Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom v budúcom kole?

POHÁR ZsFZ - 1. kolo (1. zápasy) - 4. 9. o 16.30 h Tovarníky - Topoľčany (Laco), Levice - Tlmače (Pichňa), Pata - Sládkovičovo (Javor), FC ViOn - FC ViOn B (Prešinský), Štúrovo - V. Ludince (Kálmán), DAC B - Báč (Hracho), Komjatice - N. Zámky (Gunda), Neded - Šamorín (Grznár), Šaľa - Nitra B (Z. Barczi), FC Majorka - Komárno (Michlian, vo Sv. Petri), Kalná - Želiezovce (M. Barcík), Baloň - Trstice (Pintér), Močenok - Zbehy (Vikor), Lapáš - Zbrojníky (Pucher), Gabčíkovo - Vieska (Strasser), Marcelová - Kolárovo (Hamran), D. Ohaj - Zemné (Strečko).

Skryť Vypnúť reklamu

III. LIGA - 7. 9. o 16.00 h Levice - Bánovce (Divéky), 8. 9. o 10.30 h Sládkovičovo - Topoľčany (Černek), FC ViOn - Myjava/T. Lúka (Gunda), o 16.00 h Trnava B - Šaľa (Peťovský, v Hlohovci), Štúrovo - Neded (Koníček), D. Vestenice - N. Zámky (Kalčík), Báč - Led. Rovne (Laco).

IV. LIGA JV - 7. 9. o 16.00 h Želiezovce - Komárno (Kvaššay), 8. 9. o 16.00 h Pata - Kolárovo (Paulovič), FC ViOn B/Volkovce - Vráble (R. Farkaš, vo Volkovciach), Baloň - Bánov (Kastelovič), H. Saliby - ČFK Nitra (Fabian), Močenok - Šamorín (Belanský), Gabčíkovo - Lapáš (Opačitý), Tlmače - V. Ludince (Žalud).

IV. LIGA SZ - 8. 9. o 10.30 h Tovarníky - Hrnčiarovce (Kadlíček).

V. LIGA J - 8. 9. o 10.30 h Baka - Vlčany (Lenhart), o 16.00 h Vieska - Výčapy-Opatovce (Šimon), H. Kráľová - V. Cetín (Igaz), Topoľčianky - N. Život (Karnay), Topoľníky - Zbehy (Dobrotka), Matúškovo - Nitra B/Mlynárce (Bílek), Galanta - V. Úľany (Vánik), Trstice - DAC B/O. Potôň (Faltejsek).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA Z - 8. 9. o 16.00 h Bojná - Moravany (Mikušovič).

OM NITRA-ŠAĽA - 8. 9. o 10.30 h ŠK Močenok - Cabaj-Čápor (Baboš st., Baboš ml., Hadnaď - Dubec), o 15.30 h Nová Ves n/Ž. - Čechynce (Grman, Kóňa, Süttö - Sokol), Janíkovce - Klasov (Mi. Kollárik, ZsFZ, ZsFZ - Bakai), Trnovec - Šaľa B/Selice (Lešš, Bachratý, Csaszár - Vindiš), Rišňovce - Lehota (Behál, Kompas, J. Szabo - Kleštinec), Ivanka - Golianovo (J. Botka, ZsFZ, Bernát - Pecúch), Rumanová - D. Obdokovce (Hádek, Ivančík, Lukacsovics - Pacher), Čeľadice - Chrenová (Lerint, Zeman, Jamrichová - Kukla).

II. A TRIEDA - 7. 9. o 15.30 h Štefanovičová - Diakovce (Baláž, Paukov, Kunkel), 8. 9. o 10.30 h Svätoplukovo - Dlhá n/V. (Joniak, Bujalko), o 15.30 h Šaľa-Veča - Jarok (Mareček, Baboš ml., Baboš st.), Šurianky - Alekšince (Andraško, Fábry), Hájske - V. Zálužie (Kamenický, Gajan, Žáčiková - Vilímek), Čakajovce - Poľný Kesov (Vagner, Baraník), Tešedíkovo - Lužianky (Vanyo, Borčin, Javorník - Cabaj).

Skryť Vypnúť reklamu

II. B TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Horný Ohaj - Pohranice (Mihál, Malý), D. Krškany - D. Štitáre (Miklovič, I. Tábi st.), o 15.30 h Hosťová - Mojmírovce (Fázik, Vaško, Ma. Kollárik - Inovecký), N. Hrnčiarovce - Branč (D. Kopačka, Kutlák - Miklóš), Lúčnica - Žirany (Duchoň, Moravec), Kolíňany - Vinodol (Kukla, Gombík), Jelenec - Paňa (Kotrec, Pekár).

III. A TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Hruboňovo - Jelšovce (Domasta, Veselka), o 15.30 h Báb - Podhorany (Hadnaď, Bujalko), N. Sady-Čab - V. Dolina (Veselka, Domasta), D. Lefantovce - Lukáčovce (I. Tábi st., Miklovič), Kynek - H. Lefantovce (Ment, Miko).

III. B TRIEDA - 7. 9. o 15.30 h Lapáš B - Čifáre (Joniak, Bujalko), 8. 9. o 10.30 h Ivanka B - Melek (Jaraba, Činger), Dyčka - Tajná (Bacsay, Vajíček), o 15.30 h Babindol - Žitavce (Ostertág, Srnka). Dohrávka - 6. 9. o 16.30 h Lapáš B - Babindol (Lukacsovics, Žáčiková, Jamrichová).

OM ZLATÉ MORAVCE - 8. 9. o 10.30 h Slepčany - Hosťovce (Hrušovský, Šomogyi), o 13.30 h Žitavany - Č. Hrádok (Vajíček, Bacsay), o 15.30 h ViOn C/Hostie - Machulince (Vindiš, Palkovič - Ballay), Chyzerovce - Tek. Nemce (Bacsay, Vajíček - Szikora), Obyce - Skýcov (Valkovič, Bača), Č. Kľačany - Lovce (Paukov, Valent), o 16.00 h Sľažany - Velčice (M. Kopačka, ZsFZ - Ševčík).

II. C TRIEDA - 8. 9. o 10.30 h Ladice - J. Kostoľany (Palkovič, Vindiš o 15.30 h V. Vozokany - Beladice (Bujalko, Joniak), Choča - Martin n/Ž. (Činger, Jaraba), T. Mlyňany - Mankovce (Šomogyi, Hrušovský), Neverice - Žikava (Kunkel, Krpala), Nevidzany - Prílepy (Malý, Mihál).

MO TOPOĽČANY - 8. 9. o 10.30 h Chrabrany - N. Blatnica (Babušík, Jul. Klačanský, Meluš - Žál), o 11.00 h Prašice - Radošina (Pavlík, M. Rybanský, Trenčanský - J. Candrák), o 16.00 h Čermany - Urmince (Ladický, Babkovič, Kluka - Ligocký), Mýtna N. Ves - Solčany (Kakula, Toman, Vojtela - M. Kaník), Hrušovany - Práznovce (Dubný, Štreicher, Petruš - J. Mokoš), Topoľčany B - Nemčice (Jakubík, Orságh, Babušík - Jančovič), Jacovce - H. Obdokovce (Barát, Vaňo, Pastor - Dubný), Krnča - Ludanice (M. Candrák, Tomka, P. Rybanský - Grenčík).

DORAST

I. LSDZ a LMDZ - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h Devín - Nitra.

II. LSDZ a LMDZ - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Trnava B, 8. 9. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - Slovan B, Levice - P. Bystrica.

III. LSD a LMD - 7. 9. o 10.00 a 12.30 h D. Streda - Štúrovo, N. Zámky - Komárno, FC ViOn - Hor. Nitra, 8. 9. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra - Galanta, Topoľčany - Sereď.

IV. LIGA JV - 7. 9. o 10.00 h Chrenová - Šamorín, o 16.00 h Zbehy - V. Meder, 8. 9. o 10.30 h Hurbanovo - Želiezovce, o 13.00 h N. Zámky B - Vráble, o 13.30 h Dvory n/Ž. - Kolárovo, Janíkovce - Šahy, H. Saliby - Topoľčianky, Tlmače - D. Streda B.

V. LIGA J - 7. 9. o 16.00 h Neded - Lužianky, Váhovce - V. Úľany, 8. 9. o 13.30 h Pata - Topoľnica, H. Kráľová - Čenkovce, Sľažany - N. Život, Matúškovo - Tešedíkovo, Ivanka - Sládkovičovo, Trstice - Vrakúň.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 7. 9. o 15.30 h Močenok A - Golianovo (Csaszár, Bachratý), 8. 9. o 13.30 h Nová Ves n/Ž. - Čechynce (Kóňa, Süttö), Trnovec - Selice (Bachratý, Császár), Rišňovce - Lehota (Kompas, J. Szabo), Rumanová - D. Obdokovce (Ivančík, Lukacsovics).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 8. 9. o 10.30 h Výčapy-Opatovce - Močenok B (Pekár, Kotrec), Vlčany - Diakovce (Vaško, Formela), o 13.30 h Šaľa-Veča - Jarok (Baboš ml., Baboš st.), N. Sady-Čab - Veľký Cetín (Domasta, Veselka), Hájske - V. Zálužie (Gajan, Žáčiková).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 8. 9. o 12.30 h D. Krškany - Dražovce (I. Tábi st., Miklovič), o 13.30 h N. Hrnčiarovce - Branč (Kutlák, D. Kopačka), Lúčnica - Žirany (Moravec, Duchoň), Kolíňany - Vinodol (Gombík, Kukla).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 6. 9. o 14.30 h Žitavany - Machulince (Paukov, Kunkel), 8. 9. o 10.30 h Beladice - Hosťovce (Baláž, Kunkel), 13.00 h Slepčany - Č. Kľačany (Šomogyi, Hrušovský).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 3. 9. o 14.00 a 16.00 h Trnava - Nitra, Púchov - N. Zámky, Prievidza - Dun. Streda, 7. 9. o 10.00 a 12.00 h Nitra - SFM Senec, Levice - Myjava/T. Lúka, N. Zámky - Slovan, 8. 9. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Bánovce.

II. LSŽ a LMŽ - 4. 9. o 14.30 a 16.00 h Chrenová - Komárno, 7. 9. o 9.30 a 11.00 h Horná Nitra - Topoľčany, o 9.30 a 11.30 h Komárno - Levice B, 8. 9. o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Senica, o 13.00 a 15.00 h Piešťany - Vráble, o 15.00 a 17.00 h Nitra B - Chrenová.

III. LSŽ a LMŽ JV - 7. 9. o 10.00 a 11.30 h ČFK Nitra - Hurbanovo, Želiezovce - Šaľa B, o 10.00 a 12.00 h Galanta - FC ViOn, o 11.00 a 12.30 h Tvrdošovce - Kolárovo, o 14.30 a 16.30 h Šurany - Šahy, Rybník - Štúrovo, 8. 9. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky - Sereď, Chrenová B - Nitra C.

KS SŽ J - 7. 9. o 14.30 h Topoľčianky - Močenok, o 16.30 h Trnovec - Sládkovičovo, Janíkovce - Výč.-Opatovce, Ivanka - Šamorín, Hájske - Neded, 8. 9. o 14.00 h D. Streda B - Vlčany.

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 7. 9. o 15.00 h D. Krškany - P. Kesov (Žáčiková), Svätoplukovo - Branč (Ma. Kollárik), Mojmírovce - Selice (Mi. Kollárik), Cabaj-Čápor - H. Kráľová (Domasta), Diakovce - Tešedíkovo (Hadnaď).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 7. 9. o 14.00 h Lapáš - V. Zálužie (Bujalko), o 15.00 h Alekšince - N. Hrnčiarovce (Vindiš), Čakajovce - N. Sady-Čab (J. Botka), Zbehy - Lukáčovce (Gajan), Jarok - Dražovce (Miko).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 7. 9. o 15.00 h Žirany - Čechynce (Szalai), Golianovo - Hosťová (Baraník), Klasov - Lúčnica (Zeman), Vinodol - Kolíňany (Javorník), Pohranice - D. Štitáre (Fázik), V. Cetín - D. Obdokovce (Fábry).

OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 7. 9. o 15.00 h Machulince - Nová Ves (Debnár), Č. Kľačany - Sľažany (Malý), Beladice - T. Nemce (Mihál), T. Mlyňany - Žitavany (Malček), Neverice - Hostie (Rebo), Slepčany - Velčice (Činger).

ŽENY

I. liga ženy (žiačky) - 7. 9. o 15.00 (13.30) h Slovan - N. Zámky, Ekonóm - M. Dvorníky, 8. 9. o 15.00 (13.30) h Nitra - Žiarn/Hr.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  3. Nech trénujete kdekoľvek, nikdy nešportujete sami
  4. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  5. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  6. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  7. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  8. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  9. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  10. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  1. V COOP Jednote aj počas pandémie vybavíte všetko
  2. DPDgroup zanalyzovala správanie zákazníkov počas pandémie
  3. Čo bude v 2021 inak pri stavebnom povolení pre domy
  4. Konečne! PLANEO Elektro opäť otvára predajne
  5. Nech trénujete kdekoľvek, nikdy nešportujete sami
  6. Obnoviteľné zdroje energie na FVT
  7. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  8. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  9. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  10. Firmy požadujú väčšiu flexibilitu
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 27 939
  2. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 21 887
  3. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 433
  4. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 598
  5. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 8 451
  6. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 8 052
  7. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 8 008
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 821
  9. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 7 662
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 7 523
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Emília Došeková. Herečka dostala cenu Kvet Tálie.

Na televíznej obrazovke si v poslednom období zahrala epizódne postavy v seriáloch Ochrancovia (2014) a Tajné životy (2015).

1 h
Prvú dobrú šancu Nitry mal v 34. minúte Matej Franko (s loptou), zblízka ale hlavičkoval nad a Senica zakrátko dala na 0:3.

Pátranie po hlbšej odpovedi na zdanlivo plytkú otázku.

11 h
Tento muž lúpil v banke v Mlynoch. Krátko predtým ho kamera zachytila bez rúška na toaletách.

Muž, ktorý kričal Allahu Akbar, poklepal pracovníčku banky hlavňou po ramene.

5 h
Vo februári robili na lávke záťažové skúšky.

Výber ešte musia potvrdiť poslanci.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Martin Spano, rodák z Čaky.

16. apr

Martinčanka úprimne o tom, aké tienisté stránky prináša život s peknou tvárou.

18. apr

Staré železničné teleso medzi Považskou Bystricou a Púchovom prerábajú na cestu. Nosice sa bránia, narastie im počet áut. Projekt je však už rozbehnutý.

14 h

Futbalovú rodinu opustil mladý perspektívny hráč.

11 h

Už ste čítali?