Pohár ZsFZ - predkolo (1. zápasy) - 7. 8. o 17.30 h Tovarníky - Rybany (Lenhart), Piešťany - Bojná (J. Oppenberger), Kalná n/Hr. - Vráble (Dvornák), Galanta - Pata (Santa), FC ViOn B/Volkovce - Topoľčianky (Hrubo), Baloň - Baka (Tóth), Trstice - H. Saliby (Schmidt), H. Kráľová - Močenok (S. Barczi), N. Život - Gabčíkovo (Belanský), Lapáš - Výčapy-Opatovce (Formel), V. Úľany - Šamorín (Lauko), Nitra B/Mlynárce - ČFK Nitra (Pichňa), Zbehy - V. Cetín (Prepelica), Vlčany - DAC B/O. Potôň (Zsebi), Matúškovo - Vieska (Poništ), Topoľníky - FC Majorka (Pucher)
III. LIGA - 10. 8. o 17.00 h Levice - Šaľa (Hracho), 11. 8. o 10.30 h Topoľčany - J. Bohunice (Koníček), Sládkovičovo - Neded (Ježík), FC ViOn - N. Zámky (Černek), o 17.00 h Trnava B - Báč (Marinčák), Štúrovo - D. Vestenice (Gunda).
IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 10. 8. o 17.00 h Komárno - Bánov (Gašparovič), Želiezovce - Šamorín (Hrubo), 11. 8. o 17.00 h Vráble - Kolárovo (Jediný), Pata - ČFK Nitra (Belanský), FC ViOn B/Volkovce - Lapáš (Tomčík), Baloň - V. Ludince (Gibas), H. Saliby - Tlmače (Kálmán), Močenok - Gabčíkovo (Michna).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 10. 8. o 10.30 h Tovarníky - Púchov B (Dvornák).
V. LIGA JUH - 10. 8. o 17.00 h Topoľčianky - D. Streda B (Adamkovič), 11. 8. o 17.00 h Zbehy - Výčapy-Opatovce (Marko), V. Cetín - N. Život (Rosa), Vieska - Nitra B (Karnay), H. Kráľová - V. Úľany (Rybanský), Topoľníky - Vlčany (Babrnák), Matúškovo - Trstice (Šeben), Galanta - Baka (Ďatko).
V. LIGA ZÁPAD - 11. 8. o 17.00 h Bojná - Čáčov (Vikor).
OM NITRA-ŠAĽA - 11. 8. o 10.30 h ŠK Močenok - D. Obdokovce (Andraško, Formela, Kamenický - Sokol), o 16.30 h Cabaj-Čápor - Čechynce (Behál, Borčin, R. Botka - Szikora), Klasov - Šaľa B/Selice (D. Kukla, Fázik, Ment - Ľ. Ballay), Nová Ves n/Ž. - Lehota (I. Tábi st., Gajan, Fábry - Ivanovič), Janíkovce - Golianovo (Hrušovský, ZsFZ, Šomogyi - Gajan), Trnovec - Chrenová (J. Baboš st., Bujko, Bachratý - Kleštinec), Rišňovce - Čeľadice (Vágner, Miko, Jamrichová - G. Kukla), Ivanka - Rumanová (Bácsay, Hadnaď, Császár - Ševčík).
II. A TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Svätoplukovo - Štefanovičová (Duchoň, Ivančík - Pacher), o 16.30 h V. Zálužie - Jarok (Grman, Kóňa - Bakai), Alekšince - Dlhá n/V. (Mareček, Baranik), Šaľa-Veča - Poľný Kesov (Kamenický, Andraško), Šurianky - Lužianky (Ostertág, J. Szabo), Hájske - Diakovce (Hádek, Palkovič), Čakajovce - Tešedíkovo (Lerint, Süttö).
II. B TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Horný Ohaj - Jelenec (Süttö, Lerint), o 16.30 h Žirany - Mojmírovce (Paukov, Filová), Branč - Pohranice (Duchoň, Ivančík), Hosťová - Vinodol (Joniak, Jaraba), N. Hrnčiarovce - D. Štitáre (Vajíček, Lešš - Pecúch), Lúčnica - Paňa (Vanyo, Zeman - Mikloš), Kolíňany - D. Krškany (Bujalko, Činger).
III. A TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h D. Lefantovce - Hruboňovo (Palkovič, Gombík), o 16.30 h Lukáčovce - Podhorany (Moravec, Javorník), V. Dolina - Jelšovce (Szalai, I. Tábi ml.), Báb - H. Lefantovce (Šimor, Pekár), N. Sady-Čab - Kynek (Formela, Vaško).
III. B TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Tajná - Čifáre (Jaraba, Joniak), Melek - Žitavce (Činger, Bujalko), Ivanka B - Dyčka (R, R), o 16.30 h Lapáš B - Babindol (R, R).
OM ZLATÉ MORAVCE - 11. 8. o 10.30 h Sľažany - Slepčany (Mi. Kollárik, Miklovič - Dubec), o 16.30 h Skýcov - Machulince (J. Botka, Bernát - Rógl), Tek. Nemce - Lovce (Mihál, Malý), ViOn C/Hostie - Velčice (D. Kopačka, Kusala), Chyzerovce - Hosťovce (Miklovič, Mi. Kollárik - Vindiš), Obyce - Č. Hrádok (M. Kopačka, Kunkel), Č. Kľačany - Žitavany (Kotrec, Ma. Kollárik - Vilímek).
II. C TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Martin n/Ž. - Beladice (Ma. Kollárik, Kotrec), J. Kostoľany - Mankovce (Valkovič, Debnár), Ladice - Prílepy (Bernát, J. Botka), o 16.30 h V. Vozokany - Žikava (Baláž, Malček), Choča - Nevidzany (Debnár, Valkovič), T. Mlyňany - Neverice (Rebo, Valent).
MO TOPOĽČANY - 11. 8. o 10.30 h Chrabrany - Jacovce (Bolfa, Kutiš, Orságh - M. Grác), o 17.00 h Práznovce - Urmince (Farkaš, Čulák, Ježík - Kajzer), Solčany - Nemčice (Tomka, M. Candrák, Barát - Goga), Čermany - N. Blatnica (Meluš, Šlosár, Šmitala - M. Mokoš), Mýtna N. Ves - Ludanice (Pastor, Jakubík, Babušík - J. Candrák), Hrušovany - Radošina (Wenderla, Kakula, Vaňo - Grenčík), Topoľčany B - H. Obdokovce (Júl. Klačanský, Dubný, Števčík - J. Mokoš, v N. Strede), Krnča - Prašice (Pavlík, Rybanský, Babkovič - Ligocký).
II. TRIEDA - 11. 8. o 10.30 h Krtovce - Kovarce (Vaňo, Wenderla, Pastor - Hrončok), o 11.00 h V. Ripňany - Preseľany (Toman, Barát, Trenčanský - Síleš), Koniarovce - V. Dvorany (Vojtela, Babušík, Ján Klačanský - Mandúch), o 17.00 h Závada - Kamanová (Ján Klačanský, Gregorík, Vojtela - Dubný), H. Chlebany - Behynce (Pukanec, Zifčák, Čižmár - Jančovič), Oponice - V. Bedzany (Ladický, J. Grác, Trenčanský - Antal), H. Štitáre - Tovarníky B (Kluka, Dubaj, Poništ - Žák), Krušovce - Rajčany (Petruš, Štreicher, Danko - Janík).
III. TRIEDA - 10. 8. o 17.00 h N. Blatnica B - Norovce (Šlosár, Meluš), 11. 8. o 10.30 h Bojná/M. Dvorany - Šalgovce (Jakubík, Tomka), o 17.00 h Lipovník - Velušovce (Vendég, Jakubička), M. Ripňany - Orešany (Krepuš, Šimon), Blesovce - Hajná N. Ves (Šatan, Kelner), Kuzmice - Čeľadince (Augustinek, Magdolen), Tesáre - Jacovce B (Žember, Šiška).
DORAST
I. LSDZ a LMDZ - 7. 8. o 15.00 a 17.30 h Nitra - Trnava (Šimon), 10. 8. o 12.15 a 14.45 h Rapid - Nitra (Pavlík).
II. LSDZ a LMDZ - 1. kolo 10. 8. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Iskra Petržalka (J. Šmidovič, Žalud), 11. 8. o 10.00 a 12.30 h Nitra B - P. Bystrica (Šimurka, Kútny), Levice - Artm. Petržalka (Gocník, Hrubo).
III. LSD a LMD - 10. 8. o 10.00 a 12.30 h D. Streda - Piešťany (Santa, M. Šmidovič, v M. Blahove), N. Zámky - Senica (Gocník, Vörös), FC ViOn - N. Mesto (Prešinský, Vanyo, ihr. Calex), 11. 8. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Štúrovo (Laco, Adamkovič, v Novákoch), Komárno - Galanta (Tóth, Sklenár), ČFK Nitra - Sereď (S. Barczi, Zsebi), Dubnica B - Topoľčany (Lieskovský, Štepanovič).
IV. LIGA JUHOVÝCHOD -10. 8. o 14.30 h Chrenová - Hurbanovo (Baňár), 11. 8. o 13.00 h N. Zámky B - Želiezovce (Poništ), o 14.30 h Vráble - Kolárovo (Otrubčák), Šahy - V. Meder (Ábel), Dvory n/Ž. - Topoľčianky (Lenhart), Janíkovce - Šamorín (Kéry), Zbehy - D. Streda B (Cifrík), H. Saliby - Tlmače (Kasáš).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 10. 8. o 12.45 h Tovarníky - Čáčov (Janus), 11. 8. o 14.30 h Radošina - J. Bohunice (Žákech).
V. LIGA JUH - 10. 8. o 17.00 h Neded - Sládkovičovo (Karnay), Váhovce - Ivanka (Macháček), 11. 8. o 14.30 h Lužianky - Topoľnica (Vajzer), Čenkovce - N. Život (Koberčík), Pata - Tešedíkovo (Lauko), H. Kráľová - V. Úľany (Cabaj), Sľažany - Vrakúň (Zverka), Matúškovo - Trebatice (M. Szabo).
V. LIGA ZÁPAD - 10. 8. o 17.00 h Suchá n/P. - Ludanice (Jurena), 11. 8. o 14.30 h Veselé - Bojná (Macháček), Hrušovany - Ružindol (Brath).
OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 10. 8. o 16.30 h Močenok A - Rumanová (Baboš ml., Baboš st.), 11. 8. o 14.30 h Cabaj-Čápor - Čechynce (Borčin, R. Botka), Klasov - Selice (Fázik, Ment), Nová Ves n/Ž. - Lehota (Gajan, Fábry), Rišňovce - Čeľadice (Miko, Jamrichová).
OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 11. 8. o 13.00 h Svätoplukovo - Vlčany (Ivančík, Duchoň), o 14.30 h V. Zálužie - Jarok (Kóňa, Grman), Šaľa-Veča - Močenok B (Andraško, Kamenický), N. Sady-Čab - Nitra C (Vaško, Formela), Hájske - Diakovce (Palkovič, Hádek).
OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 11. 8. o 14.30 h Žirany - Mojmírovce (Filová, Paukov), N. Hrnčiarovce - Dražovce (Lešš, Vajíček), Lapáš - Jelenec (R, R), Kolíňany - D. Krškany (Činger, Bujalko).
OM ZLATÉ MORAVCE sk. D - 11. 8. o 10.30 h Beladice - Slepčany (Stríž, Paukov), o 14.30 h Machulince - Hosťovce (Kunkel, M. Kopačka), Č. Kľačany - Žitavany (Ma. Kollárik, Kotrec).
MO TOPOĽČANY - 10. 8. o 14.50 h Chrabrany - Jacovce (Zifčák, Vendég), o 17.00 h Kovarce - V. Bedzany (Kakula, Šiška), 11. 8. o 8.50 h V. Ripňany - Preseľany (Barát, Trenčanský), o 14.50 h Práznovce - Urmince (Čulák, Ježík), Solčany - Nemčice (M. Candrák, Barát), Čermany - N. Blatnica (Šlosár, Šmitala), N. Streda - H. Obdokovce (Dubný, Števčík), Krnča - Prašice (Rybanský, Babkovič).
II. TRIEDA - 11. 8. o 8.50 h Koniarovce - V. Dvorany (Babušík, Ján Klačanský), o 14.50 h Závada - Kamanová (Gregorík, Vojtela), H. Chlebany - Behynce (Zifčák, Čižmár), H. Štitáre - Kuzmice (Dubaj, Poništ), Krušovce - Rajčany (Štreicher, Danko).
Žiaci
I. LSŽZ a LMŽZ - 10. 8. o 10.00 a 12.00 h Nitra - Inter (R. Farkaš, Kasznár), Levice - Prievidza (Černák, Kálmán), 11. 8. o 10.00 a 12.00 h D. Streda - Artm. Petržalka (Prešinský, Formel, v M. Blahove).
II. LSŽ a LMŽ - 10. 8. o 14.30 a 16.30 h TTS Trenčín - Chrenová (R, R), 11. 8. o 9.30 a 11.00 h Horná Nitra - Vráble (Bebjak, Igaz, v Novákoch), o 10.00 a 12.00 h Šaľa - Levice B (Mišák, Cabaj), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Nitra B (Hoferka, Masár), o 15.00 a 13.30 h Piešťany - Komárno (M. Bachratý, OFZ).
III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 10. 8. o 10.00 a 11.30 h Štúrovo - Sereď (Ábel, Mizerák), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Želiezovce (Pintér, P. Bachratý), o 14.30 a 16.30 h Šahy - Hurbanovo (Mizerák, Ábel), Šurany - FC ViOn (I. Guliš, Ďatko), Rybník - Šaľa B (Szmuda, H. Kováč), ČFK Nitra - Kolárovo (M. Bachratý, OFZ), 11. 8. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky B - Nitra C (Poništ, OFZ, na Sihoti), Chrenová B - Tvrdošovce (Kahún, Vachula).
KS SŽ JUH - 10. 8. o 14.30 h Topoľčianky - Vlčany (Mišák), o 16.30 h Výčapy-Opatovce - Sládkovičovo (Opačitý), Močenok - Šamorín (Vajzer), Trnovec n/V. - Neded (Škadra), Janíkovce - D. Streda B (Pichňa), Ivanka - Hájske (Komžík).
KS SŽ ZÁPAD - 10. 8. o 16.30 h Urmince - J. Bohunice (Kastelovič), Solčany - Hrnčiarovce(Cabaj).