(Chládek), Čaňa - Topoľčany (Tomčík), Dun. Streda - Senec (P. Hrčka).
POHÁR ZsFZ - 3. kolo (1. zápasy) - 16. 10. o 15.30 h Neded - Komárno (Kiss), Báč - Pata (J. Šmidovič), V. Ludince - Levice (Gocník), FC ViOn - Nové Zámky (Barcík).
III. LIGA - 16. 10. o 15.00 h Myjava/T. Lúka - Štúrovo (Frič, v Myjave), 19. 10. o 14.00 h N. Zámky - J. Bohunice (Kravárik), 20. 10. o 14.00 h Trnava B - FC ViOn (Kiss, v Hlohovci), D. Vestenice - Levice (Sluk), Neded - Šaľa (Kalčík), Báč - Topoľčany (S. Barczi), Štúrovo - Sládkovičovo (Kéry).
IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 20. 10. o 14.00 h Baloň - Kolárovo (Čacho), Močenok - Želiezovce (Otrubčák), H. Saliby - FC ViOn B/Volkovce (Vörös), Gabčíkovo - Pata (Miksa), Tlmače - Komárno (Očkovský), Lapáš - Bánov (Grznár), V. Ludince - Vráble (Haršány), Šamorín - ČFK Nitra (Ábel).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 20. 10. o 14.00 h Domaniža - Tovarníky (Paulovič).
V. LIGA JUH - 20. 10. o 10.30 h Baka - Vieska (Hamran), o 14.00 h Topoľčianky - Výčapy-Opatovce (Németh), Matúškovo - Topoľníky (P. Guliš), Galanta - H. Kráľová (Marcinát), Trstice - V. Cetín (Zigo), Vlčany - N. Život (Skaličan), O. Potôň/DAC B - Zbehy (I. Guliš), V. Úľany - Nitra B/Mlynárce (Dobrotka).
V. LIGA ZÁPAD - 20. 10. o 14.00 h Ružindol - Bojná (Hanták).
OM NITRA-ŠAĽA - 20. 10. o 14.00 h Trnovec - Čechynce (Ostertág, Gombík, Stríž - Bakai), Rišňovce - ŠK Močenok (R, Miko, Ivančík - Ballay), Ivanka - Janíkovce (ZsFZ, ZsFZ, ZsFZ - Pacher), Rumanová - Nová Ves n/Ž. (Bacsay, Császár, Lukacsovics - Kukla), Čeľadice - Klasov (I. Tábi st., Formela, Javorník - Ryba), Chrenová - Cabaj-Čápor (Hrušovský, Somogyi, Kompas - Kleštinec), D. Obdokovce - Šaľa B/Selice (Duchoň, Ment, Jamrichová - D), Golianovo - Lehota (Hádek, Szabo, Szalai - Sokol).
II. A TRIEDA - 20. 10. o 10.30 h Svätoplukovo - Jarok (Baboš st., Baboš ml.), Štefanovičová - Šaľa-Veča (Miko, Ivančík, Palkovič), o 14.00 h Čakajovce - Hájske (Grman, Fábry), Tešedíkovo - Šurianky (Lešš, Hadnaď Diakovce - Alekšince (Behál, Pekár), Lužianky - V. Zálužie (Vágner, Borčin - Vilímek), Poľný Kesov - Dlhá n/V. (Lérint, Baraník).
II. B TRIEDA - 20. 10. o 10.30 h Horný Ohaj - Mojmírovce (Paukov, Bača, Gajan), D. Krškany - N. Hrnčiarovce (Mareček, Moravec, Kóňa), Paňa - Branč (Somogyi, Hrušovský, Ma. Kollárik), o 14.00 h Kolíňany - Lúčnica (Vajíček, Bachratý), Jelenec - Hosťová (Žáčiková, Mareček, Ma. Kollárik - D), D. Štitáre - Žirany (Mi. Kollárik, Gajan), Vinodol - Pohranice (Kukla, Bernát).
III. A TRIEDA - 20. 10. o 10.30 h Hruboňovo - Podhorany (Vindiš, Vanyo), D. Lefantovce - Kynek (Bernát, Kukla), o 14.00 h N. Sady-Čab - H. Lefantovce (Šimor, Veselka - Gajan), Báb - Jelšovce (Bujalko, Joniak), V. Dolina - Lukáčovce (Valkovič, I. Tábi ml. - D).
III. B TRIEDA - 19. 10. o 14.00 h Lapáš B - Melek (Miklovič, Moravec), 20. 10. o 10.30 h Dyčka - Žitavce (Debnár, Kunkel), Ivanka B - Tajná (ZsFZ, ZsFZ), o 14.00 h Babindol - Čifáre (Vanyo, Jaraba - Miklóš).
OM ZLATÉ MORAVCE - 20. 10. o 10.30 h Slepčany - Chyzerovce (Miklovič, Filová), o 14.00 h Č. Hrádok - T. Nemce (Mihál, Valent), Velčice - Lovce (Paukov, Bača), Č. Kľačany - Machulince (Andraško, Zeman), Sľažany - Obyce (Valkovič, ZsFZ), Žitavany - ViOn C/Hostie (M. Kopačka, Kutlák), Hosťovce - Skýcov (D. Kopačka).
II. C TRIEDA - 20. 10. o 10.30 h Prílepy - V. Vozokany (Valkovič, Baláž - Ševčík), Žikava - J. Kostoľany (Malý, Nagy), o 14.00 h T. Mlyňany - Beladice (Filová, Miklovič), Neverice - Choča (Baláž, Debnár - Vindiš), Nevidzany - Ladice (Kunkel, Malček - Ševčík), Mankovce - Martin n/Ž. (Nagy, Malý - Pecúch).
DORAST
I. LSDZ a LMDZ - 20. 10. o 10.00 a 12.30 h Púchov - Nitra (Jaška, Peťovský), 22. 10. o 10.00 a 12.30 h Nitra - Trenčín (Bacsa, Javor).
II. LSDZ a LMDZ - 19. 10. o 10.00 a 12.30 h Iskra Petržalka - Nitra B, Šaľa - Slovan B (Kasznár, Poništ), 20. 10. o 10.00 a 12.30 h Levice - Lok. Trnava (Múčka, Kastelovič).
III. LSD a LMD - 19. 10. o 10.00 a 12.15 h Bánovce - N. Zámky (Šimurka, Gašparovič), Sereď - Hor. Nitra (Miklovič, Paulovič), o 13.30 a 15.30 h Trenčín - D. Streda (Janas, Briestenský), 20. 10. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra - Štúrovo (Mlinkovics, Jakubáč), Dubnica B - FC ViOn (Koníček, Nedveď), Topoľčany - Komárno (Bebjak, Rybanský), N. Mesto - Galanta (Klabník, Štepanovič).
IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 19. 10. o 11.30 h Hurbanovo - Dvory (Kasáš), o 14.00 h Zbehy - Kolárovo (Škadra), Chrenová - Janíkovce (Prepelica), Želiezovce - V. Meder (Dvornák), 20. 10. o 11.30 h H. Saliby - N. Zámky B (Tomčík), Tlmače - Šahy (Belanský), D. Streda B - Vráble (Sklenár), Šamorín - Topoľčianky (Mizerák).
V. LIGA JUH - 19. 10. o 14.00 h Váhovce - H. Kráľová (Brath), 20. 10. o 11.30 h Sľažany - Topoľnica (Bojda), Matúškovo - Neded (Bencsík), Ivanka - Pata (Darnadi), Trstice - Čenkovce (Janček), V. Úľany - Tešedíkovo (Urbanovský), Sládkovičovo - N. Život (Gallo), o 14.00 h Vrakúň - Lužianky (Rublík, Navrátil).
OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 20. 10. o 12.00 h Trnovec - Čechynce (Gombík, Stríž), Rumanová - Nová Ves n/Ž. (Császár, Lukacsovics), Čeľadice - Klasov (Formela, Javorník), D. Obdokovce - Selice (Ment, Jamrichová), Golianovo - Lehota (Szabo, Szalai).
OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 20. 10. o 10.30 h Výčapy-Opatovce - Hájske (Joniak, Bujalko), Vlčany - Šaľa-Veča (Lešš, Hadnaď o 12.00 h Diakovce - V. Cetín (Pekár, Behál), Nitra C - V. Zálužie (J. Botka), o 13.00 h Svätoplukovo - Jarok (Baboš ml., Baboš st.).
OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 20. 10. o 12.00 h Lapáš - Mojmírovce (Činger, Jaraba, v M. Lapáši), Kolíňany - Lúčnica (Bachratý, Vajíček), Dražovce - Žirany (Fábry, Grman), o 12.30 h D. Krškany - N. Hrnčiarovce (Moravec, Kóňa).
Žiaci
I. LSŽZ a LMŽZ - 19. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Levice (Majerík, Babrnák), N. Zámky - Nitra (P. Bachratý, Javor), 20. 10. o 10.00 a 12.00 h D. Streda - Púchov (Pucher, Brath, v M. Blahove).
II. LSŽ a LMŽ - 19. 10. o 9.30 a 11.00 h Komárno - Trnava B (Strasser, V. Caňo), Chrenová - Senica (P. Bachratý, Prepelica), o 10.00 a 11.30 h Levice B - Partizánske (Bojda, Vyskočil, v Kalinč.), o 12.00 a 14.00 h Vráble - P. Bystrica (Bencsík, Szmuda), 20. 10. o 10.00 a 12.00 h Nitra B - Topoľčany (Adamkovič, Žákech), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Šaľa (Javor, Formel).
III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 19. 10. o 9.30 a 11.00 h Kolárovo - Štúrovo (Bílek, Édes), o 10.00 a 11.30 h ČFK Nitra - Sereď (Škadra, Javor), Želiezovce - N. Zámky B (Dvornák, Ševčík), Šaľa B - Hurbanovo (Tonkó, Žigo, ihr. SOUCh), FC ViOn - Nitra C (Kusala, Pichňa, ihr. Calex), o 11.00 a 12.30 h Tvrdošovce - Šahy (Baňár, M. Szabo), o 12.00 a 14.00 h Galanta - Šurany (Pintér, Grznár), 20. 10. o 9.30 a 11.00 h Chrenová B - Rybník (Komžík, Vanyo).
KS SŽ JUH - 19. 10. o 14.00 h Ivanka - Sládkovičovo (Kompas), Hájske - Janíkovce (M. Bachratý), Vlčany - Trnovec (Novák), Neded - Močenok (S. Barczi), Šamorín - Výčapy-Opatovce (Tóth), 20. 10. o 14.00 h D. Streda B - Topoľčianky (V. Caňo).
OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 19. 10. o 15.00 h Cabaj-Čápor - Poľný Kesov (Kóňa), Diakovce - Mojmírovce (Hadnaď), Tešedíkovo - Svätoplukovo (Vajíček), H. Kráľová - D. Krškany (Baboš st.), Selice - Branč (Császár).
OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 19. 10. o 12.30 h Zbehy - N. Hrnčiarovce (Bernáth), Lapáš - Čakajovce (Moravec), o 15.00 h Jarok - Lehota (Baraník), V. Zálužie - Alekšince (Pekár), Dražovce - N. Sady-Čab (Ivančík).
OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 19. 10. o 15.00 h Vinodol - Čechynce (Fábry), Pohranice - Klasov (Vanyo), V. Cetín - Golianovo (Filová), D. Obdokovce - Žirany (Palkovič), D. Štitáre - Hosťová (Gajan), Kolíňany - Lúčnica (Ostertág).
OM NITRA-ŠAĽA sk. D - 19. 10. o 15.00 h T. Mlyňany - Nová Ves (Činger), Neverice - Beladice (Bača), Slepčany - Č. Kľačany (Zeman), Hostie - Sľažany (Debnár), Žitavany - Tek. Nemce (Nagy), 20. 10. o 12.00 h Velčice - Machulince (Gábriš).
ŽENY
I. LIGA ŽENY (žiačky) - 19. 10. o 15.00 (13.30) h Čadca - Nitra, N. Zámky - Žiar n/Hr., 20. 10. o 15.00 (13.30) h M. Dvorníky - Trnava.