Sobota, 3. december, 2022 | Meniny má Oldrich

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Víťazom kola je Gabriela Szökeová, ktorá uhádla 8 zápasov. Novým lídrom je Filip Dobiaš z Čeľadíc s 53 bodmi.

V 8. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Peter Vrabec z Čakajoviec (na snímke) a Juraj Urban z Nitry.V 8. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Peter Vrabec z Čakajoviec (na snímke) a Juraj Urban z Nitry. (Zdroj: jk)

Správne tipy 9. kola

FC ViOn - Dun. Streda     1:0    1
FC Nitra - Bardejov    1:2    2
Vráble - Nové Zámky    2:2    X
ČFK Nitra - H. Obdokovce    0:2    2
Hrušovany - Lapáš    6:0    1
Kráľová n/V. - Chrenová    1:0    1
Jarok - Čakajovce    0:3    2
D. Krškany - Vinodol    1:2    2
Machulince - Č. Kľačany    1:1    X
Šintava - Čierny Brod    0:4    2

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Poradie po 9. kole

53 - Filip Dobiaš, Čeľadice

52 - Jozef Zima, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce

51 - Miroslav Piovarči, Lužianky

50 - Milan Babic, Zvolen, Roman Margetin, Rišňovce

SkryťVypnúť reklamu

49 - Pavol Holták, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, René Daniš, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Róbert Sedlák, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Bíro, Čakajovce, Matúš Jančo, Jelenec

48 - Patrik Studený, Nitra, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Valla, V. Zálužie

47 - Boris Grežo, Marián Grman, Nitra, Sandra Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Tomáš Félis, Vráble, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jaroslav Skačan, Žihárec, Henrich Richter, Bratislava, Peter Struk, Zlaté Moravce

46 - Milan Borovský, Michal Hunka, Patrik Andrášik, Martin Tesár, Vojtech Földeši, Vlado Krajčovič, Juraj Náhlovský, Miro Raček, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Marek Vlček, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Peter Lukáč, Peter Fehér, Lehota, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Andrej Maťo ml., Jarok, Anna Pacherová, Sľažany, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

SkryťVypnúť reklamu

45 - Richard Magušin, Dávid Said, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Denisa Bakošová, Ivan Lauko, Nitra, Boris Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Zoltán Jancso, Vlčany, Jana Dudonová, Sereď, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Peter Tuhý, Machulince, František Meňhert, Č. Kľačany, Pavel Babiak, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, František Finta ml., Jelenec, Emil Dubec, Žikava

44 - Juraj Šípoš, František Juhás, Michal Lauko, Štefan Bede, Miroslav Lieskovský, Marián Mičík, Nitra, Rudolf Kéri, Daniela Sečkárová, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Mokráš, Martina Hippová, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Grman, Vráble, Július Szarka, Topoľnica, Róbert Jánošík, D. Krškany, Zolo Sabo, H. Kráľová, Július Bradáč, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Horváth, Komjatice, Ján Gál, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Oskar Bíro, Čakajovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Sľažany, Arpád Balogh, Kolárovo, Peter Strieška, Volkovce, František Andraško, Jelenec

SkryťVypnúť reklamu

43 - Jaroslav Andrášik, Dušan Novorolník, Daniel Tasáry, Eduard Szabó, Roman Hradecký, Ján Šiška, Nitra, Viliam Félis, Radek Kováčik, Vráble, Tibor Odráška, Róbert Ščepka, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jana Gálová, Žirany, Peter Juhász, Kolíňany, Dušan Šóš, Zbehy, František Švihorík, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Peter Sáraz, Horný Ohaj, Jozef Repa, Prílepy, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Vnučko, D. Krškany, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Tibor Šmitala, Čab, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Karol Blažovič, Lužianky, Jana Füleová, Č. Hrádok, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Mravík, Marek Paukov, Žitavany, Peter Rybanský, Kapince, Dušan Petrovič, Obyce, Marián Blaho, Čeľadice, Vincent Komačka, Topoľčany, Viera Pavelková, Golianovo

42 - Vladimír Galas, Štefan Csampai, Pavel König, Štefan Zabák, Pavel Dojčár, Mária Sýkorová, Janka Čambalová, Ladislav Nosian, Nitra, Pavel Mihálik, Ladislav Molnár, Jozef Lenčeš, Peter Zeleňák, Pavol Sedliačik, Marián Titka, Šaľa, Imrich Struhár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Martina Baková, Vráble, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Michal Belan, Mária Látečková, Svätoplukovo, Miroslav Močol, Alekšínce, Zara Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Alexander Mikláš, Rumanová, Michaela Benkoövá, Močenok, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Bapčány, František Maťo, D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Imrich Hrdlica, Báb, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Marián Straňák, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jozef Šercel, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Valla, V. Zálužie, Juraj Bárek, Žirany, Alex Lovaš, H. Saliby

41 - Jozef Drobec, Milan Vörös, Tomáš Levčík, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, Miloš Sýkora, Mária Königová, Jozef Nosian, Marek Husivarga, Róbert Marinov, Martin Peniaško, Juraj Urban, Alexander Jurík, Ladislav Fazekaš, Karol Ryba, Viera Lauková, Nitra, Jozef Danada, Tibor Križovič ml., René Vincze, Ján Szöcs, Šaľa, Patrik Pacher, Marián Zlatňanský, Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Radoslav Bajnek, Miroslav Kováč, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Barbora Kozlová, Kolíňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Dalibor Greguš, Čab, Daniel Ivančík, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Vodný, Babindol, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Peter Svitač, Telince, Marián Tkáč, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Lubor Kajaba, Terka Tasáryová, Ivanka, Tomáš Jobek, Sila, Zuzana Lovászová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alexander Kobza, Čechynce, Alojz Jenis, Žitavany, František Sabo, Vinodol, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Anton Kazáň, Branč, Jozef Matejov, Preseľany, Imrich Maťo, Golianovo, Emil Šatan, Vozokany

40 - Andrej Kudamik, Peter Solčianský, Roman Sýkora, Jozef Gutai, Daniel Mičík, Vladimír Depeš, Július Michalička, Milan Púčik, Vladimír Kompas, Andrej Vallo, Jozef Nemeš st., Nitra, Eva Lahučká, Roman Strieška, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Milan Bekéni, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Jakub Vojtek, Karol Bujalko, Vráble, Matej Kuzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Pecho, Beladice, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Martiška, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ján Árgyusi, Neded, Albert Lauro, Čeľadice, Jaro Fúska, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Zeleňák, František Kóša, Branč, Viera Bradáčová, Golianovo, Albín Tóth, Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Viktor Branický, Juraj Sabo, Rumanová, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Peter Eliáš, Lúčnica

39 - Pavol Hrnčár, Slavomír Kotrla, Ladislav Sládečka, Dušan Letko, Ľudovít Konečný, Lenka Sýkorová, Erich Schrober, Ján Hudec, Miriama Ďurinová, Štefan Matesko, Nitra, Alexandra Pavlačková, Gabriel Odráška, Jozef Baláž, Tibor Križovič st., Šaľa, Ladislav Geleneky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Gálik, Jelenec, Vladimír Kubala, Belince, Viktor Balko, Vincent Hunka, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Záhorský, Rišňovce, Mária Holečková, Sereď, Jozef Šidó, Veľká Mača, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Panyik, Matúškovo, Martin Hraška, Nové Sady, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Bartolomej Guľka, Branč, Peter Sládeček, V. Zálužie, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Michal Hájnik, Pusté Sady, Kristián Varga, Tešedíkovo, Dominika Chlebcová, Lukáš Mesároš, Lehota, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Viskup, Báb, Tibor Glovenský, Košúty, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Dodo Augustín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Šabo, Žitavany

38 - Stanislav Billik, Ľuboš Rák, Naďa Zlatňanská, Ján Doboš, Dezider Zaujec, Ján Palka, Ernest Szombath, František Čaniga, František Dedič, Jožko Moder, František Grom, Peter Kardoš, Miroslav Fábry, Jozef Paulík, Marcela Holtáková, Lucia Némethová, Peter Plandora, Nitra, Ladislav Héviz, Peter Hipp, Šaľa, Ivan Magdolen, Janíkovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Lipovský, Báb, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Horňák, Štefan Valovič, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Peter König, Ivanka, Bohuš Baják, Juraj Vrábel, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Daniel Mako, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Janka Tóthová, Pavol Holúbek, H. Kráľová, Jolana Doktorová, Štefan Ambrus, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Boris Mesároš, Marek Kutak, Lehota, Matúš Rybanský, Kapince, Ivan Ďurický, Branč

37 - Igor Kotora, Ingrid Andrašíková, Vladimír Šabík, Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Ladislav Pindeš, Marián Benca, Štefan Dekány, Miro Račko, Peter Pavelka, Vladimír Nemšovský, Nitra, Marián Móri, Július Miškovič, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Hoppan, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Stanislav Pacher, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Margita Pavelková, Ladislav Németh, Golianovo, Adam Nádaský, Štefan Hudec, Lužianky, Patrik Dubnička, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Anton Viskup, Pusté Sady, Arpád Fazekaš, Dávid Farár, Neded, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jozef Králik, T. Mlyňany, Eduard Kontár, H. Saliby, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Milan Roman, Čab, Ladislav Kéry, Volkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marek Sabo, Rumanová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Žemba, Peter Korec, Katarína Macháčová, Rišňovce, Ján Félis, Žitavany, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavol Lieskovský, Marek Kováčik, V. Zálužie, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Veronika Tonková, Sľažany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Šranko, Babindol

36 - Ivanko Magdolen ml., Ernest Mako, Jarmila Saidová, Michal Garay, Dionýz Pecháček, Ladislav Piška, Jozef Hudec st., Igor Drotár, František Hrnčiar st., Ľuboš Mičík, Roman Mrázik, Nitra, Ľubomír Králik, František Kunkel, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Víťazoslav Balko, Vráble, Milan Fúska, Branč, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Vojtech Borka, Trstice, Markus Šinka, Jelenec, Igor Tkáč, Sereď, Slávko Mikula, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Alexander Németh, Čechynce, Róbert Lešš, Tomáš Minarovič, Močenok, Slavomír Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ján Štepianský, Hostie, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Timea Mészárosová, Šaľa, Lena Kunkelová, Praha, Miloš Kukučka, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy

35 - František Filo, Marian Barta, František Benc, František Bojda, Viliam Halla ml., Stanislav Gábor, Ivan Minárik, Ľudovít Černek, Marián Jančík, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Török, Pata, František Imre, Branč, František Margetin, Rišňovce, Andrea Svitačová, Telince, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ivan Tóth, Čakajovce, Karol Čurgali, Štefanovičová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Matúš Vajzer, Báb, Marcel Pánis, Vladimír Jánošík, D. Krškany, František Szolík, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Patrik Londák, Zl. Moravce, František Finta, Kolíňany, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Anna Duczová, H. Kráľová, Janka Gálová, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica

34 - Monika Skalická, Ján Kmeťo, Michal Kucharovič, Ivana Olšanská, Nina Mikulová, Nitra, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Ján Petráš, Šaľa, Dušan Babocký, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ivan Kozár, D. Krškany, Dušan Švehla, Sereď, Michal Čery, Jelenec, Miro Senneš, Peter Šponiar, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Sára Selecká, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Darina Horváthová, Podhorany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Pavol Bradáč, Golianovo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anton Homola, Kapince, Marek Hlava, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miloš Gál st., Žirany, Pavel Períček, Rišňovce, Miroslav Oslanec, Vráble

33 - Ľubica Tasáryová, Pavol Ďurina, Ján Bernát, Pavel Čvirik, Jaroslav Srňánek, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jožko Černý, Rumanová, Jozef Hladký, Alekšince, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Mário Fábry, Šurianky, Ján Šranko, Babindol, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Erik Šimák, Ivanka Danišová, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Radoslav Henček st., Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Pavol Uher, Šaľa, Kornel Gál, Žirany, Jaroslav Lazor, Báb, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica

32 - Pavol Tkáčik, Milada Dojčarová, Stanislav Pružinec, Mária Kóšová, Jozef Hudec ml., Jozef Ehrenhold, Nitra, Roman Uher, Juraj Gulyas, Peter Jobbágy, Štefan Mrllák, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Celestín Berecz, Radoslav Henček ml., Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Gabriel Lešš, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Golha, Vráble, Mária Vargová, Neded, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Bédi, Lúčnica, Aurel Gál, Žirany, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Helen Augustínová, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Varga, Topoľnica, Mirka Guzmická, Ivanka

31 - Viliam Halla st., Vladimír Papp, Emil Tomek, Martin Krajčír, Ľubomír Šindler, Nitra, Viktor Csizmadia, Július Benkö st., Dezider Vanko, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Jaromír Slíž, Beladice, Gabriela Szökeová, Vráble, Ján Pánis, Mário Pánis, D. Krškany, Štefan Fiala, Alexander Repta, Branč, Andrej Vereš, Golianovo, Filip Marinov, Rumanová, Peter Vašek, Ivanka, Ján Školník, Zl. Moravce, Monika Pápayová, H. Kráľová, František Lörinc, Lúčnica

30 - Milan Ružička, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ján Kollár, Zbehy, Miroslav Šiška, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Marián Varga, Ľuboš Finta, Sľažany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Bedeč, H. Saliby, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Vladimír Ďurinka, Kolta
29 - Milan Zmeko, Anton Cibiry, Nitra, Marián Labai, Mankovce, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Vass, Baloň, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Jamrich, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
28 - Ľudovít Kováč, Mariana Letková, Bohuslav Bene, Nitra, Alexander Tancik, Janíkovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Irena Petková, Zl. Moravce, Branislav Kapusta, Belince, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľuboš Plevka, Šaľa, Roland Takács, Kráľová n/V., Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Matulník, Nové Sady
27 - Marko Finta, Daniela Tasáryová, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ladislav Babóti, Vlčany, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Golianovo, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Rado Vágai, Jozef Barát, Topoľčany, Slavo Kališ, Šaľa
26 - Ladislav Lopušan, Peter Zaujec, Jozef Kóša, Milan Petráš, Vladimír Zabák, Nitra, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Andrej Repta, Branč, Miroslav Kováč, Žikava, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Miroslav Tonka, Sľažany, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce
25 - Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre
24 - Ivan Eliaš, Nitra, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Ladislav Tóth, Koniarovce
23 - Anton Barčák, Abrahám, Štefan Finta, Jarok, Marián Bachrony, Žitavany, Rudolf Kozma, Nitra, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Peter Duchoň, Jozef Bradáč, Golianovo
22 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Jozef Havetta, Nitra, Erik Mikulášik, Mojmírovce
21 - Milan Dobiáš, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota
20 - Anton Dano, Ján Hnilica, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jaroslav Petko, Piešťany
19 - Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Michal Motúz, Gitka Letková, Nitra
18 - Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa, Vanesa Pánisová, D. Krškany
17 - Lukáš Privalinec, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Peter Ondriáš, Žitavany, Peter Civáň, Golianovo, Mária Krasňanská, Nové Sady
16 - Jozef Malý, Vráble
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta, Peter Darnadi, Golianovo
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Dominik Slamka, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - František Piška ml., Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ján Civáň, Golianovo, Radovan Polák, Topoľčianky, Peter Andódi, Dlhá n/V.
11 - Pavel Búš, Lenka Königová, Nitra, Zuzana Belanová, Svätoplukovo
10 - Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady, Miloš Segéň, Nitra
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Eva Eliášová, Lúčnica, Dajana Borovská, Nitra, Roman Lovič, Rumanová
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Michal Borovský, Nitra, Miroslav Studení, Veľký Cetín, Galina Ferusová, Mojmírovce
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany
5 - Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Štefan Behúl, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Jana Piterková, Svätoplukovo, Juro Bodlala, Zbehy
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Katarína Billiková, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Richard Volšík, Ivanka
3 - Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Gabriel Bíro, Jozef Hladký, Alekšince, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Anna Szarková, Topoľnica
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra

Víťazom 9. kola je Gabriela Szökeová z Vrábeľ, ktorá uhádla 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Sedem bodov si pripísalo 20 tipérov.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  2. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
  3. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
  4. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
  5. Mikuláš prinesie plné vrece prekvapení aj v novej rodinnej telke
  6. Deti potrebujú rodinu na optimálny vývoj
  7. Konečne moderná životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení
  8. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
  2. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  3. V dôsledku nadmerného užívania alkoholu umiera čoraz viac ľudí
  4. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
  5. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
  6. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
  7. dm a jej zákazníci podporili inštaláciu fotovoltických panelov
  8. Zimná ríša divov Maďarska
  1. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 11 669
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 4 740
  3. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 3 550
  4. Hotely, strava, pláže, služby. Aká je dovolenka v Punta Cana? 3 088
  5. Niektorí ľudia nemajú pracovné návyky. Ako dlho trvá zmeniť to? 3 061
  6. Zarábame milióny, no jachtu na Malorke nemám 2 593
  7. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 2 294
  8. TESCO pokračuje v raste.Otvorilo predajňu v Kysuckom Novom Meste 1 757

Blogy SME

  1. Ľuboš Vodička: Slovenské hrady: Biely Kameň
  2. Ľubomír Maretta: Melódia
  3. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách
  4. Tomáš Vodvářka: Výročí soudružských poprav
  5. Anton Kovalčík: Ukrajina vs. Rusko, 1 - Hladomor.
  6. Matej Farkas: Lungo a citronáda
  7. Petronela Čellárová: Ako sa mám?
  8. Anna Miľanová: "Od hlavy ryba smrdí". Obzvlášť tá veľká...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 243 953
  2. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 11 472
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 782
  4. Jana Melišová: V závoji hmly 5 516
  5. Michael Achberger: 7 tajných tipov na chudnutie: malé zmeny, veľké výsledky 4 596
  6. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 592
  7. Post Bellum SK: Bez nohavíc, s krvavými stehnami i nosom musel šliapať po ulici k mame 2 218
  8. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 213
  1. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  2. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  3. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  4. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  5. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
  8. Jiří Ščobák: Porazíme infláciu? Ako vznikla, kto za ňu môže a ako ju riešiť?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


16 h
Staršie žiačky HK Slovan Duslo Šaľa "A" vyhrali turnaj v Hodoníne.

Získali aj dve individuálne ocenenia.


20 h
Mestský úrad v Šali.

Stalo sa tak deň po opätovnom zložení primátorského sľubu.


19 h
Z pôvodnej lávky zostali vo vode len pilóty.

Pôvodná lávka stála na zhnitých pilótoch. Dodnes vytŕčajú z vody.


23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Ľuboš Vodička: Slovenské hrady: Biely Kameň
  2. Ľubomír Maretta: Melódia
  3. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách
  4. Tomáš Vodvářka: Výročí soudružských poprav
  5. Anton Kovalčík: Ukrajina vs. Rusko, 1 - Hladomor.
  6. Matej Farkas: Lungo a citronáda
  7. Petronela Čellárová: Ako sa mám?
  8. Anna Miľanová: "Od hlavy ryba smrdí". Obzvlášť tá veľká...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 243 953
  2. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 11 472
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 782
  4. Jana Melišová: V závoji hmly 5 516
  5. Michael Achberger: 7 tajných tipov na chudnutie: malé zmeny, veľké výsledky 4 596
  6. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 592
  7. Post Bellum SK: Bez nohavíc, s krvavými stehnami i nosom musel šliapať po ulici k mame 2 218
  8. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 213
  1. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  2. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  3. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  4. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  5. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
  8. Jiří Ščobák: Porazíme infláciu? Ako vznikla, kto za ňu môže a ako ju riešiť?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu