Utorok, 6. december, 2022 | Meniny má Mikuláš

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom 13. kola je Slavomír Kotrla z Nitry, ktorý uhádol 8 zápasov. Na čele zvyšuje náskok Filip Dobiaš, má už 80 bodov a 5-bodový náskok pred triom za ním.

Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken v 12. kole vyhral Albert Lauro z Čeľadíc. Prišiel aj s vnukmi Samkom a Leom.Kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken v 12. kole vyhral Albert Lauro z Čeľadíc. Prišiel aj s vnukmi Samkom a Leom. (Zdroj: ki)

Správne tipy 13. kola

FC Nitra - VSS Košice    1:0    1
Zvolen - Sereď    0:2    2
Tvrdošovce - ViOn B/Volkovce    3:2    1
Zbehy - Lapáš    4:1    1
Hájske - Čakajovce    2:1    1
D. Obdokovce - Horný Ohaj    1:3    2
D. Krškany - Lúčnica    6:0    1
Č. Kľačany - Obyce    0:2    2
ViOn C/Hostie - T. Mlyňany    0:0    X
Tomášikovo - Mostová    3:0    1

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Poradie po 13. kole

80 - Filip Dobiaš, Čeľadice

75 - Marek Fábry ml., Šurianky, René Daniš, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky

74 - Henrich Richter, Bratislava

SkryťVypnúť reklamu

73 - Jozef Zima, Tomáš Félis, Vráble, Marián Grman, Nitra, Milan Babic, Zvolen, Zuzana Beneová, D. Obdokovce

72 - Pavol Holták, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miro Raček, Nitra

71 - Marek Vlček, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jana Dudonová, Sereď, Csaba Sándor, Kolíňany

70 - Richard Magušin, Boris Grežo, Vojtech Földeši, Ivan Lauko, Nitra, Róbert Jánošík, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Šercel, Váhovce, Matúš Jančo, Jelenec

69 - Patrik Andrášik, Michal Lauko, Martin Tesár, Pavel Dojčár, Patrik Studený, Nitra, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Peter Juhász, Kolíňany, Cyril Slamka, Rišňovce, Milan Bíro, Čakajovce, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce

SkryťVypnúť reklamu

68 - Michal Hunka, Marián Mičík, Denisa Bakošová, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Michaela Benkoövá, Močenok, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Dubnička, Váhovce, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Peter Fehér, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky

67 - Štefan Csampai, Vlado Krajčovič, Juraj Náhlovský, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Marek Fábry, Šurianky, Peter Lukáč, Lehota, Viliam Félis, Vráble, Róbert Lipecký, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Tuhý, Machulince, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Gašpar Gál, Žirany, Peter Strieška, Volkovce, Dušan Petrovič, Obyce, Emil Dubec, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie

66 - Slavomír Kotrla, Ľubomír Turňa, Dušan Novorolník, Jozef Nemeš st., Nitra, Pavel Mihálik, Martina Hippová, Šaľa, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Marián Mateička, Behynce, Jozef Vodný, Babindol, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Karácsony, Váhovce, Pavel Babiak, Marek Paukov, Žitavany, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, František Finta ml., Jelenec, Viera Pavelková, Golianovo

SkryťVypnúť reklamu

65 - Dušan Letko, Dávid Said, Eduard Szabó, Július Michalička, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Ružička, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, František Švihorík, Pusté Sady, Radoslav Bajnek, Vráble, Vincent Hunka, Lužianky, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Miroslav Mokráš, Šaľa, František Meňhert, Č. Kľačany, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Rybanský, Kapince, Juraj Sabo, Rumanová

64 - Ľuboš Baranec, Štefan Bede, Štefan Zabák, Miroslav Lieskovský, Juraj Urban, Štefan Matesko, Nitra, Milan Lazan, Jozef Baláž, Šaľa, Rudolf Kéri, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Jaroslav Grman, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Piovarči, Lužianky, Arpád Balogh, Kolárovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

63 - Miloš Sýkora, Ján Doboš, František Juhás, Miriama Ďurinová, Martin Peniaško, Karol Ryba, Nitra, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Boris Lacika, Dušan Šóš, Jaro Fúska, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšínce, Zara Čekey, Pohranice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ivanka, Radek Kováčik, Vráble, Milan Šlosár, Čab, Pavol Holúbek, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ján Szöcs, Šaľa, Andrejka Božiková, Hosťovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Eliáš, Lúčnica

62 - Jozef Drobec, Milan Borovský, Juraj Šípoš, Ladislav Piška, Róbert Marinov, Milan Púčik, Andrej Vallo, Nitra, Imrich Struhár, Martina Baková, Jakub Vojtek, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefák, František Chudý, Katarína Macháčová, Rišňovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Vladimír Kubala, Belince, Mária Holečková, Sereď, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Daniel Lörincz, Branč, Imrich Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Tóth, Klasov, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Svitač, Telince, Milan Bekéni, Peter Hipp, Marián Titka, Tibor Križovič st., Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Jozef Gál, Žirany, Laci Takács, Dlhá n/V., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Viliam Moravčík, Kajal, Karol Blažovič, Lužianky, Jana Füleová, Č. Hrádok, Imrich Maťo, Golianovo

61 - Peter Solčianský, Ingrid Andrašíková, Ján Šimun, Lenka Sýkorová, Janka Čambalová, Ján Šiška, Ladislav Fazekaš, Nitra, Tibor Odráška, Róbert Ščepka, Tibor Križovič ml., Timea Mészárosová, Šaľa, Ján Lipovský, Imrich Hrdlica, Báb, Anton Adamec, H. Lefantovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Milan Roško, Dyčka, Karol Bujalko, Vráble, Albert Lauro, Marián Blaho, Čeľadice, Andrej Maťo ml., Jarok, Zolo Sabo, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, František Kóša, Branč, Albín Tóth, Čakajovce, Ján Gál, Žirany, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky, Anton Bapčány, Tibor Bene, D. Obdokovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany

60 - Ľuboš Rák, Ľudovít Konečný, Jozef Nosian, Pavel König, Daniel Tasáry, Jozef Gutai, Daniel Mičík, Vladimír Kompas, Roman Mrázik, Nitra, Ladislav Geleneky, Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek „Ara“, Miroslav Kováč, Vráble, Milan Fúska, Branč, Vladimír Gallis, Marek Kováčik, V. Zálužie, Viktor Balko, Lužianky, Alexander Mikláš, Viktor Branický, Rumanová, Tomáš Švec, Pohranice, Dalibor Greguš, Tibor Šmitala, Čab, Daniel Ivančík, Oskar Bíro, Čakajovce, František Margetin, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Dominika Chlebcová, Lehota, Dušan Vnučko, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Juraj Csirik, Šaľa, Martin Petrovič, Veronika Tonková, Štefan Deák, Sľažany

59 - Milan Vörös, Jaroslav Andrášik, Vladimír Galas, Roman Sýkora, Mária Königová, Dezider Zaujec, Miroslav Fábry, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Danada, Ladislav Molnár, Jozef Lenčeš, René Vincze, Šaľa, Eva Lahučká, Roman Strieška, Zl. Moravce, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Július Szarka, Topoľnica, Michal Hájnik, Pusté Sady, Daniel Mako, Čakajovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Tomáš Jobek, Sila, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Alojz Jenis, Žitavany, Juraj Vrábel, Lužianky, Anton Kazáň, Branč, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Šranko, Babindol

58 - Mária Sýkorová, Roman Hradecký, Ján Hudec, František Grom, Peter Kardoš, Vladimír Depeš, Jozef Paulík, Alexander Jurík, Peter Pavelka, Viera Lauková, Nitra, Peter Struk, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Adam Nádaský, Štefan Peťovský, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Török, Pata, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Panyik, Matúškovo, František Imre, Ivan Ďurický, Branč, František Kausek, Klasov, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Peter Vranský, Slávko Mikula, Zbehy, Viera Bradáčová, Ladislav Németh, Golianovo, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, František Maťo, D. Obdokovce, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Rybanský, Kapince

57 - Pavol Hrnčár, Stanislav Billik, Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Dionýz Pecháček, František Dedič, Ivan Minárik, Ľudovít Černek, Marcela Holtáková, Vladimír Nemšovský, Peter Plandora, Nitra, Patrik Pacher, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p./T., Barbora Kozlová, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Rajčáni, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Janka Tóthová, Slavomír Tóth, Anna Duczová, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Štepianský, Hostie, Pavol Sedliačik, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Mesároš, Lehota, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Tomek, Lúčnica

56 - Michal Garay, František Čaniga, Nitra, Gabriel Odráška, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Dušan Švehla, Sereď, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Hladký, Alekšince, Anton Viskup, Pusté Sady, Michal Čery, Jelenec, Jozef Chovanec, Šurianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Erik Šimák, Mário Pánis, D. Krškany, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marek Kutak, Lehota, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Víťazoslav Balko, Vráble, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

55 - Ernest Mako, Naďa Zlatňanská, Viliam Halla ml., Erich Schrober, Ladislav Pindeš, Nina Mikulová, Ján Bernát, Nitra, Stanislav Pacher, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Marián Móri, Peter Lehocký, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Stanislav Debnár, Zbehy, Roman Guzmický, Ivanka, Darina Horváthová, Podhorany, Ján Árgyusi, Neded, György Jakubecz, H. Saliby, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Maťo, Jarok, Ivanka Danišová, D. Krškany, Ján Dekan, Velčice, Matúš Vajzer, Báb, Miroslav Bédi, Lúčnica, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Korec, Rišňovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Sabo, Vinodol, Miroslav Oslanec, Vráble

54 - Ivanko Magdolen ml., Igor Kotora, Stanislav Gábor, Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Jozef Ehrenhold, Ľuboš Mičík, Nitra, Jožko Černý, Rumanová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Róbert Lešš, Močenok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miloš Kukučka, Žitavany, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Matejov, Preseľany

53 - Ladislav Sládečka, František Benc, Miro Račko, Nitra, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Petráš, Július Miškovič, Šaľa, Ľubomír Králik, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Martin Hraška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jaromír Slíž, Beladice, Peter Šponiar, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Igor Tkáč, Sereď, Eduard Kontár, H. Saliby, Štefan Fiala, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Žemba, Rišňovce, Ján Školník, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Jaroslav Lazor, Báb, Imrich Valent, Hosťovce, Ivan Berec, Lužianky, Vladimír Jánošík, D. Krškany

52 - Tatiana Mifková, Alexandra Pavlačková, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Michal Kucharovič, Nitra, Milan Roman, Čab, Marián Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Jolana Doktorová, Žihárec, Lukáš Bíro, Čakajovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Pavel Kúsek, Žikava, František Lörinc, Lúčnica

51 - František Filo, Jožko Moder, Marián Jančík, Nitra, František Szolík, Ladislav Héviz, Šaľa, Celestín Berecz, Radoslav Henček ml., Branč, Ivan Kozár, D. Krškany, Ján Šranko, Babindol, Ivan Bradáč, Golianovo, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Šabo, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Tonka, Ľuboš Finta, Sľažany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Dávid Farár, Neded

50 - Jarmila Saidová, Marian Barta, Jozef Hudec st., Ľubica Tasáryová, František Bojda, Bohuslav Bene, Ľubomír Šindler, Nitra, Peter Jobbágy, Pavol Uher, Šaľa, Vladimír Kertész, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Marián Tkáč, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Radoslav Henček st., Branč, Štefan Ambrus, Žihárec, Helen Augustínová, Topoľčianky, Marián Varga, Sľažany, Lena Kunkelová, Praha, Monika Pápayová, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vladimír Ďurinka, Kolta

49 - Tomáš Levčík, Monika Skalická, Marek Husivarga, Mária Kóšová, Vladimír Šabík, Pavol Ďurina, Nitra, Vladimír Čurgaly, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Obložinský, Ivanka, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Andrea Svitačová, Telince, Ján Kollár, Zbehy, Aurel Gál, Žirany, Miroslav Šiška, Šaľa, Patrik Londák, Zl. Moravce, Pavel Períček, Rišňovce, Július Pápay, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor

48 - Pavol Tkáčik, Milada Dojčarová, Igor Drotár, František Hrnčiar st., Štefan Dekány, Pavel Čvirik, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Sára Selecká, Branč, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ladislav Szöke, Vráble, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Kučera, Šaľa, Ján Félis, Žitavany, Kornel Gál, Žirany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce

47 - Milan Ružička, Ján Kmeťo, Jozef Hudec ml., Nitra, Ivan Magdolen, Janíkovce, Dárius Pekár, Kostoľany p./T., Pavol Prosnan, Lukáčovce, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marek Sabo, Rumanová, Juraj Gulyas, Šaľa, Anton Homola, Kapince, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ľudovít Desat, Podhorany, František Finta, Kolíňany, Štefan Varga, Topoľnica, Mirka Guzmická, Ivanka

46 - Milan Zmeko, Ladislav Lopušan, Ján Palka, Vladimír Papp, Nitra, Ján Golha, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Kuzmický, Ivanka, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivan Kupec, Čakajovce, Emanuel Maňúch, Žirany

45 - Marián Benca, Lucia Némethová, Emil Tomek, Nitra, Dezider Vanko, Slavo Kališ, Šaľa, Maxim Adam Amrich, Galanta, Jozef Andel, Vráble, Ján Ligač, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Imrich Drozdák, Babindol, Miloš Macala, Gáň, Andrej Repta, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Peter Duchoň, Golianovo

44 - Ľudovít Kováč, Ernest Szombath, Vladimír Zabák, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Gabriela Szökeová, Vráble, Andrej Vereš, Štefan Šlosár, Jozef Bradáč, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Michal Gajdoš, Nemčiňany

43 - Viliam Halla st., Nitra, Mária Vargová, Neded, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Pánis, D. Krškany

42 - Ladislav Vass, Baloň, Mária Látečková, Svätoplukovo, Michaela Dobišová, Močenok, Roman Uher, Šaľa, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Matulník, Nové Sady

41 - Mariana Letková, Michal Motúz, Nitra, Markus Šinka, Jelenec, Tomáš Karácsony, Váhovce

40 - Arpád Fazekaš, Neded, Július Benkö st., Šaľa, Marek Zeleňák, Branč, Branislav Kapusta, Belince, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Havetta, Nitra
39 - Jaroslav Srňánek, Nitra, Ľuboš Plevka, Šaľa, Janka Gálová, Žirany
38 - Jozef Kóša, Nitra, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Peter Civáň, Golianovo
37 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Mário Fábry, Šurianky, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Karol Čurgali, Štefanovičová, Peter Darnadi, Golianovo
36 - Anton Cibiry, Martin Krajčír, Milan Petráš, Nitra, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jaroslav Petko, Piešťany
35 - Daniela Tasáryová, Dominik Slamka, Nitra
34 - Ján Hnilica, Ivana Olšanská, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
32 - Stanislav Pružinec, Nitra, Tibor Hamara, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
30 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Erik Mikulášik, Mojmírovce
29 - Marián Labai, Mankovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Andódi, Dlhá n/V.
28 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Roland Takács, Kráľová n/V.
27 - František Piška ml., Rado Vágai, Marko Finta, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok
26 - Peter Zaujec, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Žikava
25 - Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre
24 - Ivan Eliaš, Gitka Letková, Dajana Borovská, Nitra, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Ladislav Tóth, Koniarovce, Ján Civáň, Golianovo
23 - Rudolf Kozma, Miloš Segéň, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Finta, Jarok, Marián Bachrony, Žitavany, Vanesa Pánisová, D. Krškany
22 - Lenka Königová, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady
21 - Milan Dobiáš, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa
20 - Anton Dano, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo
19 - František Laczko, Tešedíkovo, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Studený, Veľký Cetín
18 - Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa
17 - Lukáš Privalinec, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Peter Ondriáš, Žitavany, Galina Ferusová, Mojmírovce
16 - Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Malý, Vráble
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Nitra, Roman Lovič, Rumanová
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Michal Borovský, Nitra, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Nitra, Lenka Fridrichová, Rumanová
10 - Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Eva Eliášová, Lúčnica
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Hamada, Nitra
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany, Rudolf Slovák, Bešeňov
5 - Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Štefan Behúl, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Juro Bodlala, Zbehy
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Katarína Billiková, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Richard Volšík, Ivanka
3 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Anna Szarková, Topoľnica, Marián Pacher, Sľažany
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra
0 - Peter Parkiaš, Galanta

Víťazom 13. kola je Slavomír Kotrla z Nitry, ktorý uhádol 8 zápasov. Sedem zápasov uhádli 7 tipujúci.
S. Kotrla vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  2. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  3. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  4. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  5. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  6. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  7. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  8. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  1. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  2. Šariš ľuďom pomáha regiónu už takmer 20 rokov
  3. Aktivácia zasielania elektronickej faktúry
  4. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  5. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  6. Developer projektu Metropolis sa stal Lídrom roka 2022
  7. Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi
  8. Tisíc líp aj pre včely od slovenskej prezidentky
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 657
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 587
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 570
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 887
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 234
  6. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 086
  7. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME 2 798
  8. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 2 796

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Pán Tau na bielom poníkovi... 2022
  2. Viera Spišáková: Trapas anglický III.
  3. Stano Kočiš: A riekol majster
  4. Daniel Jankech: Vyhrá mafia. Matovič proti nej nebojoval.
  5. Boris Greguška: Lesníctvo: mýty a fakty (I)
  6. Janka Bittó Cigániková: Tri muchy jednou ranou - rozumná regulácia zisku poisťovní, dostatok peňazí, a aj v provizóriu
  7. Julius Kravjar: S akademickou integritou by sa mali oboznamovať už stredoškoláci
  8. Irena Šimuneková: Fotohrátky 16.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 74 306
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 10 262
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 4 301
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 4 196
  5. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 186
  6. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 872
  7. Jana Melišová: V závoji hmly 2 484
  8. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 112
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Antonín Stavjaňa sa vrátil na lavičku Nitry.

Jeho návrat ešte pred týždňom vraj nepripadal do úvahy.


25m
Elite Nitra, víťazky turnaja v Pezinku.

Skúsené hádzanárky mali ďalší turnaj.


9 h
V stredu 7. decembra si už po šiestykrát spoločne zaspievame koledy naprieč celým Slovenskom.

Kampaň týždenníkov MY po dvojročnej prestávke.


red 8 h
Stanka Martinčeková, mama troch domoškolákov

Svoje deti vzdeláva doma už päť rokov.


11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Pán Tau na bielom poníkovi... 2022
  2. Viera Spišáková: Trapas anglický III.
  3. Stano Kočiš: A riekol majster
  4. Daniel Jankech: Vyhrá mafia. Matovič proti nej nebojoval.
  5. Boris Greguška: Lesníctvo: mýty a fakty (I)
  6. Janka Bittó Cigániková: Tri muchy jednou ranou - rozumná regulácia zisku poisťovní, dostatok peňazí, a aj v provizóriu
  7. Julius Kravjar: S akademickou integritou by sa mali oboznamovať už stredoškoláci
  8. Irena Šimuneková: Fotohrátky 16.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 74 306
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 10 262
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 4 301
  4. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 4 196
  5. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 186
  6. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 872
  7. Jana Melišová: V závoji hmly 2 484
  8. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 112
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu