Nedeľa, 25. júl, 2021 | Meniny má JakubKrížovkyKrížovky

Mäsomax (a najmä Koprda) exceloval

Mäsomax Nitra - Sabrina Levice 13:5 (7:0), Koprda 5, Bédi 2, Prešinský 2, Galo, Chovanec, Rus, Slovák - T. Kuťka 3, Gabaš, Pap.

I. LIGA
Nitrania nastúpili už aj s navrátilcom Slovákom a od začiatku mali zápas pod svojou kontrolou. Od úvodu si vytvárali šance, ale dlho sa im ich nedarilo premieňať. Vykúpenie prišlo až v 7. min., keď sa presne trafil Chovanec. Za stavu 3:0 chytil Strápek tri vynikajúce šance hostí, ale tí do prestávky inkasovali ešte štyrikrát. Po zmene strán vyhrával v 29. min. Mäsomax už 9:0, keď sa konečne presadili aj Levičania. Tí potom využili poľavenie Nitranov a znížili na 9:4. Domáci sa ale prebrali a ďalšími gólmi doslova knokautovali svojho súpera, ktorý nezvládol zápas ani psychicky, keď jeho hráči dostali štyri žlté a tri červené karty.
MÄSOMAX: Strápek - Frťala, Chovanec, Prešinský, Galo (Slovák, Grimbel, Koprda, Bédi, Rus, Majzlík).
Sabrina: P. Molnár (J. Molnár) - M. Palic, J. Kuťka, T. Kuťka, Pleva (E. Palic, Švec, Gabaš, Pap).
Incar Nitra mal voľno.
Ostatné výsledky: Dubnica - Semic Ba 4:3, Pinerola Ba - Mima Trnava 3:2, Lučenec - RCS Košice 11:4, Izolex Košice - Slov-matic Ba 1:4, Górnik Trnava - Malacky 6:5.
13. Górnik Trnava 14 2 2 10 45:69 8
16. kolo - 28. 1. Incar Nitra - Lučenec, Slov-matic - Mäsomax Nitra.

Slovenský pohár
Program Dubnica - Incar Nitra 5:3 (4:1), Šindler 3. Už v osemfinále privítal úradujúci vicemajster majstra, po zápase sa z postupu napokon tešil aktuálny líder prvoligovej tabuľky. Nitrania nastúpili bez M. Pavloviča i Zimu a domáci boli v prvom polčase aktívnejší. Viedli už 2:0, keď Šindler strelou z diaľky znížil. Incar síce potom ešte dvakrát inkasoval, ale po zmene strán bolo mužstvo spod Zobora aktívnejšie. Šindler po prestávke uzavrel hetrik, ale ostatní jeho spoluhráči nedokázali premieňať šance, a aj preto vyhral ich súper.
INCAR: Repa - Hrnčár, Urbanovič, Nagy, Látečka (Marčan, L. Pavlovič, Šindler, Maťo).

II. LIGA
Victory Trade Šaľa - N. Mesto 4:4 (1:2), Straňák 2, Zeleňák, Šíma. ŠAĽA: Cimmermann - Rácz, Šmida, Zeleňák, Nagy, Paška, Straňák, Šíma, Jurík, Monosi. N. Zámky - Prednádražie 6:5 (1:1), Hajko 3, Dang Van 2, Andrášik. Kobra Nitra - Zeleneč 9:4 (4:0), Suchan 3, Endrödy 3, Trnka, Snop, Panis. Čechynce - Santiago 7:9 (4:4), R. Šuba 3, Feješ 2, M. Németh, Plevka. Hearts - Slov-matic D 3:6.
1. N. Mesto 10 8 2 0 59:26 26
2. N. Zámky 10 8 0 2 68:37 24
3. Prednádražie 10 6 0 4 34:33 18
4. Slov-matic D 10 7 0 3 51:41 21
5. Zeleneč 9 4 1 4 44:44 13
6. Šaľa 10 4 2 4 47:37 14
7. Santiago 10 3 2 5 42:48 11
8. Kobra 10 3 0 7 44:68 9