EXTRALIGA ŽIEN
Malacky - MŠKST Nitra A 5:5, Kreškócziová 3, Andelová 2. MŠKST Nitra B - Trnávka 3:7, Bakaiová 2, Danišová 1. Topvar Topoľčany - Dobšiná 10:0, Frťalová a Lučenková 3,5, Kmotorková 3. Ružomberok - ŠKST Topoľčany 0:10, Budayová a Glosová 3,5, Klačanská 3. Š. Michaľany - Lok. Košice 6:4.
1. Topvar Topoľčany 9 9 0 0 80:10 27
2. ŠKST Topoľčany 9 8 0 1 78:12 25
3. MŠKST Nitra A 9 6 1 2 51:39 22
4. Trnávka 9 5 1 3 51:39 20
5. Ružomberok 9 4 2 3 46:44 19
6. MŠKST Nitra B 9 3 1 5 43:47 16
7. Lok. Košice 9 2 2 5 35:55 15
8. Š. Michaľany 9 2 1 6 32:58 14
9. Malacky 9 1 2 6 31:59 13
10. Dobšiná 9 0 0 9 3:87 9
I. LIGA ŽIEN
Dun. Streda - MŠKST Nitra C 9:1. Zvolen - Topvar Topoľčany B 6:4, Hippiková a Belianska 2. Podbrezová - ŠKST Topoľčany B 1:9, A. Pelcmanová a Balážová 3,5, I. Pelcmanová 2. Galanta - Rača 2:8. Galanta - MŠKST Nitra C 6:4. Podbrezová - Topvar Topoľčany B 4:6, Belianska a Hippiková 2,5, Valentová 1. Zvolen - ŠKST Topoľčany B 2:8, A. Pelcmanová 3,5, Balážová 2,5, I. Pelcmanová 2. Dun. Streda - Rača 6:4. Valaliky - Lazany 3:7.
1. ŠKST Topoľč. B 9 8 0 1 65:25 25
2. Dun. Streda 9 7 2 0 61:29 25
3. Rača 9 6 1 2 60:30 22
4. Zvolen 9 5 0 4 50:40 19
5. Galanta 9 3 3 3 43:47 18
6. MŠKST Nitra C 9 4 1 4 41:49 18
7. Topvar Topoľč. B 9 3 2 4 42:48 17
8. Podbrezová 9 2 2 5 39:51 15
9. Lazany 9 1 0 8 22:68 11
10. Valaliky 9 0 1 8 27:63 10
I. LIGA MUŽOV
Domino sv. Marka Nitra - Piešťany-Moravany 7:7, Joanidis a Urban 2,5, Grigel st. 2. Topoľčany - Trnava 11:3, Baláž a Slovák 3,5, Gajdoš 2,5, Poluch 1,5. STK Nové Zámky - Relax Bratislava 10:4, Ozorák 3,5, Filaga 3, Kozár 2,5, Barci 1. Nová Stráž B - Rača B 8:6, Machalík 3,5, Hašek, Bohuš a Lacko 1,5. Galanta - Trenč. Teplá 7:7, Kmeť a Szenes 2,5, Somogyi 2. Domino sv. Marka Nitra - Trnava 11:3, Urban 3,5, Grigel st., Grigel ml. a Joanidis 2,5. Topoľčany - Piešťany 10:4, Gajdoš 3,5, Slovák 2,5, Baláž a Poluch 2. Nová Stráž B - Relax Bratislava 12:2, Hašek a Machalík 3,5, Lacko 3, Bohuš 2. STK Nové Zámky - Rača B 4:10, Filaga a Kozár 2. Galanta - P. Bystrica 3:11, Somogyi 2, Kmeť 1.
1. Pov. Bystrica 10 8 2 0 94:46 28
2. Nová Stráž B 10 7 1 2 88:52 25
3. Rača B 10 7 1 2 86:54 25
4. Topoľčany 10 6 2 2 85:55 24
5. STK Nové Zámky 10 5 1 4 72:68 21
6. Domino sv. Marka 10 4 1 5 68:72 19
7. Galanta 10 3 2 5 64:76 18
8. Trnava 10 3 1 6 60:80 17
9. Trenč. Teplá 10 1 3 6 53:87 15
10. Piešťany-Morav. 10 1 2 7 52:88 14
11. Relax Brat. 10 1 2 7 48:92 14
II. LIGA
Domino Nitra B - Bojná 8:10, Grigel ml. 3, Horečný 2,5, Ježo 1,5, Černák 1 - Michalka a Mikuš 3, Matejíček 2,5, Fekula 1,5. MŠKST Nitra - Bánov 17:1, Ištokovič a Žoldoš 4,5, Machalík a Červeň 4 - Palacka a Vanek 0,5. Trnovec - Šurany 16:2, Polcík, Polák a Šabík 4,5, Guman 2,5 - Božík a Veis 1. Šaľa - H. Trsťany 7:11, Lazan a Lužica ml. 3,5 - Petráš a Gabaš 3,5, Teren a Tuhý 2. Želiezovce - Krušovce 18:0, Jahoda, Šesták, Dragaš a Tóth 4,5. Rišňovce - Tovarníky 3:15, Vnuk 2, Čanaky 1 - Mackovič a Ľ. Goga 4,5, I. Goga 3,5, Bajzík 2,5.
1. MŠKST Nitra 13 12 1 0 180:54 38
2. Želiezovce 13 12 1 0 174:60 38
3. Trnovec 13 10 0 3 170:64 33
4. Tovarníky 13 10 0 3 154:80 33
5. H. Trsťany 13 8 0 5 126:108 29
6. Bánov 13 6 1 6 119:115 26
7. Bojná 13 6 1 6 112:122 26
8. Rišňovce 13 5 0 8 96:138 23
9. Domino sv. M. B 13 3 0 10 95:139 19
10. Šurany 13 2 0 11 51:183 17
11. Krušovce 13 1 1 11 72:162 15
12. Šaľa 13 0 1 12 55:179 14
Krušovce majú 1 kontumačnú prehru.
III. LIGA
Vráble - Levice B 14:4, Špleha a Trávnik 4,5, Mikla 3,5, Csámpai 1,5 - Páleník 2, Beničiak a Jalakša 1. Trnovec B - Volkovce 10:8, Bízik 4, Čičmiš 2,5, Candrák 2, Kukan ml. 1,5 - K. Mášik 3,5, Ján Červený 3, Jo. Červený 1, F. Mášik 0,5. Topoľčany B - Lok. N. Zámky 11:7, Maňák 4,5, Čukan 3,5, Gogora 2, T. Klačanský 1 - Röman 3, Gróf 2,5, Hegedüš 1,5. Kynek - SPŠ Komárno 7:11, Billich 3,5, Vereš 2, Beňačka 1,5 - Varga a Uhrin 3,5, G. Ibolya a Ľ. Ibolya 2. Bánov B - Levice A 8:10, Mikulec a O. Remiáš 3, B. Šimunek 2 - Székely, Paulus a Macko 3,5, Dudášik 1,5. MŠKST Nitra B mal voľno.
1. Vráble 12 9 3 0 141:75 33
2. Levice A 12 8 2 2 127:89 30
3. Volkovce 12 6 3 3 130:86 27
4. Trnovec B 11 7 1 3 123:75 26
5. MŠKST Nitra B 11 6 2 3 103:95 25
6. Topoľčany B 12 5 2 5 107:109 24
7. Bánov B 12 5 1 6 112:104 23
8. Lok. N. Zámky 12 5 0 7 93:123 22
9. SPŠ Komárno 12 2 2 8 89:127 18
10. Kynek 12 2 1 9 76:140 17
11. Levice B 12 1 1 10 69:147 15
IV. LIGA sk. A
Tovarníky B - MŠKST Nitra C 6:12, Slovák 2, Bujna a Dubný 1,5, Mihok 1 - Greša 4,5, Csillag 4, Ištokovič 3, Kopček 0,5. Výč.-Opatovce - Kolíňany 1:17, Hupka 1 - L. Kupeček, Chovan a Rumanovský 4,5, Bencz 3,5. Krušovce B - Č. Kľačany 13:5, Žitňanský 4,5, Malina a M. Smutný 3,5, R. Smutný 1,5 - Varga a Herc 2, Kostoláni 1. Dlhá n/V. - Šaľa B 7:11, R. Andódi 4,5, Lazor 2, Benko 0,5 - Kĺbik a Szitáš 3, Kostka a Trautenberger 2,5. Volkovce B - Trnovec C 9:9, Laca 4, Nagy 3, Lackovič 2 - Kukan ml. 3,5, Ševčík 2,5, Lenčéš a Čičmiš 1,5. Močenok - Domino Nitra C 4:14, Malík 2, Lenčéš 1, Gálik a Antoš 0,5 - Novák 4,5, Moravčík 3,5, Slávik a Kazlov 3.
1. Kolíňany 13 12 1 0 176:58 38
2. Krušovce B 13 10 1 2 152:82 34
3. Tovarníky B 13 8 1 4 141:93 30
4. Volkovce B 13 8 1 4 132:102 30
5. Šaľa B 13 7 1 5 126:108 28
6. MŠKST Nitra C 13 7 1 5 124:110 28
7. Domino sv. M. C 13 6 2 5 127:107 27
8. Výč.-Opatovce 13 5 2 6 104:130 25
9. Č. Kľačany 13 3 2 8 93:141 21
10. Trnovec C 13 3 2 8 92:142 21
11. Dlhá n/V. 13 1 2 10 85:149 17
12. Močenok 13 0 0 13 52:182 13
IV. LIGA sk. B
Dvory n/Ž. - Mýtne Ludany 7:11, Csongrády 4, Batalka 2, Varga 1 - Pericht 3,5, Braun, Hlaváčik a Molnár 2,5. Bešeňov - Podlužany 4:14, Varga 2, Timoranský a Hajdu 1 - Zigo a Harmady 4,5, Jančo 3,5, Pastier 1,5. Bát. Kosihy - Želiezovce B 9:9, Berkes 4,5, Jozefík 2,5, Száraz 1,5, Bohos 0,5 - Mikle a Hrabský 3, Sedlák 2, Bota 1. H. Trsťany B - Pokrok Komárno 14:4, Petráš 4,5, Galus 4, Hanuliak 3, Nevlaha 2,5 - Kadlíček 2,5, Bartoš 1,5. Šurany B - SPŠ Komárno B 15:3, Nagy, Černák a Dzibela 4, Zima 3 - Žilák 1,5, Nagy, Fekete a Vincze 0,5. Bánov C - Hronovce 10:8, Klučka 3,5, Tvrdoň a Petrášová 2,5, Mráz 1,5 - Baka a Ölvecký 3, Juriga 2.
1. H. Trsťany B 13 12 0 1 164:70 37
2. Podlužany 13 11 0 2 163:71 35
3. Šurany B 13 11 0 2 136:98 35
4. Bešeňov 13 7 2 4 128:106 29
5. Hronovce 13 6 1 6 128:106 26
Želiezovce B 13 5 3 5 128:106 26
7. Bánov C 13 6 1 6 117:117 26
8. Bát. Kosihy 13 4 3 6 106:128 24
9. Pok. Komárno 13 5 0 8 112:122 23
10. M. Ludany 13 2 3 8 82:152 20
11. Dvory n/Ž. 13 1 2 10 72:162 17
12. SPŠ Komárno B 13 0 1 12 68:166 14
I. trieda dorastencov
N. Zámky - Čajkov 9:1, MŠKST Nitra - H. Trsťany B 10:0, N. Zámky - H. Trsťany B 8:2, MŠKST Nitra - Čajkov 10:0.
1. MŠKST Nitra 7 7 0 0 69:1 21
2. Vráble A 6 5 0 1 51:9 16
3. STK N. Zámky 7 3 0 4 33:37 13
4. Vráble B 6 3 0 3 24:36 12
5. Čajkov 7 2 0 5 17:53 11
6. H. Trsťany B 7 0 0 7 6:64 7
úradná správa nstz č. 13
ŠTK: II. liga mužov Krušovce - Rišňovce 0:18 kont. (SP 4.3.7.9.4.), Krušovce - pokuta 1000 Sk, splatnosť do 20. 3. (Propozície 23d), úhrada nákladov Rišňovciam 400 Sk (5.5.2.). Proti rozhodnutiu sa možno odvolať do 5 dní od uverejnenia na VV NSTZ. Hosťovania od 14. 1. do 30. 6. 03: Ľudovít Moravec, Alexander Varga (Dynamo N. Stráž - SPŠ Komárno).
MO NITRA
1. ZŠ Vráble B - Čeľadice 13:5, Trávnik 4,5, Vodrážka 3,5, Mészároš 3, Nagy 2 - Bárta 3,5, E. Šimanský 1, Papp 0,5. Domino sv. Marka E - Lehota A 6:12, Svitač a Rajec 2, Lopašovský a Kompas 1 - Koscelník 4,5, P. Bako a Studený 2,5, Ment 2, Mi.Holka 0,5. Svätoplukovo - Kolíňany C 18:0, Daniš, Ľ. Rumanovský, Takách a Drinka 4,5. Domino sv. Marka D - MŠKST Nitra D 11:7, Kazlov 4,5, Moravčík 3,5, Černák 2, Vetrík 1 - Polák 3,5, Marko 2, Ivančík 1,5. Lehota B - Kolíňany B 11:7, Vajda 3,5, Križan 3, M. Bako 2,5, Kokavec 2 - L. Kupeček 4,5, Cvetanov 2,5. Žirany - 1. ZŠ Vráble C 8:10, J. Zsebi 3, F. Zsebi 2,5, Szonlajtner 1,5, Kováč 1 - Botka 4,5, Bafrnec 2,5, Halandová 2, Benč 1.
1. Pegas Lehota A 12 12 0 0 168:48 36
2. Svätoplukovo 12 11 0 1 160:56 34
3. ZŠ Vráble B 12 10 0 2 139:77 32
4. Čeľadice 12 7 0 5 129:87 26
5. Pegas Lehota B 12 7 0 5 101:115 26
6. Domino sv. M. D 12 6 0 6 105:111 24
7. MŠKST Nitra D 12 5 0 7 98:118 22
8. Domino sv. M. E 12 4 1 7 96:120 21
9. Drev. Kolíňany C 12 3 1 8 74:142 19
10. Drev. Kolíňany B 12 2 1 9 81:135 16
11. Vawex Žirany 12 2 0 10 74:142 16
12. ZŠ Vráble C 12 1 1 10 71:145 14
Vráble a Kolíňany B majú 1 kontum. prehru.
II. TRIEDA NITRA
Vráble D - MŠKST Nitra E 2:16, Friedl 2 - Mucha a Kokavec 4,5, Poledník a Lančarič 3,5. Čab A - Lehota D 18:0, Tomko, Varaga, Krieger a Uhrák 4,5. Vajanského Old boys - Rišňovce B 9:9, Látečka 3, Žiak 2,5, Ondrovič 2, Runák 1,5 - Horňák 4,5, Períček 2,5, Valko 2. Lehota C - Čab B 12:6, Stieranka 4,5, Skřiván 3,5, Fúska a Chlebec 2 - Mikuška 3,5, Gála 2, Ďurka 0,5. Výč.-Opatovce C - Výč.-Opatovce B 1:17, Dávid 1 - Buček a I. Kuna 4,5, Kondela 4, M. Kuna 3,5, Ďurík 0,5. ZŠ Vajanského Nitra mala voľno.
1. ZŠ Vajanského 10 10 0 0 146:34 30
2. Čab A 11 7 3 1 144:54 28
3. MŠKST Nitra E 11 8 1 2 141:57 28
4. Vajan. Old boys 11 7 2 2 132:66 27
5. Rišnovce B 11 6 3 2 121:77 26
6. Pegas Lehota C 11 6 1 4 129:69 24
7. V.-Opatovce B 11 5 0 6 102:96 21
8. Čab B 11 3 0 8 69:129 17
9. ZŠ Vráble D 11 2 0 9 52:146 15
10. V.-Opatovce C 11 1 0 10 23:175 13
11. Pegas Lehota D 11 0 0 11 21:177 11
MO ŠAĽA
Šaľa D - Močenok B 2:16, Šaľa C - Dlhá n/V. B 12:6, Močenok C - Trnovec E 11:7, Trnovec D - Mix Šaľa 5:13.
1. Tatran Šaľa C 12 12 0 0 150:66 36
2. Močenok C 11 8 1 2 123:75 28
3. Močenok B 12 6 3 3 124:92 27
4. Mix Šaľa 11 7 0 4 113:85 25
5. Trnovec D 12 4 2 6 107:109 22
6. Trnovec E 11 3 2 6 96:102 19
7. Dlhá n/V. B 11 2 0 9 85:113 15
8. Tatran Šaľa D 12 0 0 12 30:186 12
MO zlaté moravce
Kovotherm - Topoľčianky 9:9, Kováč ml. 4, Zuzula 2,5, Zlatňanský 1,5 Kováč st. 1 - Magáth 3,5, E. Valkovič 2,5, Beňo 2, Kapusník 1. Choča - Volkovce C 15:3, P. Drgoňa 4,5, Ján Drgoňa, Mankovecký a Grzyb 3,5 - Tolok 3. Stretnutie Neverice - Beladice odložili.
1. Tatran Topoľčianky 9 7 2 0 124:38 25
2. CVČ Kovotherm 9 7 2 0 118:44 25
3. TJ Choča 9 5 0 4 85:77 19
4. Volkovce C 9 3 0 6 56:106 15
5. TJ Neverice 8 2 0 6 55:89 12
6. ŠKST Beladice 8 0 0 8 30:114 8
(mb, vem, ki, val)