superliga žien
Statisztika Budapešť - ŠKST Topoľčany 6:2, Budayová a Kubriková 1.
EXTRALIGA ŽIEN
MŠKST Nitra A - Topvar Topoľčany 0:10, Lučenková a Kmotorková 3,5, Frťalová 3. MŠKST Nitra B - ŠKST Topoľčany 2:8, Hrudová a Bakaiová 1 - Klačanská a Kubriková 3,5, Glosová 1. Lok. Košice - Ružomberok 5:5, Trnávka - Malacky 8:2, Dobšiná - Š. Michaľany 1:9.
1. Topvar Topoľčany 8 8 0 0 70:10 24
2. ŠKST Topoľčany 8 7 0 1 68:12 22
3. MŠKST Nitra A 8 6 0 2 46:34 20
4. Ružomberok 8 4 2 2 46:34 18
5. Trnávka 8 4 1 3 44:36 17
6. MŠKST Nitra B 8 3 1 4 40:40 15
7. Lok. Košice 8 2 2 4 31:49 14
8. Malacky 8 1 1 6 26:54 11
Š. Michaľany 8 1 1 6 26:54 11
10. Dobšiná 8 0 0 8 3:77 8
I. LIGA ŽIEN
MŠKST Nitra C - Zvolen 6:4, Medříková 3, Púchovská 2, Tarinová 1. Topvar Topoľčany B - Valaliky 6:4, Belianska, Hippiková a Valentová 2. MŠKST Nitra C - Podbrezová 5:5, Medříková 3, Púchovská a Tarinová 1. ŠKST Topoľčany B - Valaliky 8:2, A. Pelcmanová 3,5, Balážová 2,5, I. Pelcmanová 2. Lazany - Dun. Streda 2:8. Lazany - Galanta 3:7.
I. LIGA MUŽOV
Tr. Teplá - STK Nové Zámky 5:9, Filaga 3,5, Ozorák 3, Barci 1,5, Kozár 1. P. Bystrica - Nová Stráž B 8:6, Hašek 3, Lacko 2, Machalík 1. Relax Bratislava - Topoľčany 4:10, Gajdoš a Baláž 3, Slovák a Poluch 2. Rača B - Domino sv. Marka Nitra 8:6, Grigel st. 3,5, Grigel ml. a Joanidis 1, Černák 0,5. Trnava - Galanta 9:5. P. Bystrica - STK Nové Zámky 9:5, Filaga 3, Ozorák a Barci 1. Tr. Teplá - Nová Stráž B 2:12, Machalík a Lacko 3,5, Hašek a Bohuš 2,5. Relax Bratislava - Domino sv. Marka Nitra 5:9, Urban 3, Grigel ml., Joanidis a Grigel st. 2. Rača B - Topoľčany 10:4, Baláž 1,5, Gajdoš a Slovák 1, Poluch 0,5.
II. LIGA
MŠKST Nitra - Bojná 11:7, Ištokovič 4,5, Žoldoš 3,5, Marko 3 - Mikuš 3, Matejíček a Fekula 1,5, Michalka 1. Domino Nitra B - Trnovec 5:13, Grigel ml. a Horečný 2, Rác 1 - Polcik 4,5, Šabík 3,5, Kriško a Polák 2,5. Bánov - Šaľa 18:0, V. Šimunek, Mrkvica, M. Remiáš a O. Remiáš 4,5. Šurany - Želiezovce 5:13, Veis a Botka 2, Nagy 1 - Hrabský a Jahoda 4,5, Mikle 2,5, Rausch 1,5. H. Trsťany - Rišňovce 12:6, Gabaš a Otrekal 4, Torda 3, Kapa 1 - Vnuk 2,5, Medřík a Čanaky 1,5, Horňák 0,5. Krušovce - Tovarníky 5:13, Dubaj, M. Smutný a R. Smutný 1,5, Porubský 0,5 - Mackovič 4, Ľ. Goga, Bajzík a I. Goga 3.
1. MŠKST Nitra 11 10 1 0 149:49 32
2. Želiezovce 11 10 1 0 143:55 32
3. Trnovec 11 8 0 3 139:59 27
4. Tovarníky 11 8 0 3 126:72 27
5. H. Trsťany 11 7 0 4 110:88 25
6. Bánov 11 6 1 4 115:83 24
7. Bojná 11 5 1 5 97:101 22
8. Rišňovce 11 4 0 7 75:123 19
9. Domino sv. M. B 11 3 0 8 83:115 17
10. Krušovce 11 1 1 9 72:126 14
11. Šurany 11 1 0 10 37:161 13
12. Šaľa 11 0 1 10 42:156 12
III. LIGA
MŠKST Nitra B - Levice B 12:6, Červeň 4, Laník 3,5, Velčický 2,5, Csillag 2 - Páleník 3,5, Beničiak 1,5, Štúň 1. Vráble - Trnovec B 11:7, Csámpai 3,5, Špleha a Trávnik 2,5, Mikla 2, Sádovský 0,5 - Bízik 4, Kriško 2, Čičmiš 1. Volkovce - Kynek 17:1, Ján Červený, K. Mášik a Jo. Červený 4,5, F. Mášik 3,5 - Billich 1. Lok. N. Zámky - Bánov B 10:8, Gróf 4,5, Röman 2,5, Hegedüs a Podbehlý 1,5 - Mikulec a Palacka 3, Jurík a B. Šimunek 1. SPŠ Komárno - Levice A 5:13, G. Ibolya 3,5, Ľ. Ibolya 1, Vanko 0,5 - Macko a Paulus 3,5, Székely a Dudášik 3. Topoľčany B mali voľno.
1. Vráble 10 7 3 0 113:67 27
2. Levice A 10 7 1 2 108:72 25
3. MŠKST Nitra B 10 6 2 2 99:81 24
4. Trnovec B 10 6 1 3 113:67 23
5. Volkovce 10 5 3 2 111:69 23
6. Topoľčany B 10 4 2 4 89:91 20
7. Bánov B 10 4 1 5 90:90 19
8. Lok. N. Zámky 10 4 0 6 74:106 18
9. Kynek 10 2 1 7 63:117 15
10. SPŠ Komárno 10 1 2 7 74:106 14
11. Levice B 10 1 0 9 56:124 12
IV. LIGA sk. A
Výč.-Opatovce - MŠKST Nitra C 7:11, Košecký a Čulák 3, Mikuš 1 - Greša 4,5, Ištokovič a Ivančík 2,5, Kopček 1,5. Tovarníky B - Krušovce B 6:12, Kováč 2,5, Bujna 2, Slovák 1,5 - Žitňanský 4,5, Malina 3,5, M. Smutný 2, 2x bez boja. Kolíňany - Dlhá n/V. 14:4, Chovan a Rumanovský 4,5, L. Kupeček 3, Bencz 2 - A. Andódi 2,5, R. Andódi 1,5. Č. Kľačany - Volkovce B 5:13, Varga 2, Páleník, Kostoláni a Herc 1 - Lackovič, F. Mášik a Nagy 3,5, Laca 2,5. Šaľa B - Močenok 17:1, Kostka, Szitáš a Kĺbik 4,5, Lužica st. 3,5 - Lenčéš. Trnovec C - Domino Nitra C 8:10, Kukan a Čičmiš 3, Jaroš 2 - Novák 4,5, Slávik 2,5, Moravčík a Kazlov 1,5.
1. Kolíňany 11 10 1 0 148:50 32
2. Krušovce B 11 9 1 1 132:66 30
3. Tovarníky B 11 8 1 2 127:71 28
4. Volkovce B 11 8 0 3 116:82 27
5. MŠKST Nitra C 11 6 1 4 105:93 24
6. Šaľa B 11 5 1 5 104:94 22
7. Domino sv. M. C 11 4 2 5 102:96 21
8. Výč.-Opatovce 11 4 2 5 93:105 21
9. Č. Kľačany 11 2 2 7 76:122 17
10. Trnovec C 11 2 1 8 71:127 16
11. Dlhá n/V. 11 1 2 8 72:126 15
12. Močenok 11 0 0 11 42:156 11
IV. LIGA sk. B
Bešeňov - Mýtne Ludany 14:4, Timoranský 4,5, Varga a Hajdu 3,5, Fekete 2,5 - Molnár 2, Hlaváčik a Pericht 1. Dvory n/Ž. - Bát. Kosihy 5:13, Csongrády 3, Németh 2 - Berkes 4,5, Jozefík 3,5, Száraz a Csenger 2,5. Podlužany - H. Trsťany B 8:10, Harmady a Zigo 2,5, Jančo 2, Pastier 1 - Petráš 4, Ambrozai 3,5, Teren 2, Tuhý 0,5. Želiezovce B - Šurany B 8:10, Rausch 4, Sedlák 2,5, Bota 1, Hutai 0,5 - Botka a Nagy 3,5, Dzibela 2, Augustín 1. Pok. Komárno - Bánov C 5:13, Lichtblau 3, Bozsaky a Fercsik 1 - Klučka, Mráz a Tvrdoň 3,5, Petrášová 2,5. SPŠ Komárno B - Hronovce 3:15, Vincze 2, Kányai 1 - Juriga a Baka 4,5, Ölvecký 3,5, Molnár 2,5.
1. H. Trsťany B 11 10 0 1 139:59 31
2. Podlužany 11 9 0 2 133:65 29
3. Šurany B 11 9 0 2 111:87 29
4. Bešeňov 11 6 2 3 108:90 25
5. Želiezovce 11 5 2 4 112:86 23
6. Hronovce 11 5 1 5 110:88 22
7. Pok. Komárno 11 5 0 6 100:98 21
8. Bát. Kosihy 11 4 2 5 95:103 21
9. Bánov C 11 4 1 6 95:103 20
10. M. Ludany 11 1 3 7 63:135 16
11. Dvory n/Ž. 11 1 2 8 63:135 15
12. SPŠ Komárno B 11 0 1 10 59:139 12
MŠKST Nitra usporiada 4. januára tretí turnaj Krajského pohára mužov. Bližšie informácie: Martin Velčický, tel. 0903 315 717.
MO NITRA
1. ZŠ Vráble C - 1. ZŠ Vráble B 5:13, Sádovský a Bafrnec 2, Botka 1 - Trávnik 4,5, Mészároš 3,5, Vodrážka a Závody 2,5. Vawex OcÚ Žirany - Drevospol Kolíňany B 8:10, Szonlajtner 2,5, F. Zsebi a J. Zsebi 2, Kováč 1,5 - L. Kupeček 4,5, Cvetanov 3,5, Berkes 2. Pegas Lehota B - MŠKST Nitra D 13:5, A. Bako 4,5, Kokavec 3,5, M. Bako a Vajda 2,5 - Sviatko a Mucha 2, Marko 1. Domino sv. Marka D - Drevospol Kolíňany C 12:6, Slávik 4,5, Kazlov 3,5, Černák 3, Hochel 1 - Vu Minh 3,5, Molnár 1,5, T. Balkó 1. Svätoplukovo - Pegas Lehota A 5:13, Ľ. Rumanovský 3, Drinka 2 - P. Bako a Koscelník 3,5, Ment 3, Studený 2,5, Mi. Holka 0,5. Domino sv. Marka E - Čeľadice 10:8, Lopašovský 3,5, Svitač 2,5, Rajec a Kompas 2 - Bárta 4, E. Šimanský 3, J. Papp a Holeš 0,5.
1. Pegas Lehota A 11 11 0 0 156:42 33
2. Svätoplukovo 11 10 0 1 142:56 31
3. ZŠ Vráble B 11 9 0 2 126:72 29
4. Čeľadice 11 7 0 4 124:74 25
5. Pegas Lehota B 11 6 0 5 90:108 23
6. Domino sv. M. D 11 5 0 6 94:104 21
7. MŠKST Nitra D 11 5 0 6 91:107 21
8. Domino sv. M. E 11 4 1 6 90:108 20
9. Drev. Kolíňany C 11 3 1 7 74:124 18
10. Drev. Kolíňany B 11 2 1 8 74:124 15
11. Vawex Žirany 11 2 0 9 66:132 15
12. ZŠ Vráble C 11 0 1 10 61:137 11
Vráble C a Kolíňany B majú 1 kontum. prehru.
II. TRIEDA NITRA
Výčapy-Opatovce B - 1. ZŠ Vráble D 16:2, M. Kuna a Mikuš 4,5, I. Kuna a Buček 3,5 - Friedl 2. Výčapy-Opatovce C - Čab B 5:13, M. Hrnčár 3, Dávid 2 - Gála 4,5, Skrášek 3,5, Ďurka a Šmitala 2,5. Pegas Lehota C - ZŠ Vajanského 8:10, Stieranka 2,5, Fúska a Chlebec 2, Skřiván 1,5 - Bezúr a Lidik 4,5, Draškovič 1. Vajanského Old boys - Pegas Lehota D 17:1, Látečka, Ondrovič a Runák 4,5, Grác 3,5 - Selický 1. Čab A - MŠKST Nitra E 9:9, Varaga 3, Ju. Brezniak, Tomko a Uhrák 2 - Mucha 4,5, Kokavec 2,5, Lančarič 1,5, Poledník 0,5.
1. ZŠ Vajanského 10 10 0 0 146:34 30
2. Čab A 10 6 3 1 126:54 25
3. MŠKST Nitra E 10 7 1 2 125:55 25
4. Vajan. Old boys 10 7 1 2 123:57 25
5. Rišnovce B 10 6 2 2 112:68 24
6. Pegas Lehota C 10 5 1 4 117:63 21
7. V.-Opatovce B 10 4 0 6 85:95 18
8. Čab B 10 3 0 7 63:117 16
9. ZŠ Vráble D 10 2 0 8 50:130 14
10. V.-Opatovce C 10 1 0 9 22:158 12
11. Pegas Lehota D 10 0 0 10 21:159 10
MO zlaté moravce
Dohrávky: Choča - Beladice 14:4, Ján Drgoňa 4,5, Grzyb a Mankovecký 3,5, F. Valkovič 2,5 - Magušin 3, Barta 1. Kovotherm - Volkovce C 16:2, Kováč ml. a Zuzula 3,5, Kouřil a Kováč st. 2,5, Sirúček 2, Zlatňanský st. 2 - V. Kováč 2. 6. kolo: Choča - Topoľčianky 4:14, J. Drgoňa, J. Valkovič, F. Valkovič a Mankovecký 1 - E. Valkovič, Kapusník a Magáth 4,5, Šusták 0,5. Volkovce C - Beladice 11:7, Tolok 3,5, Bobok 3, Horňák 2,5, V. Kováč 1,5, Brandt 0,5 - Magušin 4, Barta 2, Bařina 1. Neverice - Kovotherm 0:18, Kováč ml. a Kouřil 4,5, Zuzula a Kováč st. 3,5, Zlatňanský 2.
1. Topoľčianky 6 5 1 0 84:24 17
2. CVČ Kovotherm 6 5 1 0 82:26 17
3. Choča 6 3 0 3 52:56 12
4. Volkovce C 6 3 0 3 43:65 12
5. Neverice 6 1 0 5 37:71 8
6. Beladice 6 0 0 6 26:82 6
MO ŠAĽA
Šaľa C - Močenok B 13:5. Dohrávka: Trnovec D - Šaľa C 6:12.
1. Tatran Šaľa C 10 10 0 0 129:51 30
2. Mix Šaľa 9 6 0 3 92:70 21
3. Močenok C 8 5 1 2 88:56 19
4. Močenok B 9 4 2 3 86:76 19
5. Trnovec D 9 3 2 4 77:85 17
6. Dlhá n/V. B 7 2 0 5 66:60 11
7. Trnovec E 7 1 1 5 54:72 10
8. Tatran Šaľa D 9 0 0 9 20:142 9
(mb, vem, ki, val)