Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

KAM ZA futbalom?

KAM ZA futbalom?

POHÁR ZsFZ - štvrťfinále - 16. 4. o 17.00 h FC ViOn - Pata (Kéry), Neded - V. Ludince (Gunda).

III. LIGA - 16. 4. o 17.00 h Led. Rovne - Báč (Schmidt), 19. 4. o 16.00 h Levice - FC ViOn (Koníček), Šaľa - D. Vestenice (Gunda), Nové Zámky - Led. Rovne (Lieskovský), 20. 4. o 10.30 h Topoľčany - Prievidza (Laco), o 16.00 h J. Bohunice - Štúrovo (Černek), Neded - Báč (Ježík)

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 19. 4. o 16.00 h Komárno - Baloň (Žákech), 20. 4. o 10.30 h ČFK Nitra - Gabčíkovo (Javor), o 16.00 h Kolárovo - Želiezovce (Žalud), Pata - FC ViOn B/Volkovce (Gašparovič), Vráble - H. Saliby (Fabian), Bánov - Močenok (Čacho), Šamorín - Tlmače (Otrubčák), Lapáš - V. Ludince (Lauko).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 19. 4. o 16.00 h Vlčany - O. Potôň/DAC B (Gregor), 20. 4. o 16.00 h Výčapy-Opatovce - H. Kráľová (Čulák), Vieska - Topoľníky (Jakubec), Veľký Cetín - Topoľčianky (Mišún), Zbehy - Matúškovo (Urbanovský), N. Život - Galanta (Szmuda), Nitra B/Mlynárce - Baka (Vánik), V. Úľany - Trstice (Kusý).

OM NITRA-ŠAĽA - 22. kolo - 18. 4. o 16.00 h Čechynce - Janíkovce (Miklovič, Pagačovič, Grman - Ryba), 20. 4. o 16.00 h Nová Ves n/Ž. - ŠK Močenok (I. Tábi st., Gajan, R - Bakai), Klasov - Trnovec n/V. (M. Kopačka, Krpala, Gabriš - Pecúch), Cabaj-Čápor - Rišňovce (Palkovič, Miklovič, Fábry - Szikora), Šaľa B/Selice - Ivanka (Duchoň, Kamenický, Pekár - Kukla), Lehota - Rumanová (Mihál, Paukov, R. Borčin - Vindiš), Golianovo - Čeľadice (Bacsay, Bachratý, J. Vajíček - Ševčík), D. Obdokovce - Chrenová (Šomogyi, Bujko, S. Vajíček - Kleštinec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 18. kolo - 20. 4. o 16.00 h Jarok - Šaľa-Veča (D. Kopačka, Valkovič), Alekšince - Šurianky (Hádek, Filová), V. Zálužie - Hájske (Bujalko, Jaraba, Zeman - Pacher), Dlhá n/V. - Svätoplukovo (Lérint, ZsFZ), Poľný Kesov - Čakajovce (Kukla, Baraník), Lužianky - Tešedíkovo (ZsFZ, ZsFZ), Diakovce - Štefanovičová (Baboš ml., Streďanský).

II. B TRIEDA - 18. kolo - 20. 4. o 10.30 h Paňa - Jelenec (Formela, Mi. Kollárik), o 16.00 h Mojmírovce - Hosťová (Ostertág, Vaško), Branč - N. Hrnčiarovce (Mareček, Záčiková, Grman - Sokol), Žirany - Lúčnica n/Ž. (Behinský, Lukacsovics), Pohranice - Horný Ohaj (Moravec, Ma. Kollárik), Vinodol - Kolíňany (Kunkel, Kutlák), D. Štitáre - D. Krškany (Joniak, Činger).

III. A TRIEDA - 20. kolo - 20. 4. o 16.00 h Báb - H. Lefantovce (Szalai, Gombík), Kynek - Lukáčovce (Ment, Javorník, Kóňa - D), V. Dolina - Jelšovce (Majerčák, Kompas), N. Sady-Čab - D. Lefantovce (Ivančík, R. Brath), Podhorany a Hruboňovo majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 20. kolo - 20. 4. o 10.30 h Čifáre - Žitavce (Néma, Petrovič), Melek - Dyčka (Hadňaď, Lešš), Lapáš B - Ivanka B (Miko, Andraško, Ma. Kollárik), o 16.00 h Tajná - Babindol (R, R).

OM ZLATÉ MORAVCE - 18. kolo - 20. 4. o 16.00 h Machulince - ViOn C/Hostie (Lešš, Hadnaď - Gajan), Tek. Nemce - Chyzerovce (Vanyo, J. Borčin), Skýcov - Obyce (Vindiš, Bernát), Lovce - Č. Kľačany (Mi. Kollárik, Formela), Velčice - Sľažany (Vágner, Stríž - Ballay), Hosťovce - Slepčany (Andraško, Miko), Č. Hrádok - Žitavany (Behál, Szabo).

II. C TRIEDA - 15. kolo - 20. 4. o 16.00 h Nevidzany - Beladice (Nagy, Bača), Neverice - Prílepy (Baláž, Valent), T. Mlyňany - Žikava (Malý, Malček), Choča - Mankovce (Petrovič, Néma), Ladice - Martin n/Ž. (Vágner, Jamrichová), V. Vozokany - J. Kostoľany (Debnár, Rebo).

Dorast

I. LSDZ - 18. 4. o 10.00 h Nitra - Devín (Kubica).

I. LMD - 18. 4. o 12.30 h Nitra - Dubnica (Marinčák).

II. LSDZ a LMDZ - 17. 4. o 13.00 a 15.30 h Slovan B - Nitra B, Trnava B - Šaľa (Kravárik, Chovan), P. Bystrica - Levice (Ježík, V. Kováč).

III. LSD a LMD - 16. 4. o 14.30 a 17.00 h Galanta - N. Zámky (J. Šmidovič, Haršány), 19. 4. o 10.00 a 12.15 h Dun. Streda - FC ViOn (Gocník, P. Bachratý, v M. Blahove), o 10.00 a 12.30 h Štúrovo - N. Zámky (Ševčík, Hengerics), o 12.00 a 14.30 h Galanta - Bánovce (Marinčák, Novák), 20. 4. o 10.00 a 12.30 h Komárno - ČFK Nitra (Valko, Šeben), Senica - Topoľčany (Frič, Šťastný), N. Mesto - Sereď (Sluk, Truhlík).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 19. 4. o 13.30 h V. Meder - Chrenová (Vörös), Želiezovce - D. Streda B (Kasáš), o 14.30 h Kolárovo - Janíkovce (R. Farkaš), o 15.00 h Topoľčianky - Hurbanovo (Pucher), 20. 4. o 13.30 h Dvory n/Ž. - N. Zámky B (R. Oppenberger), Šahy - Zbehy (Dvornák, Morvay), Vráble - H. Saliby (Opačitý), Šamorín - Tlmače (Jediný).

V. LIGA JUH - 17. 4. o 17.00 h Vrakúň - Váhovce (Strasser), 19. 4. o 16.00 h Topoľnica - H. Kráľová (Karnay), Sládkovičovo - Vrakúň (Gádoši), 20. 4. o 13.30 h Pata - Neded (Kútny), Čenkovce - Sľažany (Karnay, Feketevízi), Lužianky - Matúškovo (J. Mokoš), N. Život - Váhovce (H. Kováč), Tešedíkovo - Ivanka (Strečko), V. Úľany - Trstice (Dzuro).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 22. kolo - 20. 4. o 14.00 h Klasov - Trnovec n/V. (Krpala, Gabriš), Cabaj-Čápor - Rišňovce (Miklovič, Fábry), Selice - Močenok A (Kamenický, Pekár), Lehota - Rumanová (Paukov, R. Borčin), Golianovo - Čeľadice (Bachratý, J. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. kolo - 20. 4. o 10.30 h Močenok B - Výčapy-Opatovce (Bujko, S. Vajíček), o 14.00 h Jarok - Šaľa-Veča (Valkovič, D. Kopačka), Veľký Cetín - N. Sady-Čab (ZsFZ, ZsFZ), V. Zálužie - Hájske (Jaraba, Zeman), Diakovce - Vlčany (Streďanský, Baboš ml.).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 18. kolo - 20. 4. o 14.00 h Branč - N. Hrnčiarovce (Žáčiková, Grman), Žirany - Lúčnica n/Ž. (Lukacsovics, Behinský), Vinodol - Kolíňany (Kutlák, Kunkel), Dražovce - D. Krškany (Vajzer, Zaťko).

OM ZLATÉ MORAVCE - 13. kolo - 20. 4. o 10.30 h Č. Kľačany - Hosťovce (Bača, Nagy), Slepčany - Žitavany (Rebo, Debnár), o 13.30 h Beladice - Machulince (Valent, Baláž).

Žiaci

I. LSŽZ a I. LMŽZ - 17. 4. o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Trnava (Mlinkovics, Strasser), Dun. Streda - Trenčín (Pintér, Šaš), Levice - Bánovce (F. Farkaš, M. Štrba), Nitra - Myjava/T. Lúka (Kéry, Kusala), 20. 4. o 15.00 a 17.00 h Inter - Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ - 17. 4. o 10.00 a 11.45 h Komárno - N. Mesto, o 14.00 a 16.00 h Piešťany - Nitra B, Lok. Trnava - Chrenová, TTS Trenčín - Levice B, Šaľa - Vráble, Topoľčany - Senica; 19. 4. o 9.30 a 11.45 h Topoľčany - TTS Trenčín, o 10.00 a 12.00 h Trnava B - Šaľa, o 14.00 a 16.00 h Vráble - Nitra B, 20. 4. o 10.00 a 11.45 h P. Bystrica - Komárno, 22. 4. o 10.00 a 11.30 h Levice B - Chrenová.

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 16. 4. o 14.00 a 16.00 h ČFK Nitra - Šaľa B, 17. 4. o 14.00 a 16.00 h Želiezovce - Sereď, Galanta - Tvrdošovce, Rybník - FC ViOn, Šurany - Nitra C, N. Zámky B - Hurbanovo, Šahy - Štúrovo, o 15.00 a 16.30 h Chrenová B - Kolárovo; 19. 4. o 9.30 a 11.00 h Hurbanovo - Galanta, o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Kolárovo, o 10.00 a 12.00 h FC ViOn - Tvrdošovce, o 14.00 a 16.00 h Nitra C - Želiezovce, 20. 4. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky B - Rybník, Štúrovo - Chrenová B, o 10.00 a 11.30 h Sereď - Šurany.

KS SŽ JUH - 17. 4. o 16.30 h Hájske - Ivanka (Novák), 19. 4. o 12.30 h Topoľčianky - Výč.-Opatovce (Pucher), o 14.30 h D. Streda B - Sládkovičovo (Žigo, v M. Blahove), o 16.00 h Hájske - Vlčany (Polocik), Ivanka - Neded (Darnadi), Janíkovce - Šamorín (Kéry), Trnovec - Močenok (Fehér).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 11. kolo - 19. 4. o 15.00 h Diakovce - Poľný Kesov (Hadnaď), Cabaj-Čápor - Tešedíkovo (Žáčiková), Mojmírovce - H. Kráľová (Vajzer), Svätoplukovo - Selice (Domasta), D. Krškany - Branč (Kóňa).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 15. kolo - 19. 4. o 14.00 h Lehota - N. Sady-Čab (Pekár), o 15.00 h V. Zálužie - N. Hrnčiarovce (Beluský), Lapáš - Dražovce (Moravec), Jarok - Lukáčovce (Miko), Čakajovce - Alekšince (Ivančík).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 15. kolo - 19. 4. o 15.00 h D. Obdokovce - Čechynce (Palkovič), Veľký Cetín - D. Štitáre (Gombík), Pohranice - Kolíňany (Kompas), Vinodol - Lúčnica n/Ž. (Zaťko), Klasov - Hosťová (Činger), Golianovo - Žirany (Jamrichová).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 15. kolo - 19. 4. o 15.00 h Velčice - Nová Ves n/Ž. (Mihál), Slepčany - Hostie (Jaraba), Neverice - Žitavany (R. Borčin), T. Mlyňany - Tek. Nemce (Zeman), Beladice - Sľažany (Malý), Č. Kľačany - Machulince (Nagy).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) o titul - dohrávka - 19. 4. o 16.00 (14.30) h M. Dvorníky - Lok. Košice (R. Farkaš).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 047
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 225
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 466
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 107
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 690
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 547
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 536
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 450
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 376
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 286
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

2 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

19 h
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

4 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?