Nedeľa, 18. apríl, 2021 | Meniny má ValérKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

Vyžrebovanie a delegovanie rozhodcov...

POHÁR ZsFZ - 2. kolo (odvety) - 2. 10. o 15.30 h Levice - Kalná n/Hr. (Gunda), V. Ludince - Marcelová (Dvornák), N. Zámky - D. Ohaj (Marinčák), Šaľa - Pata (Kiss), Lapáš - FC ViOn (Kéry), Báč - Gabčíkovo (Santa), Komárno - Trstice (Poništ), Močenok - Neded (Hracho), Tovarníky - Bánovce (Poruban).

III. LIGA - 5. 10. o 14.30 h Prievidza - Sládkovičovo (Gunda), N. Zámky - Neded (Divéky), 6. 10. o 10.30 h FC ViOn - Bánovce (Tóth), o 14.30 h Trnava B - Levice (Laco, v Hlohovci), Štúrovo - Topoľčany (Kalčík), Báč - J. Bohunice (Peťovský), Led. Rovne - Šaľa (Koníček).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 6. 10. o 14.30 h FC ViOn B/Volkovce - Kolárovo (Opačitý), Baloň - Želiezovce (Bebjak), H. Saliby - Pata (Grznár), Močenok - Komárno (Fabian), Gabčíkovo - Vráble (Lauko), Tlmače - Bánov (Škadra), V. Ludince - ČFK Nitra (R. Farkaš), Lapáš - Šamorín (Jediný).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 6. 10. o 14.30 h V. Kostoľany - Tovarníky (Javor).

V. LIGA JUH - 6. 10. o 10.30 h Baka - Zbehy (Briestenský), o 14.30 h Topoľníky - Výčapy-Opatovce (Mišún), Topoľčianky - H. Kráľová (Sklenár), Matúškovo - Vieska (Kompas), Galanta - Veľký Cetín (Karnay), Trstice - Nový Život (Szmuda), O. Potôň/DAC B - Nitra B/Mlynárce (Fehér), Vlčany - Veľké Úľany (Mikušovič).

V. LIGA ZÁPAD - 6. 10. o 14.30 h Skalica - Bojná (Jakubec).

OM NITRA-ŠAĽA - 6. 10. o 10.30 h ŠK Močenok - Čechynce (Paukov, Malček, D. Kopačka - D), o 14.30 h Trnovec - Janíkovce (D. Kopačka, Paukov, Malček - Ballay), Rišňovce - Nová Ves (Grman, Miko, Gombík - Ryba), Ivanka - Klasov (Behál, ZsFZ, ZsFZ - Mikloš), Rumanová - Cabaj-Čápor (Ostertág, Kóňa, Jamrichová - Ševčík), Čeľadice - Šaľa B/Selice (Hádek, Baraník, Pekár - Vindiš), Chrenová - Lehota (J. Botka, Vindiš, Žáčiková - Bakai), D. Obdokovce - Golianovo (Valkovič, Gabriš, Kunkel - Kleštinec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 6. 10. o 10.30 h Štefanovičová - V. Zálužie (Palkovič, Kamenický), o 14.30 h Hájske - Jarok (Joniak, Bujalko), Svätoplukovo - Šurianky (Somogyi, Bachratý), Čakajovce - Šaľa-Veča (Formela, Vaško, Palkovič), Tešedíkovo - Alekšince (Szalai, Szabo), Diakovce - Dlhá n/V. (Moravec, Fázik, Császár), Lužianky - Poľný Kesov (Kamenický, R. Botka - D).

II. B TRIEDA - 6. 10. o 10.30 h Horný Ohaj - N. Hrnčiarovce (Duchoň, Ma. Kollárik - Kukla), D. Krškany - Branč (Kukla, Kompas, Stríž - Gajan), Paňa - Pohranice (Vindiš, J. Botka - Kleštinec), o 14.30 h Mojmírovce - Lúčnica (Mareček, Lukacsovics), Kolíňany - Hosťová (Šimor, Ivančík), Jelenec - Žirany (Mi. Kollárik, Borčin), Vinodol - D. Štitáre (Jaraba, Zeman).

III. A TRIEDA - 6. 10. o 10.30 h D. Lefantovce - Podhorany (Fázik, Moravec - Bakai), Hruboňovo - N. Sady (Szabo, Szalai - Ševčík), o 14.30 h Kynek - Báb (Ma. Kollárik, Duchoň), H. Lefantovce - V. Dolina (Gajan, Srnka), Jelšovce - Lukáčovce (Kukla, Fábry).

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 5. 10. o 14.30 h Lapáš B - Žitavce (Mi. Kollárik Stríž), 6. 10. o 14.30 h Dyčka - Čifáre (Formela, Vaško), Ivanka B - Babindol (Bachratý, Somogyi), Melek - Tajná (Srnka, Gajan - Pecúch).

OM ZLATÉ MORAVCE - 6. 10. o 10.30 h Slepčany - Tek. Nemce (M. Kopačka, Valent), o 14.30 h Obyce - Machulince (Lešš, Hadnaď - Pacher), Č. Kľačany - Chyzerovce (Baboš st., Baboš ml. - Dubec), Sľažany - ViOn C/Hostie (Vanyo, ZsFZ), Žitavany - Skýcov (I. Tábi st., Ment), Č. Hrádok - Lovce (Lérint, Javorník), Hosťovce - Velčice (Andraško, Krpala).

II. C TRIEDA - 6. 10. o 10.30 h Prílepy - Martin n/Ž. (Baboš ml., Baboš st.), Žikava - Mankovce (Hadnaď, Lešš), o 14.30 h Choča - Beladice (Nagy, Bača), T. Mlyňany - Ladice (Baláž, Malý - Sokol), Neverice - V. Vozokany (Debnár, I. Tábi ml.), Nevidzany - J. Kostoľany (M. Kopačka, Valent).

MO TOPOĽČANY - 6. 10. o 10.30 h Chrabrany - Čermany (Dubný, Wenderla, Bujna - J. Candrák), o 11.00 h Prašice - Práznovce (Kutiš, Orságh, Čulák - M. Mokoš), o 14.30 h Hrušovany - Urmince (Šlosár, Šmitala, Ladický - Dubný), Topoľčany/N. Streda - Mýtna N. Ves (Bolfa, Farkaš, Pukanec - Antal), Jacovce - Nemčice (Tomka, Kakula, M. Candrák - Goga), H. Obdokovce - N. Blatnica (Meluš, Barát, Kluka - Hrončok), Radošina - Ludanice (Jakubík, Bujna, Wenderla - Janík).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 1. 10. o 13.00 a 15.30 h Nitra - Rapid (Vlk, Valko).

II. LSDZ a LMDZ - 5. 10. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - SFM Senec (Kéry, Hrubo), 6. 10. o 10.00 a 12.30 h Levice - Nitra B (Michlian, Kasznár).

III. LSD a LMD - 5. 10. o 10.00 a 12.30 h FC ViOn - Štúrovo (Kasáš, Vikor), Bánovce - Komárno (Kastelovič, Opačitý), Sereď - Piešťany (P. Bachratý, Z. Barczi), 6. 10. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra - N. Zámky (F. Farkaš, Kusý), Dubnica B - Dun. Streda (Kvaššay, Hoferka), Topoľčany - Galanta (Gašparovič, Kútny).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 5. 10. o 12.00 h Hurbanovo - Vráble (Kasznár), o 14.30 h Zbehy - Janíkovce (Formel), Chrenová - Šahy (Poništ), Želiezovce - Šamorín (Mizerák), 6. 10. o 12.00 h H. Saliby - Dvory (P. Bachratý), D. Streda B - Topoľčianky (Polocik), Tlmače - V. Meder (Hrubo), o 14.30 h N. Zámky B - Kolárovo (Pintér).

V. LIGA JUH - 5. 10. o 14.30 h Neded - Topoľnica (Fehér), Váhovce - Čenkovce (Gallo), 6. 10. o 12.00 h Sľažany - H. Kráľová (Kusala), Matúškovo - Pata (Kisý), Ivanka - Lužianky (Vanyo), Trstice - N. Život (M. Štrba), Vrakúň - Tešedíkovo (Strasser), Sládkovičovo - V. Úľany (D. Szabó).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 5. 10. o 14.30 h Močenok A - Klasov (Vindiš, Vaško), 6. 10. o 12.30 h Rišňovce - N. Ves (Miko, Žáčiková), Čeľadice - Selice (Baraník, Pekár), Rumanová - Cabaj-Čápor (Kóňa, Jamrichová), D. Obdokovce - Golianovo (Gabriš, Kunkel).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 6. 10. o 10.30 h Výč.-Opatovce - Šaľa-Veča (Ivančík, R. Botka), Vlčany - V. Zálužie (Császár, Bacsay), o 12.30 h Hájske - Jarok (Bujalko, Joniak), Svätoplukovo - N. Sady-Čab (Bachratý, Somogyi), Nitra C - Močenok B (Kotrec, Činger, v Mlynárciach).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 6. 10. o 12.00 h Lapáš - N. Hrnčiarovce (Veselka, Domasta, v M. Lapáši), o 12.30 h Mojmírovce - Lúčnica (Lukacsovics, Mareček), D. Krškany - Branč (Kompas, Stríž), Jelenec - Žirany (Borčin, Mi. Kollárik), Vinodol - Dražovce (Zeman, Jaraba).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 6. 10. o 10.30 h Slepčany - Machulince (Valent, M. Kopačka), Beladice - Č. Kľačany (Javorník, Lérint), o 12.30 h Žitavany - Hosťovce (Ment, I. Tábi st.).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 5. 10. o 10.00 a 12.00 h Levice - Púchov (Baňár, Sklenár), N. Zámky - SFM Senec (Černák, Kálmán), 6. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Nitra (Frič, M. Šmidovič).

II. LSŽ a LMŽ - 1. 10. o 12.30 a 14.30 h Komárno - Lok. Trnava (Tomčík, Vörös), 2. 10. o 12.30 a 14.30 h Chrenová - Šaľa (Vrábel, Pucher), Levice B - Horná Nitra (Hengerics, Ševčík, v Kalinčiakove), Vráble - Trnava B (Pichňa, Kusala), P. Bystrica - Topoľčany (Badár, Briestenský), o 13.00 a 15.00 h Nitra B - TTS Trenčín (Formel, Škadra); 5. 10. o 9.30 a 11.00 h Komárno - Senica (Édes, Hamran), Chrenová - P. Bystrica (Mlinkovics, Poništ), o 10.00 a 11.30 h Levice B - Vráble (M. Štrba, P. Guliš), 6. 10. o 10.00 a 11.30 h Piešťany - Topoľčany (Vachula, Kahún), o 10.00 a 12.00 h Šaľa - N. Mesto (Rosa, Samek), Nitra B - Partizánske (Otrubčák, Kadlíček).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 2. 10. o 12.30 a 14.30 h Galanta - Sereď (Fehér, Tonkó), Želiezovce - Chrenová B (Bojda, M. Gálik), Tvrdošovce - ČFK Nitra (Šeben, Sklenár), Kolárovo - Rybník (M. Szabo, I. Guliš), Šaľa B - Šurany (Novák, Polocik), FC ViOn - N. Zámky B (Bencsík, Šimon), Nitra C - Šahy (Zverka, Vajzer), Hurbanovo - Štúrovo (Labai, Ďatko); 5. 10. o 9.30 a 11.00 h Kolárovo - Nitra C (R. Farkaš, Valko), o 10.00 a 11.30 h ČFK Nitra - Šurany (Kompas, Brath), Želiezovce - Štúrovo (Dvornák, Mizerák), Šaľa B - FC ViOn (Fehér, D. Szabo), o 11.00 a 12.30 h Tvrdošovce - Hurbanovo (Ďatko, I. Guliš), o 12.00 a 14.00 h Galanta - Šahy (Polocik, Novák, v Gáni), o 12.30 a 14.30 h Rybník - Sereď (Hengerics, Ševčík), 6. 10. o 9.30 a 11.00 h Chrenová B - N. Zámky B (Macho, Darnadi).

KS SŽ JUH - 5. 10. o 14.30 h Janíkovce - Sládkovičovo (Kompas), Ivanka - Topoľčianky (Vrábel), Hájske - Trnovec n/V. (Pucher), Vlčany - Výčapy-Opatovce (M. Bachratý), 6. 10. o 14.00 h D. Streda B - Močenok (Hamran, v M. Blahove).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 5. 10. o 15.00 h Mojmírovce - Poľný Kesov (Domasta), Cabaj-Čápor - Svätoplukovo (Žáčiková, vo Svätoplukove), Diakovce - D. Krškany (Bachratý), Tešedíkovo - Branč (Hadnaď), H. Kráľová - Selice (Somogyi).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 5. 10. o 13.00 h Zbehy - Čakajovce (Kompas), Lapáš - N. Sady-Čab (Stríž), o 15.00 h Lehota - N. Hrnčiarovce (Pekár), Jarok - Alekšince (Lukacsovics), Dražovce - Lukáčovce (Ivančík).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 5. 10. o 15.00 h Klasov - Čechynce (Jaraba), Vinodol - Golianovo (Fábry), Pohranice - Žirany (Ostertág), Veľký Cetín - Hosťová (Ma. Kollárik), D. Obdokovce - Lúčnica (Kotrec), D. Štitáre - Kolíňany (Baraník).

OM ZL. MORAVCE - 5. 10. o 15.00 h Beladice - N. Ves (Szalai), T. Mlyňany - Č. Kľačany (Vanyo), Neverice - Machulince (Palkovič), Slepčany - Sľažany (Činger), Velčice - T. Nemce (Bača), Hostie - Žitavany (Malček).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  4. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  5. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  6. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  7. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  8. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
  9. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  10. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť!
  1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  3. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  4. AURES Holdings sa vydáva na západ
  5. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  6. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  8. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  9. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  10. Reverzné inžinierstvo na FVT
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 51 869
  2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 927
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 14 665
  4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 11 499
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 9 975
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 699
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 7 963
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 793
  9. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 6 067
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 5 314
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Slovenské hádzanárky dnes v Šali prehrali so Srbskom.

Hádzanárky Slovenska bojujú o postup na MS 2021 v baráži so Srbskom a po prvom dueli v Šali ich šance klesli na minimum. Favoritky dvojzápasu si odniesli víťazstvo v pomere 26:19.

4 h
Ján Čimo pri agrometeostanici.

Zlodej sa po niekoľkých dňoch na pole vrátil. Odniesol aj snímače.

4 h
Volejbalistky UKF Nitra získali druhý bronz v klubovej histórii.

Bronzovú sezónu hodnotí tréner František Bočkay. Dozviete sa aj pikošky z kabíny - kto je naj zabávačka, hladoška, spachtoška či frfľoška.

10 h
Zakončuje Šaľan Šimon Michniewicz.

Hádzanári Šale po dva a pol mesiaci okúsili, ako chutí víťazstvo.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?