Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

V 3. kole bolo maximum osem uhádnutých zápasov, dokázali to siedmi tipujúci. Vedie dvojica Tibor Šmitala - Filip Dobiáš s 22 bodmi.

V 2. kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja tipujúci - Rudolf Kéri zo Zlatých Moraviec (vľavo) a Július Pápay z Hornej Kráľovej.V 2. kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja tipujúci - Rudolf Kéri zo Zlatých Moraviec (vľavo) a Július Pápay z Hornej Kráľovej. (Zdroj: ki, lo)

Správne tipy 3. kola

Trnava jun. - FC Nitra    1:2    2
B. Bystrica - Sereď    1:0    1
Vráble - Led. Rovne    1:0    1
Čeľadice - FC Nitra jun.    0:1    2
V. Zálužie - Alekšince    1:0    1
V. Bedzany - H. Kráľová    1:1    X
Veľký Cetín  - Vinodol     0:0    X
Hosťová - D. Obdokovce     2:3    2
ViOn C/Hostie - Velčice     0:1    2
Vinohrady n/V. - Matúškovo    2:3    2

Poradie po 3. kole

22 - Tibor Šmitala, Čab, Filip Dobiáš, Čeľadice

21 - Jaroslav Andrášik, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Albín Tóth, Čakajovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

Skryť Vypnúť reklamu

20 - Michal Hunka, Martin Tesár, Nitra, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Šaľa, Sandra Gálová, Žirany, Martina Baková, Vráble, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslav Piovarči, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Alexander Kobza, Čechynce, Miroslav Drahoš, Hosťovce

19 - Ivanko Magdolen ml., Ľubomír Turňa, Patrik Andrášik, Dávid Said, Juraj Šípoš, František Juhás, Stanislav Gábor, Vojtech Földeši, Juraj Náhlovský, Jozef Gutai, Martin Peniaško, Nitra, Tibor Odráška, Ladislav Molnár, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Masár, Peter Struk, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Cyril Slamka, Roman Margetin, Rišňovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Kristián Varga, Tešedíkovo, Dušan Vnučko, D. Krškany, Gabriel Galbavý, Pavol Holúbek, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Mikula, Peter Fehér, Lehota, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Žitavany, František Finta ml., Jelenec, Jozef Matejov, Preseľany, Henrich Richter, Bratislava, Emil Dubec, Žikava, Juraj Bárek, Žirany, Peter Zahnaš, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

18 - Ľuboš Rák, Boris Grežo, Róbert Marinov, Marián Grman, Marián Mičík, Jozef Paulík, Ladislav Fazekaš, Ivan Lauko, Jozef Nemeš, Nitra, Peter Zeleňák, Pavol Sedliačik, Marián Titka, Šaľa, Rudolf Kéri, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Jozef Zima, Radoslav Bajnek, Vráble, Marián Labai, Mankovce, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Pavol Holták, D. Krškany, Boris Lacika, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Vlček, Daniel Ivančík, Milan Bíro, Lukáš Bíro, Čakajovce, Dalibor Greguš, Čab, Imrich Guzmický, Ivanka, Mário Kramár, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Marián Tkáč, Sereď, Imrich Hrdlica, Báb, Albert Lauro, Andrej Hudec, Čeľadice, Vincent Hunka, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tomáš Minarovič, Močenok, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Šercel, Váhovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Maťo, D. Obdokovce, Gašpar Gál, Žirany, Matúš Jančo, Jelenec, Dušan Petrovič, Obyce, Marek Paukov, Žitavany, Vincent Komačka, Topoľčany, Imrich Maťo, Golianovo

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Jarmila Saidová, Vladimír Galas, Roman Sýkora, René Daniš, Dušan Novorolník, Daniel Tasáry, Ernest Szombath, Miroslav Lieskovský, Patrik Studený, Jozef Prešinský, Mária Sýkorová, Vlado Krajčovič, Peter Kardoš, Miroslav Fábry, Július Michalička, Miro Raček, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Lenčeš, Milan Lazan, René Vincze, Tibor Križovič st., Šaľa, Patrik Pacher, Martin Petrovič, Jozef Virág, Marián Zlatňanský, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Viliam Félis, Víťazoslav Balko, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Milan Babic, Zvolen, Ivan Magdolen, Janíkovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Ľubomír Ballay, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Lužianky, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Holečka, Ladice, Alexander Mikláš, Rumanová, Vladimír Tasáry, Lubor Kajaba, Milan Pagáč, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Slíž, Beladice, Peter Lukáč, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Zoltán Jancso, Vlčany, Róbert Lipecký, Čakajovce, Milan Greguš, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Marek Zeleňák, Branč, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Gál, Žirany, František Meňhert, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Segíň, Sľažany, František Sabo, Vinodol, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Valla, V. Zálužie, Alex Lovaš, H. Saliby

16 - Jozef Drobec, Milan Vörös, Ladislav Sládečka, Milan Borovský, Miloš Sýkora, Peter Zaujec, Marian Barta, Štefan Csampai, Viliam Halla st., Štefan Bede, Eduard Szabó, Pavel Dojčár, Vladimír Šabík, Ivana Olšanská, Juraj Urban, Alexander Jurík, Miro Račko, Lucia Némethová, Karol Ryba, Ladislav Nosian, Nitra, Eva Lahučká, Roman Strieška, Viliam Matejov, Jozef Paukov, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Tomáš Félis, Jakub Vojtek, Karol Bujalko, Vráble, Miroslav Mokráš, František Szolík, Ján Petráš, Šaľa, Jana Gálová, Žirany, Maxim Adam Amrich, Galanta, Silvester Lenčéš, Michaela Benkoövá, Močenok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Báb, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Ružička, Sára Selecká, František Kóša, Branč, Tibor Panyik, Matúškovo, Anton Viskup, Pusté Sady, Markus Šinka, Jelenec, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Pavol Prosnan, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Peter Svitač, Telince, Jana Dudonová, Sereď, Eduard Kontár, H. Saliby, Peter Lajda, Ivanka, Dominika Chlebcová, Mária Mesárošová, Lehota, Andrej Maťo ml., Jarok, Štefan Hudec, Milan Piovarči, Lužianky, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Dekan, Velčice, Zolo Sabo, Janka Tóthová, Ivan Tóth, Ľubomír Kollár, Ľubomír Straňák, Marián Straňák, Slavomír Sysel, Július Pápay, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Július Bradáč, Golianovo, Alexander Németh, Čechynce, Tibor Glovenský, Košúty, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Havetta ml., Lovce, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Korec, Rišňovce, Ján Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Valla, V. Zálužie, Juraj Šranko, Babindol, Arpád Balogh, Kolárovo

15 - Pavol Hrnčár, Slavomír Kotrla, Richard Magušin, Andrej Kudamik, Peter Solčianský, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, Pavel König, Michal Lauko, Dezider Zaujec, František Bojda, Stanislav Pružinec, Ján Šimun, Vlado Sásik, Janka Čambalová, Jožko Moder, Daniel Mičík, Vladimír Depeš, Denisa Bakošová, Milan Púčik, Peter Pavelka, Štefan Matesko, Martin Krajčír, Viera Lauková, Rudolf Kozma, Nitra, Viktor Csizmadia, Milan Bekéni, Róbert Ščepka, Peter Hipp, Martina Hippová, Peter Udvaros, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Jaroslav Grman, Vráble, Stanislav Pacher, Ladislav Geleneky, Patrik Londák, Zl. Moravce, Anton Bábik, Marek Sabo, Rumanová, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Štefan Ivanič st., Marián Blaho, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince, Stanislav Debnár, Peter Vranský, Peter Bodi, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšínce, Jozef Török, Pata, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Pecho, Jaromír Slíž, Beladice, Martin Hraška, Nové Sady, František Švihorík, Štefan Lipovský, Jozef Drahovský, Pusté Sady, František Kausek, Klasov, Mário Fábry, Šurianky, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Martiška, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Anton Kostoláni, Veľký Lapáš, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Repa, Prílepy, Igor Tkáč, Sereď, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Peter Vrabec, Oskar Bíro, Čakajovce, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Pavol Bradáč, Golianovo, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jolana Doktorová, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Tuhý, Machulince, Ján Félis, Alojz Jenis, Žitavany, Dodo Augustín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Jana Füleová, Č. Hrádok, František Chudý, Pavel Períček, Rišňovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Martina Segíňová, Veronika Tonková, Sľažany, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Anton Homola, Peter Rybanský, Kapince, Ivan Berec, Lužianky

14 - Stanislav Billik, Pavol Tkáčik, Ladislav Skalický, Ľudovít Konečný, Mária Königová, Michal Garay, František Benc, Marek Husivarga, Štefan Zabák, František Čaniga, Viliam Halla ml., František Dedič, Lenka Sýkorová, Roman Hradecký, Ján Hudec, František Grom, Anton Cibiry, Ján Bernát, Vladimír Kompas, Andrej Vallo, Nitra, Marián Móri, Gabriel Odráška, Július Miškovič, Štefan Mrllák, Tibor Križovič ml., Pavol Uher, Šaľa, Jozef Andel, Miroslav Vojtek „Ara“, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ján Školník, Ľubomír Králik, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Roman Guzmický, Peter König, Ivanka, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Ivan Kozár, Erik Šimák, Ivanka Danišová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Adam Nádaský, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Marián Pauk, Viktor Branický, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Hladký, Jozef Kubáň, Alekšince, František Imre, Radoslav Henček st., Branč, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Michal Čery, Jelenec, Miro Senneš, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Juraj Németh, D. Lefantovce, Peter Sládeček, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Tomáš Klobučník, Peter Eliáš, Lúčnica, Dušan Bogár, Galanta, Slávko Mikula, Zbehy, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Dalibor Bradáč, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Matúš Vajzer, Báb, Ján Jacsa, Žihárec, Ladislav Tóth, Koniarovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Kováč, Žikava, Jozef Šabo, Žitavany, Matuš Rybanský, Kapince, Imrich Valent, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany

13 - Dušan Letko, Lukáš Privalinec, Monika Skalická, Igor Kotora, Milada Dojčarová, František Filo, Naďa Zlatňanská, Ján Doboš, Anton Dano, Milan Dobiáš, Jozef Hudec st., Erich Schrober, Ladislav Pindeš, Miriama Ďurinová, Marián Benca, Ľuboš Mičík, Marián Jančík, Nitra, Július Benkö st., Jozef Kučera, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Jamrich, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Štefák, František Margetin, Katarína Macháčová, Rišňovce, Roman Obložinský, Ivanka, Michal Belan, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Mária Holečková, Magda Čmaradová, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Ľuboš Nagy, Jelenec, Zara Čekey, Pohranice, Dušan Šóš, Jaro Fúska, Zbehy, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Mária Vargová, Neded, Bohuš Baják, Matúš Vrábel, Lužianky, Peter Sáraz, Horný Ohaj, György Jakubecz, H. Saliby, Michal Hájnik, Pusté Sady, Bartolomej Guľka, Radoslav Henček ml., Anton Kazáň, Ivan Ďurický, Branč, Daniel Mako, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Pánis, Mário Pánis, D. Krškany, Viera Bradáčová, Ladislav Németh, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Róbert Lešš, Močenok, Slavomír Tóth, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Aurel Gál, Žirany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Baťala, Peter Ondriáš, Žitavany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Štefan Varga, Topoľnica, Roland Takács, Kráľová n/V., Jozef Gajdacs, Michal n/O.

12 - Tomáš Levčík, Ernest Mako, Juraj Hrnčár, Ján Kmeťo, Dionýz Pecháček, Michal Kucharovič, Katarína Magová, František Hrnčiar st., Pavol Ďurina, Ľudovít Černek, Marcela Holtáková, Emil Tomek, Nitra, Timea Mészárosová, Ján Szöcs, Šaľa, Anton Adamec, H. Lefantovce, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Jožko Černý, Filip Marinov, Rumanová, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Sádovský, Žitavce, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Maťo, Jarok, Karol Čurgali, Štefanovičová, Tomáš Jobek, Sila, Milan Roman, Čab, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Golianovo, Ján Kollár, Zbehy, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Ján Štepianský, Hostie, Štefan Hrúzik, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miloš Macala, Gáň, Viliam Moravčík, Kajal, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Marek Kutak, Lehota, Jaroslav Lazor, Lukáš Takáč, Báb, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marek Hlava, Lena Kunkelová, Praha, Michal Hitka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Miroslav Tonka, Sľažany, František Finta, Kolíňany, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Janka Gálová, Žirany, Miroslav Oslanec, Vráble

11 - Pavel Búš, Jozef Kóša, Ján Palka, Igor Drotár, Jozef Hudec ml., Jozef Ehrenhold, Nina Mikulová, Pavel Čvirik, Vladimír Nemšovský, Nitra, Alexandra Pavlačková, Jozef Klačko, Filip Udvaros, Ladislav Héviz, Peter Jobbágy, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Ladislav Vass, Baloň, Vojtech Borka, Trstice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Barbora Kozlová, Kolíňany, Arpád Fazekaš, Neded, Imrich Drozdák, Babindol, Darina Horváthová, Podhorany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Andrea Svitačová, Telince, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Vlado Matušica, Hájske, Kornel Gál, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Anna Duczová, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble

10 - Ladislav Lopušan, Milan Ružička, Mária Kóšová, Ján Šiška, Ivan Minárik, Štefan Dekány, Vladimír Papp, Peter Plandora, Nitra, Dezider Vanko, Miroslav Šiška, Juraj Gulyas, Šaľa, Jozef Korgo, Klasov, Štefan Valovič, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Alexander Tancik, Janíkovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek, Dyčka, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ján Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Helen Augustínová, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Branislav Kapusta, Belince, Monika Pápayová, H. Kráľová, Marián Koreň, Čeľadice, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Dávid Farár, Neded, Ladislav Varga, Topoľnica

9 - Marián Muzika, Roman Mrázik, Nitra, Ján Golha, Jozef Malý, Vráble, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Celestín Berecz, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Matúš Cibuľa, Žitavce, Tatiana Mifková, Šaľa, Miroslav Kozlík, Golianovo, Vladimír Gombáš ml., Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Bachrony, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Tomek, Lúčnica

8 - Ivan Eliaš, Milan Zmeko, Ľubica Tasáryová, Nitra, Roman Uher, Róbert Pospiš, Šaľa, Irena Petková, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Finta, Jarok, Roman Vrábel, Mirka Guzmická, Ivanka, Andrej Vereš, Golianovo, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Marián Varga, Sľažany, Ján Bedeč, H. Saliby, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Ľubomír Števanka, Preseľany

7 - Rado Vágai, Jaroslav Srňánek, Mariana Letková, Lenka Königová, Milan Petráš, Nitra, Gabriela Szökeová, Vráble, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľuboš Pleva, Šaľa

6 - Ľudovít Kováč, Jaroslav Baranec, Marko Finta, Nitra, Jozef Šidó, Veľká Mača, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Bradáč, Golianovo

5 - Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., M. Hantáková, Lukáčovce, Vladimír Ďurinka, Kolta, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce

4 - Marko Turba, Ján Hnilica, Ján Kuchtiak, Michal Motúz, Vladimír Zabák, Daniela Tasáryová, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Jaroslav Slovák, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Slavo Kališ, Šaľa

3 - Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Beáta Magdolenová, Michal Borovský, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Peter Duchoň, Peter Darnadi, Golianovo

2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Andrej Repta, Branč, Pavol Hupka, Čakajovce

1 - Miroslav Muzika, František Piška ml., Jozef Havetta, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Ľuboš Finta, Sľažany

V 3. kole bolo maximum osem uhádnutých zápasov, dokázali to siedmi tipujúci: Juraj Šípoš, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Dominika Chlebcová, Lehota, Filip Dobiáš, Čeľadice, Csaba Sándor, Kolíňany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v najbližšom vydaní MY Nitrianskych novín.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 087
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 427
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 464
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 798
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 15 096
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 12 560
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 197
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 719
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 358
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 526
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Už ste čítali?