Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie futbalových súťaží

III. liga Západ IV. liga Juhovýchod V. liga Juh

III. liga Západ

1. kolo - 11. 8. o 16.30 h

Myjava/T. Lúka - Bánovce

Topoľčany - J. Bohunice

Levice - Šaľa

Sládkovičovo - Neded

FC ViOn - Nové Zámky

Prievidza - Led. Rovne

Trnava B - Báč

Štúrovo - D. Vestenice

2. kolo - 18. 8. o 16.00 h

Bánovce - D. Vestenice

Báč - Štúrovo

Led. Rovne - Trnava B

Nové Zámky - Prievidza

Neded - FC ViOn

Šaľa - Sládkovičovo

J. Bohunice - Levice

Myjava/T. Lúka - Topoľčany

3. kolo - 25. 8. o 16.00 h

Topoľčany - Bánovce

Skryť Vypnúť reklamu

Levice - Myjava/T. Lúka

Sládkovičovo - J. Bohunice

FC ViOn - Šaľa

Prievidza - Neded

Trnava B - Nové Zámky

Štúrovo - Led. Rovne

D. Vestenice - Báč

4. kolo - 1. 9. o 15.30 h

Bánovce - Báč

Led. Rovne - D. Vestenice

Nové Zámky - Štúrovo

Neded - Trnava B

Šaľa - Prievidza

J. Bohunice - FC ViOn

Myjava - Sládkovičovo

Topoľčany - Levice

5. kolo - 8. 9. o 15.30 h

Levice - Bánovce

Sládkovičovo - Topoľčany

FC ViOn - Myjava/T. Lúka

Prievidza - J. Bohunice

Trnava B - Šaľa

Štúrovo - Neded

D. Vestenice - Nové Zámky

Báč - Led. Rovne

6. kolo - 15. 9. o 15.30 h

Bánovce - Led. Rovne

Nové Zámky - Báč

Neded - D. Vestenice

Šaľa - Štúrovo

J. Bohunice - Trnava B

Myjava/T. Lúka - Prievidza

Skryť Vypnúť reklamu

Topoľčany - FC ViOn

Levice - Sládkovičovo

7. kolo - 22. 9. o 15.00 h

Sládkovičovo - Bánovce

FC ViOn - Levice

Prievidza - Topoľčany

Trnava B - Myjava/T. Lúka

Štúrovo - J. Bohunice

D. Vestenice - Šaľa

Báč - Neded

Led. Rovne - Nové Zámky

8. kolo - 29. 9. o 15.00 h

Bánovce - Nové Zámky

Neded - Led. Rovne

Šaľa - Báč

J. Bohunice - D. Vestenice

Myjava/T. Lúka - Štúrovo

Topoľčany - Trnava B

Levice - Prievidza

Sládkovičovo - FC ViOn

9. kolo - 6. 10. o 14.30 h

FC ViOn - Bánovce

Prievidza - Sládkovičovo

Trnava B - Levice

Štúrovo - Topoľčany

D. Vestenice - Myjava

Báč - J. Bohunice

Led. Rovne - Šaľa

Nové Zámky - Neded

10. kolo - 13. 10. o 14.30 h

Bánovce - Neded

Skryť Vypnúť reklamu

Šaľa - Nové Zámky

J. Bohunice - Led. Rovne

Myjava/T. Lúka - Báč

Topoľčany - D. Vestenice

Levice - Štúrovo

Sládkovičovo - Trnava B

FC ViOn - Prievidza

11. kolo - 20. 10. o 14.00 h

Prievidza - Bánovce

Trnava B - FC ViOn

Štúrovo - Sládkovičovo

D. Vestenice - Levice

Báč - Topoľčany

Led. Rovne - Myjava/T. Lúka

Nové Zámky - J. Bohunice

Neded - Šaľa

12. kolo - 27. 10. o 14.00 h

Bánovce - Šaľa

J. Bohunice - Neded

Myjava/T. Lúka - N. Zámky

Topoľčany - Led. Rovne

Levice - Báč

Sládkovičovo - D. Vestenice

FC ViOn - Štúrovo

Prievidza - Trnava B

13. kolo - 3. 11. o 13.30 h

Trnava B - Bánovce

Štúrovo - Prievidza

D. Vestenice - FC ViOn

Báč - Sládkovičovo

Led. Rovne - Levice

Nové Zámky - Topoľčany

Neded - Myjava/T. Lúka

Šaľa - J. Bohunice

14. kolo - 10. 11. o 13.30 h

Bánovce - J. Bohunice

Myjava/T. Lúka - Šaľa

Topoľčany - Neded

Levice - Nové Zámky

Sládkovičovo - Led. Rovne

FC ViOn - Báč

Prievidza - D. Vestenice

Trnava B - Štúrovo

15. kolo - 17. 11. o 13.00 h

Štúrovo - Bánovce

D. Vestenice - Trnava B

Báč - Prievidza

Led. Rovne - FC ViOn

Nové Zámky - Sládkovičovo

Neded - Levice

Šaľa - Topoľčany

J. Bohunice - Myjava/T. Lúka

IV. liga Juhovýchod

1. kolo - 11. 8. o 16.30 h

Vráble - Kolárovo

Komárno - Bánov

Pata - ČFK Nitra

Želiezovce - Šamorín

ViOn B/Volkovce - Lapáš

Baloň - V. Ludince

H. Saliby - Tlmače

Močenok - Gabčíkovo

2. kolo - 18. 8. o 16.00 h

Kolárovo - Gabčíkovo

Tlmače - Močenok

V. Ludince - H. Saliby

Lapáš - Baloň

Šamorín - ViOn B/Volkovce

ČFK Nitra - Želiezovce

Bánov - Pata

Vráble - Komárno

3. kolo - 25. 8. o 16.00 h

Komárno - Kolárovo

Pata - Vráble

Želiezovce - Bánov

ViOn B/Volkovce - ČFK Nitra

Baloň - Šamorín

H. Saliby - Lapáš

Močenok - V. Ludince

Gabčíkovo - Tlmače

4. kolo - 1. 9. o 15.30 h

Kolárovo - Tlmače

V. Ludince - Gabčíkovo

Lapáš - Močenok

Šamorín - H. Saliby

ČFK Nitra - Baloň

Bánov - ViOn B/Volkovce

Vráble - Želiezovce

Komárno - Pata

5. kolo - 8. 9. o 15.30 h

Pata - Kolárovo

Želiezovce - Komárno

ViOn B/Volkovce - Vráble

Baloň - Bánov

H. Saliby - ČFK Nitra

Močenok - Šamorín

Gabčíkovo - Lapáš

Tlmače - V. Ludince

6. kolo - 15. 9. o 15.30 h

Kolárovo - V. Ludince

Lapáš - Tlmače

Šamorín - Gabčíkovo

ČFK Nitra - Močenok

Bánov - H. Saliby

Vráble - Baloň

Komárno - ViOn B/Volkovce

Pata - Želiezovce

7. kolo - 22. 9. o 15.00 h

Želiezovce - Kolárovo

ViOn B/Volkovce - Pata

Baloň - Komárno

H. Saliby - Vráble

Močenok - Bánov

Gabčíkovo - ČFK Nitra

Tlmače - Šamorín

V. Ludince - Lapáš

8. kolo - 29. 9. o 15.00 h

Kolárovo - Lapáš

Šamorín - V. Ludince

ČFK Nitra - Tlmače

Bánov - Gabčíkovo

Vráble - Močenok

Komárno - H. Saliby

Pata - Baloň

Želiezovce - ViOn B/Volkovce

9. kolo - 6. 10. o 14.30 h

ViOn B/Volkovce - Kolárovo

Baloň - Želiezovce

H. Saliby - Pata

Močenok - Komárno

Gabčíkovo - Vráble

Tlmače - Bánov

V. Ludince - ČFK Nitra

Lapáš - Šamorín

10. kolo - 13. 10. o 14.30 h

Kolárovo - Šamorín

ČFK Nitra - Lapáš

Bánov - V. Ludince

Vráble - Tlmače

Komárno - Gabčíkovo

Pata - Močenok

Želiezovce - H. Saliby

ViOn B/Volkovce - Baloň

11. kolo - 20. 10. o 14.00 h

Baloň - Kolárovo

H. Saliby - ViOn B/Volkovce

Močenok - Želiezovce

Gabčíkovo - Pata

Tlmače - Komárno

V. Ludince - Vráble

Lapáš - Bánov

Šamorín - ČFK Nitra

12. kolo - 27. 10. o 14.00 h

Kolárovo - ČFK Nitra

Bánov - Šamorín

Vráble - Lapáš

Komárno - V. Ludince

Pata - Tlmače

Želiezovce - Gabčíkovo

ViOn B/Volkovce - Močenok

Baloň - H. Saliby

13. kolo - 3. 11. o 13.30 h

H. Saliby - Kolárovo

Močenok - Baloň

Gabčíkovo - ViOn B/Volkovce

Tlmače - Želiezovce

V. Ludince - Pata

Lapáš - Komárno

Šamorín - Vráble

ČFK Nitra - Bánov

14. kolo - 10. 11. o 13.30 h

Kolárovo - Bánov

Vráble - ČFK Nitra

Komárno - Šamorín

Pata - Lapáš

Želiezovce - V. Ludince

ViOn B/Volkovce - Tlmače

Baloň - Gabčíkovo

H. Saliby - Močenok

15. kolo - 17. 11. o 13.00 h

Močenok - Kolárovo

Gabčíkovo - H. Saliby

Tlmače - Baloň

V. Ludince - ViOn B/Volkovce

Lapáš - Želiezovce

Šamorín - Pata

ČFK Nitra - Komárno

Bánov - Vráble

V. liga Juh

1. kolo - 11. 8. o 16.30 h

Zbehy - Výč.-Opatovce

Veľký Cetín - Nový Život

Vieska - Nitra B

H. Kráľová - Veľké Úľany

Topoľníky - Vlčany

Topoľčianky - O. Potôň/DAC B

Matúškovo - Trstice

Galanta - Baka

2. kolo - 18. 8. o 16.00 h

Výč.-Opatovce - Baka

Trstice - Galanta

O. Potôň/DAC B - Matúškovo

Vlčany - Topoľčianky

Veľké Úľany - Topoľníky

Nitra B - H. Kráľová

Nový Život - Vieska

Zbehy - Veľký Cetín

3. kolo - 25. 8. o 16.00 h

Veľký Cetín - Výč.-Opatovce

Vieska - Zbehy

H. Kráľová - Nový Život

Topoľníky - Nitra B

Topoľčianky - Veľké Úľany

Matúškovo - Vlčany

Galanta - O. Potôň/DAC B

Baka - Trstice

4. kolo - 1. 9. o 15.30 h

Výč.-Opatovce - Trstice

O. Potôň/DAC B - Baka

Vlčany - Galanta

Veľké Úľany - Matúškovo

Nitra B - Topoľčianky

Nový Život - Topoľníky

Zbehy - H. Kráľová

Veľký Cetín - Vieska

5. kolo - 8. 9. o 15.30 h

Vieska - Výč.-Opatovce

H. Kráľová - Veľký Cetín

Topoľníky - Zbehy

Topoľčianky - Nový Život

Matúškovo - Nitra B

Galanta - Veľké Úľany

Baka - Vlčany

Trstice - O. Potôň/DAC B

6. kolo - 15. 9. o 15.30 h

Výč.-Opatovce - DAC B

Vlčany - Trstice

Veľké Úľany - Baka

Nitra B - Galanta

Nový Život - Matúškovo

Zbehy - Topoľčianky

Veľký Cetín - Topoľníky

Vieska - H. Kráľová

7. kolo - 22. 9. o 15.00 h

H. Kráľová - Výč.-Opatovce

Topoľníky - Vieska

Topoľčianky - Veľký Cetín

Matúškovo - Zbehy

Galanta - Nový Život

Baka - Nitra B

Trstice - Veľké Úľany

O. Potôň/DAC B - Vlčany

8. kolo - 29. 9. o 15.00 h

Výč.-Opatovce - Vlčany

V. Úľany - O. Potôň/DAC B

Nitra B - Trstice

Nový Život - Baka

Zbehy - Galanta

Veľký Cetín - Matúškovo

Vieska - Topoľčianky

H. Kráľová - Topoľníky

9. kolo - 6. 10. o 14.30 h

Topoľníky - Výč.-Opatovce

Topoľčianky - H. Kráľová

Matúškovo - Vieska

Galanta - Veľký Cetín

Baka - Zbehy

Trstice - Nový Život

O. Potôň/DAC B - Nitra B

Vlčany - Veľké Úľany

10. kolo - 13. 10. o 14.30 h

Výč.-Opatovce - Veľké Úľany

Nitra B - Vlčany

Nový Život - O. Potôň/DAC B

Zbehy - Trstice

Veľký Cetín - Baka

Vieska - Galanta

H. Kráľová - Matúškovo

Topoľníky - Topoľčianky

11. kolo - 20. 10. o 14.00 h

Topoľčianky - Výč.-Opatovce

Matúškovo - Topoľníky

Galanta - H. Kráľová

Baka - Vieska

Trstice - Veľký Cetín

O. Potôň/DAC B - Zbehy

Vlčany - Nový Život

Veľké Úľany - Nitra B

12. kolo - 27. 10. o 14.00 h

Výč.-Opatovce - Nitra B

Nový Život - Veľké Úľany

Zbehy - Vlčany

V. Cetín - O. Potôň/DAC B

Vieska - Trstice

H. Kráľová - Baka

Topoľníky - Galanta

Topoľčianky - Matúškovo

13. kolo - 3. 11. o 13.30 h

Matúškovo - Výč.-Opatovce

Galanta - Topoľčianky

Baka - Topoľníky

Trstice - H. Kráľová

O. Potôň/DAC B - Vieska

Vlčany - Veľký Cetín

Veľké Úľany - Zbehy

Nitra B - Nový Život

14. kolo - 10. 11. o 13.30 h

Výč.-Opatovce - Nový Život

Zbehy - Nitra B

Veľký Cetín - Veľké Úľany

Vieska - Vlčany

H. Kráľová - O. Potôň/DAC B

Topoľníky - Trstice

Topoľčianky - Baka

Matúškovo - Galanta

15. kolo - 17. 11. o 13.00 h

Galanta - Výč.-Opatovce

Baka - Matúškovo

Trstice - Topoľčianky

O. Potôň/DAC B - Topoľníky

Vlčany - H. Kráľová

Veľké Úľany - Vieska

Nitra B - Veľký Cetín

Nový Život - Zbehy

V. liga Východ

1. kolo - 11. 8. o 16.30 h

Hurbanovo - Šurany

Tvrdošovce - Svodín

Dvory n/Ž. - Čaka

Zemné - Čajkov

Zbrojníky - Kalná n/Hr.

Imeľ - Hr. Kľačany

Marcelová - FC Majorka

Komjatice - Dolný Ohaj

2. kolo - 18. 8. o 16.00 h

Šurany - Dolný Ohaj

FC Majorka - Komjatice

Hr. Kľačany - Marcelová

Kalná n/Hr. - Imeľ

Čajkov - Zbrojníky

Čaka - Zemné

Svodín - Dvory n/Ž.

Hurbanovo - Tvrdošovce

3. kolo - 25. 8. o 16.00 h

Tvrdošovce - Šurany

Dvory n/Ž. - Hurbanovo

Zemné - Svodín

Zbrojníky - Čaka

Imeľ - Čajkov

Marcelová - Kalná n/Hr.

Komjatice - Hr. Kľačany

Dolný Ohaj - FC Majorka

4. kolo - 1. 9. o 15.30 h

Šurany - FC Majorka

Hr. Kľačany - Dolný Ohaj

Kalná n/Hr. - Komjatice

Čajkov - Marcelová

Čaka - Imeľ

Svodín - Zbrojníky

Hurbanovo - Zemné

Tvrdošovce - Dvory n/Ž.

5. kolo - 8. 9. o 15.30 h

Dvory n/Ž. - Šurany

Zemné - Tvrdošovce

Zbrojníky - Hurbanovo

Imeľ - Svodín

Marcelová - Čaka

Komjatice - Čajkov

Dolný Ohaj - Kalná n/Hr.

FC Majorka - Hr. Kľačany

6. kolo - 15. 9. o 15.30 h

Šurany - Hr. Kľačany

Kalná n/Hr. - FC Majorka

Čajkov - Dolný Ohaj

Čaka - Komjatice

Svodín - Marcelová

Hurbanovo - Imeľ

Tvrdošovce - Zbrojníky

Dvory n/Ž. - Zemné

7. kolo - 22. 9. o 15.00 h

Zemné - Šurany

Zbrojníky - Dvory n/Ž.

Imeľ - Tvrdošovce

Marcelová - Hurbanovo

Komjatice - Svodín

Dolný Ohaj - Čaka

FC Majorka - Čajkov

Hr. Kľačany - Kalná n/Hr.

8. kolo - 29. 9. o 15.00 h

Šurany - Kalná n/Hr.

Čajkov - Hr. Kľačany

Čaka - FC Majorka

Svodín - Dolný Ohaj

Hurbanovo - Komjatice

Tvrdošovce - Marcelová

Dvory n/Ž. - Imeľ

Zemné - Zbrojníky

9. kolo - 6. 10. o 14.30 h

Zbrojníky - Šurany

Imeľ - Zemné

Marcelová - Dvory n/Ž.

Komjatice - Tvrdošovce

Dolný Ohaj - Hurbanovo

FC Majorka - Svodín

Hr. Kľačany - Čaka

Kalná n/Hr. - Čajkov

10. kolo - 13. 10. o 14.30 h

Šurany - Čajkov

Čaka - Kalná n/Hr.

Svodín - Hr. Kľačany

Hurbanovo - FC Majorka

Tvrdošovce - Dolný Ohaj

Dvory n/Ž. - Komjatice

Zemné - Marcelová

Zbrojníky - Imeľ

11. kolo - 20. 10. o 14.00 h

Imeľ - Šurany

Marcelová - Zbrojníky

Komjatice - Zemné

Dolný Ohaj - Dvory n/Ž.

FC Majorka - Tvrdošovce

Hr. Kľačany - Hurbanovo

Kalná n/Hr. - Svodín

Čajkov - Čaka

12. kolo - 27. 10. o 14.00 h

Šurany - Čaka

Svodín - Čajkov

Hurbanovo - Kalná n/Hr.

Tvrdošovce - Hr. Kľačany

Dvory n/Ž. - FC Majorka

Zemné - Dolný Ohaj

Zbrojníky - Komjatice

Imeľ - Marcelová

13. kolo - 3. 11. o 13.30 h

Marcelová - Šurany

Komjatice - Imeľ

Dolný Ohaj - Zbrojníky

FC Majorka - Zemné

Hr. Kľačany - Dvory n/Ž.

Kalná n/Hr. - Tvrdošovce

Čajkov - Hurbanovo

Čaka - Svodín

14. kolo - 10. 11. o 13.30 h

Šurany - Svodín

Hurbanovo - Čaka

Tvrdošovce - Čajkov

Dvory n/Ž. - Kalná n/Hr.

Zemné - Hr. Kľačany

Zbrojníky - FC Majorka

Imeľ - Dolný Ohaj

Marcelová - Komjatice

15. kolo - 17. 11. o 13.00 h

Komjatice - Šurany

Dolný Ohaj - Marcelová

FC Majorka - Imeľ

Hr. Kľačany - Zbrojníky

Kalná n/Hr. - Zemné

Čajkov - Dvory n/Ž.

Čaka - Tvrdošovce

Svodín - Hurbanovo

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 834
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 304
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 616
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 136
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 043
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 287
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 507
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 615
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 318
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 984
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Marián Tvrdoň je v Ústí nad Labem už sedem rokov, letné (18. 8.) 27. narodeniny však už možno oslávi na lukratívnejšej adrese.

Ščasný: Máme na stred II. ligy, bez posíl tu nebudem

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
Pre obyvateľov Galanty už funguje online rezervačný systém.

Koronavírus: Odberné miesta v Galante (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Galante

V Nitre otvorili tri materské školy a päť školských klubov

Riaditeľky posudzujú zamestnanie oboch rodičov.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?