Topvar Topoľčany - Postás Budapešť 4:6, Lučenková 2, Frťalová a Kmotorková 1. Schwechat - ŠKST Topoľčany 5:5, Budayová 2,5, Kubríková 1,5, Klačanská 1.
II. LIGA
Bojná - Domino Nitra B 13:5, M. Mikuš 4,5, Michalka a Matejíček 3,5, Fekula 1,5 - Grígel ml. a Ježo 2, Černák 1. Bánov - MŠKST Nitra 6:12, Šimunek 2,5, Mikulec 1,5, Remiáš a Mrkvica 1 - Ištokovič 4,5, Machalík 4, Žoldoš 3,5. Šurany - Trnovec 2:16, Božík a Veis 1 - Kobolka, Kriško a Šabík 4,5, Polák 2,5. H. Trsťany - Šaľa 18:0, Gabaš, Torda, Petráš a Otrekal 4,5. Krušovce - Želiezovce 6:12, Dubaj 2, Malina a Žitňanský 1,5, B. Mikuš 1 - Jahoda 4,5, Hrabský 3,5, Mikle a Tóth 2. Tovarníky - Rišňovce 18:0, L. Goga, I. Goga, Bajzík a Mackovič 4,5.
1. Trnovec 2 2 0 0 28:8 6
Tovarníky 2 2 0 0 28:8 6
3. MŠKST Nitra 2 2 0 0 27:9 6
4. Želiezovce 2 2 0 0 25:11 6
5. H. Trsťany 2 1 0 1 23:13 4
6. Bojná 2 1 0 1 21:15 4
7. Šurany 2 1 0 1 12:24 4
8. Rišňovce 2 1 0 1 11:25 4
9. Krušovce 2 0 0 2 13:23 2
10. Bánov 2 0 0 2 12:24 2
11. Šaľa 2 0 0 2 8:28 2
Domino sv. Marka 2 0 0 2 8:28 2
III. LIGA
Levice B - Vráble 5:13, Beničiak 2, Daniš, Páleník a Štúň 1 - Trávnik a Špleha 4,5, Mikla 3, Sádovský a Csámpai 0,5. Volkovce - Trnovec B 10:8, Ján Červený 3,5, Jo. Červený a Mášik 2,5, Nagy 1,5 - Božik 4, Kriško 3, Čičmiš 1. Lok. N. Zámky - Topoľčany B 7:11, Gróf 3, Röman 2, Ozorák a Podbehlý 1 - Maňák 4,5, Čukan 3,5, T. Klačanský 2,5, Gogora 0,5. SPŠ Komárno - Kynek 14:4, Uhrin 4,5, Vanko a Ľ. Ibolya 3,5, G. Ibolya 2,5 - Billich 2, Vereš a Čery 1. Levice A - Bánov B 10:8, Dudášik 3, Macko a Pavlús 2,5, Székely 2 - Palacka 3,5, Jurík 2, B. Šimunek 1,5, Mráz 1. MŠKST Nitra B mal voľno.
1. Levice A 2 2 0 0 25:11 6
2. SPŠ Komárno 2 1 1 0 23:13 5
3. Topoľčany B 2 1 1 0 20:16 5
4. Volkovce 2 1 1 0 19:17 5
5. Lok. N. Zámky 2 1 0 1 17:19 4
6. Vráble 1 1 0 0 13:5 3
7. Bánov B 2 0 1 1 17:19 3
8. Kynek 2 0 0 2 12:24 2
9. Levice B 2 0 0 2 8:28 2
10. Trnovec B 1 0 0 1 8:10 1
MŠKST Nitra B ešte nehral.
IV. LIGA sk. A
MŠKST Nitra C - Tovarníky B 7:11, Greša 2,5, Ivančík, Ištokovič st. a Krasko 1,5 - Slovák a Bujna 4, Mihok 3. Kolíňany - Výčapy-Opatovce 18:0, Chovan, Rumanovský, J. Kupeček a L. Kupeček 4,5. Č. Kľačany - Krušovce B 7:11, Herc, Varga a Kostoláni 2, Páleník 1 - Malina, Žitňanský a M. Smutný 3,5, Čaniga 0,5. Šaľa B - Dlhá n/V. 13:5, Kĺbik 4,5, Szitáš 3,5, Kostka 3, Lužica st. 2 - Gutai 2,5, R. Andódi 2, Lazor 0,5. Trnovec C - Volkovce B 5:13, Jaroš a Ševčík 2, Kukan 1 - Mášik a Nagy 4,5, Lackovič 2,5, Laca 1,5. Domino Nitra C - Močenok 13:5, Novák 4,5, Slávik a Kazlov 3,5, Moravčík 1,5 - Sklenár a Gálik 2, Antoš 1.
1. Kolíňany 2 2 0 0 31:5 6
2. Volkovce B 2 2 0 0 25:11 6
3. Domino sv. M. C 2 1 0 1 21:15 4
4. Tovarníky B 2 1 0 1 19:17 4
Šaľa 2 1 0 1 19:17 4
6. Trnovec C 2 1 0 1 18:18 4
7. MŠKST Nitra C 2 1 0 1 17:19 4
8. Krušovce B 2 1 0 1 16:20 4
9. Výč.-Opatovce 2 1 0 1 10:26 4
10. Č. Kľačany 2 0 1 1 16:20 3
11. Dlhá n/V. 2 0 1 1 14:22 3
12. Močenok 2 0 0 2 10:26 2
IV. LIGA sk. B
Podlužany - Bešeňov 13:5, Zigo 4,5, Jančo a J. Harmady 3, Pastier 2, Svoboda 0,5 - Fekete 2, Timoranský 1,5, Varga 1, Hajdu 0,5. Želiezovce B - Bát. Kosihy 11:7, Bota 3,5, Zubčák 3, Sedlák 2,5, Rausch 2 - Berkeš 4,5, Jozefík a Csenger 1, S. Száraz 0,5. Pok. Komárno - H. Trsťany B 10:8, Urblík 3,5, Fercsik 2,5, Listblau a Bozsaky 2 - Ambrózai 4,5, Tuhý 3,5. SPŠ Komárno B - Šurany B 6:12, Vincze, Csöbönyei a Kányai 2 - Augustín, Nagy a Botka 3,5, Černák 1,5. Hronovce - Bánov C 15:3, Juriga 4,5, Baka 4, Černák a Ölvecký 3, Szabo 0,5 - Klučka 2, Tvrdoň a Petrášová 0,5. Mýtne Ludany - Dvory n/Ž. 9:9.
1. Hronovce 2 2 0 0 32:4 6
2. Šurany B 2 2 0 0 26:10 6
3. Podlužany 2 2 0 0 23:13 6
4. H. Trsťany B 2 1 0 1 22:14 4
5. Bešeňov 2 1 0 1 21:15 4
6. Bánov C 2 1 0 1 17:19 4
7. Želiezovce 2 1 0 1 15:21 4
8. Pok. Komárno 2 1 0 1 14:22 4
9. Dvory n/Ž. 2 0 1 1 11:25 3
10. M. Ludany 2 0 1 1 10:26 3
11. Bát. Kosihy 2 0 0 2 15:21 2
12. SPŠ Komárno B 2 0 0 2 10:26 2
SPRÁVA NSTZ č. 2
Pokuta: Domino Nitra C 100 Sk (23a), splatné do 15. 10.
Upozorňuje kluby na používanie nových zápisov o stretnutí. V prípade opakovania im budú udelené peňažné pokuty.
MO NITRA
Družstevník Svätoplukovo - MŠKST Nitra D 16:2, Ľ. Rumanovský, Drinka, Takách a Daniš 4 - Marko, Polák, Mucha a Mladý 0,5. 1. ZŠ Vráble B - Vawex OcÚ Žirany 13:5, Trávnik 4,5, Vodrážka 3,5, Závody 3, Mészároš 2 - J. Zsebi 2, Kováč 1,5, F. Zsebi 1, Vanyo 0,5. Itaka Pegas Lehota B - 1. ZŠ Vráble C 12:6, Križan a Kokavec 3,5, Vajda a M. Bako 2,5 - Botka 4, Bafrnec a Halandová 1. Domino/sv. Marka Nitra E - Drevospol Kolíňany C 9:9, Rajec 4, Svitač 3, Kompas 2 - Vu Minh, T. Balkó a Molnár 2,5, Z. Balkó 1,5. TJ Čeľadice - Itaka Pegas Lehota A 7:11, Barta 3,5, A. Šimanský 2, E. Šimanský 1, Papp 0,5 - Koscelník 4, Studený 3,5, Bako 2,5, Mi. Holka 1. Domino/sv. Marka Nitra D - Drevospol Kolíňany B odložili na 7. 10. (mb)
1. Svätoplukovo 2 2 0 0 31:5 6
2. Pegas Lehota A 2 2 0 0 24:12 6
3. Pegas Lehota B 2 2 0 0 23:13 6
ZŠ Vráble B 2 2 0 0 23:13 6
5. Vawex Žirany 2 1 0 1 17:19 4
6. Domino sv. M. D 1 1 0 0 10:8 3
7. Domino sv. M. E 2 0 1 1 14:22 3
8. Drev. Kolíňany C 2 0 1 1 12:24 3
9. Čeľadice 2 0 0 2 15:21 2
10. ZŠ Vráble C 2 0 0 2 12:24 2
11. MŠKST Nitra D 2 0 0 2 10:26 2
12. Drev. Kolíňany B 1 0 0 1 7:11 1
II. TRIEDA NITRA
Vajanského Old boys - ZŠ Vajanského 7:11, Látečka 3, Žiak 2,5, Runák 1,5 - Bezúr 4,5, Koprda 3, Lidik 2,5, Múdry 1. 1. ZŠ Vráble D - ŠKST Výčapy-Opatovce C 16:2, Uhrin a Friedl 4,5, Vojtek a Caňo 3,5 - Krnčan 2. Itaka Pegas Lehota C - ŠKST Výčapy-Opatovce B 16:2, Fúska, Skřiván a Stieranka 4,5, Plaucha 2,5 - Ďurík a Buček 1. SK TJ Čab A - TJ Rišňovce B 9:9, Varaga a Tomko 3, Jur. Brezniak 2, Krieger 1 - Horňák 4,5, Períček st. 2,5, Valko 1,5, Mesároš 0,5, MŠKST Nitra E - Itaka Pegas Lehota D 18:0, Mucha, Poledník, Lančarič a Kokavec 4,5. SK TJ Čab B mal voľno. (vem)
1. MŠKST Nitra E 2 2 0 0 36:0 6
2. Pegas Lehota C 2 2 0 0 30:6 6
3. Čab A 2 1 1 0 27:9 5
4. V.-Opatovce B 2 1 0 1 19:17 4
5. Rišnovce B 2 0 2 0 18:18 4
6. ZŠ Vráble D 2 1 0 1 16:20 4
7. ZŠ Vajanského 1 1 0 0 11:7 3
8. Vajan. Old boys 2 0 1 1 16:20 3
9. V.-Opatovce C 2 0 0 2 3:33 2
10. Pegas Lehota D 2 0 0 2 0:36 2
11. Čab B 1 0 0 1 4:14 1
starší ŽIACI
Bodovací turnaj starších žiakov v Tvrdošíne: 1. Baláž, štvorhra: 2. Baláž - Čukan, staršie žiačky: 5. V. Hippíková, 9. Balážová (všetci Topoľčany), štvorhra: 2. Balážová - Daubnerová, 3. Hippíková - Valentová (Topoľčany).
II. TRIEDA ŽIAKOV