Pondelok, 17. máj, 2021 | Meniny má GizelaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

Slovenský pohár (2. kolo) - 24. 9. o 15.30 h Nitra - Stará Ľubovňa (Pavlík), Topoľčany - Slovan (Gádoši).

POHÁR ZsFZ - 2. kolo (1. zápasy) - 25. 9. o 16.00 h Kalná n/Hr. - Levice (F. Farkaš), Marcelová - V. Ludince (Černák), D. Ohaj - N. Zámky (Gocník), Pata - Šaľa (J. Šmidovič), FC ViOn - Lapáš (Zsebi), Trstice - Komárno (Dvornák), Gabčíkovo - Báč (Haršány), Neded - Močenok (Michlian), Bánovce - Tovarníky (Jambor).

III. LIGA - 29. 9. o 10.30 h Topoľčany - Trnava B (Sluk), Sládkovičovo - FC ViOn (Zsebi), o 15.00 h Bánovce - N. Zámky (Schmidt), Neded - L. Rovne (J. Šmidovič), Šaľa - Báč (Kravárik), J. Bohunice - D. Vestenice (Michlian), Myjava/T. Lúka - Štúrovo (Frič, v Myjave), Levice - Prievidza (Lieskovský).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 15.00 h Komárno - H. Saliby (Gábor), 29. 9. o 10.30 h ČFK Nitra - Tlmače (Černák), o 15.00 h Kolárovo - Lapáš (Dvornák), Šamorín - V. Ludince (Vörös), Bánov - Gabčíkovo (Kvaššay), Vráble - Močenok (Miksa), Pata - Baloň (Žalud), Želiezovce - FC ViOn B/Volkovce (Gašparovič).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 29. 9. o 10.30 h Tovarníky - Nitr. Pravno (Pichňa).

V. LIGA JUH - 29. 9. o 15.00 h V. Úľany - D. Streda B (Hamran), Nitra B/Mlynárce - Trstice (Dzuro), N. Život - Baka (Cibulka), Zbehy - Galanta (Rosa), Výč.-Opatovce - Vlčany (Strasser), Vieska - Topoľčianky (Štepanovič), V. Cetín - Matúškovo (A. Štrba), H. Kráľová - Topoľníky (Cifrík).

V. LIGA ZÁPAD - 29. 9. o 15.00 h Bojná - Piešťany (Vánik).

OM NITRA-ŠAĽA - 29. 9. o 15.00 h Čechynce - D. Obdokovce (M. Kopačka, Krpala - Vindiš), Golianovo - Chrenová (ZsFZ, ZsFZ - Ballay), Lehota - Čeľadice (Kamenický, Miko - Ševčík), Šaľa B/Selice - Rumanová (Lérint, Filová - Kukla), Cabaj-Čápor - Ivanka (Kukla, R. Botka - Pacher), Klasov - Rišňovce (Duchoň, Baraník - Bakai), Nová Ves n/Ž. - Trnovec (Andraško, Javorník - Pecúch), Janíkovce - ŠK Močenok (ZsFZ, Stríž - Kleštinec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Jarok - Lužianky (Behál, Lukacsovics), Poľný Kesov - Diakovce (J. Botka, Bernát - D), Dlhá n/V. - Štefanovičová (Šomogyi, v Hájskom), V. Zálužie - Tešedíkovo (Baboš ml., Bachratý - Gajan), Alekšince - Čakajovce (Lešš, Hadnaď), Šaľa-Veča - Svätoplukovo (Baboš st., Csaszár), Šurianky - Hájske (Grman, Fázik - D).

II. B TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Mojmírovce - D. Štitáre (Joniak), Vinodol - Paňa (Miklovič, J. Szabo), Pohranice - Jelenec (Pagačovič, Palkovič - D), Žirany - D. Krškany (Kunkel, Valent - Dubec), Branč - Kolíňany (Hádek, Pekár), Hosťová - Horný Ohaj (Mareček, Srnka), N. Hrnčiarovce - Lúčnica (Mi. Kollárik, Žáčiková).

III. A TRIEDA - 29. 9. o 15.00 h Podhorany - Jelšovce (Formela, Vaško), Lukáčovce - H. Lefantovce (Šimor, Ivančík), V. Dolina - Kynek (Jaraba), Báb - Hruboňovo (Bujalko), N. Sady-Čab - D. Lefantovce (Moravec, Jamrichová).

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 29. 9. o 10.30 h Čifáre - Tajná (D. Kopačka, Paukov), Dyčka - Ivanka B (Ment, Szalai), o 15.00 h Žitavce - Melek (Zeman), Babindol - Lapáš B (Szalai, Ment).

OM ZLATÉ MORAVCE - 29. 9. o 15.00 h Machulince - Hosťovce (Ostertág, Ma. Kollárik - Sokol), Velčice - Č. Hrádok (Vindiš, Kompas), Lovce - Žitavany (I. Tábi st., Borčin - Mikloš), Skýcov - Slepčany (Vanyo, Gajan), Tek. Nemce - Sľažany (D. Kopačka, Gabriš - Vilímek), ViOn C/Hostie - Č. Kľačany (Paukov, Malček - Ryba), Chyzerovce - Obyce (Vagner). Dohrávka 3. kola: 27. 9. o 16.00 h Obyce - Velčice (Paukov, Baláž, Debnár - Vilímek).

II. C TRIEDA - 29. 9. o 10.30 h Žikava - Beladice (Ma. Kollárik Ostertág), Martin n/Ž. - Nevidzany (Borčin, I. Tábi st.), J. Kostoľany - Neverice (Gajan, Vanyo), Ladice - Choča (Kompas, Vindiš), o 15.00 h Mankovce - Prílepy (Malý, Debnár), V. Vozokany - T. Mlyňany (Baláž, Bača).

MO TOPOĽČANY - 29. 9. o 15.00 h Urmince - Radošina (Wenderla, Kakula, Babkovič - J. Mokoš), Ludanice - H. Obdokovce (Babušík, Jul. Klačanský, ZsFZ - J. Candrák), Jacovce - N. Blatnica (Barát, Meluš, J. Grác - Grenčík), Nemčice - Prašice (Hazucha, Pavlík, M. Rybanský - Hrončok), Práznovce - Krnča (Pastor, Toman, Dubný - Janík), Solčany - Chrabrany (Števčík, Vaňo, Vojtela - Síleš), Čermany - Topoľčany B/N. Streda (Petruš, Štreicher, Zifčák - Goga), Mýtna N. Ves - Hrušovany (M. Candrák, Tomka, P. Rybanský - Ligocký).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 28. 9. o 10.00 a 12.30 h Trnava - Nitra (Šípoš, Valla, na Lokomotíve), 1. 10. o 13.00 a 15.30 h Nitra - Rapid (Vlk, Valko).

II. LSDZ a LMDZ - 29. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - Šaľa (Múčka, Žákech), Inter B - Levice.

III. LSD a LMD - 25. 9. o 14.00 a 16.00 h Štúrovo - N. Mesto (V. Caňo, Kasznár), 28. 9. o 10.00 a 12.30 h Senica - Sereď (Belanský, Lauko), Galanta - TTS Trenčín (Marinčák, Grznár), D. Streda - ČFK Nitra (Kiss, Pintér, v M. Blahove), N. Zámky - FC ViOn (Gunda, Formel), 29. 9. o 10.00 a 12.30 h Piešťany - Topoľčany (Černek, Gallo), Komárno - Dubnica B (Prešinský, Škadra).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 12.30 h Kolárovo - Želiezovce (Tomčík), o 15.00 h Topoľčianky - Tlmače (Prepelica), 29. 9. o 12.30 h Šamorín - D. Streda (Baňár), V. Meder - Hurbanovo (P. Bachratý), Vráble - Chrenová (Bebjak), Šahy - H. Saliby (M. Štrba), Dvory n/Ž. - Zbehy (Kompas), Janíkovce - N. Zámky B (Z. Barczi).

V. LIGA JUH - 29. 9. o 12.30 h Topoľnica - Sládkovičovo (M. Bachratý), V. Úľany - Vrakúň (Édes), Tešedíkovo - Trstice (Tonkó), N. Život - Ivanka (Šamko), Lužianky - Váhovce (Mikušovič), Čenkovce - Matúškovo (Žigo), Pata - Sľažany (Gibas), H. Kráľová - Neded (Marko).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 29. 9. o 13.00 h Čechynce - D. Obdokovce (Krpala, M. Kopačka), Lehota - Čeľadice (Miko, Kamenický), Selice - Rumanová (Filová, Lérint), Cabaj-Čápor - Močenok A (R. Botka, Kukla), Klasov - Rišňovce (Baraník, Duchoň), Nová Ves n/Ž. - Trnovec (Javorník, Andraško).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 29. 9. o 10.30 h Močenok B - Diakovce (Hadnaď, Császár), o 13.00 h Jarok - Nitra C (Lukacsovics, Behál), Veľký Cetín - Výč.-Opatovce (ZsFZ, ZsFZ), Šaľa-Veča - Svätoplukovo (Császár, Baboš st.), N. Sady-Čab - Hájske (Jamrichová, Moravec).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 27. 9. o 16.00 h Branč - Kolíňany (I. Tábi ml, Fábry), 29. 9. o 13.00 h Dražovce - Mojmírovce (Vaško, Formela), Žirany - D. Krškany (Valent, Kunkel), N. Hrnčiarovce - Lúčnica (Žáčiková, Mi. Kollárik).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 29. 9. o 13.00 h Hosťovce - Č. Kľačany (Debnár, Malý), Machulince - Beladice (Ma. Kollárik, Ostertág), Žitavany - Slepčany (Mihál, Rebo).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 28. 9. o 10.00 a 12.00 h Myjava/T. Lúka - Nové Zámky (Truhlík, Skaličan), Nitra - Levice (Komžík, Kusala), PVFA Bratislava - Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ - 28. 9. o 9.30 a 11.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Janus, Miksa), o 10.00 a 12.00 h N. Mesto - Levice B (Ježík, Marcinát), o 14.00 a 16.00 h Vráble - Chrenová (F. Farkaš, Barcík), 29. 9. o 10.00 a 11.45 h P. Bystrica - Nitra B (Skaličan, Truhlík), o 10.00 a 12.00 h Partizánske - Komárno (M. Gálik, Bojda), o 11.30 a 13.15 h Hor. Nitra - Šaľa (Čulák, M. Mokoš, v Čereňanoch).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 28. 9. o 9.30 a 11.00 h Šahy - Chrenová (Dvornák, Mizerák), o 10.00 a 11.30 h FC ViOn - Kolárovo (Laco, Cabaj, ihr. Calex), o 14.00 a 16.00 h Nitra C - Tvrdošovce (Zsebi, Kéry, v Mlynárciach), Šurany - Rybník (Valko, Gocník), 29. 9. o 9.30 a 11.00 h Hurbanovo - Želiezovce (Mihálik, Koleňák), N. Zámky B - ČFK Nitra (Labai, Vajzer, na Sihoti), o 9.30 a 11.30 h Sereď - Šaľa B (Šašo, Macháček), o 10.00 a 11.30 h Štúrovo - Galanta (Gádoši, Jakubec).

KS SŽ JUH - 28. 9. o 13.00 h Topoľčianky - Janíkovce (Hrubo), o 15.00 h Močenok - Hájske (Zverka), o 16.00 h Sládkovičovo - Neded (Miklovič), Šamorín - Vlčany (Tóth), Výčapy-Opatovce - D. Streda B (Cabaj), Trnovec n/V. - Ivanka (S. Barczi).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 28. 9. o 10.00 h Selice - Tešedíkovo (Baboš st.), o 15.00 h Poľný Kesov - H. Kráľová (Miklovič), Branč - Diakovce (Baraník), D. Krškany - Cabaj-Čápor (Kóňa), Svätoplukovo - Mojmírovce (Kompas).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 28. 9. o 15.00 h N. Hrnčiarovce - Dražovce (Filová), Lukáčovce - V. Zálužie (Vindiš), N. Sady-Čab - Jarok (Mareček), Alekšince - Zbehy (Vaško), Čakajovce - Lehota (Moravec.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 28. 9. o 15.00 h Čechynce - D. Štitáre (Fábry), Kolíňany - D. Obdokovce (Palkovič), Lúčnica - Veľký Cetín (Jamrichová), Hosťová - Pohranice (Vanyo), Žirany - Vinodol (Miko), Golianovo - Klasov (Borčin).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 28. 9. o 15.00 h Nová Ves - Hostie (Činger), Žitavany - Velčice (Valent), Tek. Nemce - Slepčany (Valkovič), Sľažany - Neverice (Bača), Machulince - T. Mlyňany (Malček), Č. Kľačany - Beladice (Rebo).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 25. 9. o 15.00 h (13.30 h) Čadca - M. Dvorníky (Andová), o 16.00 h (14.30 h) N. Zámky - Nitra (Kubica, vPalárikove).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príbehy investorov: Na čo si dávať pozor?
  2. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  3. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  4. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  5. Po mesiacoch konečne jazdia na nových autách
  6. Ako môžu deti stráviť zmysluplný čas s modernými technológiami?
  7. Viete, ako dlho trvá stiahnuť 3 GB v 5G sieti?
  8. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80%
  9. Aká je pravda o francúzskych autách?
  10. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  1. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  2. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  3. Bakalárske študijné programy na FVT
  4. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  5. McDonald’s spustil službu McDelivery už aj v Prešove
  6. Slovak model of the short - time work (Kurzarbeit)
  7. Po mesiacoch konečne jazdia na nových autách
  8. Ako môžu deti stráviť zmysluplný čas s modernými technológiami?
  9. Viete, ako dlho trvá stiahnuť 3 GB v 5G sieti?
  10. Aká je pravda o francúzskych autách?
  1. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 11 909
  2. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 11 627
  3. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 10 547
  4. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 9 023
  5. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80% 8 383
  6. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 8 156
  7. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 8 067
  8. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 451
  9. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 704
  10. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 575
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Začínajú sa MS v hokeji 2021. Pozrite si športový TV program.

Slováci v ére samostatnosti idú na svetový hokejový šampionát už po 25-krát. Aké sú ich šance a čo všetko ich na tomto športovom podujatí čaká, aj o tom je mimoriadna príloha, ktorú nájdete tento týždeň v týždenníkoch MY na celom Slovensku.

16. máj
Krásne mesto, krásny štadión, krásna história, ale jeden veľký futbalový hlavybôľ.

Futbalisti rekordne piatykrát v histórii vypadli do druhej slovenskej ligy.

2 h
Obchodný dom v utorok 24. apríla.

Na najvyššom podlaží sú kancelárske priestory. Reštaurácia na prízemí bude mať vonkajšie sedenie.

4 h
Čo sa bude hrať v Tovarníkoch už počas najbližšieho víkendu zápas proti Šahám, zatiaľ nie je známe.

Už počas víkendu 22.-23. mája by sa mali v súťažiach ZsFZ odohrať plánované dohrávky. Aspoň tak znelo aprílové rozhodnutie VV ZsFZ.

15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stokilovú šelmu zazrela aj lesníkova manželka. Bola len dvesto metrov od okraja dediny.

22 h

Takéto fungovanie má iba jeden smer, hovorí po vypadnutí do druhej ligy kapitán FC.

15. máj

Ambiciózny štvrtoligista skladá silný káder.

16. máj

Vo Východnej našli v noci na ulici ležať muža.

21 h

Už ste čítali?