Sobota, 17. apríl, 2021 | Meniny má RudolfKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

POHÁR ZsFZ - odveta 3. kola - 30. 10. o 14.00 h Pata - Báč (Marinčák).

III. LIGA - 2. 11. o 13.30 h N. Zámky - Topoľčany (Tóth), Šaľa - J. Bohunice (Laco), 3. 11. o 13.30 h Štúrovo - Prievidza (Peťovský), D. Vestenice - FC ViOn (Kravárik), Báč - Sládkovičovo (Valko), Led. Rovne - Levice (Hracho), Neded - Myjava/T. Lúka (Petríček).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 30. 10. o 14.00 h Tlmače - Komárno, 3. 11. o 13.30 h H. Saliby - Kolárovo (Pichňa), Močenok - Baloň (Baňár), Gabčíkovo - FC ViOn B/Volkovce (Kálmán), Tlmače - Želiezovce (Pintér), V. Ludince - Pata (Poništ), Lapáš - Komárno (Klabník), Šamorín - Vráble (V. Caňo), ČFK Nitra - Bánov (Bebjak).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 3. 11. o 10.30 h Baka - Topoľníky (M. Šmidovič), o 13.30 h Matúškovo - Výčapy-Opatovce (Valášek), Galanta - Topoľčianky (Petránek), Trstice - H. Kráľová (Truhlík), O. Potôň/DAC B - Vieska (Mikušovič), Vlčany - V. Cetín (Šálek), V. Úľany - Zbehy (Gallo), Nitra B/Mlynárce - N. Život (M. Gálik).

OM NITRA-ŠAĽA - 2. 11. o 13.30 h Lehota - Šaľa B/Selice (Lérint, Kotrec, Szalai - D), 3. 11. o 13.30 h Rišňovce - Čechynce (Mareček, Žáčiková, Szabo - Pecúch), Ivanka - Trnovec (Miklovič, ZsFZ, Filová - Ballay), Rumanová - ŠK Močenok (Pagačovič, Duchoň, Palkovič - Vindiš), Čeľadice - Janíkovce (Botka, Bernát, Jamrichová - Szikora), Chrenová - Nová Ves (Baboš ml, Bujko, Pekár, Gajan), D. Obdokovce - Klasov (Kamenický, Gajan, Lukacsovics - Kukla), Golianovo - Cabaj-Čápor (Mi. Kollárik, Kotrec, Javorník - Ryba).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 3. 11. o 13.30 h Jarok - Poľný Kesov (Andraško, Kóňa), Dlhá n/V. - Lužianky (Behál, Miko - Vilímek), V. Zálužie - Diakovce (Somogyi, R), Alekšince - Štefanovičová (Hádek, Baraník), Šaľa-Veča - Tešedíkovo (Šimor, Veselka - Pacher), Šurianky - Čakajovce (Hrušovský, Bachratý), Hájske - Svätoplukovo (Vanyo, Stríž).

II. B TRIEDA - 3. 11. o 13.30 h Mojmírovce - Vinodol (Vindiš, Fábry), Pohranice - D. Štitáre (Joniak, Bujalko, Jaraba), Paňa - Žirany (Lešš, Hadnaď), Branč - Jelenec (D. Kopačka, Baláž, Bača - Ševčík), Hosťová - D. Krškany (I. Tábi st., Zeman), N. Hrnčiarovce - Kolíňany (Nagy, Malý, Činger), Lúčnica n/Ž. - H. Ohaj (Moravec, Kompas).

III. A TRIEDA - 3. 11. o 10.30 h Hruboňovo - H. Lefantovce (Palkovič, Pekár), D. Lefantovce - Jelšovce (Miko, I. Tábi ml.), o 13.30 h Kynek - Podhorany (Ment, Szalai - Sokol), N. Sady-Čab - Lukáčovce (Grman, Kotrec), V. Dolina - Báb (Ivančík, Srnka - Bakai).

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 3. 11. o 9.00 h Ivanka B - Lapáš B (Duchoň, Ma. Kollárik), o 10.30 h Dyčka - Melek (Vajíček, Bacsay), o 13.30 h Žitavce - Čifáre (Kunkel, Valent), Babindol - Tajná (Debnár, Malček).

OM ZLATÉ MORAVCE - 3. 11. o 13.30 h Machulince - Velčice (M. Kopačka, Krpala), Lovce - Hosťovce (Bacsay, Vajíček), Skýcov - Č. Hrádok (Ostertág, Ma. Kollárik), Tek. Nemce - Žitavany (Valkovič, Rebo), ViOn C/Hostie - Slepčany (Kukla, Gombík), Chyzerovce - Sľažany (Paukov, Valent - Kleštinec), Obyce - Č. Kľačany (Mihál, Malček).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 30. 10. o 10.00 a 12.30 h Nitra - Devín (Sihelský, Santa), 3. 11. o 11.00 a 13.30 h Púchov - Nitra.

II. LSDZ a LMDZ - 31. 10. o 10.00 a 12.30 h Levice - Slovan B, Artmedia - Šaľa, PVFA - Nitra B.

III. LSD a LMD - 30. 10. o 11.00 a 13.30 h Galanta - Sereď (Hracho, Žalud), o 12.00 a 14.30 h Komárno - Trenčín (M. Szabó, Strečko), 2. 11. o 10.00 a 12.15 h TTS Trenčín - FC ViOn (Miksa, Janus), o 10.00 a 12.30 h Dubnica B - Štúrovo (Jambor, Bača, v Košeci), Bánovce - ČFK Nitra (Michna, Urbanovský), Sereď - Dun. Streda (Zsebi, Darnadi), 3. 11. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - N. Zámky (Formel, Vanyo), N. Mesto - Komárno (Mikulaj, Marcinát), Piešťany - Galanta (Fabian, V. Kováč).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 30. 10. o 13.30 h N. Zámky B - Zbehy (R. Farkaš), 31. 10. o 14.00 h Tlmače - Šahy, 1. 11. o 13.00 h Janíkovce - H. Saliby (Hengerics), 2. 11. o 11.00 h Hurbanovo - N. Zámky B (Prepelica), o 13.30 h Chrenová - Zbehy (Formel), Želiezovce - Šahy (Ševčík), Topoľčianky - V. Meder (Hrubo), 3. 11. o 11.00 h H. Saliby - Kolárovo (Mizerák), Tlmače - Janíkovce (Miklovič), D. Streda B - Dvory (Rosa), Šamorín - Vráble (Javor).

V. LIGA JUH - 31. 10. o 12.00 h N. Život - Vrakúň (Novák), o 13.30 h Neded - Sľažany (Tonkó), 2. 11. o 13.30 h Váhovce - Sľažany (Mrllák), 3. 11. o 11.00 h Matúškovo - Topoľnica (Kahún), Ivanka - Neded (Kusala), Trstice - H. Kráľová (Hanták), Sládkovičovo - Čenkovce (Novák), V. Úľany - Lužianky (Rybanský), Tešedíkovo - N. Život (Polocik), o 13.30 h Vrakúň - Pata (Fehér, Molnár).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 31. 10. o 14.30 h Rumanová - Lehota (Žáčiková, Jamrichová, Filová), 2. 11. o 11.30 h Lehota - Selice (Kotrec, Szalai), o 13.30 h Močenok A - Trnovec (Hadnaď, Bachratý), 3. 11. o 11.30 h D. Obdokovce - Klasov (Gajan, Lukacsovics), Rišňovce - Čechynce (Žáčiková, Szabo), Golianovo - Cabaj-Čápor (Borčin, Javorník).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 3. 11. o 11.30 h Jarok - Močenok B (Kóňa, Andraško), V. Zálužie - Diakovce (R, Somogyi), Veľký Cetín - Vlčany (Baboš st.), N. Sady-Čab - Výčapy-Opatovce (Kotrec, Grman), Hájske - Svätoplukovo (Stríž, Vanyo).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 3. 11. o 11.30 h Mojmírovce - Vinodol (Fábry, Vindiš), Branč - Jelenec (Baláž, Bača), N. Hrnčiarovce - Kolíňany (Malý, Činger), Lúčnica - Lapáš (Kompas, Moravec).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 30. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Dun. Streda, Prievidza - Nitra, Artmedia - Levice, 3. 11. o 10.00 a 12.00 h PVFA - Nové Zámky.

II. LSŽ a LMŽ - 30. 10. o 12.00 a 14.00 h Chrenová - Senica, o 12.30 a 14.00 h Nové Mesto - Vráble (Fabian, Kováč), Senica - Nitra B (Rosa, Samek), 2. 11. o 9.30 a 11.30 h Komárno - Trnava B.

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 30. 10. o 10.00 a 12.00 h Sereď - FC ViOn (Zsebi, Pucher), 31. 10. o 13.00 a 14.30 h Chrenová B - Rybník, 2. 11. o 12.00 a 14.00 h Galanta - Šurany.

KS SŽ JUH - 26. 10. o 13.00 h Trnovec - D. Streda (Tonkó), o 13.30 h Sládkovičovo - Šamorín (Haršány), o 14.00 h Močenok - Vlčany (Macho), Výčapy-Opatovce - Neded (Formel), Janíkovce - Ivanka (Darnadi).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 31. 10. o 15.00 h D. Krškany - Tešedíkovo.

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 31. 10. o 15.00 h N. Hrnčiarovce - Lukáčovce, 2. 11. o 15.00 h Jarok - N. Hrnčiarovce (Miko), Lapáš - Zbehy (Javorník), V. Zálužie - Lehota (Pekár), Dražovce - Čakajovce (Ivančík), Lukáčovce - Alekšince (Vindiš).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 31. 10. o 15.00 h Klasov - Vinodol, Čechynce - Kolíňany, 2. 11. o 15.00 h Pohranice - Čechynce (Palkovič), Veľký Cetín - Vinodol (Fábry), D. Obdokovce - Klasov (Jamrichová), D. Štitáre - Golianovo (Gombík), Kolíňany - Žirany (Vanyo), Lúčnica - Hosťová (Činger).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 2. 11. o 15.00 h Slepčany - T. Mlyňany (Jaraba), Velčice - Beladice (Bača), Neverice - N. Ves (Zeman), Hostie - Č. Kľačany (Debnár), Žitavany - Machulince (Malček), T. Nemce - Sľažany (Valkovič).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 2. 11. o 13.00 (11.30) h N. Zámky - Slovan (Vindiš), 3. 11. o 13.00 (11.30) h Žiar n/Hr. - Nitra (Šulek), M. Dvorníky - Ekonóm(Kiss).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič
  3. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  4. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  5. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  6. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  7. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  8. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  9. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
  10. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  3. AURES Holdings sa vydáva na západ
  4. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  5. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  6. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  7. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  9. Reverzné inžinierstvo na FVT
  10. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 51 675
  2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 988
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 14 270
  4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 11 724
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 10 037
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 714
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 8 007
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 801
  9. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 6 035
  10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 5 385
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Slovenské hádzanárky dnes v Šali prehrali so Srbskom.

Hádzanárky Slovenska bojujú o postup na MS 2021 v baráži so Srbskom a po prvom dueli v Šali ich šance klesli na minimum. Favoritky dvojzápasu si odniesli víťazstvo v pomere 26:19.

1 h
Ján Čimo pri agrometeostanici.

Zlodej sa po niekoľkých dňoch na pole vrátil. Odniesol aj snímače.

1 h
Volejbalistky UKF Nitra získali druhý bronz v klubovej histórii.

Bronzovú sezónu hodnotí tréner František Bočkay. Dozviete sa aj pikošky z kabíny - kto je naj zabávačka, hladoška, spachtoška či frfľoška.

7 h
Zakončuje Šaľan Šimon Michniewicz.

Hádzanári Šale po dva a pol mesiaci okúsili, ako chutí víťazstvo.

10 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na nešťastie si tento rok spomenuli aj niektorí Turčania. Od požiaru uplynulo už 39 rokov.

16. apr

Akcia kukláčov mala krycí názov Breh.

15. apr

Ak bude počasie priaznivé, väčšinu prepravy budeme realizovať zadnou cestou, sľubuje investor.

15. apr

Prepúšťanie sa týka desiatok ľudí.

16. apr

Už ste čítali?