Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Víťazom 6. kola je Slavo Kališ zo Šale, ktorý uhádol 8 zápasov. Novým lídrom je Roman Margetin z Rišňoviec s 37 bodmi.

Pre kartón piva Corgoň si prišla víťazka 5. kola Janka Čambalová (vpravo) so sestrou Dankou a jej dcérou.Pre kartón piva Corgoň si prišla víťazka 5. kola Janka Čambalová (vpravo) so sestrou Dankou a jej dcérou. (Zdroj: ki)

Správne tipy 6. kola

Michalovce - FC ViOn    1:1    X
Senec - Šaľa    2:0    1
Neded - Komárno    0:2    2
FC Nitra jun. - Šurany    2:1    1
Jacovce - Lapáš    0:2    2
Šoporňa - H. Saliby    2:2    X
Branč - Kráľová n/V.    4:2    1
Hájske - Mojmírovce    1:0    1
D. Štitáre - Hosťová    -
T. Mlyňany - Nevidzany B    3:1    1
Vlčany - Kolárovo    1:1    X

Poradie po 6. kole

37 - Roman Margetin, Rišňovce

36 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miroslav Piovarči, Lužianky

35 - Marek Fábry ml., Šurianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľubomír Mikula, Lehota

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Patrik Andrášik, Nitra, Jozef Zima, Vráble, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jaroslav Skačan, Žihárec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Matúš Jančo, Jelenec

33 - Milan Borovský, Patrik Studený, Nitra, Pavel Mihálik, Róbert Sedlák, Šaľa, Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Laci Takács, Dlhá n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Bíro, Čakajovce, František Finta ml., Jelenec, Juraj Valla, V. Zálužie

32 - Jaroslav Andrášik, Juraj Šípoš, Ľuboš Baranec, Juraj Náhlovský, Miro Raček, Nitra, Tibor Odráška, Ladislav Molnár, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Masár, Peter Struk, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Sandra Gálová, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Andrej Hudec, Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Tuhý, Machulince, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Fehér, Lehota, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Jozef Drobec, Michal Hunka, Dávid Said, František Juhás, Ján Šimun, Ivana Olšanská, Denisa Bakošová, Ivan Lauko, Daniel Tasáry, Nitra, Peter Juhász, Csaba Sándor, Kolíňany, Marek Vlček, Róbert Lipecký, Oskar Bíro, Čakajovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Tomáš Félis, Vráble, Jana Dudonová, Marián Tkáč, Sereď, Kristián Varga, Tešedíkovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Andrej Maťo ml., Jarok, Tibor Šmitala, Čab, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Peťovský, Lužianky, František Meňhert, Č. Kľačany, Alexander Kobza, Čechynce, Henrich Richter, Bratislava

30 - René Daniš, Štefan Csampai, Boris Grežo, Miroslav Lieskovský, Janka Čambalová, Ján Šiška, Marián Grman, Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Jozef Nemeš st., Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Miroslav Močol, Alekšínce, Alexander Mikláš, Rumanová, Michaela Benkoövá, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Martina Baková, Vráble, Albert Lauro, Čeľadice, Dušan Vnučko, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Marek Zeleňák, František Kóša, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Félis, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Matejov, Preseľany, Jozef Šercel, Váhovce, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

29 - Ľuboš Rák, Ľubomír Turňa, Ľudovít Konečný, Pavel König, Marek Husivarga, Vojtech Földeši, Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, Peter Kardoš, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, Milan Lazan, René Vincze, Marián Titka, Šaľa, Radoslav Bajnek, Miroslav Kováč, Radek Kováčik, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Rudolf Kéri, Ľubomír Novota, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Ružička, Branč, Zara Čekey, Pohranice, František Švihorík, Pusté Sady, Ján Slíž, Beladice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Marián Mateička, Behynce, Jozef Martiška, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Tóth, Klasov, Július Szarka, Topoľnica, Zoltán Jancso, Vlčany, Imrich Hrdlica, Báb, Rudolf Macho, František Finta, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Július Bradáč, Golianovo, Marián Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Albín Tóth, Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Karol Blažovič, Lužianky, Marek Paukov, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Marián Valla, V. Zálužie, Alex Lovaš, H. Saliby, František Andraško, Jelenec

28 - Jarmila Saidová, Vladimír Galas, Michal Lauko, Štefan Bede, Martin Tesár, Stanislav Pružinec, Eduard Szabó, Vladimír Šabík, Róbert Marinov, Martin Peniaško, Alexander Jurík, Július Michalička, Peter Pavelka, Martin Krajčír, Nitra, Patrik Pacher, Eva Lahučká, Jozef Virág, Daniela Sečkárová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Viliam Félis, Karol Bujalko, Vráble, Marián Móri, Štefan Mrllák, Šaľa, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Daniel Ivančík, Milan Bíro, Čakajovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Peter Svitač, Telince, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dominika Chlebcová, Lehota, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, Juraj Holták, D. Krškany, Milan Greguš, Ján Babčan, Zbehy, Alexander Németh, Čechynce, Zuzana Lovászová, Gabriel Galbavý, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Viktor Branický, Rumanová, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jarok, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ivan Berec, Juraj Vrábel, Lužianky, Štefan Deák, Sľažany

27 - Richard Magušin, Ladislav Sládečka, Ivanko Magdolen ml., Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Peter Solčianský, Roman Sýkora, Jozef Nosian, Marian Barta, Stanislav Gábor, Pavel Dojčár, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Roman Hradecký, Daniel Mičík, Juraj Urban, Jozef Paulík, Lucia Némethová, Karol Ryba, Ladislav Nosian, Milan Púčik, Nitra, Jozef Danada, Róbert Ščepka, Martina Hippová, Tibor Križovič ml., Jozef Baláž, Ján Szöcs, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Marián Blaho, Čeľadice, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Anton Adamec, H. Lefantovce, Boris Lacika, Jaro Fúska, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Roman Bilický, Preseľany, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Holečka, Ladice, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, František Kausek, Klasov, Dalibor Greguš, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Marek Fábry, Šurianky, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Lubor Kajaba, Ivanka, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Zolo Sabo, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Glovenský, Košúty, Jolana Doktorová, Žihárec, Jozef Baťala, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Jana Füleová, Č. Hrádok, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Mária Mesárošová, Marek Kutak, Lehota, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Rybanský, Kapince, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Šranko, Babindol

26 - Slavomír Kotrla, Milan Vörös, Dušan Letko, Miloš Sýkora, Peter Zaujec, Mária Königová, Dušan Novorolník, Dezider Zaujec, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Erich Schrober, Ján Hudec, František Grom, Miroslav Fábry, Marcela Holtáková, Miro Račko, Štefan Matesko, Nitra, Stanislav Pacher, Ladislav Geleneky, Roman Strieška, Jozef Paukov, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Jaroslav Grman, Víťazoslav Balko, Vráble, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Matej Kuzmický, Ivanka, Stanislav Debnár, Dušan Šóš, Pavol Králik, Zbehy, Viktor Balko, Adam Nádaský, Lužianky, Michal Belan, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mária Holečková, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Tibor Panyik, Matúškovo, Barbora Kozlová, Kolíňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Markus Šinka, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Attila Szolnoki, Dyčka, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Vrabec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavol Holúbek, Slavomír Sysel, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál, Žirany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Žemba, Pavel Períček, Rišňovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Šabo, Alojz Jenis, Žitavany, Jaroslav Lazor, Báb, Matuš Rybanský, Kapince, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Sabo, Vinodol, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Emil Šatan, Vozokany

25 - Tomáš Levčík, Monika Skalická, Ján Kmeťo, Ján Doboš, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, František Čaniga, Vlado Sásik, Ladislav Pindeš, Jožko Moder, Ján Bernát, Vladimír Depeš, Vladimír Kompas, Emil Tomek, Viera Lauková, Andrej Vallo, Vladimír Nemšovský, Nitra, Milan Bekéni, Alexandra Pavlačková, Ladislav Héviz, Gabriel Odráška, Tibor Križovič st., Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Silvester Lenčéš, Močenok, Ivan Magdolen, Janíkovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Valovič, Peter Korec, Rišňovce, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Török, Pata, Štefan Lipovský, Anton Viskup, Pusté Sady, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Daniel Lörincz, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Sládeček, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Vranský, Slávko Mikula, Zbehy, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ivan Tóth, H. Kráľová, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Anton Homola, Kapince, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Miloš Kukučka, Žitavany, Veronika Tonková, Sľažany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Janka Gálová, Žirany, Peter Eliáš, Lúčnica

24 - Pavol Hrnčár, Stanislav Billik, Ernest Mako, Igor Kotora, Michal Garay, Viliam Halla st., Jozef Hudec st., Ján Palka, Jozef Hudec ml., Miriama Ďurinová, Marián Benca, Štefan Dekány, Ľuboš Mičík, Ľudovít Černek, Roman Mrázik, Peter Plandora, Nitra, Viktor Csizmadia, Peter Hipp, Ján Petráš, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Horňák, Katarína Macháčová, Rišňovce, Ivan Kozár, Ján Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Imre, Bartolomej Guľka, Anton Kazáň, Branč, Martin Hraška, Nové Sady, Mário Fábry, Šurianky, Jaromír Slíž, Beladice, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Štefanovičová, Ján Dekan, Velčice, Pavol Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Róbert Lešš, Močenok, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Csaba Nagy, Žihárec, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miloš Macala, Gáň, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľudovít Desat, Podhorany, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Sabo, Rumanová, Anna Duczová, H. Kráľová, Dávid Farár, Neded, Ladislav Varga, Topoľnica

23 - Pavol Tkáčik, Milada Dojčarová, Dionýz Pecháček, František Bojda, Viliam Halla ml., Anton Cibiry, Nina Mikulová, Rudolf Kozma, Nitra, Ľubomír Králik, František Kunkel, Patrik Londák, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Tatiana Mifková, Július Miškovič, Timea Mészárosová, Šaľa, Celestín Berecz, Sára Selecká, Radoslav Henček st., Branč, Marián Labai, Mankovce, Magda Čmaradová, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ján Ligač, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jožko Černý, Marián Pauk, Marek Sabo, Rumanová, Arpád Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Németh, D. Lefantovce, František Margetin, Rišňovce, Darina Horváthová, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Erik Šimák, Ivanka Danišová, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Tomáš Jobek, Sila, Viera Bradáčová, Golianovo, Janka Tóthová, Monika Pápayová, H. Kráľová, Aurel Gál, Kornel Gál, Žirany, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Miroslav Kováč, Žikava, Andrejka Božiková, Hosťovce, Milan Piovarči, Lužianky, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

22 - Ivan Eliaš, Naďa Zlatňanská, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, František Hrnčiar st., Jozef Ehrenhold, Pavol Ďurina, Marián Jančík, Nitra, Július Benkö st., František Szolík, Dezider Vanko, Pavol Uher, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Jozef Kuzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Filo, Mojmírovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Andrea Svitačová, Telince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Helen Augustínová, Topoľčianky, Ján Školník, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Páleník, Prílepy

21 - Milan Ružička, Milan Dobiáš, Mária Kóšová, František Dedič, Pavel Čvirik, Marko Finta, Nitra, Dušan Babocký, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Klačko, Miroslav Šiška, Peter Jobbágy, Šaľa, Michal Čery, Jelenec, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, György Jakubecz, H. Saliby, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Šlosár, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Bodi, Zbehy, Radoslav Henček ml., Branč, Ján Štepianský, Hostie, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Imrich Valent, Hosťovce, Branislav Kapusta, Belince, Roland Takács, Kráľová n/V., Miroslav Oslanec, Vráble

20 - Ladislav Lopušan, Anton Dano, Jozef Kóša, Michal Kucharovič, Ivan Minárik, Rado Vágai, Nitra, Jozef Andel, Ján Golha, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Hladký, Alekšince, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Mária Vargová, Neded, Peter Lajda, Ivanka, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Bédi, Lúčnica, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Kučera, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ladislav Tóth, Koniarovce, Miroslav Tonka, Sľažany, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Bedeč, H. Saliby, Marián Bachrony, Žitavany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
19 - Milan Zmeko, František Filo, Jaroslav Srňánek, Nitra, Roman Uher, Juraj Gulyaš, Šaľa, Štefan Finta, Jarok, Ján Šranko, Babindol, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Peter Vašek, Mirka Guzmická, Ivanka, Vlado Matušica, Hájske, Irena Petková, Zl. Moravce
18 - František Benc, Katarína Magová, Vladimír Papp, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ladislav Vass, Baloň, Alexander Tancik, Janíkovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marián Varga, Sľažany, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Emanuel Maňúch, Žirany, František Lörinc, Jozef Tomek, Lúčnica
17 - Lukáš Privalinec, Mariana Letková, Milan Petráš, Nitra, Peter Udvaros, Ľuboš Plevka, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Ondriáš, Žitavany, Tomáš Karácsony, Váhovce
16 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Andrej Vereš, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Malý, Vráble, Vladimír Ďurinka, Kolta, Slavo Kališ, Šaľa
15 - Vladimír Zabák, Bohuslav Bene, Ľubomír Šindler, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Ľuboš Finta, Sľažany, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Matulník, Nové Sady
14 - Ľudovít Kováč, Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Daniela Tasáryová, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Kozlík, Golianovo, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Róbert Pospiš, Šaľa, Vanesa Pánisová, D. Krškany
13 - Ján Hnilica, Nitra, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Dubeň, Lehota, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Erik Mikulášik, Mojmírovce
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Nitra
10 - František Laczko, Tešedíkovo, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Havetta, Nitra, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Peter Duchoň, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Krasňanská, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Jaroslav Petko, Piešťany, Eva Eliášová, Lúčnica
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Peter Darnadi, Golianovo
7 - František Piška ml., Lenka Königová, Gitka Letková, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Civáň, Golianovo
6 - Jaroslav Baranec, Michal Motúz, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Révay ml., Sľažany
5 - Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, Dušan Šindler, Michal Borovský, Marek Finta, Nitra, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Behúl, Zl. Moravce
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Lenka Kováčová, Žikava, Katka Kišacová, Nové Sady, Miroslav Sojka, Mankovce
3 - Gabriel Bíro, Jozef Hladký, Alekšince, Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Beáta Magdolenová, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Dominik Slamka, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Radova Polák, Topoľčianky, Mária Džurbanová, Slepčany
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce, Ján Civáň, Golianovo
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra, Ľubomír Báleš, Nové Sady

Víťazom 6. kola sa stal Slavo Kališ zo Šale, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Osemnásť tipérov uhádlo 7 zápasov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Zázračná hranica kilometrov, po ktorej sa vám elektromobil neoplatí
  3. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  4. Ako sa mení dynamika firiem?
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  4. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  5. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 24 507
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 14 029
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 820
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 10 956
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 10 195
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 145
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 329
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 7 015
  9. Po Slovensku na motorke 5 312
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 056
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Toto najstaršie ihrisko plánujú zrušiť, bude tu lúka s grillmi. Kolotoč ako historický artefakt zostane.

Daniele a muflóny bude možné pozorovať aj z mosta s vyhliadkou. Tam, kde je teraz obora, bude ďalšie detské ihrisko.


15m
Sovíčatá vypadli z hniezda na strome v areáli školského parku.

Nečakane vypadli z hniezda na strome v areáli školského parku.


ZŠ J. V. Šimka Žitavany a 1 ďalší 9 h
Vedúci zásahového tímu Jaroslav Slašťan.

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


3 h
Ana Flávia Galvão je nová nahrávačka Volley projectu UKF Nitra.

Nie, táto správa nie je o futbale, ako by sa z nadpisu mohlo zdať.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Zrazená osoba utrpela doposiaľ nezistené zranenia.


SITA 15. jún

Varil v michelinských reštauráciách, aj pre arabského princa. Teraz sa usadil v Nitre, v hoteli Capital na Farskej ulici, a buduje si tu kuchyňu presne podľa svojich predstáv.


re 14. jún

Podobné prípady sa stali na viacerých miestach Slovenska.


8 h

Už ste čítali?