Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

KAM ZA futbalom?

KAM ZA futbalom?

III. LIGA - 29. 3. o 15.00 h Prievidza - Šaľa (Koníček), Levice - Topoľčany (Petríček), 30. 3. o 10.30 h FC ViOn - J. Bohunice (Jambor), Sládkovičovo - Myjava/T. Lúka (S. Barczi), o 15.00 h Báč - Bánovce (Michlian), Štúrovo - N. Zámky (Santa), Trnava B - Neded (Poruban, v Modranke).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 25. 3. o 15.30 h Baloň - Lapáš (Opačitý, Michna, Kastelovič), 29. 3. o 15.00 h Želiezovce - Vráble (Chovan), 30. 3. o 10.30 h ČFK Nitra - Baloň (Janas), o 15.00 h Tlmače - Kolárovo (Kútny), Gabčíkovo - V. Ludince (Tomčík), Močenok - Lapáš (R. Farkaš), H. Saliby - Šamorín (Dvornák), FC ViOn B/Volkovce - Bánov (Vrábel), Pata - Komárno (Grznár).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 29. 3. o 10.30 h Topoľčianky - Nitra B/Mlynárce (J. Openberger), 30. 3. o 10.30 h Baka - D. Streda B (Zigo), o 15.00 h Trstice - Výčapy-Opatovce (Šálek), Galanta - Vlčany (Jakubec), Matúškovo - V. Úľany (Gregor), Topoľníky - N. Život (Matúš), H. Kráľová - Zbehy (Dzuro), Vieska - V. Cetín (Marcinát).

OM NITRA-ŠAĽA - 19. kolo - 30. 3. o 10.30 h Rišňovce - Golianovo (Hádek, Šimor, Ivančík - D), ŠK Močenok - Šaľa B/Selice (Kukla, Vanyo, Filová - Kleštinec), o 15.00 h Čeľadice - Čechynce (Kotrec, Pekár, R. Brath - Pacher), Rumanová - Chrenová (Bacsay, Lešš, Bachratý - D), Ivanka - D. Obdokovce (Behál, ZsFZ, ZsFZ - Bakai), Trnovec n/V. - Lehota (Mareček, Stríž, S. Vajíček - Vilímek), Janíkovce - Cabaj-Čápor (Vindiš, ZsFZ, Žáčiková - Ballay), Nová Ves n/Ž. - Klasov (Andraško, Majerčák, Kompas - Dubec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 15. kolo - 30. 3. o 15.00 h Tešedíkovo - Jarok (Krpala, ZsFZ), Čakajovce - Štefanovičová (Mi. Kollárik, Baraník), Svätoplukovo - Diakovce (Somogyi, Hadnaď, Zaťko - Kukla), Hájske - Lužianky (Lérint, J. Borčin - Szikora), Šurianky - Poľný Kesov (Ostertág, Jamrichová - D), Šaľa-Veča - Dlhá n/V. (Vanyo, Filová, Kukla - Pecúch), Alekšince - V. Zálužie (Domasta, Fábry).

II. B TRIEDA - 15. kolo - 30. 3. o 10.30 h Horný Ohaj - Paňa (Rebo, Nagy), o 15.00 h D. Krškany - Mojmírovce (Miklovič, S. Brath), Jelenec - Kolíňany (Nagy, Rebo, Gombík - Sokol), Lúčnica - D. Štitáre (Moravec, Gajan - Vindiš), N. Hrnčiarovce - Vinodol (Kunkel, Néma), Hosťová - Pohranice (I. Tábi st., Beluský, Javorník - Gajan), Branč - Žirany (Hrušovský, Bujko).

Skryť Vypnúť reklamu

III. A TRIEDA - 17. kolo - 30. 3. o 10.30 h Hruboňovo - Báb (Jaraba, Joniak), o 15.00 h Jelšovce - Podhorany (Bujalko, Činger), H. Lefantovce - Lukáčovce (Formela, Miko), Kynek - V. Dolina (Vágner, Ma. Kollárik), D. Lefantovce - N. Sady-Čab (Joniak, Jaraba).

III. B TRIEDA - 17. kolo - 29. 3. o 15.00 h Ivanka B - Žitavce (Pagačovič, I. Tábi ml.), 30. 3. o 10.30 h Melek - Čifáre (Baláž, M. Kopačka), Dyčka - Babindol (Beluský, I. Tábi st.), o 15.00 h Lapáš B - Tajná (Császár, Stredanský).

OM ZLATÉ MORAVCE - 15. kolo - 30. 3. o 10.30 h Slepčany - Machulince (J. Vajíček, Baboš st.), o 15.00 h Sľažany - Žitavany (Duchoň, ZsFZ, Grman - Ševčík), Č. Kľačany - Č. Hrádok (Valkovič, R. Borčin), Obyce - Hosťovce (Mihál, Kutlák), Chyzerovce - Velčice (Baboš st., J. Vajíček), ViOn C/Hostie - Lovce (Paukov, Bača), Tek. Nemce - Skýcov (D. Kopačka, Baláž).

II. C TRIEDA - 12. kolo - 30. 3. o 10.30 h Žikava - V. Vozokany (Kutlák, Mihál), Prílepy - Ladice (Ment, Szalai), o 15.00 h Beladice - Martin n/Ž. (M. Kopačka, Petrovič), Mankovce - J. Kostoľany (Szalai, Ment), Nevidzany - Choča (Debnár, Gabriš), Neverice - T. Mlyňany (Malý, Szabo).

Dorast

I. LSDZ - 29. 3. o 10.00 h Nitra - Senec (Bereník), 2. 4. o 10.00 h Trnava - Nitra (Jaška).

I. LMD - 29. 3. o 12.30 h Nitra - Ružomberok (Schmidt), 2. 4. o 12.30 h Trnava - Nitra (Ježík).

II. LSDZ a LMDZ - 29. 3. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Myjava/T. Lúka (Gunda, Kéry), 30. 3. o 10.00 a 12.30 h Levice - Iskra Petržalka (Múčka, Žákech), Nitra B - Trnava B (Divéky, Miksa).

III. LSD a LMD - 29. 3. o 10.00 a 12.15 h FC ViOn - Galanta (Valko, Kálmán), o 10.00 a 12.30 h Trenčín - Sereď (Kravárik, Šašo, pod Sokolicami), Bánovce - N. Mesto (Sluk, Čacho), N. Zámky - Hor. Nitra (F. Farkaš, Hengerics), D. Streda - Komárno (Kalčík, Očkovský, v M. Blahove), 30. 3. o 10.00 a 12.15 h Topoľčany - Štúrovo (Barcík, Vyskočil), o 14.00 a 16.00 h ČFK Nitra - Piešťany (Gocník, Gibas).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 29. 3. o 12.30 h Hurbanovo - D. Streda B (Kasznár), o 15.00 h Chrenová - Želiezovce (Škadra), Zbehy - Topoľčianky (Formel), 30. 3. o 12.30 h Tlmače - Kolárovo (Šimurka), H. Saliby - Šamorín (Hengerics), Janíkovce - Vráble (Ábel), Dvory n/Ž. - Šahy (Valášek), o 13.00 h N. Zámky - V. Meder (V. Caňo). Dohrávka 16. kola: 26. 3. o 15.00 h Želiezovce - N. Zámky B (Pichňa).

V. LIGA JUH - 29. 3. o 12.30 h Váhovce - Sládkovičovo (Fehér), 30. 3. o 12.30 h Trstice - Topoľnica (R. Oppenberger), Ivanka - Vrakúň (Vanyo), Matúškovo - V. Úľany (A. Štrba), Sľažany - Tešedíkovo (D. Szabo), Neded - N. Život (Kusala), H. Kráľová - Lužianky (Kusý), Pata - Čenkovce (P. Bachratý).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 19. kolo - 30. 3. o 12.30 h Rišňovce - Golianovo (Šimor, Ivančík), o 13.00 h Čeľadice - Čechynce (Pekár, R. Brath), Trnovec n/V. - Lehota (Stríž, S. Vajíček), Nová Ves n/Ž. - Klasov (Majerčák, Kompas).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 15. kolo - 30. 3. o 10.30 h Výč.-Opatovce - Vlčany (Činger, Bujalko), o 13.00 h Svätoplukovo - Diakovce (Hadňaď, Zaťko), Hájske - Nitra C (J. Borčin, Lérint), N. Sady-Čab - Močenok B (Vaško), Veľký Cetín - V. Zálužie (Lukacsovics).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 15. kolo - 30. 3. o 15.00 h D. Krškany - Mojmírovce (S. Brath, Miklovič), Jelenec - Kolíňany (Rebo, Gombík), Lúčnica n/Ž. - Dražovce (Gajan, Moravec), N. Hrnčiarovce - Vinodol (Néma, Kunkel), Branč - Žirany (Bujko, Hrušovský).

Žiaci

I. LSŽZ a I. LMŽZ - 29. 3. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Levice (Novák, Mrllák), Slovan - Nitra, Inter - Dun. Streda, Artmedia - N. Zámky.

II. LSŽ a LMŽ - 29. 3. o 9.30 a 11.15 h Komárno - Chrenová (Tomčík, Vörös), o 13.00 a 15.00 h Nitra B - N. Mesto (Cabaj, J. Mokoš), o 14.00 a 16.00 h Trnava B - Topoľčany (Šaš, Novák), 30. 3. o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Partizánske (Kasáš, Kálmán), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Vráble (Černek, Koníček), o 13.30 a 15.15 h Piešťany - Levice B (Očkovský, Belanský).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 29. 3. o 10.00 a 11.30 h Želiezovce - Kolárovo (Ševčík, Mizerák), ČFK Nitra - FC Nitra C (Zsebi, Vanyo), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Šaľa B (S. Barczi, Marinčák), o 13.00 a 15.00 h Rybník - Hurbanovo (Barcík, H. Kováč), Šurany - Štúrovo (Michlian, Gocník), 30. 3. o 9.30 a 11.00 h Chrenová B - FC ViOn (I. Gálik, Macháček), N. Zámky B - Šahy (V. Caňo, OFZ, na Sihoti), o 10.30 a 12.30 h Tvrdošovce - Sereď (Vikor, Kisý).

KS SŽ JUH - 29. 3. o 12.30 h Sládkovičovo - Výčapy-Opatovce (Gádoši), o 14.30 h D. Streda B - Janíkovce (Tóth, Hancko, M. Blahove), o 15.00 h Šamorín - Močenok (Rublík, Szalánczi), Neded - Trnovec n/V. (P. Bachratý), Vlčany - Topoľčianky (Pintér), Hájske - Ivanka (Hrubo).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 12. kolo - 29. 3. o 15.00 h N. Hrnčiarovce - N. Sady-Čab (Gombík), Lukáčovce - Čakajovce (Vaško), Dražovce - Lehota (Gajan), V. Zálužie - Zbehy (Beluský), Lapáš - Jarok (R. Brath).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 12. kolo - 29. 3. o 15.00 h Čechynce - Hosťová (Kompas), Lúčnica n/Ž. - Žirany (Ma. Kollárik), Kolíňany - Golianovo (Szalai), D. Štitáre - Klasov (Stríž), D. Obdokovce - Vinodol (Palkovič), Veľký Cetín - Pohranice (Fábry).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 12. kolo - 29. 3. o 15.00 h Nová Ves - Sľažany (Činger), Tek. Nemce - Machulince (Kunkel), Žitavany - Č. Kľačany (Gabriš), Velčice - T. Mlyňany (Bača), Slepčany - Neverice (Jaraba), 30. 3. o 10.30 h Hostie - Beladice (R. Borčin).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) o titul - 2. 4. o 15.00 (13.30) h Čadca - Rotox Šaľa (Šulgan), o 15.30 (14.00) h M. Dvorníky - Žilina (Mókoš).

starí páni

liga internacionálov - 29.-30. 3. Ceram Čab - Lukáčovce, Lužianky - Jelšovce, Mechenice - Dražovce, V. Zálužie - Kynek, Jarok - Lehota, Mojmírovce - Cabaj-Čápor, Klasov - Kolíňany, Vráble - Hosťová, Pohranice - Mlynárce.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hygge ako životný štýl
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 968
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 820
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 609
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 597
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 207
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 947
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 397
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 258
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 7 217
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 108
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

18 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

20 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

12 h

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

19 h

Už ste čítali?