Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

V Šali nehrali, Nitrianky naprázdno

ŠK UKF Nitra - VK SPoŠ Komárno 2:3 (-20, 22, -22, 16, -11). Nitrianky nastúpili síce už aj s Karaffovou a Dorkovou, no tie šli po dvojtýždňovom výpadku priamo na zápas, rovnako ako Furková, ktorá celý týždeň premaródila, čo bolo na hre ŠK UKF cítiť. Navyše, v ich drese musela nastúpiť mladšia juniorka Mrkvicová. Domáce nedokázali zablokovať Szabóovú, ktorá veľmi dobre smečovala, no napriek tomu boli prvé tri sety vyrovnané, pretože Nitrianky tento hendikep čiastočne vyrovnávali v útoku a obranou v poli. Žiaľ, v piatom sete nezvládli záver, keď vyhrávali 11:10, pretože po vyrovnaní na 11:11 prišli štyri ich zlé príjmy a hosťujúci kolektív si už víťazstvo v prvom dueli z rúk zobrať nenechal.

ŠK UKF Nitra - VK SPoŠ Komárno 0:3 (-22, -18, -18). Aj v úvodnom sete druhého zápasu pokračoval dramatický volejbal, ale domácim dievčatám opäť nevyšiel záver setu. V druhom a v treťom už boli lepšie hráčky Komárna, ktoré opäť zvládli lepšie ich závery, a tak aj z druhého zápasu si odviezli plný počet bodov, a svojmu súperovi tak vrátili dve prehry z domácej palubovky.

UKF: Dorková, Furková, Majchrovičová, Karaffová, Švikruhová, Mrkvicová, Vargová.

14. KOLO - 15. 2. Doprastav B - Nitra.

Stretnutia VK Šaľa - VK SPU Ekonóm Nitra sa neodohrali, pretože domáci sa v stredu dozvedeli, že hala na termín ich zápasu je obsadená. Šaľania chceli zápas odohrať v nedeľu, ale s tým Nitrania nesúhlasili, a tak bolo stretnutie odložené a odohrá sa až po skončení základnej časti.

14. KOLO - 15. 2. o 13.00 a 16.00 h Nitra - B. Štiavnica, Inter - Šaľa.

VK SPU Ekonóm Nitra jun. - Komjatice 1:3 (-15, -17, 21, -17) a 0:3 (-22, -24, -17). VK SPU: Purdiak, Štulaiter, Pacolák, Šebešštián, Vašíček, Vavro, (libero Lieskovský, Gaži, Brucker).

Tlmače - VK Vráble 2:3 (20, -25, -21, 16, -13) a 3:2 (-20, 21, -14, 18, 4). VK: Kováč, Pavlovič, Rad. Požgaj, Rieger, Repla, Šabík (Ürge, Ras. Požgaj, Kamas, Kukučka, Pavlík).

Ostatné výsledky: Komárno jun. - Komárno 0:3 a 0:3, Trnava - Nové Mesto odložili.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 936

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.