žigo, Zdeno Šimko ml., Vladimír Nemšovský, Milan Borovský, Ingrida Laciková, Dominika Piršelová, Nitra, Milan Fúska, Branč, Peter Szöke, V. Cetín, Oľga Sarková, Čaradice, Martin Rác, Vojtech Pec, Karol Mészáros, Šaľa, Dominik Pšenka, N. Ves, Martinka Blehová, H. Kráľová, František Horný, Jarok, Ladislav Bartaloš, Galanta, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Peter Balko, Kolíňany, Štefan Benko, Dávid Skalický, Močenok, Michal Buday, Peter Polakovič, Cabaj-Čápor, Marek Gardáš, V. Zálužie, Vladimír Lauko, Zbehy, Marián Šrank, V. Lapáš, Ján Kluka, Čechynce

14 - Michal Galo, Kostoľany p/T., Helena Sedláková, Kristína Očenášová, Slavomír Kališ, Šaľa, Eva Vrábelová, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Eva Pappová, Oľga Eliašová, Nitra, Michal Pavlovič, Čab, Gabriela Lörinczová, Branč, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľudovít Novotný, D. Streda, Pavol Zámečník, Tešedíkovo

13 - Kristián Maťko, Čechynce, Miloš Gajdoš, Lukáčovce, Jozef Hroba, Mojmírovce, Stanislav Klištinec, František Jasan, Nitra, Rudolf Zachariáš, Velčice, Ladislav Szórád, Žirany, Emil Rusnák, Beladice, Vlasta Stojková, Hájske

12 - Michal Ostertág, Martin Búchala, Tomáš Sonnenschein, Peter Tomek ml., Nitra, Ervín Dovina, Gáň, Tóno Dobiaš, Čeľadice, Anton Bábik ml., Rumanová, Lukáš Valent, Hosťovce, Roman Fuska, Čab

11 - Milan Kováč, Lovce, Viliam Félis, Vráble, Vojtech Berecky, Neded, Jozef Šranko, Klasov, Radovan Klačanský, Solčany, Ján Hudák, Rišňovce

10 - Tibor Berec, V. Lapáš, Roman Marci, Nitra, Peter Bohumel, Vinodol, Vladimír Kováč ml., Lovce

9 - Peter Martiška, Stano Pružinec, Lucia Štefanková, Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Kostoláni, Vinodol, Erika Buranská, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Tomovič, V. Dolina, Štefan Papp, Šaľa, Tibor Brath, Ladice

8 - Marek Čentéš, Marián Damek, Pavel Tomek, Slavomír Schwarcz, Miloš Gregor, Marián Marko, Nitra, Marek Horňák, V. Lapáš

7 - Anton Štuller, T. Nemce, Andrej Vajzer, Martin Hráček, Cabaj-Čápor, Peter Šranko, Klasov, Roman Margetin, Rišňovce, Milan Jašík, Jaroslav Borecký, Nitra, Peter Palka, Šaľa, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Baltazár Brath, Mojmírovce, Marek Olejka, Ivanka, Marián Bachrony, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Miroslav Barča, N. Sady

6 - Daniel Žatko, Jatov, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Vaško, Ivanka, Miloš Pekar, V. Zálužie, Emil Škadra, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Katarína Szökeová, V. Cetín, Peter Bodi, Zbehy, Dušan Šranko, Klasov, František Kuťka, Lovce, Ladislav Takács, Šaľa

5 - Ľuboš Magušín, Zl. Moravce, Juraj Pekar, V. Zálužie, Viera Radičová, Pavol Hačko, Oliver Balkó, Ľudovít Jaššo, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Peter Tolok, Volkovce, František Szusztor, V. Cetín, Juraj Čurgaly, Janíkovce

4 - Marián Molnár, H. Kráľová, Jozef Šrank, V. Lapáš, Gabriela Pavlíková, Cabaj-Čápor, Juraj Uhliar, Rudolf Bernát, Emília Černičková, Edo Tomek, Nitra, Miloš Ďurický, Branč, Attila Molnár, Eliášovce, Dáša Fábryová, V.-Opatovce

3 - Lukáš Hnilica, Ivan Pagačovič, Ladislav Turba, Michal Kálna, Jozef Nedeľka, Jozef Šinský, Nitra, Jozef Bogyó, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Dušan Balko, V. Cetín, Gabriel Mikeš, Sládkovičovo, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Ján Zima, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Milan Žákovič, Alekšince

2 - Radovan Modzga, Janíkovce, Richard Rábek, Šaľa, Štefan Piterka, Marcela Hallová, Vladimír Romanovský, Peter Cintula, Matúš Bystriansky, Štefan Verták, Jozef Karas, Nitra, Juraj Polkoráb, Golianovo, Ondrej Molnár, Štitáre, Gabriel Machálik, H. Kráľová, Jozef Watter, Rišňovce, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, Richard Bako, Galanta, Erik Špleha, Vráble, Ladislav Nagy ml., Jelenec

1 - Andrea Weibelová, František Bača, Šaľa, Martin Seleš, Leonidas Charizopulos, Juraj Nagy, Martin Krehák, Branislav Čurgaly, Dušan Nevín, Ivana Lieskovská, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Jozef Szöllösy, Močenok, Imrich Lovás ml., Dlhá n/V., Roman Gyepes, Klasov

14 - Peter Mládek, Podhorany, Zuzana Gurinová, Lenka Nevínová, Milan Karas, Nitra, Peter Lulei, Golianovo, Peter Vidovič, Vinohrady, Ferdinand Morovics, Kráľová n/V., Jozef Karásek, Hájske, Jaromír Slíž, Beladice

13 - Dano Gombáš, Močenok, Jozef Földvári, Vladimír Molnár, Šaľa, Arnold Knapp, Galanta, Silvester Maťo, D. Obdokovce, Andrej Civáň, Dražovce, Jozef Kollár, Marek Haver, Nitra, Ján Hotový, N. Sady

12 - František Grom, Jaroslav Kattoš, Jozef Toman, Nitra, Peter Hudák, Rišňovce, Arpád Varga, Vlčany, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

11 - Zuzana Lutonská, Topoľčany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, František Sabo, Vinodol, František Molnár, Galanta, Michal Lazan, Šaľa, Róbert Valentíny, Nitra, Peter Šabík, Č. Hrádok

10 - Marek Malicher, Janka Vargová, Tomáš Lašo, Anton Bánovský, Nitra, Margita Horňáková, Michal Križan, Rišňovce, Marek Dubaj, Topoľčianky, Marián Kovács, Diakovce, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Lukáš Ševčík, Kynek

9 - Róbert Vaňo, Žirany, Janka Balkóová, Nitra, Lukáš Zaujec, Branč, Juraj Zifčák, N. Hrnčiarovce, Peter Lajda, Ivanka, Ján Padúch, Preseľany

8 - Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Zoltán Bedecs, Galanta, Patrícia Nagyová, Vráble, Štefan Török, V. Dolina, Jaromír Tóth, Mojmírovce, Ján Pénzeš, Nitra, Michal Hambalek, Hájske, Juraj Závodný, Čab

7 - Viliam Windiš, Martin Ježík, Stanislav Pružinec, Jaroslav Ollík, Michal Bíro, Nitra, Ľubomír Gyepes, Martina Havetová, Klasov, Gabriel Bíro, V. Zálužie, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Radoslav Straňák, Močenok, Peter Evetke, Dyčka, Tomáš Martinkovič, Golianovo, Róbert Gála, Jarok, Ladislav Snop ml., Topoľčany

6 - František Viskup najst., Báb, Ivan Vaňo, Žirany, Slavomír Vencel, Lívia Lacová, Mária Kóšová, Matej Karšay, Lukáš Greša, Štefan Pénzeš, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Šrank, Lapáš, Peter Turčan, Skýcov, Roman Benček, Žitavany, Patrik Tóth, Šaľa, Michael Schumacher, Močenok

5 - Peter Jamrich, Klasov, Gabriel Lejko, Šintava, Tomáš Varga, Báb, Vladimír Hain, Solčany, Marek Sabo, Ivanka, Marek Daniš, Lukáš Miček, Nitra

4 - Ivan Kováč, V. Dolina, Michal Hazucha, Miroslav Raček ml., Milan Kollárik, Lenka Königová, Ján Kolarovský, Renáta Piršelová, Róbert Bosák, Peter Varga, Peter Urbánek, Matúš Kanás, Nitra, Alexander Straňák, Martin Boháč, H. Kráľová, Andrej Olejka, Ivanka, Erik Schottert, Topoľčany, Michal Bachratý, Rastislav Tóth, Šaľa, Štefan Palka, Helena Kĺbiková, Cabaj-Čápor, Štefan Miko, D. Obdokovce, František Viskup, Báb, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ľuboš Vindiš, V. Zálužie, Martin Svátek, Sereď, Ivan Šiška, Pr eseľany, Milan Sýkora, V. Ripňany, Vilma Peceková, Vráble, Peter Brath, Hosťová, Marián Hudec, Žikava

3 - Juraj Blaho, V. Zálužie, Róbert Pastor, Topoľčany, Marián Ježík st., Zuzana Svitačová, Peter Krajčo, Jozef Mazár, Dominika Ivančíková, Oľga Szabová, Angela Verešová, Nitra, Pavel Borčin, Hostie, Tomáš Greppel, Eva Gregorová, Jelenec, Vojtech Kováčik, Prašice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Monika Nováková, Šaľa, Mária Vlacušková, V. Dolina, Anton Dobiaš, Čeľadice

2 - Juraj Mikuš, Zbehy, Erik Molnár, Pohranice, Helena Ježíková, Slavomír Kotrla, Gabriela Vencelová, Juraj Šipoš, Tomáš Čurgali, Nitra, Roland Bárek, Žirany, Lenka Bujalková, Vráble, Dušan Elčík, N. Hrnčiarovce, Eva Doskočová, Mankovce, Tomáš Bartha, Vinodol

1 - Naďa Vencelová, Palko Beník, Nitra, Viera Vargová, Lehota

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 449
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 513
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 13 817
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 324
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 648
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 229
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 475
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 437
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 203
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 183
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?