Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

14 - Mikuláš Pintér, Branč, Erika Ölvecká, Ladislav Vranka, Čab, Ľudovít Billik, Nitra, Emília Poláková, V. Ripňany 13 - Július Petrík, Helena Vargová, Marián Varga, Katarína Hanakovičová, Iveta Dubeňová, Nitra, Margita Kališová, Andrej Vörös, Šaľa, Joze

Júliusovi Petríkovi ušiel jediný zápas

Správne tipy 2. kola
J. Bohunice - Vráble 1:1 X
Kolárovo - Neded 3:0 1
V. Úľany - H. Kráľová 0:1 2
Žitavany - Janíkovce 2:1 1
Machulince - Tešedíkovo 0:0 X
Kráľová n/V. - Šurianky 2:1 1
Kynek - Lužianky 1:0 1
P. Úľany - Čierna Voda 0:2 2
Estónsko - Slovensko 1:2 2
Rumunsko - Holandsko 0:2 2

Poradie po 2. kole:
14 - Mikuláš Pintér, Branč, Erika Ölvecká, Ladislav Vranka, Čab, Ľudovít Billik, Nitra, Emília Poláková, V. Ripňany
13 - Július Petrík, Helena Vargová, Marián Varga, Katarína Hanakovičová, Iveta Dubeňová, Nitra, Margita Kališová, Andrej Vörös, Šaľa, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Szabo, Galanta, Filip Bakyta, Jarok, Pavel Zsigmond, N. Život, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Roman Fuska, Čab, Norbert Együd, Pohranice, Marián Varga, V. Dolina
12 - Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Marek Kováč, Ľudmila Šimalová, Peter Varga, Edo Tomek, Ľuboš Štefánik, František Bojda, Ivan Minárik, Ľubomír Kincel, Igor Kotora, Ernest Szombath, Július Kolník, Michal Cucík, Nitra, Jozef Karlubík, Kornélia Šoková, Martin Rác, Šaľa, Oskár Tóth, Selice, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Ľubomír Mikula, Lehota, Miloš Zaťko, Velčice, Emil Minár, Martin n/Ž., Monika Halvelandová, D. Trhovište, Eva Čepčeková, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Hegyi, Jelka, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Erika Chrenová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jaroslav Baťo, Obyce, Eugen Takács, Vlčany, František Margetin, Rišňovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Zoltán Kozics, N. Život, Marián Čapo, Sľažany, Vlado Matušica, Hájske, Gustáv Molnár, P. Kesov, Eva Tóthová, Vráble, Miroslav Fúska, Peter Debnár, Dušan Billa, Zbehy, Vladimír Gregor, Jozef Kuzmický ml., Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Zoran Kišš, Ľudovít Desat, Podhorany, Valent Vaňo, Žirany, Andrej Fábry, Čab, Ján Slíž, Beladice, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Filip Dobiaš, Čeľadice
11 - Miroslav Fábry, Marek Kuchtiak, Dalibor Lisý, Vladimír Líška, Vlasta Spišáková, Martin Lörincz, Tomáš Stoklas, Ján Barát, Ľubomír Kiesel, Ľudovít Bajan, Monika Rekošová, Štefan Pénzeš, Mária Sýkorová, Štefan Gibala, Štefan Ivančík, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Bartakovič, Pavel König, Igor Drotár, František Imre, Monika Vargová, Jaroslav Balla, Eduard Szabó, Jozef Gutai ml., Nitra, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Andrej Mareček, Čab, Ján Sikoriak, T. Nemce, Štefan Kováč, Vráble, Radoslav Straňák, Július Braun, Jozef Šimko, Močenok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľuboš Brath, Hosťová, Daniela Záhonová, Golianovo, Daniel Varga, Pata, Viliam Matejov, Jozef Benček, Zl. Moravce, Peter Odráška, Gabriel Lešš, Zuzana Sabová, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Marek Bodi, Biskupová, Peter Bodi, Rudolf Lauko, Milan Greguš, Zbehy, Miloš Ďurický, Mária Ružičková, Tibor Boszorád, Ladislav Lörincz, Branč, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Ivanič, Marta Bališová, Čeľadice, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Hotový, Peter Náhlik, N. Sady, Jozef Alchus, M. Zálužie, Jozef Štefák, Roman Margetin, Marta Záhorská, Rišňovce, Štefan Deák, Veronika Deáková, Sľažany, Zuzana Chochlíková, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Július Galo, D. Krškany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Peter Király, N. Život, Juraj Kadlieček, Dražovce, Alojz Vician, Beladice, Marek Sklenár, Šaľa, Kristína Miklová, Šurianky, Filip Šmátrala, Sereď, Csaba Sándor, Kolíňany, František Chrenko, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Stanislav Nosian, Peter Vašek, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Timea Ivančíková, Koniarovce
10 - Martin Tesár, Mária Krátka, Ladislav Csuthy, Alena Lacinová, Marián Grman, Marcela Behulová, Ľuboš Kanás st., Ľuba Janegová, Andrej Klenko, Filip Škobla, Martin Valnoha, Ľudovít Breča, Milan Benko, Michal Bíro, Lukáš Lyžičiar, František Tomek, Miloš Sýkora, Filip Greguš, Boris Grežo, Vladimír Ballai, Eva Golasová, Marta Pacherová, Valéria Viskupová, Dušan Tirol, Dana Horváthová, Martin Dobiaš, Lenka Königová, Marek Mikulášik, Radoslav Ollík, Jaroslav Ollík, Tomáš Jaroš, Jozef Nemeš st., Pavol Hačko, Michal Vígh, Ivan Ševčík, Karol Košťál, Ľuboš Kolár, Miroslav Belis, Daniel Tasáry, Ľuboš Sýkora, Nitra, Tomáš Mikulášik, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tomáš Bleho, Peter Bleho, Jozef Baláž, Ľubica Hlavatá, Štefan Novák, Štefan Papp, Jozef Sklenár, Šaľa, Zorka Velčická, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Ladislav Szórád ml., Emanuel Maňúch, Žirany, Pavel Babiak, Marián Bachrony, Gabriel Danko, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Štefan Horný, Rumanová, Rudolf Krajinčák, Báb, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Katarína Malá, Juraj Sojka, Marek Andel, Vráble, Róbert Lukács, V. Úľany, Alfonz Ondrejmiška, Soňa Valentová, Machulince, Martin Gyulai, Selice, Miroslav Lešš, Milan Kohút, Eva Tóthová, Močenok, Margita Horňáková, Jozef Záhorský, Mário Macháč, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Račko, Ľubomír Martišovič, Pavol Kozma, D. Krškany, Štefan Račko, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Terézia Tasáryová, Ivanka, Viktor Karásek, Hájske, Tibor Mikle, Ladislav Babóti, Vlčany, Marta Jacsová, Žihárec, Božena Richterová, Bratislava, Jozef Huňady, Lúčnica, Štefan Hudec ml., Lužianky, Juraj Hudec, Sľažany, Emil Barabáš, Vladimír Lauko, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, František Andraško, Jelenec, Margita Pavelková, Golianovo, Emerencia Horváthová, Komjatice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Piterka, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Ivan Molnár, Matúškovo, František Kausek, Klasov, Zsolt Bánczi, V. Mača, Igor Časár, H. Obdokovce, Marián Železník, Trnovec, Marek Kalúz, Juraj Barantal, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Martin Ščípa, Šintava, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Mišák, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Andrea Pekarová, Merašice, Miloš Remenár, Vladimír Miklošík, Sereď, Marián Bitara, T. Mlyňany, Marián Svorad, Hrušovany, Mária Mesárošová, Peter Lukáč, Lehota, Anton Molnár, P. Kesov, Jaroslav Desat, Podhorany, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Zuzana Matušicová, Pata, Zuzana Kertészová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jana Romanová, Čab, René Scheer, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Iveta Boszorádová, Andrea Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
9 - Richard Lidik, Peter Balkó, Ján Doboš, Peter Vrba ml., Zuzana Franeková, Mário Šándor, František Jasan, Jozef Senneš, Ivan Eliaš, Miloslava Mažecová, Juraj Varga, Katarína Spišáková, František Trnka, Ivan Čimo, Katarína Magušínová, Richard Magušín, Julián Škobla, Michal Korytko, Michal Frťala, Milan Gráf, Pavol Balkó, Pavel Tomek, Jozef Nosian, Marcela Hallová, Patrik Drgoň, Ľudovít Kováč, Karol Ryba, Ivana Mateičková, Marián Mičík, Jozef Svitač, Pavol Fronc, Dušan Letko, Iveta Rosinská, Ľubomír Búchala, Viera Pavelková, Jozef Minárik, Silvia Baňárová, František Hrnčiar ml., Anton Lieskovský, Viliam Strapko, Katarína Karcolová, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Katarína Meňhertová, Martin Šalman, Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Marián Gabula, Peter Janoušek, Nitra, Peter Hipp, Andrej Očenáš, Pavel Mihálik, Michal Málnási, Gabriel Borza, Jaroslav Kartík, Ján Učeň, Jozef Szabo, Ladislav Mikle, Štefan Fabian, Miroslav Machálik, Šaľa, Tibor Lenčéš, Hájske, Gabriel Lencsés, Ernest Lenický, Gabriel Galbavý, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Matej Rafai, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Peter Tolok, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Ballek, Hlohovec, Kristián Marafkó, Č. Voda, Jozef Halák, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Horňák, Michal Križan, Rišňovce, Ladislav Gondera, Alekšince, Marián Mateička, Behynce, Marián Herceg, Pata, Vladimír Toman, Čifáre, Katka Szökeová, Jozef Borbély st., Matej Fábry, V. Cetín, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Hudec, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Popelka, Andrej Maťo, Peter Hollý, Jarok, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Mirko Benček, František Mášik, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vladimír Gombáš ml., Jozef Hipp, Peter Šimko, Močenok, Pavel Gálik ml., Lovce, Peter Levický, Emília Malá, Ladislav Lang, Jozef Andel, Mária Maďarová ml., Miroslav Beňo, Vráble, Simona Szolnokiová, Dyčka, Gabriel Fazekaš, Neded, Dominika Štefeková, Čeľadice, Mário Mesároš, Juraj Šedovič, Ivan Duchoň, Lehota, Anton Berecz, Milan Ďurický, Karol Morvai, Jozef Lörincz, Oto Benc, Branč, Stano Čapkovič, N. Sady, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Padúch, Preseľany, Štefan Péteri, Patrik Šarközy, Vinodol, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Michal Bene, Roman Tóth, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Martin Sádovský, Žitavce, Alexander Kusý, Trnovec, Július Horný, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Peter Borčin, Žikava, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Magdaléna Plevková, Čechynce, Dušan Béder, V. Lapáš, Emília Molnárová, P. Kesov, Peter Baják, Miroslav Ružička, Juraj Mikuš, Zbehy, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Marián Cifra ml., Blažej Mikle-Barát, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Michal Rác, Mojmírovce, Natália Švihoríková, Báb, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Štefan Guzmický, Pavla Ladungová, Marek Olejka, Anton Zaťko, Ján Vaško, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Hritz, Jaromír Slíž, Beladice, Juraj Chrenko, V. Dolina, Miloš Gál st., Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Július Czako, Jelenec, Juraj Hertel, V. Ripňany
8 - Juraj Tuchyňa, Juraj Demény, Peter Levčík, Ľuboš Baranec, Marián Krištofičin, Vlado Sásik, František Benc, Ingrida Laciková, Mário Depeš, Oľga Tomeková, Vladimír Papp, Zoran Heiser, Jozef Hudec st., Lukáš Barát, Marek Korytko, Stanislav Billik, Oľga Hádeková, Peter Cintula, Ján Baláži, Vlado Lyžičiar, Miloš Konopásek, Martina Hanusová, Františka Ballaiová, Ľubomír Ballay, Milan Gajdošík, Eugen Kráľ, Juraj Náhlovský, Anton Černý, Martin Búchala, Klaudia Levčíková, Vladimír Kolienek, Štefan Polák, Matej Rondoš, Michal Földeši, Juraj Krčmár, Vladimír Kompas, František Hrnčiar st., Tatiana Rakovská, Eva Pénzešová, Jozef Lenghart, Jozef Kóša, Jano Frenczel, Tomáš Krajčovič, Patrik Palka, Milan Kokina, Ján Janíček, Nitra, Štefan Mrllák, Nataša Mrlláková, Milan Bekéni, Zoltán Kollár, Jozef Danada, Juraj Csirik, Eleonóra Udvarosová, Ľubor Goldbecher, Ján Petráš, Milan Valek, Šaľa, Patrik Póčik, Karol Ďurický, Branč, Adriana Babišová, Podhorany, Gabriela Hippová, Stanislav Packa, Danko Uharček, Močenok, Stanislav Babocký, Stanislav Martinec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Meliška, Sľažany, Rastislav Borčin, Hostie, František Molnár, Galanta, Oľga Pintérová, Martin Imrišek, Štefan Rusznyák, Vladimír Fúska, D. Krškany, Jozef Karásek, Mária Bennárová, Hájske, Henrich Richter, Jelenec, Viliam Šimonek, Lúčnica, Zuzana Štrbová, Ján Školník, František Kunkel, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Peter Majerčík, P. Kesov, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Jana Mráziková, Igor Kováč, Monika Dobiašová, Čeľadice, Jozef Kuzmický, Peter Obložinský, Jozef Olejka, Janka Kerestešová, Ivanka, Soňa Ligačová, Juraj Barčák, Marian Piterka, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Andrea Zaujecová, Jarok, Ján Hnilica, Martin Kolha, Alena Segečová, Ľubomír Rakovský, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Subi, Mojmírovce, Mária Kürtiová, Vlčany, Ľuboš Modzga, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Viera Javorová, Anna Rumanovská, Sereď, Peter Bajla, N. Ves, Ladislav Páleník, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Andrea Ivančíková, Tibor Berec, Róbert Berec, V. Lapáš, Jana Malá, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Róbert Slamka, Báb, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Martin Jurík, Čakajovce, Renáta Fábryová, N. Sady, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Frederika Kupcová, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Marián Kováč, Levice, Pavol Štefek, V. Dolina, Bohumír Luzár, Janíkovce, František Szalai ml., Babindol, Marián Tóth, H. Kráľová, František Szórád, Žirany, Zoltán Száraz, V. Cetín
7 - Dušan Tuchyňa, Rudolf Čápek, Ivan Labuda, Zdenko Senneš, Ľuboš Burda, Jozef Ťapušík, Michal Garay, Jaroslava Depešová, Miroslav Desat, Petra Škoblová, Štefan Srnka, František Filo, Dodo Havetta, Ladislav Nosian, Jozef Pacher, Richard Vilímek, Jozef Viskup, Renáta Christovová, Zdenko Kamenický, Igor Galovič, Vladimír Kuchta, Jozef Pružinec, Juraj Nagy, Ivan Buchala, Štefan Zabák, Jakub Takáč, Bohumil Vincúr, Juraj Šipoš, Peter Kováč, Vladimír Zabák, Henrik Rakovský, Nitra, Michal Čerešňa, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, Natália Kozmová, D. Krškany, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Jozef Ižof, Juraj Volčko, Slavo Kališ, František Szolík, Lukáš Hlavatý, Matej Vričan, Peter Lehocký, Tatiana Sklenárová, Igor Barák, Šaľa, Martin Faragó, Matúškovo, Marian Nemeš, Daniel Matyó, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Zoltán Németh, Ladislav Kiss, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Juraj Fabo, M. Ripňany, Marek Ballek, Hlohovec, Slavomír Sysel, Miro Senneš, Štefan Bako, Martina Dicsérová, Močenok, Rado Cigáň, Juraj Danko, N. Ves, Martin Bennár, Hájske, Ivan Chlebák, Štitáre, Martin Marci, H. Lefantovce, Miroslav Oslanec, Jozef Molnár, Jozef Malý ml., Jakub Vojtek, Ladislav Šípoš, Ladislav Nagy, Henrich Benedek, Vráble, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Dobiáš, Jana Gálová, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Branč, Juraj Minár, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Ladislav Morvai, Neded, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Dodo Augustín, Topoľčianky, Imrich Gregor, Jelenec, Pavel Períček, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Krčmár, Nevidzany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ján Hašana, Bojná, Zoltán Köböl, V. Mača, Jozef Brieška, T. Nemce, Milan Šlosár, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Kluka najml., Čechynce, Mariana Barátová, Dražovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Peter Mihálik, Mojmírovce, Lucia Holečková, Beladice, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Kamil Dežo, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany
6 - Ľubomír Pintér, Miroslav Šimala, Martin Cvrkal, Vladimír Romanovský, Darina Orbanová, Marián Ištokovics, Ľubomír Maczvalda, Jozef Prešinský, Iveta Molnárová, Vladimír Kráľovič, Ivan Marci, Ľudovít Laca ml., Ladislav Čekey, Milan Borovský, Peter Bezák, Peter Kardoš, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Baláž ml., Branislav Pospiš, Šaľa, Ján Kojnok, Neded, Eva Gombášová, Močenok, Stanislav Drapák, Lúčnica, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Hosťovecký, Peter König, Ivanka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Dominik Studený, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Imrich Maťo, Miroslav Šlosár, Golianovo, Imrich Kollár, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Ladislav Szöke, Jozef Bogyó, Vráble, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Eugen Szabó, Ladice, Ján Jambor, Rišňovce, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Jozef Stančík, Komjatice, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Erich Hačko, Vinodol, Dominik Lenghard, Jiří Bárta, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Radoslav Šmitala, Čab, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Pilka, V. Lapáš
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Augustín Grman, Peter Michalička, Lukáš Balvan, Peter Prekop, František Vendlek, Róbert Ďurech, Branislav Belan, Vlastimil Ábela, Dionýz Pecháček, František Grom, Lukáš Bartakovič, Boris Kašuba, Diana Szabóová, Lukáč Tomiš, Andrej Cebo, Matúš Mada, Jana Vargová, Jozef Moder, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Jana Farkašová, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Peter Švec, Č. Kľačany, Eva Szijjártó, Attila Iványi, Vlčany, Jozef Kováč, Čifáre, Branislav Mesároš, Lehota, Pavel Sukup, T. Nemce, Jozef Kminiak, Róbert Koprda, Čeľadice, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Ján Víg, Janíkovce, Marián Nagy, D. Krškany, Andrejka Božiková, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Peter Molnár, Ján Árgyusi, Neded, Marián Barantal, Sereď, Ján Magušin, Hostie, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Marek Rabjanský, N. Sady, Jozef Watter, Rišňovce, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Juraj Segíň, Choča, Peter Palka, Karol Mészáros, Šaľa, Mária Vlacušková, V. Dolina, Jozef Králik, T. Mlyňany, Alena Filová, Mojmírovce, Miroslav Blažovič, Lužianky, Dominik Pšenka, N. Ves, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Pindeš, Pohranice
4 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Peter Koška, Katarína Magová, Janka Vargová, Miroslav Mada, Ján Jedlička, Vladimír Nemšovský, Miroslav Hájiček, Andrea Hrnčárová, Marek Slovák, Ľuboš Mičík, Vladimír Svorad, Andrej Kudamik, Anna Farkašová, Peter Podsedlý, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Ladislav Kováč, Babindol, Kristián Lenčéš, Jozef Földvári, Šaľa, Peter Pekar, Lehota, Július Vankó, Tešedíkovo, Juraj Zábušek, V. Dolina, Attila Kürti, Vlčany, Rudolf Sýkora, Silvester Lenčéš, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Miloš Máčala, Gáň, Lenka Kunkelová, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Juraj Lisy, Podhorany, Marek Eiselle, Terézia Šimková, Močenok, Matúš Vrábel, Mária Bajáková, Lužianky, Marcel Štefanka, Zbehy, Celestín Berecz, Magdaléna Reptová, Lenka Reptová, Andrej Repta, Branč, Tomáš Kľačo, Sereď, Erik Evetke, Dyčka, Tibor Mócik, Topoľčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Eva Slováková, Kamanová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Ladislav Juhás, N. Ves, Dušan Verai, Janíkovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Rasťo Kazík, Zbehy, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Richard Srňánek, Radoslav Goňo, Adam Kukučka, Zuzana Hurtová, Vladimír Horník, Pavol Mošať, Anton Rebra, Ladislav Pintér, Ľudovít Laca, Jaroslav Srňánek, Gabriela Hrnčárová, Safia Kozlová, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Ján Núdzný, Marek Gál, Mojmírovce, Roman Uher, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, Štefan Miko, D. Obdokovce, Jozef Novota, Sľažany, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Mária Bereczová, Branč, Petra Račková, Ivanka, Ladislav Fehér, Vlčany, Anton Pánis, Kostoľany p/T.
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Pavol Minár, Ján Pacher ml., Peter Pacher, Nitra, Milan Mrllák, Šaľa, Miroslav Čmarada, Sereď, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Ceny, o ktoré sa hrá
1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Moje postrehy z tipovačky
V druhom kole bolo maximom deväť uhádnutých zápasov. Podarilo sa to Júliusovi Petríkovi z Nitry. Ušiel mu iba zápas Rumunsko - Holandsko. Vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej ulici 119 v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
Osemnásť tipérov uhádlo 8 zápasov. V súťaži je 922 čitateľov.
Ako sa darilo lídrom po 1. kole? Ľ. Billik a E. Ölvecká trafili 7 zápasov a zostali v čele, J. Szabo, F. Bakyta, P. Zsigmond a A. Vörös 6, I. Kupec 5, J. Balla, A. Mareček, J. Braun a A. Vician 4, Š. Horný a F. Greguš 3.
Na tikete bez mena bolo 6 bodov. Niet ich komu pripísať.
Ľubomír Straňák z Hornej Kráľovej dal na zápas vo Veľkých Úľanoch dvojku a pripísal: „Ťažké, ale verím.“ Zato Tibor Lencsés pripojil výstižné: „100%“.
Tipérov máme opäť tak veľa, že sa nájdu medzi nimi aj menovci. Napríklad súťažia Eva Tóthová z Močenku aj z Vrábeľ, Jozef Szabo z Galanty aj zo Šale a Ladislav Nagy z Jelenca aj z Vrábeľ.
Ak bude z vašej strany záujem, priebežné poradie bude k dispozícii už vo štvrtok na našej internetovej stránke www.regionalnenoviny.sk. Prvýkrát sa tak stalo minulý týždeň. Ak sa neviete dočkať aktuálneho poradia, nájdete ho teda už vo štvrtok na internete.
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dalo deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 759
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 734
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 738
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 661
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 254
  6. Aká je chémia vôní 9 151
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 632
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 598
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 046
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 958
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Staré divadlo pripravuje inscenáciu Doktor Faust

Po takmer 30 rokoch sa na javisko vráti titul Doktor Faust.

Takto vzniká nová inscenácia Doktor Faust.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?