Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom v budúcom kole?

II. LIGA - 18. 5. o 17.00 h Nitra - Vranov (P. Šuniar), Topoľčany - R. Sobota (Tomčík), Humenné - Zl. Moravce (Tabiš), Dun. Streda - Ličartovce (Fízel).

III. LIGA - 18. 5. o 17.00 h Bánovce - Sládkovičovo (Kéry), Šaľa - Levice (Frič), 19. 5. o 17.00 h N. Mesto - Štúrovo (Vnuk), Senica - Strojár (Kalčík), V. Kostoľany - N. Zámky (Kiss), Neded - J. Bohunice (Poruban).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 18. 5. o 17.00 h Komárno - Močenok (Košík), 19. 5. o 10.30 h FC ViOn - H. Saliby (Kvaššay), o 17.00 h Gabčíkovo - Vráble (Kraslan), Tlmače - Kolárovo (Kováč), Tvrdošovce - Baloň (Klabník), Lapáš - Želiezovce (Patka), V. Ludince - Šamorín (Mokoš), Báč - Galanta (Lieskovský).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 19. 5. o 17.00 h Tovarníky - Púchov B (Lenhart).

V. LIGA JUH - 19. 5. o 10.30 h Baka - H. Potôň (Kmeťko), o 17.00 h Trstice - H. Kráľová (Žákech), Nová Ves - Topoľníky (Labai), Č. Kľačany - N. Život (Bača), Pata - Výčapy-Opatovce (Masár), Zbehy - Nitra B/Mlynárce (Édes), V. Úľany - D. Streda B (Bílek), Sereď - Vlčany (Vánik).

V. LIGA ZÁPAD - 19. 5. o 10.00 h Čáčov - H. Obdokovce (Nedveď), o 17.00 h Šulekovo - Solčany (Vikor).

POHÁR ZsFZ - finále - 1. zápas - 22. 5. o 17.00 h Strojár Nitra - Myjava/T. Lúka.

OM NITRA-ŠAĽA - 19. 5. o 17.00 h D. Obdokovce - Hájske (Valkovič, Mihál, Malček), Trnovec - Chrenová (Palkovič, Domasta, Pekár), Alekšince - Ivanka (Duchoň, Mi. Kollárik, Borčin), Klasov - Rumanová (I. Tábi st., Srnka, Gajan), Veľký Cetín - Čechynce (Kopačka, Furda, Valent - Gajan), Lehota - Čeľadice (Šimor, Süttö, R. Botka), Šaľa B/Selice - Rišňovce (Andraško, Kamenický, I. Tábi), Cabaj-Čápor - Janíkovce (R, R, R).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 17. 5. o 17.30 h Šaľa-Veča - Štefanovičová (Moravec, Fázik), 19. 5. o 10.30 h Lužianky - Štefanovičová (Bácsay, Baboš ml., Bachratý), ŠK Močenok - Žihárec (Behál, Javorník, Császár - Rógl), H. Lefantovce - Diakovce (Grman, Zverka), o 17.00 h Čakajovce - Svätoplukovo (Hrušovský, Somogyi), Šaľa-Veča - V. Zálužie (Behál, Javorník), P. Kesov - Kráľová n/V. (Polocik, Bujko), Šurianky - Tešedíkovo (Kukla, Jamrichová - Sokol).

II. B TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Dyčka - N. Hrnčiarovce (J. Botka, Bernát, Činger - Lauko), D. Krškany - D. Štitáre (S. Szabo, J. Szabo), o 17.00 h Pohranice - Golianovo (Darnadi, Ma. Kollárik, Fábry - Szikora), Lúčnica - Horný Ohaj (Paukov, K. Kusala), Hosťová - Žirany (R, R - Révay), Jelenec - Kolíňany (Kunkel, Nagy, Činger - Ševčík), Mojmírovce - Vinodol (Baboš st., Lešš, Žáčiková).

Skryť Vypnúť reklamu

III. A TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Jarok - Dlhá n/V. (Szalai, Ment - Ľ. Ballay), Podhorany - D. Lefantovce (Kutlák, Debnár), o 17.00 h Lukáčovce - Hruboňovo (Vajíček, Raska), N. Sady-Čab - Kynek (Baboš ml., Bácsay), Dražovce - Jelšovce (Debnár, Kutlák), Báb - V. Dolina (Bernát, J. Botka).

III. B TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Melek - Tajná (Malý, Baláž), o 14.30 h Pohranice B - Ivanka B (Ma. Kollárik, Fábry), o 17.00 h Branč - Babindol (Kerimov, Lerint), Paňa - Žitavce (Baláž, Malý), Čifáre a Lapáš B voľno.

OM ZLATÉ MORAVCE - 19. 5. o 10.30 h Velčice - Lovce (Paukov, Rebo), o 17.00 h Topoľčianky - Volkovce (R, R, R - Kukla), Machulince - Chyzerovce (Ostertág, Lukacsovics), Obyce - Sľažany (Hádek, Ivančík), Skýcov - Žitavany (M. Formela, Moravec - Bakai), Hostie - Č. Hrádok (Miklovič, Fázik), Hosťovce majú voľno.

II. C TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Martin n/Ž. - Choča (P. Kusala, Gábriš), Prílepy - Neverice (Ivančík, Hádek), Žikava - J. Kostoľany (Fázik, Miklovič - Pacher), Ladice - Slepčany (Moravec, M. Formela - Kleštinec), o 17.00 h T. Mlyňany - Mankovce (Rebo, Krpala), V. Vozokany - Tek. Nemce (Gábriš, P. Kusala - Mikloš).

MO TOPOĽČANY - 19. 5. o 11.00 h Urmince - Chrabrany (Števčík, Vaňo, Toman - J. Mokoš), o 17.00 h Mýtna Nová Ves - Preseľany (M. Čulák, Šlosár, Babkovič - J. Candrák), Čermany - Topoľčany B (Belianský, J. Grác, Babušík - Síleš), Sl. Bojná - Ludanice (Jakubík, Dubný, Zifčák - Kajzer), Radošina - Jacovce (Kakula, Pastor, Ján Klačanský - M. Mokoš), Nemčice - Krnča (Jul. Klačanský, Pavlík, Hazucha - Grenčík), Práznovce - Tovarníky B (M. Candrák, Tomka, M. Rybanský

- Ligocký), Hrušovany - Prašice (Ladický, Meluš, Vojtela - M. Janík).

II. TRIEDA - 19. 5. o 17.00 h Tesáre - Krtovce (Bujna, Wenderla - Švajlen), V. Ripňany - Krušovce (Paulovič, I. Čulák, Kutiš - Šiška), Kamanová - Oponice (Augustínek, Toman - Jančovič), V. Dvorany - H. Chlebany (Štreicher, Petruš - Žák), Závada - Koniarovce (Trenčanský, Šatan - Martinovič), H. Štitáre -V. Bedzany (Ježík, Orságh, Pukanec - Mandúch), Rajčany - Behynce (Gregorík, Farkaš - Antal), N. Blatnica - Kuzmice (Vaňo, Števčík - Hrončok).

III. TRIEDA - 19. 5. o 10.30 h Šalgovce - Kovarce (Šmitala, Vendég), Hajná N. Ves - Velušovce (Murko, Kvačala), o 17.00 h M. Ripňany - Vozokany (Kvačala, Murko), Blesovce - Čeladince (Šimon, Krepuš), Jacovce B - Lipovník (Dubaj, Kluka), Norovce - Orešany (Vendég, Šmitala).

I. LIGA ŽENY (žiačky) - 18. 5. o 15.00 (13.30) h Nitra - Žilina (Barczi).

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 18. 5. o 10.00 a 12.30 h Iskra Petržalka - Levice, Koba Senec - Dun. Streda, 19. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Divéky, Marko), Slovan B - Nitra B.

III. LSD a LMD - 18. 5. o 10.00 a 12.30 h Štúrovo - Partizánske (Valko, Černák), FC ViOn - Galanta (F. Farkaš, Hengerics), N. Zámky - Bánovce (Gunda, Vrábel), Sereď - N. Mesto (Černek, Otrubčák), 19. 5. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Senica (Michlian, Kasznár), Zl. Moravce - P. Bystrica (Kováčik, Michna).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 18. 5. 14.30 h Šahy - Vráble (Ábel), Dvory n/Ž. - D. Streda B (Grznár), V. Meder - Šamorín (P. Bachratý), o 15.00 h Topoľčianky - Váhovce (Miksa), o 17.00 h Želiezovce - Chrenová (Baňár), 19. 5. o 14.30 h Tlmače - Kolárovo (Mikulaj), Strojár - Zbehy (Javor), o 15.00 h N. Zámky B - H. Saliby (Tomčík).

IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 18. 5. o 17.00 h Hrušovany - Nemšová (Kračmer,), 19. 5. o 14.30 h Tovarníky - D. Vestenice (Múčka).

V. LIGA JUH - 18. 5. o 14.30 h Lužianky - Ivanka (Komžík), Sládkovičovo - Janíkovce (Palocsányi, v M. Mači), 19. 5. o 14.30 h Trstice - H. Kráľová (Mišák), Nová Ves - Topoľníky (Ďatko), Č. Kľačany - N. Život (Šálek), Pata - Matúškovo (Oppenberger), Topoľnica - Čenkovce (Černák).

V. LIGA ZÁPAD - 18. 5. o 17.00 h Preseľany - Sl. Trnava (Mišák), 19. 5. o 14.30 h Radošina - Suchá n/P. (Vilímek), Holíč - Krušovce (Rybanský), Drahovce - Bojná (Gálik).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 19. 5. o 15.00 h D. Obdokovce - Hájske (Mihál, Malček), Klasov - Rumanová (Srnka, Gajan), Veľký Cetín - Čechynce (Furda, Valent), Lehota - Čeľadice (Süttö, R. Botka), Selice - Rišňovce (Kamenický, I. Tábi ml.)

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. 5. o 15.00 h Báb - Neded (M. Formela, Miko), N. Sady-Čab - Diakovce (F. Formela, Mareček), 19. 5. o 10.30 h Močenok - Žihárec (Hrušovský, Somogyi), Výč.-Opatovce - V. Zálužie (Jamrichová, Kukla), o 15.00 h Čakajovce - Svätoplukovo (Somogyi), Šaľa-Veča - Vlčany (Javorník), Dražovce majú voľno.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 19. 5. o 12.30 h Jarok - Golianovo (Ment, Szalai), o 15.00 h Jelenec - N. Hrnčiarovce (Nagy, Činger), Branč - Žirany (Lerint), Mojmírovce - Vinodol (Lešš, Žáčiková).

OM ZLATÉ MORAVCE - 19. 5. o 10.30 h Nevidzany - Slepčany (Valent, Furda), Beladice - Hosťovce (Malček, Mihál), o 15.00 h Obyce - Sľažany (Ivančík).

MO TOPOĽČANY - 18. 5. o 14.50 h V. Ripňany - Jacovce (Petruš), 19. 5. o 8.50 h Urmince - Chrabrany (Vaňo, Toman), o 10.30 h N. Blatnica - Prašice (Števčík), o 14.50 h Mýtna N. Ves - H. Obdokovce (Šlosár, Babkovič), Čermany - N. Streda (J. Grác, Babušík), Solčany - Ludanice (Pukanec), Nemčice - Krnča (Pavlík, Hazucha), Práznovce -V. Bedzany (Tomka, M. Rybanský).

II. TRIEDA - 19. 5. o 14.50 h V. Dvorany - H. Chlebany (Petruš), Kamanová - Oponice (Toman), Závada - Koniarovce (Šatan), Rajčany - Behynce (Farkaš).

Žiaci

I. LSŽZ a LMŽZ - 15. 5. o 13.00 a 15.00 h Levice - Púchov (Prešinský, Pichňa), Nitra - SFM Senec (Škadra, Formel), Myjava - N. Zámky (Kravárik, Paulovič), Trenčín - Dun. Streda (Dohnanská, Kvaššay).

II. LSŽ a LMŽ - 15. 5. o 15.00 a 16.30 h P. Bystrica - Nitra B (Čacho, Hanták), 16. 5. o 15.45 a 17.15 h Bánovce - Chrenová (Mišák, Adamkovič), 18. 5. o 10.00 a 12.00 h Calex Zl. Moravce - Nitra B (Bebjak, Miksa), 19. 5. o 10.00 a 11.30 h P. Bystrica - Šaľa (Belanský, Žalud), o 13.30 a 15.00 h Piešťany - Levice B (Cabaj, Burza), 22. 5. o 12.00 a 13.30 h TTS Trenčín - Topoľčany (Ježík, Jambor).

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 18. 5. o 10.45 a 9.30 h Kolárovo - Tvrdošovce (Tonkó, P. Bachratý), o 11.00 a 9.30 h Šahy - Strojár (M. Štrba, A. Štrba), o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Štúrovo (Novák, Šaš), o 13.00 a 15.00 h Hurbanovo - Vráble (Šebeň, Kyselica), o 15.00 a 17.00 h Šamorín - N. Zámky B (Abrahám, Rublík), Galanta - Šurany (Šaš, Novák), 19. 5. o 9.30 a 11.30 h Sereď - FC ViOn (Vanya, M. Bachratý).

KS SŽ JUH - 18. 5. o 15.00 h Trnovec n/V. - Ivanka (Formel), Močenok - Vlčany (Vikor), o 17.00 h Janíkovce - Nitra C (Pucher), Lužianky - Topoľčianky (Vanyo).

KS SŽ ZÁPAD - 18. 5. o 15.00 h Smolenice - Prašice (Kadlíček), o 17.00 h Urmince - Chtelnica (Kastelovič).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 18. 5. o 17.00 h Nitra C - D. Štitáre (Gajan), Poľný Kesov - Čechynce (Lerint), N. Hrnčiarovce - Branč (Domasta), Cabaj-Čápor - D. Krškany (Jankovič), Mojmírovce - Svätoplukovo (Zverka).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. 5. o 17.00 h Výč.-Opatovce - Lapáš (Ivančík), V. Zálužie - N. Sady-Čab (M. Vindiš), Zbehy - Alekšince (R), Lehota - Čakajovce (Ostertág), Jarok má voľno.

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 18. 5. o 17.00 h Jelenec - Nová Ves (Fázik), D. Obdokovce - Hosťová (Andraško), V. Cetín - Žirany (Žáčiková), Vinodol - Golianovo (Palkovič, v Golianove), Pohranice - Klasov (Vanyo), Kolíňany - Lúčnica - hrali 12. 5. v Lúčnici.

OM NITRA-ŠAĽA sk. D - 18. 5. o 17.00 h Hájske - Selice (Raska), Tešedíkovo - H. Kráľová (Császár), Diakovce - Neded (Bachratý).

OM zlatÉ moravce - 18. 5. o 17.00 h Hostie - T. Nemce (Debnár), Velčice - Sľažany (Furda), Slepčany - Machulince (Malček), Neverice - Č. Kľačany (Malý), T. Mlyňany - Beladice (Valent), Žitavany majú voľno.

MO TOPOĽČANY sk. A - 18. 5. o 10.30 h Solčany - N. Streda (Ján Klačanský), Krnča - Rajčany (Šlosár), o 16.00 h Oponice - Kovarce (Krepuš), Krušovce - Chrabrany (Belianský), Preseľany - Ludanice (Pavlík), Mýtna N. Ves - Hrušovany (Vendég); sk. B - 18. 5. o 16.00 h H. Obdokovce - Tovarníky A (Šmitala), Radošina - Krtovce (Šatan), Bojná - Čermany (Trenčanský), Nemčice - V. Dvorany (Pastor), o 17.00 h V. Ripňany - N. Blatnica (Petruš), 22. 5. o 16.00 h Jacovce - Tovarníky B (Wenderla).

starí páni

LIGA INTERNACIONÁLOV sk. A - 18.-19. 5. Mlynárce - Jelšovce, Ceram Čab - Mechenice, Kynek - Lukáčovce, Dražovce - Lužianky; sk. B - 18.-19. 5. Hosťová - Mojmírovce, Cabaj-Čápor - N. Hrnčiarovce, Jarok - Veľký Cetín, Klasov - Pohranice, Vráble -voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 837
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 631
  3. Aká je chémia vôní 11 059
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 844
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 741
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 316
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 749
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 513
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 076
  10. Bývanie v meste predlžuje život 7 069
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Staré divadlo pripravuje inscenáciu Doktor Faust

Po takmer 30 rokoch sa na javisko vráti titul Doktor Faust.

Takto vzniká nová inscenácia Doktor Faust.

Ľudí pripravili o peniaze telefonáty aj e-maily, podvodníci sa dostali k ich účtom

Páchatelia zneužívajú meno Microsoftu aj Slovenskej pošty.

Príliš lákavé ponuky môžu byť podvod, aj pri nakupovaní cez internet treba používať "sedliacky" rozum.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

Už ste čítali?