Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, čo dokázalo 14 tipérov. Poradie na čele: 32 - Miroslav Drahoš, Hosťovce; 31 - R. Margetin, Rišňovce, M. Piovarči, Lužianky, atď.

Vo 4. kole si kartón piva rozdelili dvaja výhercovia - Ján Šiška (vľavo) a Miroslav Drahoš.Vo 4. kole si kartón piva rozdelili dvaja výhercovia - Ján Šiška (vľavo) a Miroslav Drahoš. (Zdroj: ki)

Správne tipy 5. kola

Vráble - Komárno    1:1    X
ČFK Nitra - FC Nitra jun.    1:1    X
Nevidzany - Alekšince    1:3    2
Selice - Ivanka    1:1    X
H. Lefantovce - Cabaj-Čápor    0:1    2
Jarok - Rumanová    0:4    2
D. Krškany - D. Obdokovce    1:3    2
Veľký Cetín - Horný Ohaj    2:2    X
Topoľčianky - Skýcov    4:5    2
Sereď B - Čierny Brod    2:3    2

Poradie po 5. kole

32 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

31 - Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Piovarči, Lužianky

30 - Marek Fábry ml., Šurianky, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Filip Dobiaš, Čeľadice, Laci Takács, Dlhá n/V., Róbert Sedlák, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

29 - Sandra Gálová, Žirany, Pavel Mihálik, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

28 - Michal Hunka, Patrik Andrášik, Dávid Said, Jaroslav Andrášik, Patrik Studený, Nitra, Jozef Masár, Peter Struk, Zl. Moravce, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Jozef Zima, Vráble, Peter Zeleňák, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce, Matúš Jančo, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie

27 - René Daniš, Daniel Tasáry, Ján Šimun, Juraj Náhlovský, Janka Čambalová, Peter Kardoš, Ladislav Fazekaš, Ivan Lauko, Nitra, Tibor Odráška, Ladislav Molnár, Šaľa, Marián Zlatňanský, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Alexander Mikláš, Rumanová, Imrich Guzmický, Ivanka, Jana Dudonová, Sereď, Eduard Kontár, H. Saliby, Albert Lauro, Andrej Hudec, Čeľadice, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Šmitala, Čab, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Tuhý, Machulince, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Bíro, Čakajovce, Peter Fehér, Lehota, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Žitavany, František Finta ml., Jelenec, Henrich Richter, Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

26 - Jozef Drobec, Milan Borovský, Juraj Šípoš, Boris Grežo, Stanislav Pružinec, Ivana Olšanská, Denisa Bakošová, Miro Raček, Nitra, Radoslav Bajnek, Radek Kováčik, Tomáš Félis, Vráble, Anton Bábik, Rumanová, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Margita Pavelková, Golianovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Švihorík, Pusté Sady, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Marián Tkáč, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Andrej Maťo ml., Jarok, Vincent Hunka, Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Juraj Vrábel, Lužianky, Marek Zeleňák, Branč, Zuzana Lovászová, Gabriel Galbavý, Marián Straňák, H. Kráľová, Albín Tóth, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, František Meňhert, Č. Kľačany, Pavol Sedliačik, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Matejov, Preseľany

Skryť Vypnúť reklamu

25 - Ivanko Magdolen ml., Ľubomír Turňa, Vladimír Galas, Ľuboš Baranec, Štefan Csampai, František Juhás, Miroslav Lieskovský, Vojtech Földeši, Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, Marián Grman, Jozef Paulík, Július Michalička, Jozef Nemeš st., Nitra, Jozef Danada, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, René Vincze, Marián Titka, Šaľa, Viliam Félis, Martina Baková, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Radoslav Mikle-Barát, Tibor Hamara, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Peter Juhász, Kolíňany, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Ružička, František Kóša, Branč, Marek Vlček, Milan Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Michaela Benkoövá, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Lukáč, Lehota, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Milan Roško, Dyčka, Peter Svitač, Telince, Július Szarka, Topoľnica, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Mário Slezák, Lukáčovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Pavol Holúbek, H. Kráľová, Jolana Doktorová, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Žitavany, Terka Tasáryová, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Maťo, D. Obdokovce, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Dušan Petrovič, Obyce, Arpád Balogh, Kolárovo, František Andraško, Jelenec

24 - Jarmila Saidová, Peter Zaujec, Ľudovít Konečný, Pavel König, Štefan Bede, Martin Tesár, Stanislav Gábor, Vladimír Šabík, Róbert Marinov, Ján Šiška, Marián Mičík, Martin Peniaško, Karol Ryba, Nitra, Rudolf Kéri, Eva Lahučká, Jozef Virág, Ľubomír Novota, Roman Strieška, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Karol Bujalko, Víťazoslav Balko, Vráble, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Štefák, Rišňovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšínce, Ladislav Holečka, Ladice, Martin Hraška, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Daniel Ivančík, Oskar Bíro, Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Štefan Tóth, Klasov, Michal Hájnik, Pusté Sady, Dominika Chlebcová, Mária Mesárošová, Lehota, Rudolf Macho, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Alexander Németh, Čechynce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Viktor Branický, Rumanová, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Róbert Ščepka, Milan Lazan, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Juraj Segíň, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivan Berec, Lužianky, Marián Valla, V. Zálužie, Imrich Maťo, Golianovo

23 - Ladislav Sládečka, Pavol Tkáčik, Ľuboš Rák, Ernest Mako, Ladislav Skalický, Peter Solčianský, Roman Sýkora, Mária Königová, Michal Lauko, František Čaniga, Eduard Szabó, Pavel Dojčár, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Erich Schrober, Ladislav Pindeš, Ján Hudec, František Grom, Alexander Jurík, Peter Pavelka, Štefan Matesko, Martin Krajčír, Ladislav Nosian, Nitra, Viktor Csizmadia, Štefan Mrllák, Tibor Križovič ml., Jozef Baláž, Ján Szöcs, Šaľa, Viliam Matejov, Jozef Paukov, Patrik Londák, Zl. Moravce, Maxim Adam Amrich, Galanta, Ján Lipovský, Báb, Marián Labai, Mankovce, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Mária Holečková, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Zara Čekey, Pohranice, Anton Viskup, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Markus Šinka, Jelenec, Vladimír Kertész, Mária Látečková, Svätoplukovo, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Slíž, Beladice, Štefan Bapčány, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Lubor Kajaba, Ivanka, Jaro Fúska, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Zolo Sabo, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Gál, Žirany, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Félis, Jozef Šabo, Marek Paukov, Žitavany, Daniela Sečkárová, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ivan Bakyta, Jarok, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, František Finta, Kolíňany

22 - Milan Vörös, Richard Magušin, Andrej Kudamik, Marian Barta, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, Dušan Novorolník, Marek Husivarga, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Jožko Moder, Daniel Mičík, Juraj Urban, Lucia Némethová, Viera Lauková, Nitra, Jozef Sklenár, Ladislav Héviz, Marián Móri, Martina Hippová, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Šaľa, Stanislav Pacher, Ladislav Geleneky, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Silvester Lenčéš, Róbert Lešš, Močenok, Štefan Ivanič st., Marián Blaho, Čeľadice, Vladimír Gálik, Jelenec, Matej Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Patrik Dubnička, Jozef Šercel, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Tibor Panyik, Matúškovo, Barbora Kozlová, Kolíňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Pecho, Jaromír Slíž, Beladice, František Kausek, Klasov, Gabriel Fazekaš, Neded, Dalibor Greguš, Milan Šlosár, Čab, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Daniel Lörincz, Anton Kazáň, Branč, Marián Mateička, Behynce, Jozef Vodný, Babindol, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Ivanka Danišová, Juraj Holták, D. Krškany, Karol Čurgali, Štefanovičová, Július Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ivan Tóth, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Stanislav Hanták, Lukáčovce, Anton Homola, Peter Rybanský, Kapince, Lena Kunkelová, Praha, Veronika Tonková, Sľažany, Alojz Jenis, Žitavany, František Sabo, Vinodol, Ľudovít Desat, Podhorany, Pavel Períček, Rišňovce

21 - Pavol Hrnčár, Slavomír Kotrla, Dušan Letko, Tomáš Levčík, Monika Skalická, Miloš Sýkora, Igor Kotora, Ján Kmeťo, Milan Dobiáš, Jozef Nosian, Dezider Zaujec, Roman Hradecký, Vlado Sásik, Miriama Ďurinová, Miroslav Fábry, Ľudovít Černek, Vladimír Depeš, Marcela Holtáková, Vladimír Kompas, Emil Tomek, Andrej Vallo, Nitra, Milan Bekéni, Alexandra Pavlačková, Juraj Csirik, Tibor Križovič st., Šaľa, Ivan Magdolen, Janíkovce, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kozár, Marcel Pánis, D. Krškany, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Török, Pata, Ján Jambor, Jozef Žemba, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Marián Pauk, Marek Sabo, Juraj Sabo, Rumanová, Dušan Šóš, Milan Greguš, Slávko Mikula, Peter Bodi, Zbehy, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Struhár, Vráble, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, György Jakubecz, H. Saliby, Bartolomej Guľka, Ivan Ďurický, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Milan Pagáč, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Milan Roman, Čab, Viera Bradáčová, Golianovo, Janka Tóthová, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Baťala, Žitavany, Boris Mesároš, Marek Kutak, Lehota, Miroslav Kováč, Žikava, Jaroslav Lazor, Báb, Pavol Lieskovský, Marek Kováčik, V. Zálužie, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Šranko, Babindol, Dávid Farár, Neded, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Janka Gálová, Žirany, Peter Eliáš, Lúčnica

20 - Stanislav Billik, Ján Doboš, Viliam Halla st., František Bojda, Ján Palka, Jozef Hudec ml., Štefan Dekány, Ľuboš Mičík, Nina Mikulová, Miro Račko, Vladimír Nemšovský, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Ladislav Szöke, Vráble, Timea Mészárosová, Pavol Uher, Šaľa, Roman Obložinský, Peter König, Peter Lajda, Ivanka, Jozef Horňák, Katarína Macháčová, Rišňovce, Dušan Švehla, Sereď, Ľuboš Nagy, Jelenec, Jozef Hladký, Alekšince, František Imre, Sára Selecká, Branč, Arpád Fazekaš, Neded, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Vranský, Zbehy, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Filip Marinov, Rumanová, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miloš Macala, Gáň, Viliam Moravčík, Kajal, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Matuš Rybanský, Kapince, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Marek Hlava, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Milan Piovarči, Lužianky, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Július Pápay, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany

19 - Milada Dojčarová, František Filo, Naďa Zlatňanská, Michal Garay, Dionýz Pecháček, Mária Kóšová, František Dedič, František Hrnčiar st., Jozef Ehrenhold, Anton Cibiry, Ján Bernát, Roman Mrázik, Peter Plandora, Milan Púčik, Nitra, Július Benkö st., Peter Hipp, Šaľa, Ľubomír Králik, František Kunkel, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Milan Fúska, Radoslav Henček st., Radoslav Henček ml., Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Valovič, František Margetin, Rišňovce, Magda Čmaradová, Sereď, Jožko Černý, Rumanová, Gabriel Lešš, Monika Pápayová, H. Kráľová, Jozef Filo, Mojmírovce, Ján Šranko, Babindol, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Erik Šimák, Ján Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Pavol Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Aurel Gál, Kornel Gál, Žirany, Lukáš Mesároš, Lehota, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Pavel Kúsek, Žikava, Roland Takács, Kráľová n/V., Alex Lovaš, H. Saliby

18 - Milan Ružička, Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Igor Drotár, Viliam Halla ml., Katarína Magová, Marián Benca, Rudolf Kozma, Nitra, František Szolík, Dezider Vanko, Jozef Klačko, Július Miškovič, Šaľa, Mikuláš Maťo, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ladislav Vass, Baloň, Vojtech Borka, Trstice, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Michal Čery, Jelenec, Darina Horváthová, Podhorany, Ján Árgyusi, Mária Vargová, Neded, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Slavomír Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Vladimír Miškolci, Lehota, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Helen Augustínová, Topoľčianky, Ján Školník, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Tonka, Sľažany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Žirany, Miroslav Oslanec, Vráble, Ladislav Varga, Topoľnica

17 - Lukáš Privalinec, František Benc, Pavel Čvirik, Marián Jančík, Nitra, Jozef Jamrich, Peter Čepček, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Andel, Ján Golha, Ladislav Nagy, Vráble, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Peter Udvaros, Šaľa, Celestín Berecz, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Štepianský, Hostie, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Peter Ondriáš, Žitavany, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Bedeč, H. Saliby

16 - Ivan Eliaš, Ladislav Lopušan, Ivan Minárik, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Kučera, Miroslav Šiška, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ladislav Tóth, Koniarovce, Marián Varga, Sľažany, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Malý, Vráble

15 - Milan Zmeko, Anton Dano, Ľubica Tasáryová, Michal Kucharovič, Rado Vágai, Jaroslav Srňánek, Marko Finta, Nitra, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Dušan Bogár, Galanta, Ľudmila Verešová, Golianovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Peter Vašek, Mirka Guzmická, Ivanka, Branislav Kapusta, Belince, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Marián Bachrony, Žitavany

14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Vladimír Papp, Nitra, Alexander Tancik, Janíkovce, Štefan Finta, Jarok, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ivan Šimonek, Dyčka, Andrej Vereš, Golianovo, Juraj Gulyas, Šaľa, Kristián Frajka, Irena Petková, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tomáš Karácsony, Váhovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Tomek, Lúčnica

13 - Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Filip Udvaros, Roman Uher, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Matúš Vrábel, Lužianky, Mariana Letková, Milan Petráš, Nitra

12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Gabriela Szökeová, Vráble, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Peter Matulník, Nové Sady

11 - Pavel Búš, Bohuslav Bene, Ľubomír Šindler, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Róbert Pospiš, Šaľa, Vladimír Ďurinka, Kolta

10 - Vladimír Zabák, Daniela Tasáryová, Nitra, Michaela Dobišová, Močenok, Marián Koreň, Čeľadice, Michal Gajdoš, Nemčiňany
9 - Ľudovít Kováč, Ján Hnilica, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Erik Mikulášik, Mojmírovce
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Ľuboš Finta, Sľažany, Peter Duchoň, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa
7 - František Piška ml., Lenka Königová, Jozef Havetta, Gitka Letková, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Darnadi, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Krasňanská, Nové Sady, Eva Eliášová, Lúčnica
6 - Jaroslav Baranec, Michal Motúz, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Marián Nemeši, N. Hrnčiarovce, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Révay ml., Sľažany
5 - Dušan Šindler, Michal Borovský, Marek Finta, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Tono Sčasný, Zbehy, Lenka Kováčová, Žikava, Katka Kišacová, Nové Sady, Peter Civáň, Golianovo
3 - Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Beáta Magdolenová, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Dominik Slamka, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Radova Polák, Topoľčianky
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce, Ján Civáň, Golianovo
1 - Miroslav Muzika, Nitra, Ľubomír Báleš, Nové Sady

V 5. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, čo dokázalo 14 tipérov: Matej Kuzmický, Ivanka, Ján Kmeťo, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Karol Čurgali, Štefanovičová, Milan Roman, Čab, Patrik Studený, Nitra, Ján Šimun, Nitra, Janka Čambalová, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ivan Berec, Lužianky, Ľubomír Šindler, Nitra, Gitka Letková, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady, Eva Eliášová, Lúčnica.

Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  6. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 383
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 503
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 102
  4. Aká je chémia vôní 10 857
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 502
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 878
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 858
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 220
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 839
  10. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 236
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Skupina obchodovala s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Z bývalého školského internátu chcú spraviť zariadenie sociálnej služby

Podnetom k návrhu bol prieskum, ktorý ukázal, že občanom chýba pobytová sociálna služba.

Ilustračné foto.
#MYtozvladneme

ONLINE DISKUSIA: Prohibícia hazardu? Správne riešenie alebo krok vedľa?

Diskusiu vysielame live vo štvrtok 3. decembra o 18.00 hod. Novela zákona o hazardných hrách dala do rúk miest a obcí možnosť zakázať na svojom území hazardné hry aj bez petície občanov. Odborníci varujú pred týmto krokom a poukazujú na vznik viacerých nebezpečenstviev.

Berec ju volal Vegetka. Z malého mesta to dotiahla až k titulom v bundeslige

Miriam Šimáková bola v jednej sezóne aj najlepšou pravou spojkou v Nemecku.

Miriam Šimáková vľavo vo farbách Norimbergu, vpravo v drese Plastiky Nitra.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

V trnavskej nemocnici je pozitívne testovaných takmer sto zamestnancov

Počet hospitalizovaných pacientov s COVID-19 je vo Fakultnej nemocnici v Trnave približne rovnaký v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

V Nitre padnú hlavy. Len či správne...

Húfna kritika (aj) od ex-hráčov. Za Nitru nastupuje v prvej slovenskej lige najmenej odchovancov v histórii.

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

Už ste čítali?