KINO ORBIS NITRA
8. -10. 11. o 17.00 a 20.00 h Osada, americký triler
11.-14. 11. o 17.00 a 20.00 h Pán prsteňov 3, americký dobrodružno-fantastický film
KINO LIPA NITRA
8.-10. 11. o 19.00 h Hriešny tanec 2, americká tanečná love story
11.-14. 11. o 19.00 h Tú starú treba zabiť, americká komédia
KINO PALACE NITRA
8.-10. 11. o 17.00 a 20.00 h Kráľ Artuš, americký akčný historický film
11.-14. 11. o 17.00 a 20.00 h Môj sused zabijak, americká komédia
FILMOVÝ KLUB NITRA
8. 11. o 18.00 h a 9. 11. o 20.00 h Post Coitum, česko-slovenská komédia
8. 11. o 20.00 h Kukuška, ruská tragikomédia
9. 11. o 18.00 h Silné kafe, česká komédia
DIVADLO ANDREJA BAGARA
NITRA
8. 11. o 18.30 h Mariša, veľká sála
9. 11. o 18.30 h Testosterón, veľká sála
10. a 12. 11. o 18.30 h Tri sestry, Ponitrianske múzeum – sála
11. 11. o 18.30 h Sylvia, štúdio, o 19.00 h Dereš – verejná TV nahrávka, veľká sála
STARÉ DIVADLO NITRA
9. 11. o 9.00 a 13.30 h, 10. 11. o 9.30 h, 11. 11. o 9.00 h Hobit alebo rozprávanie o hobitovi Bilbovi, najväčšom z rodu Baginsov, Klub Tatra
KINO TATRA VRÁBLE
11.-12. 11. o 19.30 h Kráľ Artuš, americký akčný historický film
13.-14. 11. o 19.30 h Bournov mýtus, americký špionážny triler
KINO ZOBOR VÝČAPY-OPATOVCE
14. 11. o 19.30 h Hriešny tanec 2, americká tanečná love story
KINO TEKOV ZLATÉ MORAVCE
9.-10. 11. o 18.00 h Bournov mýtus, americký špionážny triler
11. 11. o 18.00 h Fahrenheit 9/11, kontroverzný americký dokument
12.-14. 11. o 18.00 h Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu, americký triler
KINO NÁRODNÝ DOM
TOPOĽČIANKY
13.-14. 11. o 19.00 h Zlodej životov, americký akčný film
MSDK ŠAĽA
10. 11. o 20.00 h Láska na grile, nemecký film
11. 11. o 17.30 a 20.00 h Garfield, americký animovaný film
12. 11. o 20.00 h Silné kafe, česká komédia
13.-14. 11. o 20.00 h Post Coitum, česko-slovenská komédia
KINO HVIEZDA ŠURANY
12. 11. o 19.00 h Osada, americký triler
KINO DANUBIUS ŠTÚROVO
9. – 10. 11. o 19.00 h Anakonda 2, americký triler
11. – 12. 11. o 19.00 h Riddick: kronika temna, americký horor
13. – 14. 11. o 19.00 h Post Coitum, česko-slovenská komédia
KINO MIER NOVÉ ZÁMKY
9. – 10. 11. o 17.00 a 19.30 h Denník princeznej 2, americká romantická komédia
11. 11. o 17.00 a 19.30 h Dom bláznov, /Filmostráda/
12. – 14. 11. o 17.00 a 19.30 h Môj sused zabijak, americká komédia
KINO JUNIOR LEVICE
9. a 10. 11.o 16. 30 a 19. 00 h Fahrenheit 9 / 11 – kontroverzný americký dokument
11. 11. o 16.30 h Superstar - francúzska komédia
o 19, 00 hod FILMOVÝ KLUB - Amores perros - mexická dráma
12. 11. o 16. 30 a 19. 00 h Pódium - francúzska komédia
13. a 14. 11. o 16. 30 a 19.00 h Dogville – dánsko-švédsko-francúzsky triler
DOM KULTÚRY GALANTA
10. 11. o 19.00 h Intermission, americký akčný film
12. 11. o 19.00 h Stepfordské paničky, americká komédia
13.-14. 11. o 19.00 h Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu, americkýtriler