Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Tipéri majú hody! Tentoraz až dvaja trafili 10 zápasov - Peter Plandora a Emil Šatan z Vozokán. Poradie na čele: 68 - Filip Dobiaš, 67 - Jozef Zima, atď.

Kartón piva Corgoň čaká na Miloša Gála st. zo Žirian, ktorý v 10. kole uhádol všetkých 10 zápasov.Kartón piva Corgoň čaká na Miloša Gála st. zo Žirian, ktorý v 10. kole uhádol všetkých 10 zápasov. (Zdroj: ki)

Správne tipy 11. kola

FC ViOn - Senica    2:0    1
Sereď - Bardejov    3:3    X
Štúrovo - FC Nitra jun.    0:1    2
ČFK Nitra - Kolárovo    0:1    2
Zbehy - Jacovce    4:1    1
Váhovce - Ohrady    0:1    2
Janíkovce - Chrenová    0:0    X
H. Lefantovce - Hájske    2:6    2
D. Obdokovce - Vinodol    2:1    1
Machulince - Obyce    1:4    2

Poradie po 11. kole

68 - Filip Dobiaš, Čeľadice

67 - Jozef Zima, Vráble

65 - Marek Fábry ml., Šurianky, René Daniš, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky

64 - Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce

Skryť Vypnúť reklamu

63 - Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Tomáš Félis, Vráble, Róbert Sedlák, Šaľa, Ján Bíro, Čakajovce

62 - Ján Kóssi, Čifáre, Marián Grman, Nitra, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Rybanský, Kapince, Henrich Richter, Bratislava

61 - Richard Magušin, Michal Hunka, Ivan Lauko, Nitra, Sandra Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Milan Šlosár, Čab, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Matúš Jančo, Jelenec, Juraj Valla, V. Zálužie

60 - Patrik Andrášik, Patrik Studený, Vojtech Földeši, Miro Raček, Nitra, Cyril Slamka, Rišňovce, Marek Vlček, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Jana Dudonová, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Andrej Hudec, Čeľadice, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Peter Fehér, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

59 - Boris Grežo, Martin Tesár, Vlado Krajčovič, Juraj Náhlovský, Denisa Bakošová, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Róbert Lipecký, Čakajovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Alexander Kobza, Čechynce, Emil Dubec, Žikava

58 - Jana Gálová, Žirany, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Dušan Novorolník, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Andrej Maťo ml., Ivan Bakyta, Jarok, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, František Meňhert, Č. Kľačany, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Segíň, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

57 - Štefan Csampai, Pavel Dojčár, Marián Mičík, Karol Ryba, Ján Šiška, Nitra, Boris Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Daniela Sečkárová, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Radoslav Bajnek, Jaroslav Grman, Vráble, Peter Lukáč, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Kristián Varga, Tešedíkovo, Milan Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Laci Takács, Dlhá n/V., Jozef Šercel, Váhovce, Peter Tuhý, Machulince, Dušan Petrovič, Obyce, Marek Paukov, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Deák, Sľažany

Skryť Vypnúť reklamu

56 - Ľubomír Turňa, Ľuboš Baranec, Michal Lauko, Štefan Zabák, Jozef Nemeš st., Nitra, Anton Adamec, H. Lefantovce, Ladislav Čekey, Pohranice, František Švihorík, Pusté Sady, Michaela Benkoövá, Močenok, Marek Fábry, Šurianky, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Karácsony, Váhovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Martina Segíňová, Sľažany, Viera Pavelková, Golianovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Arpád Balogh, Kolárovo

55 - Dávid Said, Štefan Bede, Eduard Szabó, Ján Šimun, Róbert Marinov, Július Michalička, Nitra, Miroslav Mokráš, Martina Hippová, Milan Lazan, Marián Titka, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Struk, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Ružička, Branč, Alexander Mikláš, Rumanová, Jozef Vodný, Babindol, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Vincent Hunka, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jana Füleová, Č. Hrádok, Peter Strieška, Volkovce, Marián Blaho, Čeľadice, Zoltán Jancso, Vlčany, Vincent Komačka, Topoľčany

54 - Milan Borovský, František Juhás, Daniel Tasáry, Janka Čambalová, Martin Peniaško, Daniel Mičík, Juraj Urban, Vladimír Kompas, Nitra, Radek Kováčik, Karol Bujalko, Vráble, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšínce, Zara Čekey, Pohranice, Dušan Šóš, Jaro Fúska, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Milan Pagáč, Ivanka, Dušan Vnučko, Juraj Holták, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, František Kóša, Branč, Pavol Holúbek, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Viktor Branický, Juraj Sabo, Rumanová, Róbert Ščepka, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Finta ml., Jelenec, Juraj Bárek, Žirany, Emil Šatan, Vozokany

53 - Slavomír Kotrla, Jozef Drobec, Dušan Letko, Miloš Sýkora, Peter Solčianský, Jaroslav Andrášik, Vladimír Galas, Juraj Šípoš, Miroslav Lieskovský, Ladislav Fazekaš, Peter Plandora, Viera Lauková, Nitra, Tibor Odráška, Ladislav Molnár, Tibor Križovič ml., Jozef Baláž, Šaľa, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Miloš Remenár, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Daniel Ivančík, Albín Tóth, Oskar Bíro, Čakajovce, Marián Mateička, Behynce, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Martina Baková, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Lubor Kajaba, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb, Zolo Sabo, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Július Bradáč, Golianovo, Ján Gál, Žirany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, František Andraško, Jelenec, Peter Eliáš, Lúčnica

52 - Ladislav Piška, Jozef Gutai, Miriama Ďurinová, Jozef Paulík, Marcela Holtáková, Alexander Jurík, Štefan Matesko, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Danada, Milan Bekéni, Tibor Križovič st., Šaľa, Eva Lahučká, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Vráble, Vladimír Gálik, Jelenec, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Barbora Kozlová, Kolíňany, Tomáš Švec, Pohranice, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Dalibor Greguš, Čab, Daniel Lörincz, Anton Kazáň, Branč, Peter Sládeček, V. Zálužie, Imrich Guzmický, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Tomáš Jobek, Sila, Jozef Gál, Žirany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy

51 - Pavol Hrnčár, Mária Königová, Ján Doboš, Jozef Nosian, Ingrid Andrašíková, Pavel König, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, František Grom, Miroslav Fábry, Vladimír Depeš, Milan Púčik, Nitra, Peter Hipp, Peter Zeleňák, René Vincze, Juraj Csirik, Šaľa, Patrik Pacher, Roman Strieška, Zl. Moravce, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Gallis, Marián Valla, V. Zálužie, Štefan Valovič, Rišňovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Marián Pauk, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Gabriel Fazekaš, Neded, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jakub Vojtek, Vráble, Peter Svitač, Telince, Eduard Kontár, Alex Lovaš, H. Saliby, Dominika Chlebcová, Boris Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Peťovský, Milan Piovarči, Lužianky, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Juraj Mészáros, Selice, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miloš Gál st., Žirany

50 - Milan Vörös, Roman Sýkora, František Dedič, Jozef Prešinský, Roman Mrázik, Vladimír Nemšovský, Nitra, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Jozef Lenčeš, Pavol Sedliačik, Šaľa, Stanislav Pacher, Ladislav Geleneky, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Radoslav Mikle-Barát, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Štefek, Albert Lauro, Čeľadice, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Mária Holečková, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, Štefan Bapčány, František Maťo, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Jozef Králik, T. Mlyňany, György Jakubecz, H. Saliby, Daniel Mako, Jozef Čentéš, Čakajovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Vranský, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Viera Bradáčová, Imrich Maťo, Golianovo, Janka Tóthová, Marián Straňák, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Ondrej Kozolka, Volkovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Mravík, Žitavany, Víťazoslav Balko, Vráble, Juraj Vrábel, Lužianky

49 - Andrej Kudamik, Ľudovít Konečný, Dionýz Pecháček, Marian Barta, Marek Husivarga, František Čaniga, Roman Hradecký, Ján Hudec, Peter Kardoš, Ivan Minárik, Ľudovít Černek, Nitra, Jozef Virág, Ľubomír Králik, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Horňák, Ján Jambor, Katarína Macháčová, Rišňovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., František Imre, Bartolomej Guľka, Branč, Martin Hraška, Nové Sady, Jozef Chovanec, Šurianky, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Martiška, Dražovce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Igor Tkáč, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Dalibor Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Jacsa, Žihárec, Timea Mészárosová, Šaľa, Lukáš Mesároš, Lehota, Marek Kováčik, V. Zálužie

48 - Ivanko Magdolen ml., Stanislav Billik, Ľuboš Rák, Ernest Mako, Naďa Zlatňanská, Dezider Zaujec, Ladislav Pindeš, Marián Jančík, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Vráble, Dušan Švehla, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Török, Pata, Jozef Hladký, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Lipovský, Anton Viskup, Pusté Sady, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Németh, D. Lefantovce, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Slávko Mikula, Zbehy, Róbert Lešš, Močenok, Ivan Tóth, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Marek Kutak, Lehota, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Matejov, Preseľany, Juraj Šranko, Babindol

47 - František Bojda, Viliam Halla ml., Stanislav Gábor, Erich Schrober, Jožko Moder, Nina Mikulová, Andrej Vallo, Nitra, Alexandra Pavlačková, Marián Móri, Šaľa, František Kunkel, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo, Adam Nádaský, Ivan Berec, Lužianky, Magda Čmaradová, Sereď, Michal Čery, Jelenec, Vladimír Tasáry, Ivanka, Darina Horváthová, Podhorany, Erik Šimák, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Matúš Vajzer, Báb, Marek Sabo, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Matúš Rybanský, Kapince, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Veronika Tonková, Sľažany, František Sabo, Vinodol, Anna Duczová, H. Kráľová, Dávid Farár, Neded, Jozef Tomek, Lúčnica

46 - Ladislav Sládečka, Ladislav Skalický, Jarmila Saidová, Igor Kotora, Vlado Sásik, Ján Bernát, Nitra, Július Miškovič, Peter Lehocký, Pavol Uher, Šaľa, Jožko Černý, Rumanová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Maťo, Jarok, Pavol Bradáč, Golianovo, Alexander Németh, Čechynce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Šabo, Miloš Kukučka, Žitavany, Ivan Magdolen, Janíkovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce

45 - Michal Garay, František Benc, Michal Kucharovič, Vladimír Šabík, Marián Benca, Ľuboš Mičík, Lucia Némethová, Peter Pavelka, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Milan Roman, Čab, Jozef Žemba, Peter Korec, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Jobbágy, Šaľa, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jaroslav Lazor, Báb, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Soňa Valentová, T. Mlyňany, Mário Pánis, D. Krškany, Pavel Kúsek, Žikava

44 - Tomáš Levčík, František Filo, Jozef Hudec st., Ernest Szombath, Jozef Ehrenhold, Pavol Ďurina, Miro Račko, Ľubomír Šindler, Nitra, Ivan Kozár, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Štefan Fiala, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Héviz, Šaľa, Anton Homola, Kapince, Marek Hlava, Praha, Marián Varga, Sľažany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

43 - František Hrnčiar st., Nitra, Tatiana Mifková, František Szolík, Ján Petráš, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Ladislav Nagy, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Vojtech Borka, Trstice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Filo, Mojmírovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ivanka Danišová, D. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Peter Vašek, Ivanka, Jolana Doktorová, Žihárec, Helen Augustínová, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Praha, František Finta, Kolíňany, Ladislav Varga, Topoľnica

42 - Monika Skalická, Ján Kmeťo, Ján Palka, Igor Drotár, Štefan Dekány, Pavel Čvirik, Bohuslav Bene, Nitra, Ján Školník, Dušan Babocký, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ján Golha, Ladislav Szöke, Vráble, Vladimír Kertész, Mária Látečková, Svätoplukovo, Sára Selecká, Branč, Ján Šranko, Babindol, Ivan Bradáč, Golianovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Ján Félis, Žitavany, Štefan Mrllák, Šaľa, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Vladimír Ďurinka, Kolta

41 - Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Nitra, Roman Obložinský, Mirka Guzmická, Ivanka, Alexander Tancik, Janíkovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jaromír Slíž, Beladice, Andrea Svitačová, Telince, Gabriela Szökeová, Vráble, Radoslav Henček st., Radoslav Henček ml., Branč, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Kučera, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Monika Pápayová, H. Kráľová

40 - Jozef Kuzmický, Ivanka, Arpád Fazekaš, Neded, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Július Benkö st., Šaľa, Marek Zeleňák, Branč, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Aurel Gál, Kornel Gál, Žirany, Jozef Hudec ml., Nitra, Ľuboš Finta, Sľažany, Július Pápay, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany

39 - Pavol Tkáčik, Milan Ružička, Nitra, Dezider Vanko, Miroslav Šiška, Juraj Gulyas, Šaľa, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ján Pánis, D. Krškany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Lehota, Alexander Repta, Branč, Irena Petková, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Janka Gálová, Žirany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor
38 - Milada Dojčarová, Vladimír Papp, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Mária Vargová, Neded, Miroslav Kozlík, Peter Duchoň, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce
37 - Milan Zmeko, Ladislav Lopušan, Emil Tomek, Jaroslav Srňánek, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mário Fábry, Šurianky, Ladislav Babóti, Vlčany, Karol Čurgali, Štefanovičová, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Miloš Macala, Gáň, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Tonka, Sľažany, Peter Matulník, Nové Sady, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Slavo Kališ, Šaľa, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce
36 - Ľudovít Kováč, Viliam Halla st., Anton Cibiry, Martin Krajčír, Vladimír Zabák, Nitra, Ladislav Vass, Baloň, Markus Šinka, Jelenec, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Minarovič, Močenok, Roman Uher, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany
35 - Branislav Kapusta, Belince, Daniela Tasáryová, Nitra
34 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ivana Olšanská, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo
33 - Jozef Kóša, Mariana Letková, Nitra, Ján Bedeč, H. Saliby
32 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Stanislav Pružinec, Jozef Havetta, Nitra, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
31 - Peter Bodi, Zbehy, Ľuboš Plevka, Šaľa, Michal Motúz, Nitra, Jaroslav Petko, Piešťany
30 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Kristián Frajka, Zl. Moravce
29 - Marián Labai, Mankovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Darnadi, Golianovo
28 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Roland Takács, Kráľová n/V., Peter Civáň, Golianovo
27 - Silvester Lenčéš, Močenok, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Rado Vágai, Marko Finta, Milan Petráš, Nitra, Erik Mikulášik, Mojmírovce
26 - Peter Zaujec, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Žikava
25 - Ján Hnilica, Dominik Slamka, Nitra, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre
24 - Ivan Eliaš, Nitra, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Ladislav Tóth, Koniarovce
23 - Anton Barčák, Abrahám, Štefan Finta, Jarok, Marián Bachrony, Žitavany, Rudolf Kozma, Nitra
22 - Mária Krasňanská, Nové Sady
21 - Milan Dobiáš, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa
20 - Anton Dano, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Civáň, Golianovo
19 - Gitka Letková, Miloš Segéň, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V.
18 - Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa, Vanesa Pánisová, D. Krškany
17 - Lukáš Privalinec, František Piška ml., Lenka Königová, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Peter Ondriáš, Žitavany, Galina Ferusová, Mojmírovce
16 - Jozef Malý, Vráble, Miroslav Studení, Veľký Cetín
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta, Radovan Polák, Topoľčianky
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Roman Lovič, Rumanová
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Nitra
10 - Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Eva Eliášová, Lúčnica, Dajana Borovská, Nitra
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Michal Borovský, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Hamada, Nitra
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany, Lenka Fridrichová, Rumanová
5 - Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Štefan Behúl, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Juro Bodlala, Zbehy
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Katarína Billiková, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Richard Volšík, Ivanka
3 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Anna Szarková, Topoľnica, Rudolf Slovák, Bešeňov
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra

V 11. kole dvaja tipéri uhádli všetkých 10 zápasov! Sú to Peter Plandora z Nitry a Emil Šatan z Vozokán. Deväť bodov si pripísali až 18 súťažiacich. Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken rozdelíme medzi najlepšiu dvojicu.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 867
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 347
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 830
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 639
  5. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 559
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 483
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 443
  8. Aká je chémia vôní 9 069
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 880
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 822
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Divadlo Andreja Bagara muselo zrušiť niektoré predstavenia

Dôvodom je prevencia v súvislosti s koronavírusom.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Nitrianski bábkari naspievali vianočnú pesničku

Pretlmočili ju aj do posunkovej reči.

Herci Starého divadla pre divákov pripravili vianočné prekvapenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?