Paukner do Trnavy, Tóth a Cleber v Spartaku končia

Prvoligový Spartak Trnava ohlásil v stredu mená troch nových posíl.

Matúš Paukner prestupuje z Békescsaby do Trnavy. Martin Tóth (vpravo v bielom) v Spartaku končí.Matúš Paukner prestupuje z Békescsaby do Trnavy. Martin Tóth (vpravo v bielom) v Spartaku končí. (Zdroj: archív MY)

Zmluvy so štvrtým mužstvom uplynulej sezóny Fortuny ligy podpísali stopér Ivan Hladík, útočník Matúš Paukner a z juniorky sa do A-tímu posunul odchovanec Filip Deket.

Z Maďarska sa po polročnej anabáze vracia na Slovensko útočník Matúš Paukner. Na jeseň nastrieľal 24-ročný útočník v drese Nitry sedemnásť gólov, vďaka ktorým sa stal najlepším strelcom druhej ligy. U nováčika maďarskej najvyššej súťaže Békéscsaba naskočil do deviatich zápasov. Z gólu sa tešil raz. „Dá sa povedať, že dohoda s Trnavou sa zrodila veľmi rýchlo. Spartak sa mi ozval, čo ma potešilo, následne sme už doriešili iba detaily zmluvy. Veľmi sa do malého Ríma teším, na fanúšikov, ktorí sú naozaj najlepší a samozrejme, na nový štadión a celkovo na ďalšiu veľkú výzvu,“ povedal po podpise zmluvy Paukner, ktorý sa Trnave upísal na dva roky.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

V kabíne nebude v úplne neznámom prostredí. Cieľ má jasný. „Najlepšie sa poznám s Robom Ježom, keďže je rovnako ako ja z Nitry, ale aj s Martinom Mikovičom, ktorý je rovnaký ročník a stretávali sme sa spolu vo všetkých vekových kategóriách. Rád by som, samozrejme, strelecky nadviazal na jeseň z Nitry, to by bolo skvelé. Vždy sa odo mňa očakávali góly, som na to zvyknutý a pripravený aj v Trnave. Verím, že sa mi bude dariť,“ dodal Paukner.

Stopér Ivan Hladík prichádza zo Senice. Staronovou tvárou je odchovanec Filip Deket, ktorý má za sebou skvelú jar ako kapitán juniorky Spartaka, ktorá sa zachránila v druhej lige.

V tímu Spartaka už nepokračuje pätica Kamenár, Nikolič, Martin Tóth, Majtán a Cleber.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Nitra

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  2. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  3. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  4. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  5. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  6. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  8. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 101 515
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 377
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 11 138
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 471
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 341
  6. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 087
  7. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 4 892
  8. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 485
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Zlaté Moravce a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Libor Kašík za potlesku celej šatne navŕtal ďalší víťazný puk, Nitre vychytal víťazstvo 6:2 a vedenie v sérii 3:1. Po zápase v Žiline hovoril aj o svojej budúcnosti.

Navrátilec do brány 39 zákrokmi vychytal mečbal.


Jakubko

Nemusíte byť zdravotným klaunom, aby ste niekomu urobili krajší deň.


Nitra vyhrala v Žiline 6:2 a semifinálovú sériu vedie 3:1 na zápasy. Sebastián Čederle (vľavo) je s ôsmimi gólmi v desiatich zápasoch najlepším strelcom play-off, Martin Vitaloš (vpravo) prísne zastavuje súperov v obrannom pásme.

Výkon majstra mal majstrovské črty.


4
Riaditeľka Agentúry štátnom podporovaného nájomného bývania Eva Lisová.

Záujemcovia sa už môžu hlásiť cez web.


5

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu