Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 14. kole

Víťazom sa stal Filip Dobiaš a pocestuje so spoločnosťou Goal Travel na zápas EURO 2016 Slovensko - Rusko. V 14. kole bolo maximom 9 zápasov, čo trafili až 16 tipujúci.

Pre kartón piva Corgoň prišiel víťaz 13. kola Slavomír Kotrla, na snímke je aj s neterou Nelkou.Pre kartón piva Corgoň prišiel víťaz 13. kola Slavomír Kotrla, na snímke je aj s neterou Nelkou. (Zdroj: ki)

Správne tipy 14. kola

Bardejov - FC Nitra    3:1    1
FC Nitra 19 - Sparta Praha     4:1    1
Galanta - Veľký Meder    2:2    X
ViOn B/Volk. - FC Nitra jun.    1:2    2
Jacovce - H. Kráľová    1:0    1
Močenok - Radošina    0:1    2
Trstice - Šoporňa    1:2    2
Janíkovce - Báb    0:3    2
Kynek - Jarok    1:3    2
Svätoplukovo - Rumanová    3:6    2

Konečné poradie po 14. kole

88 - Filip Dobiaš, Čeľadice

84 - Marek Fábry ml., Šurianky

83 - Miroslav Piovarči, Lužianky

82 - Tomáš Félis, Vráble, René Daniš, Nitra, Henrich Richter, Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

80 - Milan Babic, Zvolen, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Zima, Vráble, Marián Grman, Nitra

79 - Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ivan Lauko, Nitra

78 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Miro Raček, Nitra, Milan Šlosár, Čab

77 - Boris Grežo, Vojtech Földeši, Nitra, Marek Vlček, Čakajovce, Roman Margetin, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Dubnička, Jozef Šercel, Váhovce, Róbert Sedlák, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Kolíňany, Alexander Kobza, Čechynce, Matúš Jančo, Jelenec

76 - Richard Magušin, Martin Tesár, Nitra, Sandra Gálová, Žirany, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Ján Bíro, Čakajovce, Peter Zahnaš, Lužianky

75 - Michal Lauko, Pavel Dojčár, Patrik Studený, Vlado Krajčovič, Marián Mičík, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Cyril Slamka, Rišňovce, Ján Slíž, Beladice, Milan Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Tuhý, Machulince, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Drahoš, Hosťovce

Skryť Vypnúť reklamu

74 - Michal Hunka, Štefan Csampai, Juraj Náhlovský, Nitra, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Török, V. Dolina, Viliam Félis, Vráble, Andrej Hudec, Čeľadice, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marek Paukov, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Emil Dubec, Žikava, Juraj Valla, V. Zálužie

73 - Dušan Novorolník, Denisa Bakošová, Jozef Nemeš st., Nitra, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Pavel Mihálik, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Strieška, Volkovce

72 - Dušan Letko, Ľubomír Turňa, Dávid Said, Štefan Matesko, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Švihorík, Pusté Sady, Marek Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Jozef Vodný, Babindol, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Vincent Hunka, Milan Piovarči, Lužianky, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Jozef Baláž, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Peter Rybanský, Kapince, Viera Pavelková, Golianovo, František Finta ml., Jelenec, Arpád Balogh, Kolárovo

Skryť Vypnúť reklamu

71 - Slavomír Kotrla, Štefan Zabák, Nitra, Michaela Benkoövá, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Ján Kóssi, Čifáre, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Karácsony, Váhovce, Milan Lazan, Šaľa, Andrejka Božiková, Hosťovce

70 - Ľuboš Baranec, Martin Peniaško, Karol Ryba, Nitra, Boris Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Ružička, Daniel Lörincz, Branč, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Milan Pagáč, Ivanka, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Mokráš, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Viliam Moravčík, Kajal, František Chudý, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Eliáš, Lúčnica

69 - Patrik Andrášik, František Juhás, Štefan Bede, Eduard Szabó, Ján Šimun, Miriama Ďurinová, Milan Púčik, Nitra, Jozef Masár, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Štefák, Katarína Macháčová, Rišňovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Tóth, Klasov, Radek Kováčik, Vráble, Peter Svitač, Telince, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Jaro Fúska, Zbehy, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ján Szöcs, Tibor Križovič st., Šaľa, Tibor Bene, D. Obdokovce, Vincent Komačka, Topoľčany

68 - Peter Solčianský, Jozef Nosian, Ingrid Andrašíková, Róbert Marinov, Janka Čambalová, Juraj Urban, Ladislav Fazekaš, Nitra, Jozef Danada, Peter Hipp, Marián Titka, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Jozef Šidó, Veľká Mača, Zara Čekey, Pohranice, Imrich Guzmický, Ivanka, Martina Baková, Vráble, Dominika Chlebcová, Peter Fehér, Lehota, Dušan Vnučko, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Alex Lovaš, H. Saliby

67 - Milan Borovský, Vladimír Galas, Ľudovít Konečný, Ján Doboš, Ladislav Piška, Vladimír Kompas, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Ladislav Molnár, Timea Mészárosová, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Karol Bujalko, Vráble, Ján Lipovský, Báb, Anton Adamec, H. Lefantovce, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšínce, Alexander Mikláš, Rumanová, Dušan Šóš, Zbehy, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Sáraz, Horný Ohaj, Jozef Králik, T. Mlyňany, Michal Hájnik, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Zolo Sabo, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, František Kóša, Branč, Ján Gál, Žirany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy

66 - Jaroslav Andrášik, Mária Königová, Dezider Zaujec, Nitra, Róbert Ščepka, Martina Hippová, René Vincze, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Novota, Roman Strieška, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Magda Čmaradová, Igor Tkáč, Sereď, František Imre, Branč, Peter Pecho, Beladice, František Kausek, Klasov, Bohuš Baják, Lužianky, Imrich Struhár, Vráble, Attila Szolnoki, Milan Roško, Dyčka, Peter Hamerlík, Veľké Dvorníky, Imrich Hrdlica, Báb, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Pavol Holúbek, Anna Duczová, H. Kráľová, Albín Tóth, Čakajovce, Jozef Labuda, Solčany, František Meňhert, Č. Kľačany, Juraj Káčer, Čaradice, Pavel Babiak, Žitavany, Martin Petrovič, Ladislav Geleneky, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Bárek, Žirany, Imrich Maťo, Golianovo

65 - Jozef Drobec, Miloš Sýkora, Daniel Tasáry, Jozef Gutai, Miroslav Fábry, Daniel Mičík, Jozef Paulík, Alexander Jurík, Július Michalička, Viera Lauková, Nitra, Patrik Pacher, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Adam Nádaský, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Lužianky, Mária Holečková, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Fazekaš, Neded, Miroslav Kováč, Vráble, Július Szarka, Topoľnica, Slávko Mikula, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Viera Bradáčová, Golianovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ján Štepianský, Hostie, Terka Tasáryová, Ivanka, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Mravík, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč

64 - Andrej Kudamik, Roman Sýkora, Juraj Šípoš, Miroslav Lieskovský, František Dedič, Lenka Sýkorová, František Grom, Peter Kardoš, Ľudovít Černek, Ladislav Nosian, Vladimír Nemšovský, Peter Plandora, Nitra, Ivanko Vanko, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Repa, Prílepy, Dalibor Bradáč, Golianovo, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Gabriel Odráška, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Veronika Tonková, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

63 - Stanislav Billik, Ľuboš Rák, Ladislav Skalický, Michal Garay, Pavel König, Mária Sýkorová, Vladimír Depeš, Peter Pavelka, Roman Mrázik, Nitra, Peter Struk, Jozef Virág, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Barbora Kozlová, Kolíňany, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Michal Čery, Jelenec, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Miroslav Mihálka, Čierne Kľačany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Erik Šimák, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Janka Tóthová, H. Kráľová, Matúš Vajzer, Báb, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Lenčeš, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Anton Kazáň, Branč, Miloš Gál st., Žirany

62 - Pavol Hrnčár, Milan Vörös, Ernest Mako, Ladislav Pindeš, Ján Hudec, Andrej Vallo, Nitra, Jakub Vojtek, Víťazoslav Balko, Vráble, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Dušan Švehla, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marián Pauk, Rumanová, Anton Viskup, Pusté Sady, Milan Minarovič, Behynce, Eduard Kontár, H. Saliby, Bartolomej Guľka, Branč, Daniel Mako, Jozef Čentéš, Čakajovce, Andrej Maťo, Jarok, Peter Vranský, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ladislav Németh, Golianovo, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gál, Žirany, Laci Takács, Dlhá n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslav Szlamka, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky, Jana Füleová, Č. Hrádok, Lukáš Mesároš, Lehota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Tomek, Lúčnica

61 - František Čaniga, Ján Šiška, Nina Mikulová, Ján Bernát, Nitra, Július Miškovič, Peter Lehocký, Tibor Križovič ml., Jozef Sklenár, Šaľa, Vladimír Gallis, Peter Sládeček, Marián Valla, V. Zálužie, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Jambor, Rišňovce, Jožko Černý, Rumanová, Juraj Németh, D. Lefantovce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Július Bradáč, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Jacsa, Žihárec, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Milan Kukučka, Žitavany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Sabo, Vinodol, Mário Pánis, D. Krškany, Marián Blaho, Čeľadice, Emil Šatan, Vozokany

60 - František Benc, Stanislav Gábor, Roman Hradecký, Marcela Holtáková, Miro Račko, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Ivan Kozár, D. Krškany, Dalibor Greguš, Čab, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Ján Árgyusi, Neded, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Pacher, Pavol Bachan, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Róbert Lešš, Močenok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Viktor Branický, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Oslanec, Vráble

59 - Naďa Zlatňanská, Viliam Halla ml., Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Ľuboš Mičík, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Hoppan, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivanka Danišová, Marcel Pánis, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Lukáš Bíro, Čakajovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Šranko, Babindol, Ľubomír Števanka, Preseľany
58 - Ladislav Sládečka, Ivanko Magdolen ml., František Filo, Erich Schrober, Jozef Ehrenhold, Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Török, Pata, Gabriel Lešš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Roman Guzmický, Ivanka, Andrea Svitačová, Telince, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Fiala, Branč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Petráš, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Korec, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Matúš Rybanský, Kapince, Vladimír Jánošík, D. Krškany, Ladislav Nagy, Vráble
57 - Dionýz Pecháček, Ivan Minárik, Nitra, Roman Obložinský, Ivanka, Miloš Remenár, Sereď, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Michal Rajčáni, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavol Sedliačik, Šaľa, Helen Augustínová, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šabo, Žitavany, Jaroslav Lazor, Báb, František Kunkel, Zl. Moravce, František Lörinc, Lúčnica, Vladimír Ďurinka, Kolta
56 - Jarmila Saidová, Jozef Hudec st., Michal Kucharovič, Vladimír Šabík, Pavol Ďurina, Ľubomír Šindler, Nitra, Alexandra Pavlačková, Miroslav Šiška, Šaľa, Ivan Magdolen, Janíkovce, Štefan Valovič, Pavel Períček, Rišňovce, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Hladký, Alekšince, Martin Hraška, Nové Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Alexander Németh, Čechynce, Radoslav Henček st., Branč, Ján Školník, Zl. Moravce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Marek Kutak, Lehota, Soňa Valentová, T. Mlyňany, František Finta, Kolíňany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.
55 - Marian Barta, Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Nitra, Tatiana Mifková, František Szolík, Ladislav Héviz, Marián Móri, Pavol Uher, Šaľa, Darina Horváthová, Podhorany, György Jakubecz, H. Saliby, Ivan Bradáč, Golianovo, Marián Straňák, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Radoslav Henček ml., Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Ambrus, Žihárec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miroslav Tonka, Sľažany
54 - Monika Skalická, Igor Kotora, Nitra, Marián Tkáč, Sereď, Aurel Gál, Žirany, Peter Jobbágy, Šaľa, Marek Hlava, Lena Kunkelová, Praha, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Matejov, Preseľany, Monika Pápayová, H. Kráľová, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce
53 - Tomáš Levčík, Ladislav Lopušan, Igor Drotár, Štefan Dekány, Pavel Čvirik, Nitra, Ladislav Szöke, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Alexander Tancik, Janíkovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Kučera, Šaľa, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ivan Berec, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Emanuel Maňúch, Žirany
52 - Milan Zmeko, František Hrnčiar st., Vladimír Papp, Emil Tomek, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ján Kollár, Zbehy, Jolana Doktorová, Žihárec, Ján Félis, Žitavany, Marián Varga, Sľažany, Július Pápay, H. Kráľová
51 - Ján Kmeťo, Milada Dojčarová, Jožko Moder, Marián Jančík, Nitra, Dezider Vanko, Juraj Gulyas, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Jozef Andel, Ján Golha, Vráble, Jozef Kuzmický, Mirka Guzmická, Ivanka, Ladislav Holečka, Ladice, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ján Šranko, Babindol, Miroslav Kozlík, Golianovo, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Kornel Gál, Žirany, Anton Homola, Kapince, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ľuboš Finta, Sľažany, Dávid Farár, Neded, Ladislav Varga, Topoľnica
50 - František Bojda, Jozef Hudec ml., Nitra, Sára Selecká, Branč, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Gabriela Szökeová, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Slavo Kališ, Šaľa
49 - Milan Ružička, Marek Husivarga, Ján Palka, Vladimír Zabák, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Filo, Mojmírovce, Ľudmila Verešová, Štefan Šlosár, Golianovo, Marta Kunkelová, Patrik Londák, Zl. Moravce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Peter Matulník, Nové Sady
48 - Pavol Tkáčik, Viliam Halla st., Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Andrej Repta, Branč, Vladimír Malý, Č. Kľačany
47 - Ľudovít Kováč, Mariana Letková, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany, Andrej Vereš, Golianovo, Marek Sabo, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce
46 - Roman Uher, Štefan Mrllák, Šaľa, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Barát, Topoľčany
45 - Marián Benca, Lucia Némethová, Nitra, Maxim Adam Amrich, Galanta, Ján Ligač, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Michaela Dobišová, Močenok, Miloš Macala, Gáň, Ján Bedeč, H. Saliby, Peter Duchoň, Golianovo
44 - Ernest Szombath, Jaroslav Srňánek, Jozef Havetta, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Bradáč, Golianovo
43 - Ladislav Vass, Baloň, Mária Vargová, Neded, Ján Pánis, D. Krškany, Peter Civáň, Golianovo
42 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Dušan Babocký, Zl. Moravce
41 - Markus Šinka, Jelenec, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Jozef Hitka, Martin n/Ž., Tomáš Karácsony, Váhovce, Michal Motúz, Nitra
40 - Arpád Fazekaš, Neded, Jozef Kóša, Milan Petráš, Nitra, Július Benkö st., Šaľa, Marek Zeleňák, Branč, Branislav Kapusta, Belince
39 - Ľuboš Plevka, Šaľa, Janka Gálová, Žirany
38 - Jaroslav Petko, Piešťany, Dominik Slamka, Nitra
37 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Mário Fábry, Šurianky, Karol Čurgali, Štefanovičová, Peter Darnadi, Golianovo
36 - Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Anton Cibiry, Martin Krajčír, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce
35 - Ján Hnilica, Daniela Tasáryová, Nitra, Peter Andódi, Dlhá n/V.
34 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ivana Olšanská, Nitra
32 - Tibor Hamara, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Stanislav Pružinec, Nitra, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
31 - František Piška ml., Nitra
30 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Erik Mikulášik, Mojmírovce
29 - Marián Labai, Mankovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Miloš Segéň, Dajana Borovská, Nitra
28 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Roland Takács, Kráľová n/V., Gitka Letková, Nitra
27 - Silvester Lenčéš, Močenok, Rado Vágai, Marko Finta, Nitra
26 - Peter Zaujec, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Žikava
25 - Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vlado Matušica, Hájske, Ján Kovarčík, D. Štitáre
24 - Ivan Eliaš, Nitra, Csaba Nagy, Žihárec, Anna Takácsová, Dlhá n/V., Ladislav Tóth, Koniarovce, Ján Civáň, Golianovo
23 - Anton Barčák, Abrahám, Štefan Finta, Jarok, Marián Bachrony, Žitavany, Rudolf Kozma, Nitra, Vanesa Pánisová, D. Krškany
22 - Lenka Königová, Nitra, Mária Krasňanská, Nové Sady
21 - Milan Dobiáš, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Klačko, Šaľa
20 - Anton Dano, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Lajda, Ivanka, Eva Gombášová, Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo
19 - František Laczko, Tešedíkovo, Radovan Polák, Topoľčianky, Miroslav Studený, Veľký Cetín
18 - Katarína Magová, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Pospiš, Šaľa
17 - Lukáš Privalinec, Nitra, Peter Udvaros, Šaľa, Peter Ondriáš, Žitavany, Galina Ferusová, Mojmírovce
16 - Ivan Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Malý, Vráble
15 - Jozef Korgo, Klasov, Stanislav Chvál, Lakšárska N. Ves, Dušan Bogár, Galanta
14 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Nitra, Roman Lovič, Rumanová
13 - Filip Udvaros, Šaľa, Matúš Vrábel, Lužianky
12 - Juraj Sádovský, Žitavce, Lukáš Takáč, Báb, Jaroslav Slovák, Čab, Michal Borovský, Nitra, Marián Rajtár, Martin n/Ž.
11 - Zuzana Belanová, Svätoplukovo, Pavel Búš, Nitra, Lenka Fridrichová, Rumanová
10 - Marián Koreň, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady
9 - Matúš Cibuľa, Žitavce, Eva Eliášová, Lúčnica
8 - Roman Vrábel, Ivanka, Vojtech Mesároš, Lehota
7 - Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Hamada, Nitra
6 - Jaroslav Baranec, Beáta Magdolenová, Nitra, Róbert Minár, D. Krškany, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Révay ml., Sľažany, Rudolf Slovák, Bešeňov
5 - Martin Andraško, Jelenec, Martin „Becher“ Kratochvíl, Žitavce, Dušan Šindler, Marek Finta, Nitra, M. Hantáková, Lukáčovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Mário Krasňanský, Nové Sady, Monika Šebökövá, N. Hrnčiarovce, Štefan Behúl, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jozef Prekop, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Juro Bodlala, Zbehy
4 - Marko Turba, Ján Kuchtiak, Jozef Kováč, Ján Srnčík, Matúš Turňa, Katarína Billiková, Nitra, Nikoleta Šmálková, D. Krškany, Tono Sčasný, Zbehy, Ľubomír Báleš, Katka Kišacová, Nové Sady, Lenka Kováčová, Žikava, Miroslav Sojka, Mankovce, Richard Volšík, Ivanka
3 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľudovít Laca, Jozef Čaládi, Miriam Pavelková, Dominika Pavelková, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Jozef Račko, D. Krškany, Pavel Gažik ml., Lovce, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Mária Džurbanová, Slepčany, Milan Fridrich, Rumanová, Anna Szarková, Topoľnica, Marián Pacher, Sľažany
2 - Martin Uram, Nitra, Adriana Hantáková, Lukáčovce, Peter Trungel, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Pavol Hupka, Čakajovce
1 - Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra
0 - Peter Parkiaš, Galanta

a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konečné poradie: 1. Filip Dobiaš, Čeľadice, 2. Marek Fábry ml., Šurianky, 3. Miroslav Piovarči, Lužianky, 4. Tomáš Félis, Vráble.

Čo rozhodlo o poradí na 4.-6. mieste
Rozhodlo pravidlo o vyššom počte lepších zásahov v jednotlivých kolách (čiže porovná, koľkokrát kto trafil 10 b, koľkokrát 9 b, atď.)
Tomáš Félis 5564 6565 5887 39 - 1x 9 bodov, 2x 8 bodov
René Daniš 6564 6375 7797 37 - 1x 9 bodov, 0x 8 bodov
Henrich Richter 6764 4446 6788 48 - 0x 9 bodov

Lídri boli v poslednom kole úspešní takto: Dobiaš 8, Fábry ml. 9, Piovarči 8, Daniš 7, Richter 8, Félis 9, Zima 7, Grman 7, Babic 7, Beneová 5, Holták 8, Lintnerová 7, Raček 6, Margetin 5, Rajtár 5, Drahoš 3.

V 14. kole 16 tipujúcich uhádlo 9 zápasov: Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marek Fábry ml., Šurianky, Andrea Svitačová, Telince, Tomáš Félis, Vráble, Jozef Danada, Šaľa, Milan Šlosár, Čab, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavol Viskup, Báb, Bohuš Konopásek, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Lauko, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších novinách.

Ak niečo nesedí v konečnom poradí, prípadné protesty prijímame čo najskôr na tel. č. 0905 550 775, alebo na adrese martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 749
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 12 592
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 673
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 633
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 271
  6. Aká je chémia vôní 9 049
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 669
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 636
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 585
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 075
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nitrianski bábkari naspievali vianočnú pesničku

Pretlmočili ju aj do posunkovej reči.

Herci Starého divadla pre divákov pripravili vianočné prekvapenie.

V centre Nitry otvorili po dlhých mesiacoch chodník, ešte nie je skolaudovaný

Novú cestnú svetelnú signalizáciu zapnú do kolaudácii, má byť o týždeň.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

V Jasnej spustia lyžovačku už v sobotu

Do strediska pustia len obmedzený počet lyžiarov.

Už ste čítali?