Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Zlatňanský a spol. hodovali v Močenku (+VIDEO)

V. LIGA STRED: Nevidzany a Lapáš priviezli plný zásah. Mužstvom jari je naďalej Horná Kráľová.

Alekšince remizovali v Solčanoch 1:1. Takto otváral skóre Martin Hrebík (v červenom drese č. 7).Alekšince remizovali v Solčanoch 1:1. Takto otváral skóre Martin Hrebík (v červenom drese č. 7). (Zdroj: mfk)

TIBI Horná Kráľová - Zbehy 2:0 (1:0). Od začiatku zápasu diktovali tempo hry domáci. Mali územnú prevahu a vypracovali si množstvo šancí. Do prestávky šli do vedenia, keď sa presadil krásnou hlavičkou Petrovský. Po obrátke KFC pokračoval vo svojej hre. Druhý gól strelil netradičný strelec D. Tóth po peknej akcii. Domáci si už výsledok ustrážili a zaslúžene vyhrali.
Góly: 45. M. Petrovský, 59. D. Tóth. R L. Kováč, 200. FK: Kokeš - Révay (79. Šípka), Straňák, Šulgan, Tóth, Kotlár, Bleho, Lalák, Penzeš (88. Suraba), Petrovský, Kollár (90. Sedlák). TJ: Rusnák - Kopec, Šóš, Pargáč (57. Baják), M. Mikula (86. Mišuta), Gerši (72. Rumanovský), Fuska, Ťapušík, L. Mikula, Lehocký, Rimanovský.

Góly zo zápasu Hornej Kráľovej:

Načítavam video...

Močenok - Hrušovany 1:9 (0:7). Tabuľkové postavenie už pred zápasom hovorilo jasnou rečou. Domáci nastúpili s príliš veľkým rešpektom k súperovi. V 16. minúte svietilo na tabuli hrozivých 0:4. Hrušovany jednoznačne prejavili svoju kvalitu, i keď vo viacerých prípadoch im k tomu dopomohli domáci svojimi chybami.
Góly: 70. S. Schwarcz - 1. a 10. S. Omelka, 14., 16. a 30. P. Zlatňanský, 40. M. Grznár, 43. Ľ. Bulák, 51. P. Slíž, 66. I. Kováč. R Burian, 150. FK: Pápay - Gálik (46. Vrána), Tichý, Paľo, Kostoláni, Vencel, Hanák, Schwarcz, G. Bleho, Viglacký, Sýkora (73. M. Bleho). OFK: Zubčák - Kováč, Krško, Kurbel, Varga (58. Mlynarčík), Slíž, Bulák, Omelka (67. I. Sporina), Grznár, Zlatňanský, Boldiš (52. P. Sporina).

Tešedíkovo - Krušovce 2:1 (1:0). V I. polčase pôsobili hostia lepším dojmom a mali šance. Marunu vychytal v nájazde Psota. Po tečovanej strele Lancza však viedol Pered. Zvýšiť mohol Lancz, ale Pastrnák ho vychytal. Hneď po obrátke centroval Zavarcsik a presne hlavičkoval Hajdu. Hostia sa nevzdali, predvádzali útočný futbal a znížili, keď po centri tečoval loptu do vlastnej brány Mészáros. Zvýšiť mohol Hajdu, ale nedal. Domáca obrana na čele s Psotom si už potom dala na súpera pozor.
Gól: 14. vlastný (Mir. Čuhák), 47. Á. Hajdu - 64. vlastný (Mészáros). R A. Kollár, 120. ŠK: Psota - Gá. Takács, Mészáros, Kompas, Varga, Kovács (75. Ge. Takács), Lancz (67. Rucz), Gardian, Zavarcsik, Michalík, Hajdu. SLOVAN: Pastrnák - Trudman, Mi. Čuhák, Masaryk, J. Čuhák (21. Smatana), Ma. Čuhák, Štetka, Maruna, Petrus (77. Želiska), Šimovič, Procházka.

Solčany - Alekšince 1:1 (1:1). V Solčanoch videli diváci kvalitný futbal, obe mužstvá chceli tvoriť. Domáci začali náporom, pohrozil Pavlovič, ale okamžite zahrmelo na druhej strane, kedy Hrebík poslal hostí do vedenia - 0:1. O dve minúty však Soboňa vyrovnal. Potom sa viackrát zaskveli obaja brankári. Aj v druhom polčase pokračoval futbal výbornej úrovne a hoci gól nepadol, diváci museli byť s hrou oboch mužstiev spokojní. Kvalitným výkonom prispeli aj rozhodcovia.
Góly: 10. D. Soboňa - 8. M. Hrebík. R Murín, 150. OFK: Ambroz - Zelíska (42. D. Krošlák), Mihalík, Bartošek, L. Michalík, Pavlovič, Gális, Ducký, Mančík (66. Klačanský), Urminský, Soboňa. MFK: Mokošák - Pleva, Krištofičin, Hrebík (90. Lazarčík), Kuna, Glenda, Gunda, Krivošík (86. Kovacs), Čiffáry, Blaži (90. Mada), Trnka.

Radošina - V. Zálužie 2:0 (1:0). V chladnom počasí sa hral solídny futbal. Domáci hrali o niečo presnejšie, lopta ich viac poslúchala. Skóre otvoril J. Jankovič v čase, keď mali viac z hry Radošinci. V druhom polčase si na center M. Horvátha opäť nabehol všadeprítomný J. Jankovič a zvýšil. Hosťom sa nepodarilo ani skorigovať, a tak diváci odmenili svojich potleskom.
Góly: 26. a 60. J. Jankovič. R Drábik, 150. ŠK: M. Rybnikár - M. Piršel, Varga, Ďaďan, P. Bartošek, P. Sporina (63. Ju. Piršel), Kúdela, Jankovič (74. Grznár), Horváth, T. Turčan (82. Siget), Vičan. ŠK: Saga - Baláži (19. Vlček), J. Bíro, Jeney, Ternény, Kollárik, Civáň, Tkáč, Mochnaľ, Brida, Kušnír.

Preseľany - Nevidzany 1:2 (1:1). Domáci hráči v zápase sklamali. Prvý polčas bol vyrovnaný. Skóre otvorili hostia, keď po rohovom kope namieril z hranice šestnástky Nozdrovický. Domáci vzápätí vyrovnali po dorážke Kšinanta. Na druhej strane spálil šancu Beňuš. Po obrátke prišli pokusy L. Piterku, resp. Nozdrovického. Po vylúčeniach na oboch stranách sa dohrávalo v mierne nervóznej atmosfére a hosťom sa napokon podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď po peknej individuálnej akcii z pravej strany sa prihrávka dostala až ku Žikavskému - 1:2.
Góly: 36. I. Kšinant - 35. M. Nozdrovický, 86. R. Žikavský. ČK: 81. Kšinant - 74. Klas. R Maňuch, 100. SLOVAN: Ma. Šiška - Mocný, Bubla, Mi. Šiška, Toriška, Kšinant, Guniš (52. M. Piterka), Kamencay, Urbanec (78. Žák), L. Piterka, Kochan. ŠK: Drgoňa - Beňuš, Kliman, Klas, Nozdrovický, Fruni (84. Sperka), Žikavský (90. Žigrai), Bednár, Skladan, Žembera, Vojtek (46. Špleha).

Jacovce - Lapáš 0:2 (0:2). Prvú šancu mal Kúdela, ale z protiútoku využil domácu chybu Tóth - 0:1. Po štandardke hlavou zvýšil Pogran. Hostia kontrolovali zápas. V 54. min. uvidel domáci brankár červenú kartu za faul pred šestnástkou. Gól domáceho Chrenka pre ofsajd neplatil, na druhej strane Jacovce raz zachraňovali na čiare. Druhý polčas priniesol viacero dobrých šancí na oboch stranách, ale gól už nepadol a body bral futbalovejší Lapáš.
Góly: 19. M. Tóth, 24. M. Pogran. R Janček, ČK: 54. Dubný (J), 150. DRUŽST.: Dubný - Štefkovič, Zigo, Bajzík, Buček (83. Okša), P. Švec, Kúdela, Kaman (66. Bujna), Chrenko, Majba, Bukvay (57. J. Glos). OFK: Mišech - Kupec, Pfeifer (81. Čekey), Poláček, Pajer, Pogran, Tirpák, Gajdoš, Homola (71. Balla), Krkoška, Tóth.

Tovarníky - V. Bedzany 4:1 (1:0)
Góly: 1., 60. a 65. (11 m) A. Candrák, 76. vlastný (Bitarovský) - 89. B. Hippík. R Sládek, 100. OFK: Mikuláš (87. Bezák) - Schwarz, Jamrich, Lacika, M. Kopún (73. Košecký), Kapusta, Královič, V. Candrák, Mrázik (69. Januška), A. Candrák, T. Kopún. OFK: Beliansky - Vaňo, J. Ladický, M. Tlstý, F. Kolenčík (68. Ondruška), Pirťan (75. B. Hippík), Toman, L. Ducký, Hustý (87. J. Lukačovič), Bitarovský, Filipeje.

1. Hrušovany    21    16    3    2    72:17    51    (+21)
2. Lapáš    20    15    2    3    53:15    47    (+17)
3. H. Kráľová    21    13    5    3    44:23    44    (+11)
4. Solčany    21    12    4    5    49:18    40    (+7)
5. Alekšince    21    10    4    7    35:20    34    (+7)
6. Jacovce    21    10    3    8    52:39    33    (0)
7. Tovarníky    21    10    3    8    26:29    33    (0)
8. Tešedíkovo    21    9    3    9    28:40    30    (-3)
9. Preseľany    21    8    3    10    35:33    27    (-6)
10. Nevidzany    21    7    4    10    41:43    25    (-5)
11. V. Zálužie    21    7    3    11    33:47    24    (-6)
12. Radošina    20    7    3    10    25:47    24    (-6)
13. Zbehy    21    6    4    11    31:39    22    (-8)
14. Krušovce    21    5    4    12    27:56    19    (-11)
15. Močenok    21    2    3    16    16:59    9    (-24)
16. V. Bedzany    21    1    5    15    18:66    8    (-22)
V. Zálužiu odrátajú 3 body.

NAJLEPŠÍ STRELCI: 26 - P. Zlatňanský (Hrušovany), 14 - M. Petrovský (H. Kráľová), 13 - J. Sombat (V. Zálužie), 12 - M. Rusňák (Preseľany, Tovarníky), D. Soboňa (Solčany), 11 - M. Rusňák (Jacovce), J. Michalík (Tešedíkovo).

ZOSTAVA KOLA: M. Ambroz (Solčany) - M. Révay (H. Kráľová), K. Varga (Tešedíkovo), D. Bajzík (Jacovce), D. Tóth (H. Kráľová), V. Gajdoš (Lapáš), M. Horváth (Radošina), A. Candrák (Tovarníky), Á. Hajdu (Tešedíkovo), T. Glenda (Alekšince), P. Zlatňanský (Hrušovany).