Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Peter Vrabec a Juraj Urban uhádli 8 zápasov. V čele je nová dvojica so 47 bodmi: Jozef Zima, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce.

Pre kartón piva Corgoň prišiel Tomáš Levčík s manželkou Alenou a synom Tomáškom.Pre kartón piva Corgoň prišiel Tomáš Levčík s manželkou Alenou a synom Tomáškom. (Zdroj: ki)

Správne tipy 8. kola

Topoľčany - Vráble    1:0    1
Vlčany - Šurany    2:3    2
Radošina - Alekšince    3:1    1
Chrenová - Báb    3:1    1
Branč - Janíkovce    1:3    2
Golianovo - Klasov    1:0    1
Veča - Rumanová    2:2    X
N. Hrnčiarovce - D. Obdokovce    2:3    2
Č. Hrádok - Nevidzany B    1:2    2
Košúty - Pata    3:2    1

Poradie po 8. kole

47 - Jozef Zima, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce

46 - Roman Margetin, Rišňovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Matúš Jančo, Jelenec

45 - Marek Fábry ml., Šurianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Piovarči, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Patrik Studený, Nitra, Róbert Sedlák, Šaľa, Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeľadice, Jaroslav Skačan, Žihárec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Bíro, Čakajovce, Juraj Valla, V. Zálužie

42 - Michal Hunka, Patrik Andrášik, René Daniš, Boris Grežo, Martin Tesár, Ivan Lauko, Nitra, Ľubomír Ballay, Peter Zahnaš, Lužianky, Marek Vlček, Róbert Lipecký, Čakajovce, Tomáš Félis, Vráble, Peter Palka, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Mikula, Peter Fehér, Lehota, Gašpar Gál, Žirany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

41 - Milan Borovský, Vlado Krajčovič, Juraj Náhlovský, Marián Grman, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Ján Slíž, Beladice, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Ján Kóssi, Čifáre, Andrej Maťo ml., Jarok, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Pavel Babiak, Žitavany, František Finta ml., Jelenec, Henrich Richter, Bratislava, Emil Dubec, Žikava

Skryť Vypnúť reklamu

40 - Richard Magušin, Dávid Said, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Vojtech Földeši, Jozef Nemeš st., Nitra, Peter Struk, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Anton Bábik, Rumanová, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Michaela Benkoövá, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jana Dudonová, Sereď, Peter Vrabec, Oskar Bíro, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Marek Zeleňák, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Odráška, Šaľa, Peter Tuhý, Machulince, Milan Kukučka, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Lukáš Valent, Hosťovce, Arpád Balogh, Kolárovo

39 - Juraj Šípoš, Michal Lauko, Daniel Tasáry, Miroslav Lieskovský, Ján Šiška, Marián Mičík, Miro Raček, Nitra, Miroslav Mokráš, Martina Hippová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Radek Kováčik, Martina Baková, Vráble, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Boris Lacika, Zbehy, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Ružička, Branč, Zara Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Mária Látečková, Svätoplukovo, Zoltán Jancso, Vlčany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Róbert Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Zolo Sabo, Ľubomír Straňák, Marián Straňák, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Lužianky, František Meňhert, Č. Kľačany, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ivan Bakyta, Jarok, František Maťo, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Mravík, Marek Paukov, Žitavany, Peter Rybanský, Kapince, František Sabo, Vinodol, Vincent Komačka, Topoľčany, Marián Valla, V. Zálužie, Juraj Bárek, Žirany, Imrich Maťo, Golianovo

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Milan Vörös, Tomáš Levčík, Ľubomír Turňa, Peter Solčianský, Jaroslav Andrášik, Vladimír Galas, Štefan Csampai, František Juhás, Pavel König, Štefan Bede, Eduard Szabó, Mária Sýkorová, Janka Čambalová, Juraj Urban, Alexander Jurík, Denisa Bakošová, Nitra, Ladislav Molnár, Róbert Ščepka, Peter Zeleňák, René Vincze, Marián Titka, Šaľa, Viliam Félis, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jaroslav Grman, Vráble, Martin Petrovič, Daniela Sečkárová, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšínce, Alexander Mikláš, Rumanová, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Repa, Prílepy, Marián Tkáč, Sereď, Ján Babčan, Zbehy, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Tibor Šmitala, Čab, Július Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavol Holúbek, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Gál, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Lukáš Bíro, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Matejov, Preseľany, Alex Lovaš, H. Saliby, Peter Strieška, Volkovce, František Andraško, Jelenec

37 - Ladislav Sládečka, Marek Husivarga, Pavel Dojčár, Roman Hradecký, Jozef Gutai, Daniel Mičík, Ladislav Fazekaš, Karol Ryba, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Anton Adamec, H. Lefantovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Dušan Šóš, Pavol Králik, Zbehy, František Švihorík, Pusté Sady, Gabriel Fazekaš, Neded, Daniel Ivančík, Milan Bíro, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Peter Svitač, Telince, Pavel Mihálik, Jozef Lenčeš, Tibor Križovič ml., Šaľa, Eduard Kontár, H. Saliby, Imrich Hrdlica, Báb, Štefan Dubnička, Jozef Šercel, Miroslav Szlamka, Váhovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Labuda, Solčany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Alexander Kobza, Čechynce, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Blaho, Čeľadice, Emil Šatan, Vozokany

36 - Jozef Drobec, Stanislav Billik, Miloš Sýkora, Mária Königová, Jozef Nosian, Dušan Novorolník, Štefan Zabák, Róbert Marinov, Milan Púčik, Štefan Matesko, Vladimír Kompas, Ladislav Nosian, Nitra, Radoslav Bajnek, Miroslav Kováč, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Baláž, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Roman Bilický, Preseľany, Barbora Kozlová, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Dalibor Greguš, Čab, Imrich Guzmický, Lubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Vodný, Babindol, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Attila Szolnoki, Dyčka, Tomáš Klobučník, Peter Eliáš, Lúčnica, Július Szarka, Topoľnica, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Čentéš, Albín Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Dominika Chlebcová, Lehota, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Gál, Žirany, Jolana Doktorová, Žihárec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce

35 - Slavomír Kotrla, Dušan Letko, Ľuboš Rák, Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Roman Sýkora, Ernest Szombath, Jozef Prešinský, Lenka Sýkorová, Erich Schrober, Martin Peniaško, Marcela Holtáková, Július Michalička, Lucia Némethová, Peter Pavelka, Viera Lauková, Nitra, Patrik Pacher, Eva Lahučká, Ladislav Geleneky, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Milan Lazan, Tibor Križovič st., Šaľa, Margita Pavelková, Viera Bradáčová, Golianovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Gallis, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Katarína Macháčová, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Tóth, Klasov, Milan Roško, Dyčka, Karol Bujalko, Vráble, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Michal Hájnik, Pusté Sady, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Vranský, Zbehy, Milan Roman, Čab, Viktor Branický, Rumanová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Mária Mesárošová, Marek Kutak, Lehota, Anton Kazáň, Branč, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Slavomír Sysel, H. Kráľová

34 - Jarmila Saidová, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, Dezider Zaujec, Vladimír Šabík, Ján Hudec, František Grom, Ivana Olšanská, Peter Kardoš, Marián Benca, Ľuboš Mičík, Vladimír Depeš, Andrej Vallo, Peter Plandora, Nitra, Jozef Virág, Roman Strieška, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Rišňovce, Viktor Balko, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Ivan Berec, Juraj Vrábel, Milan Piovarči, Lužianky, Ivan Kozár, Dušan Podhradský, D. Krškany, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Martin Hraška, Nové Sady, František Kausek, Klasov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Daniel Lörincz, František Kóša, Branč, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Roman Guzmický, Ivanka, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jozef Králik, T. Mlyňany, Ján Árgyusi, Neded, Daniel Mako, Čakajovce, Tomáš Jobek, Sila, Dalibor Bradáč, Golianovo, Alexander Németh, Čechynce, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa, Ján Félis, Jozef Šabo, Žitavany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Lukáš Mesároš, Lehota, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Matuš Rybanský, Kapince, Veronika Tonková, Sľažany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová

33 - Pavol Hrnčár, Ľudovít Konečný, Ján Kmeťo, Marian Barta, František Bojda, Ján Palka, Igor Drotár, František Čaniga, František Dedič, František Hrnčiar st., Miriama Ďurinová, Ľudovít Černek, Jozef Paulík, Miro Račko, Vladimír Nemšovský, Nitra, Jozef Danada, Jozef Sklenár, Alexandra Pavlačková, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Ivan Magdolen, Janíkovce, Matej Kuzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Mária Holečková, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Arpád Fazekaš, Neded, Jozef Hoppan, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Bartolomej Guľka, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Janka Tóthová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Štefan Ambrus, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Žemba, Pavel Períček, Rišňovce, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Kunkel, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Šranko, Babindol

32 - Ernest Mako, Igor Kotora, František Filo, Michal Garay, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, František Benc, Jozef Hudec st., Stanislav Pružinec, Stanislav Gábor, Vlado Sásik, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Štefan Dekány, Nina Mikulová, Nitra, Marián Móri, Štefan Mrllák, Timea Mészárosová, Šaľa, Ladislav Szöke, Víťazoslav Balko, Vráble, Stanislav Pacher, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Roman Obložinský, Ivanka, Anton Viskup, Pusté Sady, Michal Čery, Jelenec, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Igor Tkáč, Sereď, Slávko Mikula, Zbehy, Karol Čurgali, Štefanovičová, Ján Dekan, Velčice, Ladislav Németh, Golianovo, Róbert Lešš, Močenok, Marek Sabo, Rumanová, Marcel Pánis, D. Krškany, Ján Štepianský, Hostie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Peter Korec, Rišňovce, Anton Homola, Kapince, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľudovít Desat, Podhorany, František Finta, Kolíňany, Ivan Ďurický, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Dávid Farár, Neded, Janka Gálová, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica

31 - Ivanko Magdolen ml., Naďa Zlatňanská, Viliam Halla ml., Jožko Moder, Marián Jančík, Emil Tomek, Martin Krajčír, Nitra, Viktor Csizmadia, Tatiana Mifková, František Szolík, Ladislav Héviz, Ján Petráš, Július Miškovič, Peter Lehocký, Šaľa, Milan Fúska, František Imre, Branč, Adam Nádaský, Lužianky, Magda Čmaradová, Sereď, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Markus Šinka, Jelenec, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Filo, Mojmírovce, Darina Horváthová, Podhorany, Pavol Bradáč, Golianovo, Tomáš Minarovič, Močenok, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Boris Mesároš, Lehota, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Miroslav Oslanec, Vráble

30 - Monika Skalická, Ivan Minárik, Pavol Ďurina, Ján Bernát, Jaroslav Srňánek, Nitra, Ján Školník, Dušan Babocký, Ľubomír Králik, Patrik Londák, Zl. Moravce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vojtech Borka, Trstice, Jožko Černý, Rumanová, Sára Selecká, Branč, František Margetin, Rišňovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Erik Šimák, Ivanka Danišová, D. Krškany, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Pavol Uher, Šaľa, Helen Augustínová, Topoľčianky, Kornel Gál, Žirany, Marek Hlava, Praha, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ladislav Nagy, Vráble

29 - Pavol Tkáčik, Milada Dojčarová, Viliam Halla st., Michal Kucharovič, Jozef Hudec ml., Jozef Ehrenhold, Anton Cibiry, Pavel Čvirik, Nitra, Milan Bekéni, Juraj Gulyas, Šaľa, Celestín Berecz, Radoslav Henček st., Branč, Marián Labai, Mankovce, Dušan Švehla, Sereď, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ladislav Holečka, Ladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Hladký, Alekšince, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Gabriel Lešš, Monika Pápayová, H. Kráľová, Mário Fábry, Šurianky, Andrea Svitačová, Telince, Mária Vargová, Neded, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jaroslav Lazor, Báb, Štefan Varga, Topoľnica, Miloš Gál st., Žirany

28 - Milan Zmeko, Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Nitra, Dezider Vanko, Jozef Kučera, Peter Jobbágy, Šaľa, Ján Pánis, D. Krškany, Vladimír Miškolci, Lehota, Radoslav Henček ml., Branč, Aurel Gál, Žirany, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Roland Takács, Kráľová n/V., Anna Duczová, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Tomek, Lúčnica

27 - Rado Vágai, Marko Finta, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Jaromír Slíž, Beladice, Ján Šranko, Babindol, Ján Golha, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Štefan Fiala, Branč, Štefan Šlosár, Golianovo, Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Šiška, Šaľa, Július Pápay, H. Kráľová, Mirka Guzmická, Ivanka, František Lörinc, Lúčnica, Vladimír Ďurinka, Kolta

26 - Peter Zaujec, Ľubomír Šindler, Nitra, Jozef Jamrich, Irena Petková, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Andrej Vereš, Miroslav Kozlík, Golianovo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ján Kollár, Zbehy, Peter Vašek, Ivanka, Roman Uher, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miloš Macala, Gáň, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Alexander Repta, Branč, Marián Varga, Ľuboš Finta, Sľažany, Branislav Kapusta, Belince

25 - Ladislav Lopušan, Milan Ružička, Jozef Kóša, Vladimír Papp, Roman Mrázik, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Mário Pánis, D. Krškany

24 - Ivan Eliaš, Mariana Letková, Milan Petráš, Vladimír Zabák, Daniela Tasáryová, Bohuslav Bene, Nitra, Július Benkö st., Ľuboš Plevka, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Bedeč, H. Saliby, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany
23 - Ľudovít Kováč, Rudolf Kozma, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Finta, Jarok, Gabriela Szökeová, Vráble, Ivan Bradáč, Golianovo, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Repta, Branč, Miroslav Kováč, Žikava, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marián Bachrony, Žitavany, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Matulník, Nové Sady, Slavo Kališ, Šaľa
22 - Alexander Tancik, Janíkovce, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce
21 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Milan Dobiáš, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa
20 - Anton Dano, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ladislav Tóth, Koniarovce
19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
18 - Ján Hnilica, Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Peter Duchoň, Jozef Bradáč, Golianovo, Erik Mikulášik, Mojmírovce
17 - Lukáš Privalinec, Jozef Havetta, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Ondriáš, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Mária Krasňanská, Nové Sady
16 - Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Malý, Vráble, Jaroslav Petko, Piešťany
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Michal Motúz, Gitka Letková, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky, Peter Civáň, Golianovo
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Peter Darnadi, Golianovo
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Lenka Königová, Dominik Slamka, Nitra
10 - František Piška ml., Nitra, Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Radovan Polák, Topoľčianky
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Michal Borovský, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V.
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Miloš Segéň, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany
5 - Dušan Šindler, Marek Finta, Dajana Borovská, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Behúl, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Miroslav Studený, Veľký Cetín, Richard Volšík, Ivanka, Galina Ferusová, Mojmírovce, Roman Lovič, Rumanová
3 - Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Nitra, Gabriel Bíro, Jozef Hladký, Alekšince, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Vojtech Mesároš, Lehota, Anna Szarková, Topoľnica
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri: Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Urban, Nitra. Žiadame ich, aby nám dali vedieť (0905 550 775), či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň.
Sedem zápasov trafilo 18 tipérov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  3. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  5. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  6. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  7. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  8. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  9. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  2. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. The future of M&A in Europe
  5. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  6. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  7. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the PPL
  8. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  9. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 33 258
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 226
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 952
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 001
  5. Aká je chémia vôní 9 765
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 401
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 752
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 659
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 112
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 649
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Právna poradňa MY: Práva zamestnanca a riešenie sporov so zamestnávateľom počas pandémie

Bojíte sa o zárobok, lebo ste v karanténe? Prišli ste o prácu, lebo váš zamestnávateľ obmedzuje podnikanie? Viete, na koho a kde sa máte obrátiť v takejto či podobnej situácii? Aj na tieto otázky odpovedajú v bezplatnej právnej poradni naši právni experti.

Na námestí je už betlehem, stánky tam budú len dva. Hygiena dostala podnet

Stany na konzumáciu jedla radnica nepostaví, nedostala povolenie.

Od dnešného dňa je pod stromčekom betlehem.

Námestie v Nitre zmenia najskôr pred budúcim letom, bude aj potok

Projektová dokumentácia je už hotová. Súťaž na zhotoviteľa chcú vypísať v novom roku.

Štefan Lančarič z radnice pred fontánou, na ktorú bude napojený potôčik.

V Nitre padnú hlavy. Len či správne...

Húfna kritika (aj) od ex-hráčov. Za Nitru nastupuje v prvej slovenskej lige najmenej odchovancov v histórii.

Gergely Geri (vpravo) odpálil na tlačovke v Ružomberku bombu - povedal, že Ariela Harusha (vľavo) poslal do brány Nitry majiteľ, nie tréner.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V trnavskej nemocnici je pozitívne testovaných takmer sto zamestnancov

Počet hospitalizovaných pacientov s COVID-19 je vo Fakultnej nemocnici v Trnave približne rovnaký v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

Starostka Kuneradu čelila odvolávaniu. Referendum nebolo platné

Kavecká podala oznámenie na Generálnu prokuratúru pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania a poškodzovania cudzích práv.

V Kysuckom Novom Meste majú unikátny adventný veniec

Ide pravdepodobne o najväčší adventný veniec v Žilinskom kraji. Jeho výška je až 3,5 metra. Na jeho výzdobe pracovalo osem ľudí počas niekoľkých týždňov.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Už ste čítali?