Streda, 3. jún, 2020 | Meniny má KarolínaKrížovkyKrížovky

Výsledky ObFZ Nitra

I. trieda: Topoľčianky - Diakovce 1:1 (1:0), 33. S. Belan - 65. M. Prešinský. Klasov - Šaľa B/Veča 6:2 (3:0), 30. a 48. J. Sojka, 35. a 43. (11 m) S. Levický, 60. A. Molnár, 68. Pa. Bako - 55. a 73. R. Špánik.

I. trieda
Topoľčianky - Diakovce 1:1 (1:0), 33. S. Belan - 65. M. Prešinský.
Klasov - Šaľa B/Veča 6:2 (3:0), 30. a 48. J. Sojka, 35. a 43. (11 m) S. Levický, 60. A. Molnár, 68. Pa. Bako - 55. a 73. R. Špánik.
Rumanová - Machulince 2:1 (1:1), 12. P. Pavel, 51. J. Slamka - 30. M. Lukáč.
Cabaj-Čápor - Tešedíkovo 2:2 (1:1), 12. M. Černek, 88. P. Vaňo - 9. L. Oroszi, 70. T. Papp.
Žitavany - T. Mlyňany 4:1 (1:1), 2. M. Gubov, 80. (11 m) a 86. J. Rosinský, 84. R. Michalík - 36. vlastný (Labai).
Ivanka - Lehota 5:1 (2:1), 42. J. Kurek (11 m), 44. a 72. M. Pagáč, 70. A. Klein, 80. M. Olejka - 18. Pa. Bernáth.
Jelenec - Janíkovce 3:2 (2:0), 26. (11 m), 38. a 88. (11 m) M. Kuruc - 60. a 70. R. Galo.
N. Hrnčiarovce - Čeľadice 3:1 (1:0), 38. N. Szombath, 65. T. Morvai, 78. P. Szombath - 90. M. Dobiáš.
1. Tešedíkovo 7 5 2 0 26:10 17 (+5)
2. Rumanová 7 5 1 1 18:8 16 (+1)
3. Janíkovce 7 5 0 2 13:7 15 (+9)
4. Ivanka 7 4 1 2 17:20 13 (+4)
5. Žitavany 7 3 3 1 25:14 12 ( 0)
6. Diakovce 7 3 1 3 12:10 10 (-2)
7. Klasov 7 3 1 3 17:17 10 (-2)
8. T. Mlyňany 7 3 1 3 7:12 10 (+1)
9. Šaľa B/Veča 7 3 0 4 17:17 9 ( 0)
10. Cabaj-Čápor 7 2 2 3 10:13 8 (-4)
11. Jelenec 7 2 1 4 11:14 7 (-5)
12. N. Hrnčiarovce 7 2 1 4 15:23 7 (-2)
13. Topoľčianky 7 1 3 3 9:11 6 (-6)
14. Machulince 7 2 0 5 11:19 6 (-6)
15. Lehota 7 1 3 3 9:17 6 ( 0)
16. Čeľadice 7 1 2 4 10:15 5 (-4)
Najlepší strelci: 7 - G. Karvai (Tešedíkovo), 6 - M. Pagáč (Ivanka), M. Kuruc (Jelenec), A. Molnár (Klasov), 5 - J. Slamka (Rumanová), R. Špánik (Šaľa B), T. Bombicz (Tešedíkovo).
II. A trieda
Štefanovičová - Mojmírovce 1:3 (0:1), 70. D. Michalička - 3. (11 m), 60. a 82. F. Trvalec.
Kráľová n/V. - Alekšince 3:1 (3:0), 2. T. Timár, 7. L. Szöcs, 15. O. Varga (11 m) - 90. M. Bulla.
Lužianky - Jarok 5:3 (3:2), 2. a 87. M. Buch, 43. a 63. Mesároš (11 m), 1. F. Buzáš - 12. J. Záujec, 37. Ľ. Patúc, 66. T. Zeleňák.
Hájske - Poľný Kesov 2:2 (0:1), 50. B. Sládeček, 65. F. Salviany - 25. Ľ. Kolár, 84. P. Veselka.
Šurianky - Veľké Zálužie 5:1 (1:0), 60. a 85. J. Chovanec, 20. J. Škobla, 67. J. Záhorský (11 m), 87. P. Burian - 74. D. Chňapek.
Svätoplukovo - Trnovec n/V. 0:1 (0:0), 67. Š. Varga.
D. Lefantovce - Kynek 2:0 (0:0), 50. Ľ. Mikula, 70. T. Budaj.
1. Šurianky 7 5 1 1 23:7 16 (+4)
2. Lužianky 7 5 0 2 27:10 15 (+3)
3. Kráľová n/V. 7 4 1 2 23:10 13 (+4)
4. Mojmírovce 7 4 1 2 20:13 13 (+4)
5. Hájske 7 4 1 2 11:13 13 (+1)
6. Poľný Kesov 7 3 3 1 13:10 12 ( 0)
7. V. Zálužie 7 3 2 2 14:14 11 (-1)
8. Štefanovičová 7 2 3 2 8:14 9 ( 0)
9. Trnovec 7 2 2 3 5:9 8 (-4)
10. Jarok 7 1 4 2 13:12 7 (-2)
11. Alekšince 7 2 1 4 12:15 7 (-2)
12. Kynek 7 1 1 5 11:18 4 (-5)
13. D. Lefantovce 7 1 1 5 8:27 4 (-5)
14. Svätoplukovo 7 0 3 4 10:26 3 (-9)
Najlepší strelci: 10 - F. Trvalec (Mojmírovce), 9 - J. Škobla (Šurianky), 6 - G. Takáč, T. Tímar (Kráľová n/V.), S. Mesároš (Lužianky), 5 - M. Petrík (Alekšince).
II. B trieda
Dyčka - D. Obdokovce 1:2 (1:1), 2. J. Felis - 41. a 52. Ľ. Valach.
Chrenová - Pohranice 1:1 (1:1), 45. Z. Bernáth (11 m) - 43. M. Muzika (11 m).
Lúčnica - D. Krškany 3:1 (1:1), 35. R. Mikulec, 89. P. Duchoň, 90+. M. Mališka - 36. S. Krajčo.
D. Štitáre - Golianovo 0:5 (0:2), 26. M. Bradáč, 29., 50. a 88. Ľ. Černý, 66. P. Bradáč.
Branč - Horný Ohaj 5:0 (1:0), 35. M. Stojka, 68. Plevka, 81. Ľ. Lorincz st., 85. A. Németh, 88. V. Stojka.
Vinodol - Nová Ves 1:1 (1:1), 42. J. Pňaček - 23. M. Holeček.
Kolíňany - Žirany 0:1 (0:0), 58. J. Votoček.
1. Žirany 7 5 1 1 15:4 16 (+7)
2. D. Obdokovce 6 5 1 0 15:8 16 (+7)
3. Nová Ves n/Ž. 7 4 2 1 15:5 14 (+5)
4. Golianovo 6 4 1 1 17:5 13 (+4)
5. Horný Ohaj 7 3 2 2 12:12 11 (-1)
6. Branč 7 3 1 3 14:15 10 (-2)
7. Pohranice 7 2 3 2 12:13 9 ( 0)
8. Vinodol 7 2 2 3 11:9 8 (-1)
9. Chrenová 7 2 2 3 7:7 8 (-4)
10. Lúčnica 7 2 2 3 13:16 8 (-4)
11. Kolíňany 7 2 2 3 10:14 8 (-1)
12. D. Krškany 7 0 4 3 4:12 4 (-8)
13. D. Štitáre 7 1 1 5 6:21 4 (-8)
14. Dyčka 7 0 2 5 5:15 2 (-7)
Najlepší strelci: 7 - Ľ. Valach (D. Obdokovce), 5 - V. Stojka (Branč), Ľ. Černý (Golianovo), T. Točka (Chrenová), R. Mikulec (Lúčnica), J. Votoček (Žirany), 4 - A. Drozdák (D. Obdokovce), R. Bajnek (H. Ohaj), J. Pňaček (Vinodol).
II. C trieda
Obyce - Beladice 1:0 (0:0), 56. M. Roziak.
Skýcov - Lovce 2:4 (0:2), 66. M. Herda, 70. P. Huňady - 20. M. Šimovič, 33. V. Hosťovecký, 73. P. Gálik, 82. P. Jankulár.
ViOn C/Hostie - Hosťovce 2:0 (0:0), 72. M. Magušin, 90.+ Ľ. Makáň.
Čierne Kľačany - Chyzerovce 4:3 (2:1), 14. Ľ. Števo, 33. J. Mihalka, 59. P. Kršiak (11 m), 83. R. Havetta - 40. vlastný (J. Bobovnický), 52. Š. Vaňo, 88. V. Gubov.
Sľažany - Martin n/Ž. 4:1 (2:1), 4. I. Kabát, 37. a 60. Š. Deák (oba z 11 m), 90 +. Š. Prochovník - 39. M. Kéry.
Velčice - Tekovské Nemce 2:0 (1:0), 15. D. Štefanka, 84. P. Penzeš.
Jedľové Kostoľany - Slepčany 2:1 (1:0), 35. D. Drienovský, 73. M. Gubov - 86. P. Černák.
1. Č. Kľačany 7 5 0 2 29:14 15 (+3)
2. Beladice 7 5 0 2 15:9 15 (+6)
3. Sľažany 7 4 1 2 22:9 13 (+1)
4. J. Kostoľany 7 4 1 2 19:9 13 (+4)
5. Slepčany 7 4 0 3 22:7 12 (+3)
6. ViOn C/Hostie 7 4 0 3 14:8 12 ( 0)
7. Hosťovce 7 4 0 3 17:11 12 ( 0)
8. Obyce 7 4 0 3 7:14 12 (+3)
9. Chyzerovce 7 3 2 2 24:18 11 (-1)
10. Martin n/Ž. 7 3 2 2 16:12 11 (+5)
11. Tek. Nemce 7 2 0 5 14:25 6 (-3)
12. Lovce 7 1 2 4 11:22 5 (-10)
13. Velčice 7 1 1 5 7:26 4 (-5)
14. Skýcov 7 0 1 6 6:39 1 (-11)
Najlepší strelci: 12 - P. Černák (Slepčany), 9 - V. Gubov (Chyzerovce), 8 - Ľ. Števo (Č. Kľačany), M. Škula (Hosťovce), 7 - I. Kabát (Sľažany), 6 - D. Drienovský (J. Kostoľany), J. Meliška (Sľažany), 5 - P. Švec (Č. Kľačany), M. Režoňa (Martin n/Ž.).
III. A trieda
Dlhá n/V. - Jelšovce 5:4 (3:1), I. Lovász 2, P. Benko 2, P. Székházi - Ľ. Kováč 2, P. Hupka, M. Sahulčík.
Hruboňovo - Lukáčovce 0:4 (0:2), O. Bosák, J. Riegel, D. Struk, V. Viglaš.
Žihárec - Rišňovce 2:4 (1:2), G. Pintér, vlastný - A. Brandís 2, Ľ. Súlovský, V. Kropel.
Selice - N. Sady-Čab 10:0 (5:0), O. Tóth 3, M. Gyulai 2, T. Gyulai 2, R. Frkala 2, N. Hegyi.
Čakajovce - Podhorany 4:0 (3:0), J. Berec, M. Lazár, K. Michalák, V. Kolár.
V. Dolina - H. Lefantovce 2:6 (1:2), M. Piterka, D. Kĺbik - J. Gaži 2, J. Varga 2, B. Baláži, M. Horňák.
Dražovce - Báb 1:5 (1:3), M. Martiška - T. Takáč, P. Valenta, M. Ďuračka 2, T. Ďuračka.
Tešedíkovo B malo voľno.
1. Selice 6 6 0 0 28:4 18 (+6)
2. H. Lefantovce 7 5 0 2 23:10 15 (+3)
3. Rišňovce 7 5 0 2 21:11 15 (+6)
4. Báb 7 5 0 2 21:13 15 (+6)
5. Lukáčovce 7 5 0 2 20:13 15 (+6)
6. Žihárec 6 3 1 2 15:11 10 (-2)
7. Tešedíkovo B 6 3 0 3 18:13 9 (+3)
8. Dražovce 7 2 2 3 13:11 8 (-1)
9. Čakajovce 6 2 1 3 9:12 7 (-2)
10. Jelšovce 7 2 1 4 13:19 7 (-2)
11. N. Sady-Čab 7 2 1 4 16:24 7 (-2)
12. Hruboňovo 6 2 0 4 10:20 6 (-6)
13. Dlhá n/V. 7 2 0 5 15:37 6 (-3)
14. Podhorany 6 1 0 5 7:17 3 (-9)
15. V. Dolina 6 1 0 5 5:19 3 (-6)
Žihárcu odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 8 - Ľ. Súlovský, 7 - A. Brandís (obaja Rišňovce), 6 - O. Tóth (Selice), T. Horváth (Tešedíkovo B).
III. B trieda
T. Mlyňany B - Nevidzany 2:1 (1:0), Ľ. Kellner 2 - S. Šabík.
Melek - Tajná 2:4 (1:1), J. Gajdoš (11 m), J. Rác - M. Slamka, J. Kudry, M. Kiš (11 m), M. Odráška.
Mankovce - Vozokany 6:1 (3:1), J. Doskoč 2, M. Pilka 2, M. Vrábel, M. Pavlov - M. Meňhart.
Červený Hrádok - Paňa 1:0 (0:0), P. Šabík.
Prílepy - Hosťová 4:2 (1:1), J. Malý 3, J. Kukučka - T. Gál, R. Balko.
Čifáre - Neverice 6:1 (2.0), M. Maček 3, J. Ďurček,V. Toman, L. Toman - J. Halmeš.
Choča - Žitavce 2:2 (1:1), N. Šíra, P. Drgoňa - M. Buranský, vlastný.
Babindol - Ladice 6:0 (3:0), M. Šerfözö 3, V. Kevely 2, M. Holčík.
1. Prílepy 7 5 0 2 18:15 15 (+3)
2. Čifáre 7 4 2 1 25:13 14 (+2)
3. Č. Hrádok 7 4 2 1 13:5 14 (+2)
4. Žitavce 7 4 2 1 14:8 14 (+5)
5. Babindol 7 4 1 2 26:10 13 (+4)
6. Paňa 7 4 1 2 18:8 13 (+1)
7. Hosťová 7 4 0 3 19:14 12 ( 0)
8. Tajná 7 4 0 3 16:17 12 ( 0)
9. Mankovce 7 3 0 4 14:13 9 (-3)
10. Nevidzany 7 2 2 3 15:14 8 (-1)
11. Choča 7 2 2 3 9:17 8 (-1)
12. Neverice 7 2 1 4 17:24 7 (-2)
13. Melek 7 2 1 4 16:23 7 (-5)
14. V. Vozokany 7 2 1 4 10:21 7 (-2)
15. T. Mlyňany B 7 2 0 5 9:21 6 (-3)
16. Ladice 7 0 1 6 6:22 1 (-8)
T. Mlyňanom B odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 10 - M. Šerfözö, 9 - V. Kevely (obaja Babindol), 8 - J. Malý (Prílepy), 7 - R. Balko (Hosťová), R. Marko (Nevidzany).

Súťaže dorastu
I. TRIEDA sk. A
Klasov - N. Sady-Čab 1:1 (1:0), J. Balázs - Š. Kopčan.
Čakajovce - Diakovce 7:1 (3:0), A. Mládek 2, M. Kuťka 2, M. Greguš, J. Gajan, R. Rác - M. Kollárik.
Rumanová - Lapáš 3:3 (1:2), Tkáč 2, R. Lovič - A. Jamrich 2, M. Plánka.
Cabaj-Čápor - Tešedíkovo 1:1 (0:0), M. Ligač za domácich.
1. Lehota 6 5 0 1 24:10 15
2. Lapáš 6 3 2 1 14:11 11
3. Čakajovce 5 3 1 1 24:6 10
4. Klasov 6 2 3 1 13:11 9
5. Tešedíkovo 7 2 2 3 9:17 8
6. N. Sady-Čab 5 2 1 2 15:10 7
7. Výč.-Opatovce 3 2 0 1 16:5 6
8. Jelenec 5 1 3 1 11:12 6
9. N. Hrnčiarovce 4 2 0 2 6:17 6
10. Diakovce 6 1 1 4 9:22 4
11. Cabaj-Čápor 4 0 2 2 4:12 2
12. Rumanová 5 0 1 4 5:17 1
I. TRIEDA sk. B
Dlhá n/V. - Kynek 5:2 (1:1), Z. Molnár 3, Leško 2.
ŠK Močenok - Veľké Zálužie 1:0 (0:0), Herceg.
Neded - Jarok 6:0 (4:0), Ľ. Kalmár 2, Cs. Pál, T. Pál, Sárközy, Kostankó.
Hájske - Poľný Kesov 2:1 (1:0), M. Popelka, F. Matušica - E. Kršiak.
Svätoplukovo - Trnovec n/V. 3:3 (0:3), L. Daniš 3 - J. Velbacký 2, M. Holos.
Selice - Poľn. Močenok 2:1 (1:1), Z. Czanik, L. Bogdan - M. Pec.
1. Hájske 6 5 0 1 17:4 15
2. Poľ. Močenok 6 4 0 2 26:11 12
3. ŠK Močenok 6 4 0 2 23:10 12
4. Neded 6 4 0 2 23:11 12
5. Selice 6 4 0 2 24:19 12
6. V. Zálužie 6 3 1 2 12:5 10
7. Trnovec 7 3 1 3 8:10 10
8. Dlhá n/V. 6 2 0 4 16:30 6
9. Jarok 6 1 2 3 10:14 5
10. Svätoplukovo 5 1 1 3 18:22 4
11. Poľný Kesov 6 1 1 4 6:21 4
12. Kynek 6 1 0 5 6:32 3
Mojmírovce odstúpili zo súťaže.
I. TRIEDA sk. C
Beladice - Golianovo 1:5 (0:3), L. Tokár - P. Kostoláni 2, P. Bradáč 2, O. Majerčík.
Lúčnica - D. Krškany 2:0 (0:0), T. Mališka 2.
Branč - Veľký Cetín 3:3 (1:0), J. Danóczi, M. Banyár, L. Tóth (11 m) - F. Ješko 2, A. Kóňa.
Čechynce - D. Obdokovce 1:1 (0:0), A. Cupák - D. Oláh.
Vinodol - Nová Ves 5:2 (2:1), E. Prešinský, M. Póčik, M. Lakatoš, J. Peško, J. Magát - Š. Mikle, M. Záhorský.
Kolíňany - Žirany 1:0 (0:0), T. Matyo.
1. Čechynce 7 5 1 1 21:7 16
2. Vinodol 7 4 1 2 22:9 13
3. Lúčnica 7 4 1 2 13:10 13
4. Golianovo 5 4 0 1 25:6 12
5. Veľký Cetín 6 3 2 1 33:10 11
6. Branč 7 3 2 2 18:10 11
7. D. Obdokovce 5 3 1 1 13:10 10
8. Nová Ves 6 3 0 3 19:14 9
9. D. Krškany 6 3 0 3 12:14 9
10. Kolíňany 7 3 0 4 11:24 9
11. Žirany 6 1 0 5 5:16 3
12. Beladice 7 1 0 6 12:47 3
13. Pohranice 6 0 0 6 4:31 0
I. TRIEDA sk. D
T. Mlyňany - Vozokany/Nemčiňany 1:1 (1:0), M. Solčiansky - M. Vrábel.
Volkovce - Velčice 14:0 (4:0), T. Danko 4, R. Pekár 3, V. Kováč 2, T. Volf 2, M. Frajka, M. Kvaššay.
Sľažany - Č. Kľačany 2:0 (2:0), M. Studený, P. Laca.
Žitavany - Machulince 3:1 (1:0), D. Kováč 2, M. Kyselica.
1. Sľažany 7 6 1 0 36:8 19
2. Č. Kľačany 7 6 0 1 25:9 18
3. ViOn B/Volkovce 7 5 1 1 36:7 16
4. T. Mlyňany 7 3 1 3 15:20 10
5. Vozok./Nemčiň. 7 2 1 4 20:25 7
6. Žitavany 7 1 1 5 13:21 4
7. Velčice 7 1 1 5 12:46 4
8. Machulince 7 1 0 6 14:35 3

Súťaže žiakov
I. A TRIEDA
ŠK Močenok - Cabaj-Čápor 2:0 (0:0), T. Škopek, S. Packa.
Poľ. Močenok - Kráľová n/V. 3:4 (2:0), T. Tichý 3 - P. Nagy 2, A. Bergendi, Z. Király.
Selice - Tešedíkovo 0:1 (0:0), M. Hrdý.
P. Kesov - Diakovce 4:0 (2:0), R. Hruška, R. Pilný, M. Rybár, Ľ. Bíro.
Branč - Mojmírovce 1:3 (0:1), E. Varga (11 m) - M. Lakatoš, B. Oravec, R. Floriš.
Svätoplukovo - Žihárec 5:2 (1:0), V. Stojka 3, T. Jamrich, B. Hanuška - A. Burdi 2.
1. Poľný Kesov 4 4 0 0 25:2 12
2. Tešedíkovo 4 3 0 1 13:2 9
3. Poľ. Močenok 4 2 1 1 10:7 7
4. ŠK Močenok 4 2 1 1 11:11 7
5. Kráľová n/V. 4 2 1 1 8:11 7
6. Mojmírovce 4 2 1 1 6:13 7
7. Žihárec 4 2 0 2 15:12 6
8. Svätoplukovo 4 1 1 2 12:13 4
9. Cabaj-Čápor 4 1 1 2 8:12 4
10. Branč 4 1 0 3 4:14 3
11. Selice 4 0 1 3 2:6 1
12. Diakovce 4 0 1 3 0:11 1
I. B TRIEDA
Výčapy-Opatovce - Veľké Zálužie 1:1 (1:1), za hostí F. Ternény.
Dražovce - Rišňovce 3:1 (3:1), P. Májik 2, M. Májik - M. Záhorský.
Lukáčovce - Jarok 2:0 (1:0), P. Nemec 2.
N. Hrnčiarovce - Zbehy 2:2 (1:1), M. Skyba, M. Borbély - P. Šinský 2.
Alekšince - Dolné Krškany 3:1 (3:0), M. Hofman, Ľ. Janeček, J. Doktor - P. Rudinec.
1. Dražovce 4 3 1 0 14:5 10
2. Alekšince 4 3 1 0 11:5 10
3. Lukáčovce 4 2 2 0 8:3 8
4. V. Zálužie 4 1 2 1 15:12 5
5. Zbehy 4 1 2 1 10:10 5
6. N. Hrnčiarovce 3 1 1 1 9:6 4
7. V.-Opatovce 4 1 1 2 6:9 4
8. Jarok 4 1 0 3 10:16 3
9. D. Krškany 3 0 1 2 3:8 1
10. Rišňovce 4 0 1 3 7:19 1
I. C TRIEDA
Čechynce - D. Obdokovce 0:1 (0:1), Lidik.
N. Ves n/Ž. - Lapáš 0:1 (0:1), T. Boďo.
Lúčnica n/Ž. - Chrenová C 3:3 (2:1), M. Cibula 2, M. Horváth - N. Haluška 2, D. Bílik.
Janíkovce - Čeľadice 4:1 (0:1), V. Zrubec 2, M. Rybárszky, A. Čulák - P. Odrážka.
Žirany - Vinodol 2:1 (0:0), R. Bencz 2 - P. Sádovský.
1. Janíkovce 4 4 0 0 18:2 12
2. Lapáš 3 3 0 0 18:1 9
3. D. Obdokovce 4 2 1 1 10:3 7
4. Čeľadice 3 2 0 1 11:9 6
5. Lúčnica 4 1 2 1 8:9 5
6. Žirany 4 1 2 1 6:13 5
7. Čechynce 4 1 1 2 9:8 4
8. Nová Ves 4 1 0 3 9:11 3
9. Vinodol 4 1 0 3 5:9 3
10. Chrenová C 3 0 2 1 5:7 2
11. Veľký Cetín 3 0 0 3 0:27 0
I. D TRIEDA
Skýcov - Žitavany 0:4 (0:2), M. Horňáček 2, R. Dekan 2.
M. Vozokany - Slepčany 0:6 (0:1), J. Šutka 2, M. Hrabinský 2, M. Kostoláni, L. Šutka.
Neverice - T. Mlyňany 1:14 (0:5), A. Michalka - M. Čikel 4, P. Švába, M. Urbánek, M. Hudec, J. Vodný 3, M. Gajdoš, P. Martinec 2, M. Martinec.
Sľažany - Beladice 2:1 (0:1), Tonka, A. Barta - K. Palko.
Machulince - Č. Kľačany 3:1 (2:0), P. Zemanovič, L. Valent, E. Mikuš - M. Šutka.
1. T. Mlyňany 4 4 0 0 37:4 12
2. Slepčany 4 4 0 0 19:1 12
3. Machulince 3 3 0 0 23:1 9
4. Č. Kľačany 4 3 0 1 24:3 9
5. Beladice 4 3 0 1 20:3 9
6. Žitavany 3 1 0 2 5:6 3
7. Sľažany 3 1 0 2 2:11 3
8. Tek. Nemce 3 1 0 2 5:16 3
9. Skýcov 4 0 0 4 1:26 0
10. M. Vozokany 4 0 0 4 1:26 0
11. Neverice 4 0 0 4 1:41 0

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Našli sme budúcnosť hliníka. Je v Spišských Vlachoch
  2. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými?
  3. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme
  4. Viac než polovica Slovákov sa chystá dovolenkovať za hranicami
  5. Aj použitý kuchynský olej môžete separovať
  6. Magazín denníka SME: Tipy na výlety v Rakúsku
  7. Dopravcovia v čase koronavírusu. Dezinfikovali aj svoje bytovky
  8. Zabezpečujeme certifikované MBA programy
  9. Ako efektívne ušetriť na platbách za energie?
  10. Podvodníci na internete útočia počas koronakrízy agresívnejšie
  1. Koronakríza zasiahla peňaženky Slovákov
  2. Členovia ASINS vrátili za rok 2019 do ekonomiky 113 mil. Eur
  3. Ako aktualizovať autonavigáciu Mio?
  4. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme
  5. Ružinovská poliklinika otvorila unikátne oddelenie
  6. Päť užitočných rád, ako si vybrať správnu klimatizáciu
  7. Našli sme budúcnosť hliníka. Je v Spišských Vlachoch
  8. Čo robiť, keď majú deti strach? Vyskúšajte tieto tipy
  9. Sloboda v stavebníctve
  10. Viac než polovica Slovákov sa chystá dovolenkovať za hranicami
  1. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými? 31 979
  2. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme 16 090
  3. Viac než polovica Slovákov sa chystá dovolenkovať za hranicami 13 192
  4. Magazín denníka SME: Tipy na výlety v Rakúsku 12 006
  5. Dopravcovia v čase koronavírusu. Dezinfikovali aj svoje bytovky 11 077
  6. Len teraz získate k predplatnému týždenníka MY kávovar zadarmo 9 941
  7. Pandémia odhalila, ako fungujú vysielače v krajine 9 468
  8. Tieto veci robí banka, aby bola v bankomatoch hotovosť 9 371
  9. Ako vytriediť Mekáč doma? 9 012
  10. Ako správne dezinfikovať byt, bytový dom, auto či firmu 8 948
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Dieťa sa obesilo počas hry

Päťročné dievčatko sa hralo s vodítkom pre psa.

Ihrisko (ilustračné foto).

Zisk Matador Automotive Vráble sa vlani prepadol o takmer 70 percent

Začiatok roka 2020 mal podľa spoločnosti pomerne slušný nábeh, avšak pandémia koronavírusu priniesla drastické zníženie tržieb.

Ilustračné foto.

Festival kresťanského divadla Gorazdov Močenok sa bude konať aj tento rok

28. ročník podujatia sa uskutoční od 26. júla do 2. augusta.

Z minulých ročníkov festivalu.

DISKUSIA NAŽIVO: Dobrovoľníctvo a farské charity

Diskusiu Pod rúškom informácií vysielame v stredu 3. júna 2020 o 17.00.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dieťa sa obesilo počas hry

Päťročné dievčatko sa hralo s vodítkom pre psa.

FOTO: Obce v prievidzskom okrese upozorňujú na medvede

Samosprávy vyzývajú ľudí, aby boli pri aktivitách v prírode mimoriadne opatrní.

Po zápase ukázal holý zadok. Pomohol to vyriešiť Végh, vraví fyzioterapeut

Futbal mi pokazil dve manželstvá, hovorí elitný fyzioterapeut vo veľkom rozhovore.

Už ste čítali?