Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom?

SLOVENSKÝ POHÁR (1. kolo) - 11. 9. o 16.00 h Nitra - Senica (Smolák), Topoľčany - Petržalka (Micheľ), Dun. Streda - Púchov (Richtárik).

II. LIGA - 14. 9. o 10.30 h Devín - Dun. Streda (Hádek), o 16.00 h Nitra - Dubová (Chmura), Prešov - Topoľčany (P. Šuniar).

POHÁR ZsFZ - 1. kolo (odvety) - 11. 9. o 16.30 h Topoľčany - Tovarníky (Mišák), Tlmače - Levice (Valko), Sládkovičovo - Pata (Marinčák), FC ViOn B/Volkovce - FC ViOn (Gocník), V. Ludince - Štúrovo (F. Farkaš), Báč - D. Streda B (Očkovský), N. Zámky - Komjatice (Kasznár), Šamorín - Neded (Tóth), Nitra B/Mlynárce - Šaľa (Kéry), Komárno - FC Majorka (Vörös), Želiezovce - Kalná n/Hr. (Bencsík), Trstice - Baloň (Fehér), Zbehy - Močenok (Darnadi), Vieska - Gabčíkovo (S. Barczi), Zbrojníky - Lapáš (Mizerák), Kolárovo - Marcelová (Édes), Zemné - D. Ohaj (Horniaček).

Skryť Vypnúť reklamu

III. LIGA - 14. 9. o 16.00 h N. Zámky - Báč (Santa), Šaľa - Štúrovo (Barcík), Levice - Sládkovičovo (Marinčák), 15. 9. o 10.30 h Topoľčany - FC ViOn (Hracho), o 16.00 h Neded - D. Vestenice (Valko).

IV. LIGA JV - 14. 9. o 16.00 h Kolárovo - V. Ludince (Janas), Komárno - ViOn B/Volkovce (Kováč), 15. 9. o 10.30 h ČFK Nitra - Močenok (Dohnanská), o 16.00 h Lapáš - Tlmače (Gibas), Šamorín - Gabčíkovo (Grznár), Bánov - H. Saliby (Pucher), Vráble - Baloň (Šimurka), Pata - Želiezovce (Múčka).

IV. LIGA SZ - 15. 9. o 10.30 h Tovarníky - Nové Mesto (Lauko).

V. LIGA J - 15. 9. o 16.00 h Výčapy-Opatovce - DAC B/O. Potôň (Koleňák), Vlčany - Trstice (Briestenský), V. Úľany - Baka (Zigo), Nitra B/Mlynárce - Galanta (Lackovský), N. Život - Matúškovo (Strasser), Zbehy - Topoľčianky (M. Mokoš), V. Cetín - Topoľníky (M. Gálik), Vieska - H. Kráľová (Štefanec).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA Z - 15. 9. o 16.00 h Bojná - Šulekovo (Bašnár).

OM NITRA-ŠAĽA - 15. 9. o 15.30 h Čechynce - Chrenová (Gunda, Kóňa, J. Szabo - Ševčík), D. Obdokovce - Čeľadice (Hrušovský, Šomogyi, Bujko - Sokol), Golianovo - Rumanová (Vajíček, Hadňaď, Bachratý - Bakai), Lehota - Ivanka (Baboš st., Jamrichová, Polocik - Szikora), Šaľa B/Selice - Rišňovce (J. Botka, Bernát, R. Botka - Vilímek), Cabaj-Čápor - Trnovec n/V. (Vindiš, Vrábel, Vaško - D), Klasov - ŠK Močenok (I. Hádek, Macho, Darnadi - D), Nová Ves n/Ž. - Janíkovce (M. Kopačka, Debnár, Bača - Miklóš).

II. A TRIEDA - 15. 9. o 15.30 h Jarok - Diakovce (Hádek, Filová), Lužianky - Štefanovičová (Moravec, ZsFZ), Poľný Kesov - Tešedíkovo (Grman, Ment - Pecúch), Dlhá n/V. - Čakajovce (Kukla, Pekár), V. Zálužie - Svätoplukovo (I. Tábi st., Javorník), Alekšince - Hájske (Ostertág, Žáčiková - Ballay), Šaľa-Veča - Šurianky (Mi. Kollárik, Gombík).

Skryť Vypnúť reklamu

II. B TRIEDA - 15. 9. o 15.30 h Mojmírovce - Paňa (Pagačovič, Borčin), Jelenec - D. Štitáre (D. Kopačka, Paukov), Vinodol - D. Krškany (Domasta, Fázik), Pohranice - Kolíňany (Kunkel, Kompas - Dubec), Žirany - Horný Ohaj (Valkovič, Malý), Branč - Lúčnica (Bacsay, Baraník), Hosťová - N. Hrnčiarovce (Andraško, Fábry).

III. A TRIEDA - 15. 9. o 10.30 h Podhorany - H. Lefantovce (Mareček, Fázik), o 15.30 h Jelšovce - Kynek (Miklovič, Palkovič), Lukáčovce - Hruboňovo (Veselka, Miko), V. Dolina - D. Lefantovce (Šimor, Srnka), Báb - N. Sady-Čab (Činger, Jaraba).

III. B TRIEDA - 14. 9. o 15.30 h Lapáš B - Ivanka B (Andraško, I. Tábi ml.), 15. 9. o 10.30 h Čifáre - Žitavce (Palkovič, J. Szabo), Tajná - Babindol (Baláž, Debnár), Melek - Dyčka (Miko, Veselka).

OM ZLATÉ MORAVCE - 14. 9. o 16.00 h Hosťovce - Žitavany (Paukov, D. Kopačka - Pacher), 15. 9. o 15.30 h Machulince - Č. Hrádok (Lérint, Lukacsovics), Velčice - Slepčany (Vágner, Valent), Lovce - Sľažany (Vanyo, Szalai - Kukla), Skýcov - Č. Kľačany (Kéry, Gabriš), Tek. Nemce - Obyce (Duchoň, Ma. Kollárik), ViOn C/Hostie - Chyzerovce (Kotrec, Gajan).

II. C TRIEDA - 15. 9. o 10.30 h Beladice - Prílepy (Gajan, Kotrec), Žikava - Nevidzany (Lukacsovics, Lérint), Martin n/Ž. - T. Mlyňany (Szalai, Vanyo), J. Kostoľany - Choča (Ma. Kollárik, Duchoň), o 15.30 h Mankovce - Neverice (Baláž), V. Vozokany - Ladice (Kutlák, Malček).

MO TOPOĽČANY - 15. 9. o 16.00 h Urmince - H. Obdokovce (Šlosár, Zifčák, Vojtela - Ligocký), Radošina - Jacovce (Meluš, Barát, Babkovič - Grenčík), Ludanice - Prašice (Bolfa, Farkaš, ZsFZ - Síleš), N. Blatnica - Krnča (Wenderla, Orságh, Kutiš - M. Grác), Nemčice - Chrabrany (Petruš, Štreicher, Trenčanský - Kajzer), Práznovce - Topoľčany B/N. Streda (M. Rybanský, Pavlík, Vaňo - Goga), Solčany - Hrušovany (Pastor, Ladický, Toman - Hrončok), Čermany - Mýtna N. Ves (Júl. Klačanský, Tomka, M. Candrák - J. Candrák).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 11. 9. o 13.00 a 15.30 h Nitra - Senec, 14. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra - Dubnica.

II. LSDZ a LMDZ - 14. 9. o 10.00 a 12.30 h Prievidza - Šaľa, 15. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - SFM Senec, Trnava B - Levice.

III. LSD a LMD - 14. 9. o 10.00 a 12.15 h Hor. Nitra - ČFK Nitra, o 10.00 a 12.30 h Štúrovo - Sereď, Galanta - Dubnica B, Dun. Streda - N. Zámky, 15. 9. o 10.00 a 12.30 h N. Mesto - Topoľčany, Komárno - FC ViOn.

IV. LIGA JV - 14. 9. o 13.30 h Kolárovo - D. Streda B,. o 16.00 h Želiezovce - Tlmače, Topoľčianky - Chrenová, 15. 9. o 13.30 h Šamorín - Hurbanovo, V. Meder - H. Saliby, Vráble - Zbehy, Šahy - N. Zámky B, Dvory n/Ž. - Janíkovce.

V. LIGA J - 15. 9. o 13.30 h Topoľnica - Vrakúň, Sládkovičovo - Trstice, V. Úľany - Ivanka, Tešedíkovo - Váhovce, N. Život - Matúškovo, Lužianky - Sľažany, Čenkovce - Neded, Pata - H. Kráľová.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 15. 9. o 13.30 h D. Obdokovce - Čeľadice (Šomogyi, Bujko), Golianovo - Rumanová (Hadňaď, Bachratý), Lehota - Močenok A (Jamrichová, Polocik), Selice - Rišňovce (Bernát, R. Botka), Cabaj-Čápor - Trnovec (ZsFZ, Vaško).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 15. 9. o 10.30 h Nitra C - Vlčany (I. Tábi ml., Filová), o 13.30 h Jarok - Diakovce (Filová, Hádek), V. Zálužie - Svätoplukovo (Javorník, I. Tábi st.), Veľký Cetín - Hájske (ZsFZ, ZsFZ), Šaľa-Veča - N. Sady (Gombík, Mi. Kollárik).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 14. 9. o 13.30 h Vinodol - D. Krškany (Žáčiková, Miko), 15. 9. o 13.30 h Jelenec - Dražovce (Paukov, D. Kopačka), Žirany - Lapáš (Malý, Valkovič), Branč - Lúčnica (Baraník, Behál).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 14. 9. o 14.00 h Hosťovce - Machulince (D. Kopačka, Paukov), 15. 9. o 13.00 h Slepčany - Beladice (Debnár, Bača), o 13.30 h Žitavany - Č. Kľačany (Lukacsovics, Lérint).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 11. 9. o 13.00 a 15.00 h PVFA - Nitra, SFM Senec - Levice, Trenčín - N. Zámky, o 14.00 a 16.00 h Myjava - Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ - 10. 9. o 13.30 a 15.30 h Trnava B - Levice B, 11. 9. o 13.00 a 14.30 h Hor. Nitra - Chrenová, o 14.00 a 15.30 h TTS Trenčín - Komárno, o 14.30 a 16.30 h Topoľčany - Vráble, Šaľa - Nitra B; 14. 9. o 9.30 a 11.30 h Topoľčany - Šaľa, o 10.00 a 11.30 h Levice B - Nitra B, o 10.00 a 12.00 h N. Mesto - Chrenová, o 14.30 a 16.30 h Vráble - Komárno.

III. LSŽ a LMŽ JV - 11. 9. o 14.30 a 16.30 h Sereď - Hurbanovo, Štúrovo - Nitra C, Šahy - FC ViOn, N. Zámky B - Šaľa B, Šurany - Kolárovo, Rybník - Tvrdošovce, ČFK Nitra - Želiezovce, Chrenová B - Galanta; 14. 9. o 9.30 a 11.00 h Šahy - Rybník, o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Tvrdošovce, FC ViOn - Želiezovce, o 14.30 a 16.30 h Nitra C - Galanta, 15. 9. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky B - Šurany, Hurbanovo - Chrenová B, o 9.30 a 11.30 h Sereď - Kolárovo, o 10.00 a 11.30 h Štúrovo - ČFK Nitra.

KS SŽ J - 14. 9. o 15.00 h Močenok - Janíkovce, o 16.30 h Sládkovičovo - Vlčany, Neded - D. Streda B, Šamorín - Hájske, Výčapy-Opatovce - Ivanka, Trnovec - Topoľčianky.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 14. 9. o 10.00 h Poľný Kesov - Tešedíkovo (Veselka), Selice - Cabaj-Čápor (Bachratý), o 15.00 h H. Kráľová - Diakovce (Bachratý), Branč - Mojmírovce (Ma. Kollárik), D. Krškany - Svätoplukovo (Borčin).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 14. 9. o 15.00 h N. Hrnčiarovce - V. Zálužie (Lukačovič), Dražovce - Lapáš (Ivančík), Lukáčovce - Jarok (Vaško), N. Sady-Čab - Lehota (Mareček), Alekšince - Čakajovce (Formela).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 14. 9. o 15.00 h Čechynce - D. Obdokovce (Fábry), D. Štitáre - Veľký Cetín (Ostertág), Kolíňany - Pohranice (Vanyo), Lúčnica - Vinodol (Činger), Hosťová - Klasov (Szalai), Žirany - Golianovo (Palkovič).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 14. 9. o 15.00 h Nová Ves - Velčice (Jaraba), Hostie - Slepčany (Paukov), Žitavany - Neverice (Valkovič), Tek. Nemce - T. Mlyňany (M. Kopačka), Sľažany - Beladice (Bača), Machulince - Č. Kľačany (Malček).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 14. 9. o 15.00 h (13.30 h) M. Dvorníky - Nitra, N. Zámky -Ekonóm.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  2. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  3. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  4. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  5. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  6. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  7. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  8. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  9. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  10. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
  1. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  2. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  4. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  1. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80% 14 856
  2. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 10 099
  3. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 8 658
  4. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 8 320
  5. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 8 096
  6. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 465
  7. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 969
  8. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 5 863
  9. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 640
  10. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí 4 540
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hasiči včera zasahovali v Nitrianskom kraji v súvislosti s intenzívnym dažďom celkom 11-krát.

1 h
Lávka v parku.

V priebehu niekoľkých rokov je lávka zatvorená už po druhý raz. Predtým bola poškodená mostovka. Novú osadili na pôvodné piliere.

2 h

V športových správach sa dozviete aj to, že Karolína Schmiedlová na turnaji WTA zvíťazila nad bývalou svetovou jednotkou.

5 h

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

17. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Za posledných 24 hodín stúpla hladina o 42 centimetrov.

23 h

Jedno nešťastie sa stalo v prírode, druhé v bytovke.

17. máj

Hladina vodných tokov nebezpečne stúpa.

18 h

Na najvyššom podlaží sú kancelárske priestory. Reštaurácia na prízemí bude mať vonkajšie sedenie.

17. máj

Už ste čítali?