EXTRALIGA ŽIEN
MŠKST Nitra A - Lok. Košice 6:4, Kreškócziová 2, Andelová 2, Medříková 2. Š. Michaľany - ŠKST Topoľčany 0:10, Klačanská a Kubriková 3,5, Glosová 3. Malacky - MŠKST Nitra B 3:7, Hrudová 3,5, Bakaiová 2,5, Danišová 1. Topvar Topoľčany - Ružomberok 10:0, Kmotorková a Lučenková 3,5, Frťalová 3. Dobšiná - Trnávka 0:10. Poradie: 1. ŠKST Topoľčany 15, 2. Topvar Topoľčany 15, 3. Nitra A 13, 4. Nitra B 11, 5. Trnávka 10, 6. Ružomberok 10, 7. Malacky 8, 8. Lok. Košice 7, 9. Š. Michaľany 6, 10. Dobšiná 5.
I. LIGA ŽIEN
MŠKST Nitra C - Valaliky 7:3, Medříková 3, Púchovská 2, Tarinová 2. Topvar Topoľčany B - Lazany 8:2, Hippiková 3, Belianska 3, Valentová 2. ŠKST Topoľčany B - Lazany 9:1, A. Pelcmanová a Balážová 3,5, I. Pelcmanová 2. Zvolen - Dun. Streda 4:6, Podbrezová - Galanta 5:5, Zvolen - Galanta 6:4, Podbrezová - Dun. Streda 3:7.
I. LIGA MUŽOV
Tr. Teplá - Topoľčany 7:7, Gajdoš 3,5, Baláž 2,5, Slovák 1. P. Bystrica - Domino sv. Marka Nitra 9:5, Grigel st. 3, Urban a Joanidis 1. STK Nové Zámky - Galanta 8:6, Filaga 3, Ozorák a Kozár 2,5. Tr. Teplá - Domino sv. Marka Nitra 8:6, Urban 2,5, Grigel st. 2, Grigel ml. 1, Joanidis 0,5. P. Bystrica - Topoľčany 7:7, Gajdoš 3, Poluch 2, Baláž 1, Slovák 1. Nová Stráž B - Galanta 7:7, Hašek, Machalík a Bohuš 2, Lacko 1.
II. LIGA
Bojná - Šurany 14:4, Mikuš 4,5, Michalka a Fekula 3,5, Matejíček 2,5 - Božik a Veis 2. H. Trsťany - Bánov 10:8, Gabaš 4,5, Petráš 2,5, Torda a Otrekal 1,5 - Mrkvica a V. Šimunek 3, Mikulec 2. Krušovce - Domino Nitra B 8:10, Dubaj a Porubský 3, Malina 1,5, R. Smutný 0,5 - Horečný a Rác 3,5, Ježo 3. Tovarníky - MŠKST Nitra 3:15, Mackovič 2,5, L. Goga 0,5 - Ištokovič a Žoldoš 4,5, Marko a Machalík 3. Rišňovce - Trnovec 3:15, Čanaky 1,5, Štefánik, Hetényi a Horňák 0,5 - Polák, Kriško a Šabík 4, Bízik 3. Želiezovce - Šaľa 18:0, Jahoda, Mikle, Hrabský a Tóth 4,5.
1. MŠKST Nitra 6 6 0 0 89:19 18
2. Želiezovce 6 6 0 0 83:25 18
3. Trnovec 6 5 0 1 81:27 16
4. Tovarníky 6 4 0 2 63:45 14
5. Bojná 6 3 1 2 60:48 13
6. H. Trsťany 6 3 0 3 54:54 12
7. Bánov 6 2 1 3 58:50 11
8. Domino sv. Marka 6 2 0 4 42:66 10
9. Rišňovce 6 2 0 4 32:76 10
10. Šurany 6 1 0 5 24:84 8
11. Krušovce 6 0 1 5 33:75 7
12. Šaľa 6 0 1 5 29:79 7
III. LIGA
Levice B - Volkovce 3:15, Beničiak 2, Páleník 1 - K. Mášik a Ján Červený 4,5, F. Mášik 3,5, Jo. Červený 2,5. SPŠ Komárno - Vráble 7:11, Uhrin 2,5, G. Ibolya 2, Vanko 1,5, Ľ. Ibolya 1 - Špleha a Trávnik 4,5, Mikla 2. Levice A - MŠKST Nitra B 11:7, Paulus a Antolík 3,5, Dudášik 2,5, Szekely 1,5 - Marko 4, Červeň, Laník a Csillag 1. Bánov B - Trnovec B 3:15, O. Remiáš 2, B. Šimunek 1 - Kriško a Bízik 4,5, Čičmiš 3,5, Kukan 2,5. Kynek - Topoľčany B 11:7, Vereš 3,5, Billich 3, Beňačka 2,5, Čery 2 - Maňák 4,5, Čukan 1,5, Gogora 1.
1. Levice A 6 5 0 1 65:43 16
2. Bánov B 6 3 1 2 59:49 13
3. Trnovec B 5 3 1 1 59:31 12
4. Vráble 4 3 1 0 45:27 11
5. Volkovce 5 2 2 1 49:41 11
6. Topoľčany B 6 2 1 3 50:58 11
7. MŠKST Nitra B 4 3 0 1 40:32 10
8. SPŠ Komárno 6 1 2 3 54:54 10
9. Kynek 6 2 0 4 46:62 10
10. Lok. N. Zámky 5 1 0 4 34:56 7
11. Levice B 5 0 0 5 21:69 5
IV. LIGA sk. A
MŠKST Nitra C - Č. Kľačany 13:5, Greša a Krasko 4,5, Csillag 2,5, Kopček 1, Ivančík 0,5 - Varga a Herc 2, Páleník 1. Šaľa B - Kolíňany 5:13, Lazan 3,5, Kostka 1,5 - L. Kupeček 4, Rumanovský a Chovan 3,5, Bencz 2. Trnovec C - Tovarníky B 2:16, Ševčík 1,5, Jaroš 0,5 - Mihok a Slovák 4,5, Bujna 4, Dubný 3. Domino Nitra C - Výč.-Opatovce 9:9, Novák 4,5, Moravčík 2,5, Slávik 2 - Čulák 3,5, Košecký 3, Hupka 1,5, Magáth 1. Močenok - Krušovce B 2:16, Sklenár a Lenčéš 1 - M. Smutný a Žitňanský 4,5, Malina a R. Smutný 3,5. Volkovce B - Dlhá n/V. 12:6, F. Mášik 4,5, Nagy 3,5, Lackovič 2,5, Laca 1,5 - A. Andódi 3, R. Andódi 2, Gutai 1.
1. Volkovce B 6 6 0 0 76:32 18
2. Kolíňany 6 5 1 0 82:26 17
3. Tovarníky B 6 4 1 1 70:38 15
4. Krušovce B 6 4 1 1 68:40 15
5. Výč.-Opatovce 6 3 1 2 52:56 13
6. MŠKST Nitra C 6 3 0 3 56:52 12
7. Domino sv. M. C 6 2 1 3 57:51 11
8. Šaľa B 6 2 1 3 52:56 11
9. Trnovec C 6 2 0 4 37:71 10
10. Dlhá n/V. 6 1 1 4 41:67 9
11. Č. Kľačany 6 0 1 5 32:76 7
12. Močenok 6 0 0 6 25:83 6
IV. LIGA sk. B
Mýtne Ludany - Želiezovce B 9:9, Molnár 3,5, Pericht 3, Hlaváčik 1,5, Braun 1 - Zubčák 4,5, Hutai 2,5, Rausch 2. Pok. Komárno - Podlužany 6:12, Galamboš 3,5, Lichtblau 1,5, Fercsik 1 - Harmady 4, Jančo 3,5, Pastier 2,5, Zigo 2. SPŠ Komárno B - Dvory n/Ž. 10:8, Kányai 3,5, Csöbönyei a Vincze 3, Csitögi 0,5 - Csongrády 4,5, Németh a Batalka 1,5, Varga 1. Hronovce - Bešeňov 8:10, Juriga 4, Ölvecký 3, Baka 1 - Varga, Hajdu, Timoranský a Fekete 2,5. Bánov C - Bát. Kosihy 8:10, Klučka 3, Petrášová a Mráz 2, Tvrdoň 1 - Berkes 4,5, Jozefík a Szaráz 2,5, Csenger 0,5. Šurany B - H. Trsťany B 8:10, Botka 3, Dzibela 2,5, Augustín 1,5, Nagy 1 - Ambrozai 4,5, Tuhý 2,5, Teren 2, Kapa 1.
1. Podlužany 6 5 0 1 70:38 16
2. H. Trsťany B 6 5 0 1 69:39 16
3. Šurany B 6 5 0 1 65:43 16
4. Bešeňov 6 4 1 1 62:46 15
5. Želiezovce 6 3 2 1 60:48 14
6. Bát. Kosihy 6 3 1 2 57:51 13
7. Hronovce 6 2 1 3 63:45 11
8. Bánov C 6 2 0 4 51:57 10
9. Dvory n/Ž. 6 1 1 4 39:69 9
10. SPŠ Komárno B 6 1 0 5 41:67 8
11. Pok. Komárno 6 1 0 5 40:68 8
12. M. Ludany 6 0 2 4 31:77 8
Úradná správa NSTZ č. 6
Upozorňujeme kluby, ktoré počas komunálnych volieb, t. j. v sobotu 7. 12. nemôžu hrať vo svojich miestnostiach domáce zápasy, aby túto skutočnosť oznámili najneskôr do 15. 11. tajomníkovi zväzu. w Krajský rebríček muži - neklasifikované poradie: 5. Branislav Hermann (MŠKST Nitra). (mb)
I. trieda dorastencov
STK N. Zámky - MŠKST Nitra 0:10, Vráble A - Čajkov 10:0, Vráble B - H. Trsťany B 9:1, Vráble A - H. Trsťany B 10:0, Vráble B - Čajkov 9:1.
1. Vráble A 4 4 0 0 40:0 12
2. MŠKST Nitra 3 3 0 0 30:0 9
3. Vráble B 4 2 0 2 18:22 8
4. Čajkov 4 1 0 3 7:33 6
5. STK N. Zámky 3 1 0 2 12:18 5
6. H. Trsťany B 4 0 0 4 3:37 4
MO NITRA
Vráble B - Domino sv. Marka Nitra D 13:5, Trávnik 4,5, Závody a Nagy 3, Mészároš 2,5 - Slávik a Kazlov 2, Vetrík a Hochel 0,5. Svätoplukovo - Lehota B 13:5, Ľ. Rumanovský 4,5, Drinka 3,5, Takách a Daniš 2,5 - Križan 3, A. Bako a Kokavec 1. Domino sv. Marka Nitra E - Žirany 12:6, Svitač 4,5, Kompas a Rajec 2,5, Sedlár 2, Lopašovský 0,5 - F. Zsebi 3, J. Zsebi 2, Kováč 1. Čeľadice - Vráble C 10:8, Barta 4, J. Papp 3, A. Šimanský 2, Holeš 1 - Botka 3,5, Bafrnec 2,5, Benč 1,5, Halandová 0,5. Lehota A - Kolíňany B 14:4, Koscelník 4,5, Mi. Holka 3,5, Studený a Ment 3 - L. Kupeček 3,5, Cvetanov 0,5. Kolíňany C - MŠKST Nitra D 6:12, T. Balko a Molnár 2, Z. Balko a Vu Minh 1 - Ivančík a Ištokovič 4,5, Marko ml. 1,5, Mladý 1, Krasko 0,5.
1. Svätoplukovo 6 6 0 0 87:21 18
2. Pegas Lehota A 6 6 0 0 81:27 18
3. ZŠ Vráble B 6 5 0 1 67:41 16
4. Domino sv. M. D 6 4 0 2 61:47 14
5. Pegas Lehota B 6 4 0 2 54:54 14
6. Čeľadice 5 3 0 2 55:35 11
7. Domino sv. M. E 6 2 1 3 52:56 11
8. MŠKST Nitra D 6 2 0 4 42:66 10
9. Vawex Žirany 6 1 0 5 39:69 8
10. Drev. Kolíňany B 5 1 0 4 36:54 7
11. Drev. Kolíňany C 6 0 1 5 26:82 7
12. ZŠ Vráble C 6 0 0 6 30:78 6
Vráble majú 1 kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
Vajanského Old boys - Lehota C 11:7, Látečka 4, Runák a Žiak 3, Ondrovič 1 - Chlebec 2,5, Fúska, Skřiván a Stieranka 1,5. Čab A - Výčapy-Opatovce C 18:0, Varaga, Ju. Brezniak, Uhrák a Tomko 4,5. MŠKST Nitra E - Výčapy-Opatovce B 14:4, Mucha 4,5, Polák a Kokavec 3,5, Poledník 2, Lančarič 0,5 - Mikuš ml. 2, Čulák a Kuna 1. Lehota D - Čab B 4:14, Selický 3, Dubík 1 - Čunderlík 4,5, Gála a Kollár 3,5, Ďurka 2,5. Rišňovce B - ZŠ Vajanského Nitra 2:16, Valko a Mesároš 1 - Bezúr, Lidik a Koprda 4,5, Draškovič 2,5.
1. MŠKST Nitra E 6 5 0 1 81:27 16
2. Čab A 6 4 1 1 82:26 15
3. ZŠ Vajanského 5 5 0 0 69:21 15
4. Vajan. Old boys 6 4 1 1 72:36 15
5. Pegas Lehota C 5 4 0 1 66:24 13
6. Rišnovce B 6 2 2 2 55:53 12
7. ZŠ Vráble D 5 2 0 3 39:51 9
8. V.-Opatovce B 5 1 0 4 31:59 7
9. Čab B 5 1 0 4 28:62 7
10. Pegas Lehota D 6 0 0 6 12:96 6
11. V.-Opatovce C 5 0 0 5 5:85 5
(mb, vem)