Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

V druhom kole dvaja tipéri trafili 9 zápasov. Vedie dvojica so 16 bodmi - Tibor Šmitala a Albín Tóth.

Víťazom 1. kola sa stal Albín Tóth z Čakajoviec. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.Víťazom 1. kola sa stal Albín Tóth z Čakajoviec. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. (Zdroj: ki)

Správne tipy 2. kola

FC ViOn - Ružomberok 1:2    2
Šaľa - Trnava jun.    1:0    1
Palárikovo - Vráble    0:1    2
Neded - Nemšová    0:3    2
ViOn B/Volkovce - Dvory n/Ž.    2:0    1
Močenok - Nevidzany    0:6    2
H. Kráľová - Hrušovany    3:0    1
Váhovce - H. Saliby    1:1    X
Branč - Báb    0:3    2
Č. Voda - Sládkovičovo     1:0    1

Poradie po 2. kole

16 - Tibor Šmitala, Čab, Albín Tóth, Čakajovce

14 - Ľubomír Turňa, Michal Hunka, Jaroslav Andrášik, Martin Tesár, Vojtech Földeši, Jozef Gutai, Nitra, Pavol Holták, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jozef Danada, Tibor Odráška, Šaľa, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Szekér, Zl. Moravce, František Finta ml., Jelenec, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Tkáč, Sereď

Skryť Vypnúť reklamu

13 - Ivanko Magdolen ml., Patrik Andrášik, Dávid Said, Vladimír Galas, František Juhás, Boris Grežo, Martin Peniaško, Jozef Paulík, Lucia Némethová, Nitra, Jozef Zima, Radoslav Bajnek, Martina Baková, Karol Bujalko, Vráble, Pavel Mihálik, Ladislav Molnár, Peter Zeleňák, Šaľa, Sandra Gálová, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Peter Struk, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Vladimír Gálik, Jelenec, Marián Labai, Mankovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Cyril Slamka, Roman Margetin, Rišňovce, Marek Vlček, Čakajovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Janka Tóthová, Gabriel Galbavý, Pavol Holúbek, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jaroslav Skačan, Žihárec, Laci Takács, Dlhá n/V., Karol Blažovič, Miroslav Piovarči, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ľubomír Mikula, Peter Fehér, Lehota, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Žitavany, Alexander Kobza, Čechynce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Matejov, Preseľany, Vincent Komačka, Topoľčany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V, Henrich Richter, Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Milan Vörös, Ľuboš Rák, Jarmila Saidová, Ernest Szombath, Eduard Szabó, Miroslav Lieskovský, Stanislav Gábor, Patrik Studený, Róbert Marinov, Jozef Prešinský, Juraj Náhlovský, Ivana Olšanská, Miroslav Fábry, Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Ivan Lauko, Jozef Nemeš, Nitra, Patrik Pacher, Jozef Masár, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Martin Petrovič, Marián Zlatňanský, Ladislav Geleneky, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Udvaros, Róbert Sedlák, René Vincze, Pavol Sedliačik, Marián Titka, Tibor Križovič st., Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Ľubomír Ballay, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Milan Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Markus Šinka, Matúš Jančo, Jelenec, Dalibor Greguš, Čab, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Sára Selecká, Branč, Daniel Ivančík, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Peter Lukáč, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Tóth, Klasov, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Sklenár, Imrich Hrdlica, Matúš Vajzer, Báb, Andrej Maťo ml., Jarok, Peter Vranský, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Anna Pacherová, Sľažany, Andrej Hudec, Čeľadice, Ivan Tóth, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Bohuš Konopásek, Marek Sabo, Rumanová, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Šercel, Váhovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Csaba Sándor, Kolíňany, František Maťo, D. Obdokovce, Víťazoslav Balko, Vráble, Dušan Petrovič, Obyce, Marek Paukov, Žitavany, František Sabo, Vinodol, Juraj Šranko, Babindol, Ľudovít Desat, Podhorany, Emil Dubec, Žikava

Skryť Vypnúť reklamu

11 - Milan Borovský, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Juraj Šípoš, Pavel Búš, René Daniš, Dušan Novorolník, Dezider Zaujec, Pavel Dojčár, Vladimír Šabík, Mária Sýkorová, Vlado Sásik, Janka Čambalová, František Grom, Marián Grman, Vladimír Depeš, Július Michalička, Milan Púčik, Martin Krajčír, Karol Ryba, Miro Raček, Rudolf Kozma, Nitra, Viktor Csizmadia, Marián Móri, Ján Petráš, Jozef Baláž, Šaľa, Imrich Struhár, Radek Kováčik, Jakub Vojtek, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Radoslav Mikle-Barát, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anton Bábik, Alexander Mikláš, Rumanová, Ľubomír Králik, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Milan Babic, Zvolen, Silvester Lenčéš, Michaela Benkoövá, Močenok, Ivan Magdolen, Janíkovce, Jozef Štefek, Albert Lauro, Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo, Boris Lacika, Milan Greguš, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Jozef Rehuš, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Tibor Panyik, Matúškovo, Barbora Kozlová, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Marek Fábry, Šurianky, Pavol Prosnan, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Anton Kostoláni, Veľký Lapáš, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Eduard Kontár, H. Saliby, Milan Bíro, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ivanka Danišová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Zolo Sabo, Slavomír Tóth, Marián Straňák, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Kóša, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Peťovský, Lužianky, Jolana Doktorová, Žihárec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., František Meňhert, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Milan Kukučka, Pavel Babiak, Žitavany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Mária Mesárošová, Lehota, Anton Homola, Kapince, Miroslav Tonka, Sľažany, Štefan Varga, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie

10 - Jozef Drobec, Ladislav Sládečka, Dušan Letko, Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Peter Zaujec, Igor Kotora, Ján Kmeťo, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, František Benc, Štefan Csampai, Viliam Halla st., Pavel König, Michal Lauko, Marek Husivarga, František Bojda, Štefan Zabák, Stanislav Pružinec, František Čaniga, Ján Šimun, Lenka Sýkorová, Erich Schrober, Vlado Krajčovič, Jožko Moder, Anton Cibiry, Peter Kardoš, Daniel Mičík, Alexander Jurík, Denisa Bakošová, Marián Jančík, Štefan Matesko, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Nitra, František Szolík, Jozef Kučera, Martina Hippová, Július Miškovič, Jozef Lenčeš, Milan Lazan, Tibor Križovič ml., Pavol Uher, Šaľa, Stanislav Pacher, Ján Školník, Jozef Virág, Roman Strieška, Pavol Bachan, Patrik Londák, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek „Ara“, Viliam Félis, Tomáš Félis, Jaroslav Grman, Vráble, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ján Lipovský, Báb, Matej Kuzmický, Lubor Kajaba, Peter Lajda, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, František Chudý, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšínce, Mária Holečková, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Ružička, František Imre, Marek Zeleňák, Radoslav Henček st., Ivan Ďurický, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Jožko Černý, Marián Pauk, Rumanová, František Švihorík, Štefan Lipovský, Anton Viskup, Jozef Drahovský, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Mário Fábry, Šurianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Svitač, Telince, Ján Árgyusi, Mária Vargová, Neded, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Peter Vrabec, Oskar Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Margita Pánisová, Ján Pánis, D. Krškany, Jaro Fúska, Slávko Mikula, Peter Bodi, Zbehy, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Milan Šlosár, Čab, Alexander Németh, Čechynce, Zuzana Lovászová, Ľubomír Kollár, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Glovenský, Košúty, Csaba Nagy, Žihárec, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Tuhý, Machulince, Ján Félis, Jozef Šabo, Alojz Jenis, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Jana Füleová, Č. Hrádok, Boris Mesároš, Lehota, Juraj Segíň, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Igor Tkáč, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Juraj Vrábel, Lužianky

9 - Pavol Hrnčár, Slavomír Kotrla, Stanislav Billik, Pavol Tkáčik, Tomáš Levčík, Lukáš Privalinec, Ernest Mako, Juraj Hrnčár, Peter Solčianský, František Filo, Mária Königová, Michal Garay, Anton Dano, Milan Dobiáš, Marian Barta, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, Daniel Tasáry, Štefan Bede, Viliam Halla ml., František Dedič, Ladislav Pindeš, Pavol Ďurina, Marián Benca, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Miro Račko, Peter Pavelka, Vladimír Kompas, Andrej Vallo, Nitra, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Bekéni, Miroslav Mokráš, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Kristián Frajka, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Dušan Šóš, Zbehy, Štefan Ivanič st., Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Horňák, František Margetin, Peter Korec, Katarína Macháčová, Pavel Períček, Rišňovce, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Török, Pata, Dárius Pekár, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Tibor Rakoncza, György Jakubecz, H. Saliby, Tomáš Švec, Pohranice, Martin Hraška, Nové Sady, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Michal Čery, Jelenec, Daniel Lörincz, Radoslav Henček ml., Anton Kazáň, Branč, Štefan Bapčány, Anton Bapčány, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Sládeček, Juraj Valla, V. Zálužie, Roman Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Jozef Vodný, Babindol, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Jozef Čentéš, Ján Bíro, Čakajovce, Erik Šimák, Dušan Podhradský, Marcel Pánis, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Róbert Lešš, Močenok, Zoltán Odráška, Dezider Lenčéš, Július Pápay, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Aurel Gál, Žirany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Juraj Barczi, Róbert Darász, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Juraj Mészáros, Selice, Vlado Matušica, Hájske, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Tóth, Koniarovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jarok, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Dubeň, Lukáš Mesároš, Lehota, Miroslav Kováč, Žikava, Martina Segíňová, Veronika Tonková, Sľažany, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Matuš Rybanský, Peter Rybanský, Kapince, Lena Kunkelová, Praha, Miloš Kukučka, Žitavany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ivan Berec, Matúš Vrábel, Lužianky, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

8 - Richard Magušin, Monika Skalická, Ľudovít Konečný, Milada Dojčarová, Naďa Zlatňanská, Ján Doboš, Jozef Hudec st., Ľubica Tasáryová, Michal Kucharovič, Katarína Magová, Roman Hradecký, František Hrnčiar st., Ján Šiška, Jozef Ehrenhold, Miriama Ďurinová, Nina Mikulová, Ján Bernát, Pavel Čvirik, Vladimír Papp, Emil Tomek, Nitra, Jozef Klačko, Peter Hipp, Štefan Mrllák, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Jamrich, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Roman Obložinský, Roman Vrábel, Ivanka, Stanislav Debnár, Ján Kollár, Zbehy, Ivan Kozár, Mário Pánis, D. Krškany, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Ligač, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Jozef Hladký, Alekšince, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Andrea Svitačová, Telince, Juraj Sádovský, Žitavce, Dušan Bogár, Galanta, Bartolomej Guľka, Branč, Daniel Mako, Čakajovce, Dominika Chlebcová, Vladimír Miškolci, Marek Kutak, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Karol Čurgali, Štefanovičová, Milan Roman, Čab, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Gál, Kornel Gál, Miloš Gál st., Žirany, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Baťala, Peter Ondriáš, Žitavany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Eliáš, Lúčnica

7 - Ladislav Lopušan, Dionýz Pecháček, Igor Drotár, Ján Hudec, Ľudovít Černek, Marcela Holtáková, Nitra, Dezider Vanko, Alexandra Pavlačková, Filip Udvaros, Peter Jobbágy, Timea Mészárosová, Šaľa, Milan Fúska, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Anton Adámek, H. Lefantovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Korgo, Klasov, Michal Belan, Svätoplukovo, Ladislav Vass, Baloň, Ľuboš Nagy, Jelenec, Zara Čekey, Pohranice, Arpád Fazekaš, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Šranko, Babindol, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Tomáš Jobek, Sila, Viera Bradáčová, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Golianovo, Marek Lovaš, H. Saliby, Viktor Branický, Filip Marinov, Rumanová, Ján Štepianský, Hostie, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Imrich Valent, Andrejka Božiková, Hosťovce, František Finta, Kolíňany, Branislav Kapusta, Belince, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Arpád Balogh, Kolárovo, Monika Papayová, H. Kráľová, Janka Gálová, Žirany, Emil Šatan, Vozokany

6 - Marián Muzika, Ivan Eliaš, Milan Zmeko, Milan Ružička, Jaroslav Baranec, Jozef Hudec ml., Ivan Minárik, Štefan Dekány, Marko Finta, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ladislav Héviz, Miroslav Šiška, Šaľa, Juraj Čurgaly, Alexander Tancik, Janíkovce, Celestín Berecz, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Filo, Mojmírovce, Darina Horváthová, Podhorany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ivan Šimonek, Dyčka, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Helen Augustínová, Topoľčianky, Róbert Minár, D. Krškany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jaroslav Lazor, Lukáš Takáč, Báb, Mário Macháč, Rišňovce, Michal Hitka, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roland Takács, Kráľová n/V., Anna Duczová, H. Kráľová, Dávid Farár, Neded, František Andraško, Jelenec, Miroslav Oslanec, Vráble

5 - Jozef Kóša, Ján Palka, Mária Kóšová, Dušan Šindler, Mariana Letková, Nitra, Tatiana Mifková, Július Benkö st., Róbert Ščepka, Juraj Gulyas, Šaľa, Ivan Zlatňanský, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Golha, Jozef Malý, Vráble, Martin Andraško, Jelenec, Viktor Balko, Lužianky, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Vojtech Borka, Trstice, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Štefan Finta, Jarok, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Martin „Becher“ Kratochvíl, Matúš Cibuľa, Žitavce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Marián Varga, Sľažany, Ján Bedeč, Alex Lovaš, H. Saliby, M. Hantáková, Lukáčovce, Marián Bachrony, Žitavany, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Juaj Šranko, Babindol, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Tomek, Lúčnica, Ladislav Varaz, Topoľnica

4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Rado Vágai, Jaroslav Srňánek, Roman Mrázik, Milan Petráš, Peter Plandora, Nitra, Gabriela Szökeová, Ladislav Nagy, Vráble, Roman Uher, Róbert Pospiš, Šaľa, Marta Kunkelová, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Andrej Vereš, Miroslav Kozlík, Golianovo, Miroslav Bédi, Lúčnica, Tono Sčasný, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Koreň, Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor

3 - Ľudovít Kováč, Ľudovít Laca, Ján Hnilica, Jozef Čaládi, Lenka Königová, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miloš Macala, Gáň, Pavel Gažik ml., Lovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľuboš Pleva, Šaľa, Mirka Guzmická, Ivanka, František Lörinc, Lúčnica

2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Andrej Repta, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

1 - Miroslav Muzika, František Piška ml., Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Ľuboš Finta, Sľažany, Barbora Čurgalyová, Janíkovce

V 2. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich dvaja čitatelia: Rudolf Kéry, Zl. Moravce, Július Pápay, H. Kráľová. Prosíme ich, aby nám dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartóna piva Corgoň (na tel. č. 0905 550 775), alebo chcú žrebovať.
Osem zápasov uhádlo 19 tipérov.
Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 762
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 142
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 758
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 721
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 201
  6. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 884
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 9 907
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 089
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 075
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 979
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Už ste čítali?