Sobota, 21. júl, 2018 | Meniny má Daniel

Tipovacia súťaž - poradie po 15. kole

V 15. kole piati tipéri uhádli osem zápasov. Na čele konečného poradia je Vladimír Gálik z Jelenca, za ním štvorica s rovnakým počtom bodov.

Do tipovacej súťaže sa zapojilo 811 čitateľov.(Zdroj: (KI))

Správne tipy 15. kola

Slovan jun. - FC Nitra    3:2    1
Topoľčany - Komárno     3:1    1
Čeľadice - Kalná n/Hr.    3:1    1
ČFK Nitra - Levice    1:2    2
Močenok - Tešedíkovo    1:2    2
V. Bedzany - Zbehy    1:5    2
V. Úľany - H. Saliby    0:1    2
Golianovo - Báb    0:6    2
Branč - Kolíňany    3:1    1
Selice - Výčapy-Opatovce    1:1    X

Článok pokračuje pod video reklamou

Konečné poradie po 15. kole

82 - Vladimír Gálik, Jelenec

81 - Pavel Mihálik, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Richard Magušin, Nitra

80 - Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Šercel, Váhovce

79 - Filip Dobiáš, Čeľadice

78 - Ján Kóssi, Čifáre, Milan Lazan, Šaľa

77 - Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Mészáros, Selice

76 - René Daniš, Slavomír Kotrla, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Martina Baková, Jozef Zima, Vráble, Alexander Kobza, Čechynce, Marek Sabo, Rumanová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

75 - Marián Mičík, Karol Ryba, Nitra, Peter Hipp, Ladislav Molnár, Šaľa, Milan Roško, Dyčka, Jaroslav Grman, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Vincent Hunka, Lužianky, Daniel Mako, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Páleník, Prílepy, Andrej Hudec, Čeľadice, Kristián Varga, Tešedíkovo

74 - František Kunkel, Vladimír Kollati, Zl. Moravce, Peter Pavelka, Nitra, František Čaniga, Dražovce, Emil Dubec, Žikava, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Deák, Sľažany

73 - Michaela Benköová, Močenok, Jozef Vodný, Babindol, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Marian Pauk, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter König, Terka Tasáryová, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Štefan Tóth, Klasov, Pavol Sedliačik, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany

72 - František Juhás, Vladimír Kompas, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Ľubomír Turňa, Vladimír Nemšovský, Roman Hradecký, Ľudovít Konečný, Nitra, Daniel Ivančík, Čakajovce, Dušan Gál, Klasov, Viktor Balko, Lužianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marian Piterka, Svätoplukovo, Tibor Šmitala, Čab, Roman Vrábel, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Miroslav Szlamka, Váhovce, Henrich Richter, Bratislava, Ján Lipovský, Báb, Štefan Valovič, Rišňovce, Dušan Petrovič, Obyce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Török, Pata, Zara Čekey, Pohranice

71 - Jozef Kompas, Vlado Krajčovič, Dušan Letko, Jozef Nemeš st., Ján Kuchtiak, Iveta Matejová, Ľubomír Mikula, Nitra, Jozef Tomek, Lúčnica, Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik, Rumanová, Karol Blažovič, Lužianky, Slávko Mikula, Zbehy, František Imre, Branč, Viera Pavelková, Miroslav Kozlík, Golianovo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, René Vincze, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jana Gálová, Žirany, Peter Pecho, Beladice

70 - Ivan Lauko, Ľuboš Mičík, Ľubica Tasáryová, Ernest Szombath, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Miroslav Oslanec, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Alexander Mikláš, Rumanová, Cyril Slamka, Rišňovce, Štefan Hudec, Ľubomír Ballay, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Michal Čery, Jelenec, Ivan Tóth, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Denis Novota, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Pavol Králik, Zbehy, Milan Pagáč, Ivanka

69 - Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Július Benkö st., Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra, Ľubomír Novota, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Rybanský, Kapince, Ján Šranko, Babindol, Peter Vranský, Ivanko Vanko, Zbehy, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Homola, Hosťovce, Roman Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ondrej Matušica, Hájske

68 - Boris Grežo, Viliam Halla ml., Roman Sýkora, Vladimír Galas, Pavel Dojčár, Nitra, Tibor Križovič ml., Pavol Uher, Štefan Mrllák, Šaľa, Viliam Félis, Peter Trungel, Vráble, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Roman, Čab, Marián Mateička, Behynce, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Močol, Alekšince, Viliam Moravčík, Kajal, Tibor Horváth, Komjatice, Imrich Hrdlica, Báb, Mária Holečková, Sereď, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Gabriel Lešš, H. Kráľová

67 - Mária Königová, Pavol Hrnčár, Ľudovít Laca, Nitra, Juraj Žiačko, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Strieška, Volkovce, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tibor Panyik, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Bohuš Baják, Milan Piovarči, Lužianky, Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Kozla, Žirany, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Novák, Tešedíkovo

66 - Juraj Urban, Štefan Zabák, Viera Lauková, Štefan Bede, Ľuboš Rák, Martin Peniaško, Erich Schober, Nitra, Tibor Križovič st., Miroslav Mokráš, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Ladislav Szöke, Vráble, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Magdolen, Janíkovce, Ján Babčan, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marián Czikora, Zvolen, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Július Galo, D. Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Eva Lahučká, Stanislav Pacher, Roman Strieška, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kóša, Branč

65 - Ján Hudec, Jozef Nosian, Jozef Paulík, Peter Kardoš, Dávid Said, Miloš Sýkora, Pavel Čvirik, Miroslav Fábry, Eduard Szabó, Nitra, Albín Tóth, Čakajovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Pavol Viskup, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Milan Fúska, Anton Kazáň, Branč, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Záhorský, Rišňovce, Kristián Pekár, Lehota, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Štefek, Čeľadice, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ján Szöcs, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Pavol Holták, D. Krškany

64 - František Dedič, Ján Bernát, Dušan Novorolník, Jozef Prešinský, Jarmila Saidová, Jaroslav Andrášik, Juraj Hrnčár, Marián Grman, Nitra, Ján Golha, Imrich Struhár, Víťazoslav Balko, Vráble, Mirko Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Adam Nadaský, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Zoltán Odráška, Ivan Lenický, H. Kráľová, Andrej Maťo ml., Ivan Bakyta, Jarok, Bartolomej Gulka, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Július Miškovič, Veča, Marián Titka, Šaľa, Jozef Drahovský, Pusté Sady, František Maťo, D. Obdokovce

63 - Ladislav Piška, Róbert Marinov, Michal Motúz, Pavel König, Lenka Königová, Michal Lauko, Michal Garay, Miriama Ďurinová, Stanislav Billik, Jozef Ehrenhold, Nitra, Marián Móri, Martina Hippová, Peter Jobbágy, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Jozef Matejov, Preseľany, Milan Greguš, Zbehy, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Alojz Jenis, Jozef Šabo, Žitavany, Ladislav Čekey, Pohranice, František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marek Hlava, Praha, Sandra Gálová, Žirany, František Laczko, Tešedíkovo, Ivan Ďurický, Branč, Peter Frajka, Vieska n./Ž.

62 - Anton Slamka, Jozef Hudec st., Štefan Csampái, Roman Mrázik, Marián Benca, František Hrnčiar st., Ernest Mako, Monika Skalická, Ján Doboš, Nitra, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Juraj Vrábel, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Lukáš Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Žemba, Rišňovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Németh, D. Lefantovce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ferko Valent, T. Mlyňany, Alex Lovaš, H. Saliby, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Miroslav Slovák, Dun. Streda

61 - Ladislav Nosian, Vladimír Depeš, František Filo, Ladislav Fazekaš, František Benc, Július Michalička, Ján Hnilica, Milan Borovský, Denisa Bakošová, Janka Čambalová, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Miroslav Kováč, Vráble, Dalibor Greguš, Milan Šlosár, Čab, Ján Štepiansky, Hostie, Juraj Csirik, Šaľa, Janka Tóthová, H. Kráľová, Marek Vlček, Šurianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jaroslav Lazor, Báb, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Eduard Kontár, H. Saliby, Rudolf Kozma, Štitáre

60 - Ján Kmeťo, Vladimír Papp, Ingrid Andrášiková, Milan Púčik, Mária Sýkorová, Ivan Minárik, Nitra, Róbert Ščepka, Ľuboš Plevka, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Štefan Fiala, Branč, Ján Dekan, Velčice, Pavel Kúsek, Žikava, Jožko Černý, Rumanová, Henrich Bíro, Jozef Čenteš, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Korec, Rišňovce, Jozef Chovanec, Čaradice, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Čásar, Mojmírovce, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Jacsa, Žihárec, Július Szarka, Topoľnica, Anna Duczová, H. Kráľová

59 - Július Petrík, Vlado Sásik, Pavol Ďurina, Igor Drotár, Dajana Borovská, Vladimír Zabák, Peter Solčianský, Michal Kucharovič, Nitra, Tibor Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Martiška, Dražovce, Alexandra Pavlačková Andódiová, Dlhá n/V., Igor Tkáč, Sereď, Miloš Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Csaba Nagy, Žihárec, Ladislav Vass, Baloň
58 - Radek Kováčik, Ladislav Nagy, Gabika Andelová Szökeová, Vráble, Erik Zajac, Nitra, Patrik Benček, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Radoslav Henček, Branč, Jana Füleová, Č. Hrádok, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Barát, Topoľčany, Timea Meszárosová, Gabriel Odráška, Šaľa, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Adam Bíro, Čakajovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tomáš Švec, Pohranice
57 - František Grom, Mária Kóšová, Ján Šimun, Nitra, Martin Petrovič, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Vráble, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Mária Mesárošová, Lehota, Michaela Dobišová, Močenok, Pavol Lieskovský, Marián Valla, V. Zálužie, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Miloš Gál st., Ján Gál, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, František Margetin, Rišňovce, Oskár Bíro, Čakajovce, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Lenčeš, Šaľa
56 - Ladislav Skalický, Katarína Magová, Milan Vörös, Ladislav Lopušan, Pavol Krajčo, Nitra, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Eva Ščepková, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
55 - Ľuboš Baranec, Jozef Svitač, Nitra, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, Lena Kunkelová, Praha, Janka Gálová, Žirany, Ladislav Héviz, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
54 - František Sabo, Vinodol, Miro Raček, František Zelovič, Dezider Zaujec, Ladislav Pindeš, Jozef Drobec, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Miloš Remenár, Sereď, František Kausek, Klasov, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Roman Uher, Šaľa, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Félis, Žitavany, Július Bradáč, Golianovo
53 - Marian Barta, Pavel Búš, Milan Petráš, Milan Ružička, Nitra, Róbert Pospiš, Viktor Csizmadia, Peter Lehocký, Slavo Kališ, Šaľa, Katarína Macháčová, Rišňovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Jaroslav Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Kolenčík, Trnovec, Marián Labai, Mankovce, Silvester Lenčeš, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Školník, Zl. Moravce, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Ladislav Tóth, Koniarovce, Miroslav Havetta ml., Lovce
52 - František Bojda, Andrej Vallo, Štefan Dekány, Andrej Kudamik, Alois Škvaril, Nitra, Margita Kališová, František Szolík, Ján Révay, Šaľa, František Lörinc, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Tomáš Karácsony, Váhovce, Kornel Gál, Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Virág, Zl. Moravce
51 - Mirka Guzmická, Ivanka, Peter Náhlik, Katka Kišacová, Nové Sady, Štefan Varga, Topoľnica, František Chudý, Rišňovce, Róbert Špánik, Šoporňa, Ján Ehrenhold, Nitra
50 - Lucia Némethová, Ladislav Sládečka, Ivan Marci, Nitra, Tatiana Mifková, Karol Hlavatý, Šaľa, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Vladimír Gallis, V. Zálužie, Juraj Hamar, Klasov, Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Prosnian, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jaroslav Petko, Piešťany
49 - Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Danada, Šaľa, Gitka Letková, Ivanko Magdolen ml., Ján Palka, Nitra, Ľudmila Verešová, Golianovo, Branislav Kapusta, Belince, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
48 - Tomáš Jobek, Sila, Peter Vrabec, Čakajovce, Marek Kutak, Lehota, Aurel Gál, Žirany, Juraj Števík, V. Zálužie, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Jozef Toman, D. Krškany, Ján Jambor, Rišňovce
47 - Anton Majdiak, Močenok, Marek Husivarga, Linda Ilinjová, Jožko Moder, Peťo Krajčo, Nitra, Jana Fazekašová, Podhorany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Veronika Tonková, Marián Varga, Sľažany, Jozef Kučera, Šaľa
46 - Jozef Kóša, Nitra, Ján Martinek, Šaľa, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Ondriaš, Žitavany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Lukáš Vajzer, Vráble, Štefan Šlosár, Golianovo, Radoslav Henček st., Branč
45 - Pavel Períček, Rišňovce, Ľudovít Kováč, Jozef Palkovič, Mário Šándor, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica, Vladimír Miklošík, Marián Tkáč, Sereď, Ivan Bradáč, Golianovo
44 - Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Vojtech Mesároš, Lehota, Jolana Doktorová, Žihárec
43 - Viliam Halla st., Marianna Letková, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Ambrus, Žihárec
42 - František Finta, Kolíňany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Helena Šabová, Žitavany
41 - Jozef Čaládi, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Marián Kapko, Komjatice, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Vráble, Marcel Hajaš, D. Krškany
40 - Igor Kotora, Ivana Palkovičová, Nitra, Boris Mesároš, Lehota
39 - Martin Šlezinger, Hosťovce, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce
38 - Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ladislav Németh, Golianovo
37 - Ján Bíro, Čakajovce, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie
36 - Jozef Nikodem, Rišňovce, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Galanta, Andrej Repta, Branč
35 - Juraj Holták, D. Krškany, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Bogyo, V. Vozokany, Anton Cibiry, Nitra
34 - Vojtech Borka, Trstice, Ján Dubravský, Zl. Moravce
33 - Peter Lajda, Ivanka, Jozef Staňo, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Dionýz Pecháček, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
32 - Eva Eliášová, Lúčnica, Maxim Adam Amrich, Galanta, Celestín Berecz, Branč, Zuzana Zabáková, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Pavol Tkáčik, Nitra
31 - Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Plandora, Nitra, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Martin Ribarič, Velčice, Peter Duchoň, Golianovo
30 - Arpád Fazekaš, Neded, Tomáš Snop, M. Lapáš, Štefan Verták, Nitra
29 - Peter Varga „Vinkel“, Nitra, Ján Gál ml., Žirany, Sára Selecká, Branč
28 - Martin Krajčír, Martin Kuchar, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Martin Úradníček, Dvorníky
27 - Karol Bujalko, Vráble, Róbert Graclík, Čeľadice
26 - Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Tomáš Makáň, Sľažany, Pavol Hamada, D. Krškany
25 - Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Gutai, Mirko Račko, Michal Borovský, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szustor, V. Cetín, Slávka Švihoríková, Báb, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
23 - Ivan Berec „Putinko“, Lužianky, Peter Peciar, Nitra, Marcel Tokár, Vráble, Andrea Bereczová, Branč
22 - Anton Dano, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Paukov, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dávid Slíž, Dolná Streda
21 - Karol Vrábel, Neverice, Filip Kučera, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Eva Gombášová, Močenok, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce
20 - Miroslava Miháliková, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Marek Franko, Šaľa
19 - Michal Hunka, Ľubica Homolová, Nitra, Salo Berecz, Branč
18 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Hitka, Martin n./Ž., Milan Žitný, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj Čápor
17 - Sebastián Sádovský, Melek, Samuel Mikle, Klasov, Martin Tomo, L. Mikuláš
16 - Beáta Magdolenová, Ivan Eliáš, Nitra
15 - Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Londák, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n./Ž.
14 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Harčár, Šaľa
13 - Jozef Molnár, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Chovanec, Šurianky, Lukáš Schober, Nitra
12 - Tomáš Veverka, Poľný Kesov, Miroslav Ďuriač, Hostie, Andrej Potměšil, Rišňovce, Milan Káčer, Čaradice
11 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Bradáč, Golianovo, Viera Hudecová, Nitra
10 - Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Kopčan, Nové Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominika Turi Nagy, Galanta
9 - Milan Žákovič, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Miloš Macala, Gáň, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Alexander Grell, Ľudevít Galgóci, Nitra
8 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Zdenko Pánsky, Podhorany, Ivan Kupec, Pavol Hupka, Čakajovce, Jojo Križan, Veľký Cetín, Ivan Molnár, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Hrnčár, František Piška, Nitra
7 - Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ondrej Varga, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Adam Lauko, Svätoplukovo
6 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Albert Malenčík, D. Krškany, Anton Kostoláni, V. Lapáš, Marek Behúl, T. Mlyňany, Mária Krasňanská, Nové Sady, Boris Kozma, Dolné Štitáre
5 - Andrej Švihorík, Báb
4 - František Hrnčiar ml., Rado Vágai, Igor Klačman, Daniela Tasáryová, Milada Dojčárová, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Rado „Miki“ Mikulec, Vráble, Miroslav Kováč ml., Žikava, Ľubica Barčáková, Abrahám, Jozef Mocný, Preseľany, Mário Látečka, Svätoplukovo, Štefan Behúl, Zl. Moravce
3 - Jaroslav Slovák, Nové Sady, Pavol Babiak, Žitavany, Emília Hudecová, Matúš Turňa, Nitra, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Hruška, Veľký Cetín, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Benček, Zl. Moravce
2 - Ľuboš Rusnák, Lehota, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Ďurinka, Kolta, Dušan Brňo ml., Lukáčovce, Ján Borkovič, Topoľnica, Roland Bárek, Žirany, Zuzana Barancová, Žihárec
1 - Dodo Korgo, Klasov, Anita Vallová, Ivan Čapkovič, Nitra
0 - Mária Virágová, Zl. Moravce

V 15. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to piati tipéri: Dušan Gál, Klasov, Tibor Križovič ml., Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Tonka, Sľažany, Andrejka Božiková, Hosťovce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách. 

Dnes uverejňujeme konečné poradie. Zatiaľ je neoficiálne, pretože prijímame prípadné sťažnosti.

O poradí na 2.-5. mieste rozhodlo pravidlo zverejnené pred súťažou (o vyššom počte lepších výsledkov).

2. miesto: Pavel Mihálik, Šaľa ..................... 376856535344787 - dvakrát 8
3. miesto: Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce .. 474844655473677 - raz 8, štyrikrát 7
4. miesto: Vladimír Tasáry, Ivanka ............. 768656537363655 - raz 8, dvakrát 7, päťkrát 6
5. miesto: Richard Magušin, Nitra .............. 576845645364756 - raz 8, dvakrát 7, štyrikrát 6

Zdravíme tipérov

 

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  2. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
  3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  8. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  9. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  1. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
  2. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
  3. Najpredávanejšou jazdenkou v tuzemsku bola Škoda Octavia
  4. Gopass-dovolenka, ktorá sa oplatí
  5. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  6. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  7. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  8. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  9. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  10. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 34 074
  2. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo? 22 643
  3. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 18 006
  4. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska 13 237
  5. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 10 040
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 5 475
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť 5 115
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 3 552
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 2 736
  10. Špeciálna príloha: Krížovky na leto 2 525

Hlavné správy z MY Nitra

DOPRAVA 2018 – kadiaľ vedie cesta do budúcnosti?

Súčasnosť a budúcnosť cestnej infraštruktúry, vízia verejnej osobnej dopravy a smerovanie železničnej i leteckej dopravy, budú hlavným témami najväčšej medzinárodnej konferencie na Slovensku DOPRAVA 2018.

Skelety pri rieke Nitra: Úrad vydal stavebné povolenie

Investor pred jedenástimi rokmi s bytmi nepočítal. Stavať chcel obchodno-zábavné centrum.

Dorastenci Nitry doma strieborní, pohár získalo Slovácko (+FOTO)

V piatok sa pod Zoborom uskutočnil medzinárodný turnaj dorastencov Memoriál Ladislava Baláža.

Rodinné domy dostanú kompostéry

Mesto ročne vyprodukuje 854 ton biologicky rozložiteľného odpadu.

Fotogaléria z Memoriálu L. Baláža

V Nitre v piatok odohrali tradičný dorastenecký turnaj, už 39. ročník na pamiatku bývalého trénera „Laci báčiho“. V akcii boli štyri tímy - FC Nitra, Videoton FC, Zbrojovka Brno a 1. FC Slovácko.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 10.40

V bazéne v Nitre našli mŕtvolu muža, hygienici prikázali vymeniť vodu

Mladík zrejme preliezol plot.

Napätá situácia v Nových Zámkoch: Borbély hovorí o ekonomickom hochštaplerizme

Správna rada odvolala štatutára futbalového klubu. Ten všetky obvinenia odmieta.

Šialená jazda kamiónu. Vodič ohrozil mnoho životov

Na internete sa objavil kamerový záznam z cesty pri Novákoch.

Vybrali SME

Už ste čítali?