Piatok, 16. apríl, 2021 | Meniny má Dana, DanicaKrížovkyKrížovky

II. A tr. Nitra-Šaľa - Jarok dostal „šestku“, dva razy sa nedohralo

Svätoplukovo - Štefanovičová 1:0 (1:0) Veľké Zálu

Svätoplukovo - Štefanovičová 1:0 (1:0), 35. M. Zubatý. V úvode si aktéri diania na hracej ploche i v hľadisku uctili minútou ticha pamiatku tragicky zosnulého Petra Tantoša. V prvom polčase boli domáci lepším tímom, čo v 35. min potvrdil M. Zubatý. Po zmene strán Štefanovičová zahodila päť vyložených šancí, a keď sa hostia márne dožadovali penalty po faule na Pograna, Svätoplukovo si tesné víťazstvo udržalo. R Duchoň, 100.

Veľké Zálužie - Jarok 6:0 (1:0), 9. a 59. M. Bíro (oba z 11 m), 53. a 86. J. Števík, 56. V. Belička, 72. R. Komárňanský. Susedské derby sa hralo vo vytrvalom lejaku a nováčik dokázal favoritovi ako-tak odolávať iba v prvom dejstve. Po prestávke sa roztrhlo vrece s gólmi a nakoniec sa skóre zastavilo za stavu 6:0. R Grman, 20.

Alekšince - Dlhá nad Váhom 5:1 (4:0), 2. M. Stano, 7. S. Toman, 32. M. Poništ, 42. M. Bulla, 88. M. Varga - 80. Š. Fabián. Hral sa dobrý zápas a napriek prehre bol s výkonom spokojný aj nováčik z Dlhej nad Váhom. Domáci boli efektívnejší a navyše nepremenili ani jedenástku. R Mareček, 50.

Šaľa-Veča - Poľný Kesov prerušené za stavu 1:0. Zápas bol ukončený v 31. min. za stavu 1:0 pre domácich pre nespôsobilý terén. Rozhodoval Kamenický, ihrisko bolo pokryté vodou zo šesťdesiatich percent a súperi sa dohodli na opakovaní zápasu v stredu 21. augusta o 16.30 h.

Šurianky - Lužianky 4:3 (3:2), 15. M. Chovanec, 24. Ľ. Baleš, 35. P. Košlab, 46. M. Fábry - 2. V. Čentéš, 4. P. Šimko, 63. J. Ťapušik. Lužiankam vyšiel vstup do susedského derbyzápasu, keď už v 4. min. viedli 2:0. Skóre však domáci ešte do prestávky stihli otočiť po pekných akciách. V druhom dejstve poistil náskok Šurianok Fábry. Hostia korigovali v 63. min. a podľa nich bol zápas ukončený o štyri minúty skôr - v čase, keď mali tlak... R Ostertág, 60.

Hájske - Diakovce prerušené za stavu 0:1. Zápas bol pre nespôsobilý terén ukončený v 40. min. za stavu 0:1. Hostia však prezentovali názor, že hrať sa dalo...

Čakajovce - Tešedíkovo 0:1 (0:1), 12. M. Varga. Zápas bol od úvodných minút vyrovnaný, hralo sa na ťažkom teréne, na ktorom viazla kombinácia. V 12. min sa ako jediný v stretnutí za hostí presadil M. Varga, keď po chybe domáceho stopéra zabezpečil Tešedíkovu tri body. R Lérint, 80.