Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole traja tipujúci uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 76 - Filip Dobiaš, Čeľadice, 72 - René Daniš, Nitra, atď.

V 11. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Emil Šatan z Vozokán (okres Topoľčany, vľavo) a Peter Plandora z Nitry.V 11. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Emil Šatan z Vozokán (okres Topoľčany, vľavo) a Peter Plandora z Nitry. (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

Sereď - Lok. Košice    3:2    1
Vráble - Galanta    4:0    1
Vlčany - Kalná n/Hr.    1:2    2
V. Bedzany - Nevidzany    1:1    X
Lehota - Báb    0:1    2
Golianovo - Výč.-Opatovce    3:0    1
Rišňovce - Rumanová    2:3    2
Veľký Cetín - D. Obdokovce    0:1    2
T. Mlyňany - Č. Kľačany    2:4    2
Veľká Mača - Čierna Voda    1:0    1

Poradie po 12. kole

76 - Filip Dobiaš, Čeľadice

72 - René Daniš, Nitra

71 - Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Piovarči, Lužianky

70 - Jozef Zima, Tomáš Félis, Vráble, Marián Grman, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Henrich Richter, Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

69 - Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ján Bíro, Čakajovce

68 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Kolíňany, Miro Raček, Nitra

67 - Richard Magušin, Michal Hunka, Ivan Lauko, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Marek Vlček, Čakajovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Róbert Sedlák, Šaľa, Matúš Jančo, Jelenec

66 - Patrik Andrášik, Boris Grežo, Patrik Studený, Vojtech Földeši, Nitra, Cyril Slamka, Rišňovce, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Pavel Babiak, Žitavany, Alexander Kobza, Čechynce

65 - Martin Tesár, Pavel Dojčár, Vlado Krajčovič, Marián Mičík, Denisa Bakošová, Nitra, Anton Bábik, Rumanová, Peter Juhász, Kolíňany, Pavol Török, V. Dolina, Ján Slíž, Beladice, Róbert Lipecký, Čakajovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Fehér, Lehota, Gašpar Gál, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Zahnaš, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

64 - Dušan Novorolník, Michal Lauko, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Michaela Benkoövá, Močenok, Jozef Repa, Prílepy, Milan Greguš, Zbehy, Anna Pacherová, Sľažany, Andrej Hudec, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Štefan Dubnička, Váhovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Strieška, Volkovce, Dušan Petrovič, Obyce, Lukáš Valent, Hosťovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

63 - Štefan Csampai, Štefan Zabák, Juraj Náhlovský, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Peter Lukáč, Ľubomír Mikula, Lehota, Viliam Félis, Jaroslav Grman, Vráble, Milan Bíro, Čakajovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Bohuš Konopásek, Rumanová, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Rybanský, Kapince

Skryť Vypnúť reklamu

62 - Ľubomír Turňa, Jozef Nemeš st., Nitra, Radoslav Bajnek, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Ružička, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Švihorík, Pusté Sady, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Babčan, Zbehy, Tibor Karácsony, Váhovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Laci Takács, Dlhá n/V., Martina Hippová, Šaľa, Peter Tuhý, Machulince, František Meňhert, Č. Kľačany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

61 - Dušan Letko, Štefan Bede, Július Michalička, Nitra, Boris Lacika, Pavol Králik, Zbehy, Roman Bilický, Preseľany, Marián Mateička, Behynce, Jozef Vodný, Babindol, Zoltán Jancso, Vlčany, Pavel Mihálik, Miroslav Mokráš, Milan Lazan, Ján Szöcs, Šaľa, Vincent Hunka, Lužianky, Juraj Kadlieček, Dražovce, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marek Paukov, Žitavany, Marián Blaho, Čeľadice, František Finta ml., Jelenec, Juraj Sabo, Rumanová, Viera Pavelková, Golianovo

60 - Dávid Said, František Juhás, Eduard Szabó, Martin Peniaško, Vladimír Kompas, Karol Ryba, Nitra, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Štefák, Rišňovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Zara Čekey, Pohranice, Július Szarka, Topoľnica, Kristián Varga, Tešedíkovo, Milan Pagáč, Ivanka, Gabriel Galbavý, Pavol Holúbek, H. Kráľová, Viktor Branický, Rumanová, Jozef Baláž, Šaľa, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Bárek, Žirany, Arpád Balogh, Kolárovo

59 - Ľuboš Baranec, Miroslav Lieskovský, Ján Šimun, Róbert Marinov, Janka Čambalová, Miriama Ďurinová, Daniel Mičík, Juraj Urban, Štefan Matesko, Nitra, Imrich Struhár, Radek Kováčik, Karol Bujalko, Vráble, Milan Bekéni, Tibor Križovič ml., Marián Titka, Šaľa, Rudolf Kéri, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Vladimír Gálik, Jelenec, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšínce, Dušan Šóš, Zbehy, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, František Kóša, Branč, Peter Sládeček, V. Zálužie, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Tóth, Klasov, Milan Roško, Dyčka, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Gál, Žirany, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jana Füleová, Č. Hrádok, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Imrich Maťo, Golianovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Eliáš, Lúčnica

58 - Slavomír Kotrla, Jozef Drobec, Milan Borovský, Vladimír Galas, Juraj Šípoš, Ingrid Andrašíková, Ladislav Piška, Daniel Tasáry, Milan Púčik, Andrej Vallo, Nitra, Tibor Odráška, Peter Hipp, René Vincze, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Masár, Peter Struk, Zl. Moravce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Alexander Mikláš, Rumanová, Tomáš Švec, Pohranice, Milan Minarovič, Behynce, Attila Szolnoki, Dyčka, Imrich Hrdlica, Báb, Andrej Maťo ml., Jarok, Jaro Fúska, Zbehy, Dušan Vnučko, D. Krškany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Albín Tóth, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Štefan Deák, Sľažany, Alex Lovaš, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany

57 - Miloš Sýkora, Peter Solčianský, Ján Doboš, Ján Šiška, František Grom, Jozef Paulík, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Nitra, Eva Lahučká, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Róbert Ščepka, Tibor Križovič st., Šaľa, Martina Baková, Jakub Vojtek, Vráble, Milan Fúska, Anton Kazáň, Branč, Vladimír Gallis, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince, Mária Holečková, Miloš Remenár, Sereď, Peter Pecho, Beladice, Dalibor Greguš, Tibor Šmitala, Čab, Daniel Ivančík, Čakajovce, Peter König, Lubor Kajaba, Ivanka, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Svitač, Telince, Eduard Kontár, H. Saliby, Michal Rajčáni, Cabaj-Čápor, Zolo Sabo, H. Kráľová, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Ján Štepianský, Hostie, František Chudý, Rišňovce, Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Vrábel, Lužianky, František Andraško, Jelenec

56 - Jaroslav Andrášik, Ľudovít Konečný, Jozef Nosian, Pavel König, Lenka Sýkorová, Ján Hudec, Jozef Gutai, Miroslav Fábry, Vladimír Depeš, Ladislav Fazekaš, Roman Mrázik, Peter Plandora, Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Lenčeš, Peter Zeleňák, Timea Mészárosová, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Pavol Viskup, Báb, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, František Margetin, Katarína Macháčová, Rišňovce, Tibor Panyik, Matúškovo, František Kausek, Klasov, Gabriel Fazekaš, Neded, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Chovanec, Šurianky, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Kováč, Vráble, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Páleník, Prílepy

55 - Pavol Hrnčár, Milan Vörös, Ladislav Skalický, Mária Königová, Mária Sýkorová, Marcela Holtáková, Alexander Jurík, Nitra, Patrik Pacher, Jozef Virág, Roman Strieška, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Valovič, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, František Imre, Branč, Štefan Bapčány, František Maťo, D. Obdokovce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Danada, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Daniel Mako, Čakajovce, Dominika Chlebcová, Boris Mesároš, Lehota, Peter Vranský, Zbehy, Tomáš Jobek, Sila, Viera Bradáčová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Janka Tóthová, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Miroslav Szlamka, Váhovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Víťazoslav Balko, Vráble, Marián Valla, V. Zálužie

54 - Ivanko Magdolen ml., Ľuboš Rák, Ernest Mako, Roman Sýkora, František Čaniga, František Dedič, Erich Schrober, Ľudovít Černek, Vladimír Nemšovský, Nitra, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Šaľa, Matej Kuzmický, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Magda Čmaradová, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Barbora Kozlová, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Lipovský, Michal Hájnik, Pusté Sady, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Slávko Mikula, Zbehy, Dušan Podhradský, Juraj Holták, D. Krškany, Ladislav Németh, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Mesároš, Lehota, Štefan Mravík, Žitavany, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Šranko, Babindol

53 - Andrej Kudamik, Dionýz Pecháček, Dezider Zaujec, Roman Hradecký, Ivan Minárik, Ján Bernát, Peter Pavelka, Nitra, Stanislav Pacher, Ladislav Geleneky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Török, Pata, Anton Viskup, Pusté Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ivan Tóth, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Kukučka, Žitavany, Marek Kutak, Lehota, Matúš Rybanský, Kapince, Veronika Tonková, Sľažany, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Matejov, Preseľany, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Tomek, Lúčnica, Miroslav Oslanec, Vráble

52 - Stanislav Billik, Naďa Zlatňanská, Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Ladislav Pindeš, Peter Kardoš, Ľuboš Mičík, Nitra, Jozef Sklenár, Marián Móri, Šaľa, Stanislav Debnár, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Németh, D. Lefantovce, Darina Horváthová, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Ján Árgyusi, Neded, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Pavol Bradáč, Golianovo, Slavomír Tóth, Ivan Tóth, H. Kráľová, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Jacsa, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky

51 - Michal Garay, František Benc, Viliam Halla ml., Jožko Moder, Nina Mikulová, Marián Jančík, Nitra, František Kunkel, Jozef Paukov, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Margita Pavelková, Golianovo, Martin Hraška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Roman Guzmický, Ivanka, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Hoppan, Vráble, Erik Šimák, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Dekan, Velčice, Róbert Lešš, Močenok, Filip Marinov, Rumanová, Alexandra Pavlačková, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Stanislav Hanták, Lukáčovce, Peter Korec, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, František Sabo, Vinodol, Dávid Farár, Neded

50 - Igor Kotora, Marian Barta, František Bojda, Stanislav Gábor, Jozef Ehrenhold, Nitra, Peter Lehocký, Pavol Uher, Šaľa, Jožko Černý, Rumanová, Gabriel Lešš, Marián Straňák, H. Kráľová, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Marek Hlava, Praha, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

49 - Ladislav Sládečka, Jarmila Saidová, Marek Husivarga, Nitra, Ján Petráš, Július Miškovič, Peter Jobbágy, Šaľa, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ivanka Danišová, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Ladislav Kéry, Volkovce, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Vašek, Ivanka, Jolana Doktorová, Žihárec, Jozef Žemba, Rišňovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Šabo, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Patrik Londák, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

48 - Jozef Hudec st., Michal Kucharovič, Vladimír Šabík, Pavol Ďurina, Nitra, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Šaľa, Ján Školník, Ľubomír Králik, Peter Čepček, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Branč, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Hladký, Alekšince, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Ján Šranko, Babindol, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Bradáč, Golianovo, Alexander Németh, Čechynce, Helen Augustínová, Topoľčianky, Marián Varga, Sľažany, Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavel Períček, Rišňovce, Ladislav Nagy, Vráble

47 - Tomáš Levčík, František Filo, František Hrnčiar st., Miro Račko, Bohuslav Bene, Ľubomír Šindler, Nitra, Ivan Magdolen, Janíkovce, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Fiala, Branč, Ján Kollár, Zbehy, Marek Sabo, Rumanová, František Szolík, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľuboš Finta, Sľažany, Vladimír Ďurinka, Kolta

46 - Monika Skalická, Ľubica Tasáryová, Pavel Čvirik, Nitra, Roman Obložinský, Ivanka, Alexander Tancik, Janíkovce, Jaromír Slíž, Beladice, Andrea Svitačová, Telince, Andrej Maťo, Jarok, Radoslav Henček ml., Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Mrllák, Šaľa, Anton Homola, Kapince, František Finta, Kolíňany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Varga, Topoľnica

45 - Pavol Tkáčik, Ján Kmeťo, Igor Drotár, Mária Kóšová, Marián Benca, Štefan Dekány, Lucia Némethová, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Sára Selecká, Radoslav Henček st., Branč, Ján Golha, Vráble, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Július Pápay, H. Kráľová, Mirka Guzmická, Ivanka

44 - Ernest Szombath, Jozef Hudec ml., Nitra, Dezider Vanko, Jozef Kučera, Miroslav Šiška, Juraj Gulyas, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Kozlík, Golianovo, Aurel Gál, Kornel Gál, Žirany, Ján Félis, Žitavany, Irena Petková, Zl. Moravce, Miroslav Tonka, Sľažany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Monika Pápayová, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor

43 - Ladislav Lopušan, Milada Dojčarová, Vladimír Papp, Emil Tomek, Nitra, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Mária Vargová, Neded, Ján Pánis, D. Krškany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Alexander Repta, Branč, Štefan Varga, Topoľnica

42 - Milan Ružička, Ján Palka, Nitra, Imrich Drozdák, Babindol, Mária Látečková, Svätoplukovo, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce

41 - Ľudovít Kováč, Milan Zmeko, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Jozef Kuzmický, Ivanka, Markus Šinka, Jelenec, Ľudmila Verešová, Peter Duchoň, Golianovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Miloš Macala, Gáň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Matulník, Nové Sady

40 - Július Benkö st., Slavo Kališ, Šaľa, Vladimír Zabák, Nitra, Ladislav Vass, Baloň, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Arpád Fazekaš, Neded, Ladislav Babóti, Vlčany, Marek Zeleňák, Andrej Repta, Branč, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Jozef Bradáč, Golianovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Gajdoš, Nemčiňany

39 - Janka Gálová, Žirany

38 - Viliam Halla st., Jaroslav Srňánek, Nitra, Roman Uher, Šaľa

37 - Mário Fábry, Šurianky, Jozef Kóša, Nitra, Karol Čurgali, Štefanovičová

36 - Anton Cibiry, Martin Krajčír, Mariana Letková, Jozef Havetta, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Michaela Dobišová, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Branislav Kapusta, Belince, Ján Bedeč, H. Saliby

35 - Daniela Tasáryová, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jaroslav Petko, Piešťany

34 - Ivana Olšanská, Michal Motúz, Nitra, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ľuboš Plevka, Šaľa

33 - Jozef Hitka, Martin n/Ž., Peter Civáň, Golianovo

32 - Stanislav Pružinec, Milan Petráš, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Peter Darnadi, Golianovo

30 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Dominik Slamka, Nitra
29 - Marián Labai, Mankovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
28 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Roland Takács, Kráľová n/V.
27 - Rado Vágai, Marko Finta, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok
26 - Peter Zaujec, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Žikava
25 - Ján Hnilica, Nitra, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre
24 - Ivan Eliaš, Gitka Letková, Nitra, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ladislav Tóth, Koniarovce
23 - Anton Barčák, Abrahám, František Piška ml., Rudolf Kozma, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Marián Bachrony, Žitavany
22 - Lenka Königová, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady
21 - Milan Dobiáš, Dajana Borovská, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa
20 - Anton Dano, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Civáň, Golianovo
19 - František Laczko, Tešedíkovo, Radovan Polák, Topoľčianky, Miloš Segéň, Nitra
18 - Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa, Vanesa Pánisová, D. Krškany
17 - Lukáš Privalinec, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Peter Ondriáš, Žitavany, Galina Ferusová, Mojmírovce
16 - Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Malý, Vráble, Miroslav Studení, Veľký Cetín
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Nitra, Roman Lovič, Rumanová
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Michal Borovský, Nitra, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Nitra, Lenka Fridrichová, Rumanová
10 - Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Eva Eliášová, Lúčnica
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Hamada, Nitra
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany
5 - Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Štefan Behúl, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Juro Bodlala, Zbehy
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Katarína Billiková, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Richard Volšík, Ivanka
3 - Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Anna Szarková, Topoľnica, Rudolf Slovák, Bešeňov
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra

V 12. kole traja tipujúci uhádli 9 zápasov. Sú to: Albert Lauro, Čeľadice, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Piovarči, Lužianky. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 24 153
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 21 307
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 872
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 683
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 229
  6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 080
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 706
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 867
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 773
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 641
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Bol podozrivý z priestupku, pre drogy mu teraz hrozí väzenie až na 15 rokov

Zo zaisteného množstva kryštalickej látky by sa dalo vyrobiť viac ako 480 jednotlivých dávok drogy.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Už ste čítali?