Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

Gólová úroda v Topoľníkoch

V. LIGA JUH: Líder nezaváhal v Trsticiach. V. Blahovo prekvapilo v Lehniciach.

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: Miriama Szabová Tóthová)

Lehnice - V. Blahovo 0:2 (0:1), 37. B. Domonkos, 69. Á. Érsek. Prvých 15 minút sa hral svižný futbal, obojstranne útočný. Potom domáci prevzali iniciatívu, tutovku spálil Fekete, hostia dvakrát vykopli loptu z čiary. Paradoxne, V. Blahovo otvorilo skóre z rýchleho brejku - 0:1. Druhý polčas začali domáci útočne, ale hostia pridali druhý gól (Érsek po štandardke dorazil) a umnou hrou udržali výsledok. R Kvaššay, 150.

Topoľníky - Veľké Úľany 8:0 (3:0), 18., 47. a 83. A. Lelkes, 20. K. Bogyai, 44. a 68. I. Mandák, 75. J. Habenicht, 88. Á. Rozsa. V zápase sa zrodilo jednoznačné víťazstvo domácich ktorí si schuti zastrieľali. Hostia prišli v oklieštenej zostave, tomu zodpovedala aj ich hra. R Srnec, 150.

Trstice - D. Saliby 0:3 (0:2), 19. a 46. D. Bednár, 42. M. Majó. Úvod patril domácim, ale od prvého gólu už prebrali iniciatívu futbalovejší hostia. Trsticiam citeľne chýbal Borka, ktorý odstúpil v 22. min. pre zranenie. Hneď po obrátke padol ďalší gól po veľkej chybe v obrane, čím uzemnili domácu snahu. Trstice bojovali až do konca, ale proti obrane lídra nedosiahli ani čestný gól. R Varga, 160.

Šoporňa - Vydrany 1:0 (0:0), 48. M. Krajný. Hral sa vyrovnaný zápas s kvalitným súperom. Šance boli na oboch stranách, domáci boli šťastnejší a vybojovali tri cenné body. Jediný gólový moment prišiel po prestávke, keď Hipš vysunul Krajného, ktorý namieril presne k žrdi. Hostia odpovedali hlavičkou do brvna. Vydrany prevzali iniciatívu, ale Šoporňa sa ubránila. ČK: 88. Klempa (V). R Lévai, 150.

DAC C - Ohrady 0:0. V prvej štvrťhodine mali prevahu domáci, v ďalšom priebehu sa hra vyrovnala. Zápas ovplyvnil silný vietor a zrodila sa zaslúžená bezgólová remíza. R Gembický, 100.

Jelka - Zlaté Klasy 2:0 (1:0), 27. M. Mráz, 75. T. Huszár. V derby mali územnú prevahu domáci, ale väčšie šance spálili hostia. V 13. min. kopal Zsigmond jedenástku, ale Achberger ju vystihol, následne dorážku vykopol z čiary Tóth. Gól prišiel z priameho kopu, ktorý pravačkou zakrútil s vetrom do vinkla M. Mráz. Po obrátke viac hrozila Jelka a po štandardke Mráza prišiel druhý gól, keď Huszár doklepol loptu do prázdnej brány. R Hanek, 200.

Nový Život - Janíky 4:0 (2:0), 40. L. Marič, 45. A. Barčák, 62. F. Šporánek, 89. Z. Németh. Hralo sa za stálej prevahy domácich, ktorí potešili svojich fanúšikov peknými gólmi. Bodku za zápasom urobil Z. Németh, ktorý trafil gól z 25 metrov do šibenice. R Pintér, 150.

Váhovce - H. Saliby 1:1 (1:1), 6. M. Ružarovský - 26. N. Pudmerický. V prvom polčas sa hra prelievala, bol to obojstranne útočný futbal. Po centri J. Šercela z voleja trafil Ružarovský. Vyrovnával Pudmerický, keď dorazil nepriamy kop Brauna. Domácich však oslabil útočník Filo, ktorý šiel pod sprchy. Váhovce sa v druhom polčase zamerali na obranu. H. Saliby mali dve vyložené šance, ktoré Šandula zlikvidoval. Jedinú možnosť domácich nevyužil J. Šercel. S bodom boli spokojnejší Váhovčania. ČK: 35. Filo (V). R Jakubis, 100.

1. D. Saliby    17    14    2    1    42:10    44    (+20)
2. Nový Život    17    12    3    2    54:19    39    (+12)
3. Ohrady    17    11    3    3    29:13    36    (+15)
4. H. Saliby    17    8    2    7    28:21    26    (+2)
5. Šoporňa    17    8    2    7    16:19    26    (-1)
6. Topoľníky    17    8    1    8    33:20    25    (-2)
7. Váhovce    17    6    5    6    27:26    23    (-4)
8. Lehnice    17    6    5    6    18:21    23    (-7)
9. DAC C    17    6    4    7    37:29    22    (-5)
10. V. Blahovo    17    7    1    9    36:35    22    (-2)
11. Janíky    17    6    3    8    23:30    21    (-3)
12. Jelka    17    6    3    8    25:40    21    (-6)
13. Vydrany    17    5    3    9    20:29    18    (-3)
14. Zlaté Klasy    17    5    1    11    13:35    16    (-8)
15. Veľké Úľany    17    4    1    12    13:47    13    (-14)
16. Trstice    17    2    5    10    18:38    11    (-16)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 13 - A. Barčák (Nový Život), 12 - M. Filo (Váhovce), 11 - Z. Németh (Nový Život), D. Bednár (D. Saliby).

ZOSTAVA KOLA: M. Achberger (Jelka) - Z. Knausz (D. Saliby), Reza Zadeh (Ohrady), M. Majó (D. Saliby), J. Hipš (Šoporňa), M. Ružarovský (Váhovce), M. Braun (H. Saliby), F. Šporánek (N. Život), A. Lelkes (Topoľníky), Z. Németh (N. Život), I. Miklóš (V. Blahovo).

1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  3. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  4. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  5. Hudbou proti holorubom.
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Behind every successful business lies a set of skilled people
  2. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  3. Ako sa mení dynamika firiem?
  4. Hudbou proti holorubom.
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?